wszystko o wszystkim

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 16:55, wt, 22.paź 2013

Ojtam ojtam nie marudze :D
Jupus5 pisze: Rozrywkowość i wrażliwość. Te cechy rzadko idą w parze
a co do tego to sie nie zgadza zabardzo bo ja jestem taki przykładem "wieczny banan na pyszczku i wrażliwość oraz zrozumienie" tak opisują mnie moi znajomi(czyt. nie szkolni) a co do tego
Jupus5 pisze:Nie ma nic gorszego niż samotność. A im więcej ludzi Cię otacza, tym bardziej jest uciążliwa. Wówczas człowiek wrażliwy jest wstanie zrobić wszystko byle tylko uśmierzyć ból. Życie staje się ciężarem
To masz racje sam przechodziłem depresje więc wiem co to znaczy a co naj gorsze (wg mojej mamy najlepsze) było to że w tym czasie było pełno spotkan rodzinnych i ta ilość osób powodowała coraz większą depresje. Za czym idzie że zaczołem się ciąć a za to u roba przeobraziło się to w używki. Ale do zalet Roba można dodać samozaparcie bo on porzucił używki. A co do przedstawienia się to nie martw się jak znajde post to się przedstawię :D. Na początku bałem się czytać twoje wypowiedzi ale się przełamałem. Czego nie ROBi dla naszego idola :D
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 21:07, wt, 22.paź 2013

Ojtam ojtam nie marudze Very Happy

Jak tam sobie chcesz. ;)
co do tego to sie nie zgadza zabardzo bo ja jestem taki przykładem "wieczny banan na pyszczku i wrażliwość oraz zrozumienie" tak opisują mnie moi znajomi(czyt. nie szkolni)

No dobra, to jest Robbie i jesteś Ty. ;) Może nawet się okaże, że ten emblemat pod nickiem to Twój portret. ;)
Czy ja dobrze zrozumiałem? Czemu miałbyś bać się czytać moje wypowiedzi? Straszą Cię czy co? :) Jak mam to odebrać? :) Tak czy inaczej miło, że się przedstawiłeś i działaj dalej, bo forum tylko na tym zyska. ;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 15:55, śr, 23.paź 2013

Co do strachu to w pozytywnym znaczeniu że będzie tak wiele nowych informacji :D. A co do tego emblematu to dla tego że jak śpiewam Feel to zawsze płacze jak robbie w Knebworth :D i uwielbiam tą piosenkę :D. Dziękuje za miłe słowa ;D

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 16:07, śr, 23.paź 2013

Jej właśnie nie podzieliłem wam się jak mi poszło z zaśpiewaniem. Dostałem 6 :lol: a w momencie jak jest Oh Lord Make Me Pure But Not Yet to się popłakałem :( :'( a że pani się spodobało to zaśpiewałem 2 raz :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 16:43, śr, 23.paź 2013

Wielkie gratulacje. Ale taką mi zrobiłeś ochotę na posłuchanie jak śpiewasz, że... Gdzieś tu był temat "Nasze wykonania Roba", o ile dobrze pamiętam. Może mógłbyś umieść czy coś. To może i jak się skusze w przyszłości. ;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 18:16, śr, 23.paź 2013

Hehe w najbliższym czasie nic takiego nie zapowiada się ale może kto wie :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:29, śr, 23.paź 2013

Nie zmuszam. ;) Kurczę, ostatnio cały czas chodzą za mną klimaty Intensive Care. :) A co do koncertów to przymierzam się do kupna Where Egos Dare. Wcześniej nie widziałem możliwości kupna live w Slane Castle. Ale chyba jednak najpierw kupię najnowszy album. ;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 18:47, śr, 23.paź 2013

Nie nie zmuszasz mnie sam o tym myślałem kiedyś ale kto wie chwilowo nie ma jak nagrać :(. A co do albumów to też zamierzam kupić jakiś ale nie wiem jaki chyba intensive care :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:40, czw, 24.paź 2013

A swoją drogą to niezłą masz klasę, skoro nie wstydziłeś się przed nimi popłakać. ;) To znaczy klasę też, ale chodziło mi o kolegów z ławki. ;) U mnie w gimnazjum po czymś takim...

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 14:33, pt, 25.paź 2013

Miałem farta bo nikogo nie było sami przyjaciele :D

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”