Zarejestruj się | Home |Pomoc | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości| Zaloguj
Tatuaż Robbiego na lewym ramieniu!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    RW Forum -> Fotografie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anetta
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

PostWysłany: 12:37, Pon, 11.Lip 2005    Temat postu: Dzięki za wyjaśnienie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyjaśnienie mi "CHACUNA SON GOUT" ale powiem szczerze, że on mi się nie podoba. Jak już wcześniej wspomniałam to podobają mi się jaskółki, lewe ramię i "B" od Jego babci Betty.
Krótko mówiąc co za dużo to nie zdrowo Robbie, ma przecież mnóstwo tych tatuaży. Niektóre są naprawdę sexi ale niektóre też za bardzo symboliczne i oklepane. Ale i tak uwielbiam Roba Zakochany
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

PostWysłany: 13:14, Pon, 11.Lip 2005    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oko proroka ciekawie brzmi i tatuaż ładny Wink , zreszta podobają mi się wszystkie jego tatuaże na wewnętrznej części ręki :] i "B" bodajże za uchem Wink noi jaskółeczki i ubóstwiane przezemnie nutki Zakochana
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 17:20, Sob, 12.Lis 2005    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto co napisali na temat "Intensive Care
i tatuaży Roba :

"Robbie's new album is great, just as all his previous albums. He is so versatile and can sing any music, from swing to reggae to pop to rock. He is good looking, charming and very sexy, the tatoo's don't change any of that."

"Robbie's tattoo's make him who he is. If he didn't have the tattoo's he'd still be Robbie Williams but he wouldn't be 'Robbie Williams', he wouldn't have any character and he wouldn't have that edge about him. He clearly shows that each tattoo he has means something to him and by having them on his body they might make him feel at home. Anyways Robbie's new album is great, i love it and advertising space is just brillant. robbie you've done well. plz come to aust!"

"Robbie may be bored of his tatoos, as is the peril with all forms of body art (prefer piercings myself as they are removable), however they are all personal to him in some way and do look good which is always a plus. At least they ain't hideous...unlike your comments on the new album! It's pure genius. Love the mixture of influences he has and the overwhelming amount of great lyrics. It is an outstanding addition to the legacy of Mr Williams!"

Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez Madzik dnia 12:56, Nie, 01.Sty 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

PostWysłany: 20:29, Sob, 31.Gru 2005    Temat postu: ładne zdjęcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stokrotka 1989 ładne zdjęcie wkleiłaś. Gratuluje('Razz')
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alida
Super Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 12:17, Nie, 01.Sty 2006    Temat postu: Re: ładne zdjęcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baxterek16 napisał:

a ja chyba jakas niezorientowana jestem -o jakie zdjecie chodzi? Wink

''If God closes the door...he opens the window''Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 12:54, Nie, 01.Sty 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magda_76 napisał:
Oko proroka też fajne.
Ja planuję tattoo właśnie na szyi, nie mam tylko jeszcze wzoru.
Może coś w tym stylu sobie zrobię?

No wiesz Magda ,ze ja też coś takiego planuje :] już nawet sobie legitymacje szkolną przerobiłam ,żeby szybciej sobie zrobić Embarassed Laughing Laughing tylko,że ja chce coś na wzór jaskółek, konkretnie to takie same jaskółki- tylko ,że nie na brzuchu!! Raczej na plecach- wtedy to już nie będzie to samo , ale i tak wg. mnie fajnie :];]

P.S ktoś wogóle wie co mają symbolizowac te jaskółki na Roba brzuchu????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 16:06, Nie, 01.Sty 2006    Temat postu: Re: ładne zdjęcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alida napisał:
baxterek16 napisał:

a ja chyba jakas niezorientowana jestem -o jakie zdjecie chodzi? Wink

ojej, ja tez nie wiem o jakie fotki chodzi Smile
ale i tak dziekuje Razz

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya1.htm
http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
Powrót do góry
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: 21:05, Sro, 04.Sty 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie sie tam wszystkie podobaja bez wyjatkow, ale najbardziej to jaskoleczki Very Happy , B, i oko Very Happy sa the best i wogole fajne sa

