Covery

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:44, pn, 23.sty 2006

I jeszcze śpiewa przeróbkę " Back For Good". Wiem że to piosenka Take That wiec i jego, ale pierwotnej wersii śpiewa ją Barlow , a ponieważ od tej piosenki sie wszystko u mnie z T T zaczeło wiec wole ją w wykonaniu Garego.
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 18:58, pn, 23.sty 2006

Caro pisze:
ammanda pisze:
Caro pisze:
Magda_76 pisze:Jeśli to był Marcin Czyżewski, to mnie się bardzo podobało Jego wykonanie "Angels". Choć Do Robcia oczywiście nie może się równać!!!

Ja też to słyszałam w "Szansie na sukces". Fajnie śpiewał i rzeczywiście jest trochę podobny do Roba chociaz oczywiście brzydszy. :D

No co Wy?! Kiedy w Szansie na Sukces śpiewano piosenki Roba?! Buu...ja nic nie wiedziałam :cry:

A co do wykonywania utworów Roba, to kojarzycie Mariusza Totoszkę z Idola? Bodajże 2. edycja...byłam dwa lata temu w Chorzowie na meczu Skoczkowie vs. R.A.P. i tam "umilał" czas śpiewem m. in. pan Totoszko właśnie...jak zawył "Feel", to, z całym szacunkiem, ale opuściłam stadion i wróciłam po wykonaniu...przepraszam, ale ja wolę, jak piosenki Roba śpiewa Rob !!! Nikt inny !!!

No pamiętam, że ten Mariusz Totoszko śpiewał Feel w Idolu. I jeszcze w innej edycji taki jeden, Paweł czy jakoś tak, już nie pamiętam jak się nazywał, śpiewał Hot Fudge.

tak, kojarzę...Kowalczyk czy jakoś tak mu było..i nawet nieźle wyszło;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 22:27, pn, 23.sty 2006

ajka74 pisze:
sheya pisze:Zwykle też po "Tripping" śpiewa "Everything gonna be allright" - to też cover, ale nie pamiętam kogo :oops:

wydaje mi się ze Boba Marleya ale sprawdzam to :P

tak ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 10:48, wt, 24.sty 2006

No więc ja słyszałam a nawet często słucham :) Willa Younga "Beyound the sea", i nawet powiem Wam ,ze wykonuje to równie dobrze jak Rob , no , ale jednak do Sinatry to mu sporo brakuje!! jak ktoś chce to prosze napisać na prv
Słyszałam też jak Gareth gates spiewał "She's the one" - bardzo ładnie zaspiewał ^^
Na kompie mam tez gdzies tylko musze dobrze poszukać Alicje Janosz i "Old before I die" .

A tak abstrachując od Roba a wracając do Willa Younga to : pamiętacie kawałek " Heyy Ya" zespołu " OUT CAST???? To mam właśnie tez kawałek "Heyy Ya" w wykonaniu Willa ^^ Jak ktoś chce chętnie prześle :):):

Awatar użytkownika
Caro
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Caro » 00:22, śr, 25.sty 2006

Alicja Janosz śpiewała Old before I die?? Jestem bardzo ciekawa jak to brzmiało.

Awatar użytkownika
Nika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nika » 05:06, pn, 05.wrz 2011

Ja ostatnio taki plagiat usłyszałam, że byłam w szoku. Mój tata zajmuje sie wideofilmowaniem, kilka tygodni temu byliśmy na weselu. Kolejną piosenka po pierwszym tańcu zagrali The road to mandalay, jakąś przerókę pod tytułem "Piosenka Weselna". Tylko "pam pam pam para ram pam pam " się zgadzało. Stałam tam i myślę znam tą melodię , jak skojarzyłam to się prawie popłakałam :sciana: :? :shock: . Jak chcecie to usłyszeć to wytnę to z ścieżki dzwiękowej z filmu i mogę na e-mail wysłać, skype, lub gdzieś na jakąś stronę do ściągnięcia.
"Hello. Did you miss me?
I know I'm hard to resist
Y'all can come and help me pick the sweetcorn out of this.
It's hard to be humble
When you're so fucking big
Did you ever meet a sexier male chauvinist pig"

Wróć do „Muzyka”