Nelly :)

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 22:45, pn, 18.cze 2007

Co do Nelly Furtado, bardzo ją lubię. Cudny ( taki inny ) głos, muzyka w ogóle super. Od dawna jej słucham, ale nie tak, by kupować sobie jej płytki...Po prostu ściągam je z neta, tak jak teledyski. Oczywiście Robba nie mogę ściągać z neta, bo to dla mnie nie do pomyślenia ( jesli chodzi o płyty )... Wracając do Nelly, to teledyski ma świetne, nawet te stare. "Maneater" jest świetny... Zresztą co ja tu będe pisał, fajna babka z niej... :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 13:15, wt, 19.cze 2007

I na dodatek doskonale zna się na rzeczy :lol2: W końcu każdy wydany przez nią singiel z jej najnowszej płyty jest hitem :lol: Długi odpoczynek dał niezły efekt :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 16:44, wt, 19.cze 2007

Ja też bardzo lubię Nelly, ma naprawdę świetny głos i taki power w sobie :D Jej najnowszą płytkę uwielbiam wręcz. Nie chcę nic ujmować Nelly ale ta płyta okazała się hitem dzięki genialnemu producentowi Timbalandowi. To dzięki niemu piosenki mają te genialne rytmy. To właśnie dzięki temu panu kariera Aaliyah nabrała takiego tempa i solowa Justina.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:15, wt, 19.cze 2007

Joanna pisze:Nie chcę nic ujmować Nelly ale ta płyta okazała się hitem dzięki genialnemu producentowi Timbalandowi. To dzięki niemu piosenki mają te genialne rytmy. To właśnie dzięki temu panu kariera Aaliyah nabrała takiego tempa i solowa Justina.

No właśnie z tej racji ,ze wybrał ja, a ona przystała na współprace z nim, bo jest obecnie napoteznijszy, i jej powrot nie byłby tak spektakularny ak jest teraz.
W dzisiejszym show bi$$nesie nie ma wiekszego producenta niż Timbo... w ostatnim Rolling Stone była lista najwiekszych producentow ostatnich 10 lat..i na 1 jest Timbo na 2 The Neptunes a na 3 Jay Z.
"When timbo is in the party everbody put up their hands...."

a własciwie nie musze pisac ,ze jestli jego najlepsza przyjaciółka jest Missy Elliott , współpracował z Justinem , Eminemem, Dr Dre, P. Didd'ym, Jay'Z i reszta wielkich hip hopu a do tego na jego najnowszej płycie goscinnie wystapili Elton, ah tam posłuchajcie "Shock value"
"i'm respected from californ.i.a. way down to japan ...."

Moge tylko polecic piosenki zdecyowanie godne przesłuchanie i ktore bea nastepnymi singlami " One and Only" na featuringu Fallout Boy , "Release" z JT :)

"I'm a real producer and you just the piano man
Your song gonna top the charts, i heard em, i'm not a fannnnn..."

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 18:59, wt, 19.cze 2007

Tak, kiedyś to była właśnie "wielka trójca" :Timbo, Missy i moja kochana Aaliyah.... :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:32, wt, 19.cze 2007

A ja nie lubie Nelly Furtado. Moja siostra je słucha i nie mogę znieśc tych wrzasków :madrala: :evil:

Awatar użytkownika
lammpard
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: lammpard » 19:56, wt, 19.cze 2007

Przecież ona ma głos sfrustrowanej nastolatki i ta jej wkurzająca piosenka z jej jękiem bleeee :sciana:

Gość

Postautor: Gość » 20:24, wt, 19.cze 2007

Hmm ja ją lubię.
szczególnie za duet z Michaelem Buble przy piosence Quando Quando Quando

Awatar użytkownika
Baby Lou
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Baby Lou » 18:10, pn, 25.cze 2007

Lubię ją tylko w tym duecie z Michaelem, przez jakiś czas podobało mi się też All Good Things [w końcu dziecko Chrisa Martina :D]. A poza tym jej nie znoszę. Jej głos jest irytujący, piosenki mało orygnialne.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 18:14, pn, 25.cze 2007

Baby Lou pisze: A poza tym jej nie znoszę. Jej głos jest irytujący, piosenki mało orygnialne.

Rozumiem każdy ma swoje własne zdanie,ale akurat się z tym nie zgodzę.Bez urazy :lol: :wink: :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Wróć do „Muzyka inna”