Rod Stewart

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Czy lubisz Roda Stewarta

Tak
7
21%
Tak sobie
17
50%
Nie
10
29%

Liczba głosów: 34

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 11:05, sob, 07.mar 2009

Krzysiek pisze:Wprost go nie cierpię. Jeszcze ta chrypka. Crying or Very sad Nikt mnie nigdy do gościa nie przekona Mądrala

Cóż, podzielam Twoje zdanie. Dodam jeszcze, że jak na niego spoglądam to.....po prostu nie mogę tego robić. :wink: Kawałki ma fajne. Romantyczne, klasyczne, ale psuje je swoim bezdźwięcznym, zachrypniętym, pozbawionym emocji głosem. Co innego Rob w podobnych klimatach. Weźmy takie "One For MY Baby"
Cóż, takie jest moje nastawienie. :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 12:53, sob, 07.mar 2009

Mi tam nie przeszkadza ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:36, czw, 06.sty 2011

11.06.2011 Rod bedzie w Polsce w Toruniu. Ten starszy Pan jest zapewne lubiany przez waszych rodzicow tez, warto kupic im bilet np. jako prezent na urodziny gdy nie macie lepszego pomyslu- to jest to co ja zrobilam ;))

pisii35
Fan
Fan

Postautor: pisii35 » 21:33, ndz, 12.lut 2012

nie tylko przez rodziców naszych jest lubiany - ja także mam do niego jakiś specyficzny sentyment :)

Awatar użytkownika
Nika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nika » 09:55, pn, 13.lut 2012

Przez naszych rodziców? o.O
Mój tato słucha metalu i techno. Ale to specyficzny przypadek, chyba nam sie gusta pomieszały, bo ja to bym jazz'u najchętniej słuchała.
"Hello. Did you miss me?
I know I'm hard to resist
Y'all can come and help me pick the sweetcorn out of this.
It's hard to be humble
When you're so fucking big
Did you ever meet a sexier male chauvinist pig"

Wróć do „Muzyka inna”