FOR ENGLISH CLICK HERE   

 

 

Po raz drugi rusza akcja POLAND LOVES ROBBIE!

Polega ona na wysłaniu do Robbiego Williamsa jak największej ilości listów z Polski. Akcja trwa od 14 do 30 listopada 2005 roku. Akcja ma za zadanie zwrócenie uwagi Robbiego i jego menadżerów na fanów w Polsce. Na liście krajów które Robbie odwiedzi podczas trasy koncertowej w 2006 roku zabrakło Polski. Ale to się może zmienić bo lista ta ulega ciągłym modyfikacjom. Dlatego potrzebujemy TWOJEJ pomocy. Dołącz do nas! Namów swoich najbliższych !

Wszystko co trzeba zrobić to przygotować kopertę i pomalować ją w biało-czerwone kolory, tak żeby wyglądała jak polska flaga. Na kopercie koniecznie napisz "Poland Loves Robbie!". Do koperty wkładamy list w którym piszemy o naszym wielkim uwielbieniu muzyki Robbiego bądź o innych miłych komplementach :-) nie zapomnijmy napisać o oczekiwaniu na koncert w Polsce podczas trasy w 2006 roku i podziękowaniu za koncert w Katowicach w 2003 roku.
 
Dołącz do naszej akcji! Niech biało-czerwonych kopert będzie jak najwięcej! Tylko w ten sposób przypomnimy o sobie! Tylko w ten sposób możemy sprawić, że już w przyszłym roku wszyscy zobaczymy się na koncercie Robbiego Williamsa w Polsce! Niech koperty będą jak największe! Duże czerwono-białe koperty w formacie A4 na pewno nie zostaną nie zauważone przez Robbiego i jego menadżerów!

Kopertę wysyłamy do menadżerów Robbiego Williamsa do Londynu na adres:


The In Good Company Co Limited
Robbie Williams
111 Frithville Gardens
W12 7JQ London
Wielka Brytania - United Kingdom

 

Z okazji akcji Poland Loves Robbie możesz ściągnąć specjalną tapetę na swój pulpit! Wtedy na pewno nie zapomnisz o akcji!

 

 


ENGLISH INFORMATION

For the second time the "Poland Loves Robbie" campaign has gone live.

The first one was organised in January 2004, now after a 2 year gap, it's time to remind ourselves what it was like.

To take part in the campaign, polish fans will send letters to Robbie's mangers. In the letters fans will write about how they love the artist, but mainly they will remind Robbie about themselves and especially, that they are waiting for another concert in Poland. It is particularly important now, as none of the Polish cities are on the tour list for 2006.

Red and white envelopes with "Poland Loves Robbie" written on them are going to be sent between the 28th and the 30th of November 2005, to Robbie's manegment in London.

 

 
Robbie Williams
Robbie Williams Polska Nieoficjalna Strona - Zasady uzytkowania, Copyright i o stronie © 2002 - 2005 Nightday83 l Version 6.0.
Robbie Williams Intensive Care Tarnobrzeg Katalog tour 2006 Robbie Williams Shop category