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wawrzek
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

PostWysłany: 18:57, Czw, 02.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem tak. Sam mam dziarke i bardzo ją lubię. mysle, że nie wazne czy komuś sie podoba czy nie ona poprostu oddaje Roba takim jakim jest Razz Osobiście najbardziej mi się podoba lew ... ale jak mowie kazdy ma swoje zdanie na ten temat Wink pozdrawiam i głosujcie na Let love be Your energy dzisiaj .
You love my
Hate how it it feels inside... "
Powrót do góry
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

PostWysłany: 19:34, Czw, 02.Lut 2006    Temat postu: hehe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi sie B najbardziej podoba Laughing dlaczego? Bo proste ladne i pomyslowe Very Happy Wink Rolling Eyes

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen Windows Live Messenger
Alida

PostWysłany: 19:49, Czw, 02.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez B sie naj podoba
Wawrzek nie sugeruj nikomu na co maja gloswac - kazdy bedzie glosowac na co chce- pozatym nie ten temat o glosowaniu

Powrót do góry
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 12:34, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIECIE CO?! WCZORAJ W NOCY ODKRYŁAM COŚ STRASZNEGO!!!! NA JEDNEJ ZE STRONEK POŚWIĘCONYCH ROBKOWI ZNALAZŁAM INFORMACJE, ŻE USUNĄŁ ON SOBIE JASKÓŁKI Z BRZUCHA!!!!!! Confused I W ICH MIEJSCE ZROBIŁ SOBIE NOWY TATUAŻ:

BOŻE, MOJE KOCHANE JASKÓŁKI!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 13:24, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten tatuaz jest straszy od jaskolek Wink pies juz nie ma, teraz sa jaskolki. a szkoda, bo ten mi sie bardziej podoba ;P

Powrót do góry
Alida

PostWysłany: 14:27, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee pierwsze co widze i slysze a ten Pies to mial prawdziwy i kiedy? dziwne ze po usnieciu jego nie ma blizny Rolling Eyes

Powrót do góry
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 15:22, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze biologiczny?
ja pare lat temu mialam fotke z gazety, wlasnie z tym tatoo.
i przypomina mi sie, ze mial na sobie ta sama bluzke. wiec moze to jest sztuczny, zrobiony na ta sesje tylko Wink

Powrót do góry
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 15:42, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra, żartowałam Razz wcale nie usunął jaskółek, i wcale nie ma nowego tatuażu Wink ta sesja była jeszcze zanim sobie jaskółki zrobił, a Stokrotka ma racje. "Pies" był właśnie na potrzeby tej sesji tylko Wink sorry, ale nie mogłam sie powstrzymac Embarassed

Powrót do góry
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 15:51, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak myslalam Wink
ale to b.stare jest, no nie? Wink wiesz, z ktorego roku?

Powrót do góry
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

PostWysłany: 16:25, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba stare, no bo jak Wink ale z którego roku dokładnie to nie wiem, bo znalazłam na tej stronce:

http://robbie.thru-a-lens.com/main19.htm

Powrót do góry
Alida

PostWysłany: 17:13, Sob, 04.Lut 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe a ja i tak niu wierzylam w usuniecie jaskolek Wink bardziej bylam zafascynowana tym psem Laughing

Powrót do góry
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: 14:02, Czw, 08.Cze 2006    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłem nowy tatuaż Roba!!!!!!!!

Nie wiem czy już ktoś mówił, ale jak wejdziecie na oficjalną strone Roba to zobaczycie taką plansze na której jest napisane
"IT'S CLOSER THAN YOU THINK" i jest zdjęcie Robbiego w różowej koszulce(chyba)patrzącego w okno.
Ten nowy tatuaż jest za uchem tak jak B po drugiej stronie jego głowy.

Very Happy Smile Cool Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    RW Forum -> Fotografie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: