Jeden człowiek a tyle emocji...:)

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
anja80
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Jeden człowiek a tyle emocji...:)

Postautor: anja80 » 20:59, czw, 03.mar 2005

Lezałam sobie na kanapie i słuchałam na discmanie płytek robbiego. Angels z koncertu w Knebworth musiałam sobie zgłosnic na cały regulator bo przeciez inaczej nie da sie słuchac tej piosenki. no a teraz siedze juz na kompie i ogladam ten koncert bo normalnie u mnie on wywołuje takie emocje ze nie jestem w stanie ich opisac:) patrzcie jakie to dziwne, jeden człowiek, piekna muzyka i od razu wywołuje tak wielkie emocje, mnie np.przy słuchaniu ANGELS normalnie ciarki przechodzą. uwielbiam robbiego za muzykę jaką nam dał i daje, za to, że udało mu sie zajść tak wysoko pomimo, że ludzie mówili coś całkiem innego jak grał w TT, jego koncerty to prawdziwy show, godny pozazdroszczenia, cieszę się, że jest ktoś taki, jak ROBBIE WILLIAMS i ze dzięki niemu mogę przeżywać takie pozytywne emocje i że jego muzyka tak optymistycznie mnie nastraja :) p.s. a po angels zapuszczę sobie NAN`S SONG z koncertu w Pinwood Studio :) mniam, ale smaczki :) polecam kazdy koncert robbiego, to naprawde cos jedynego w swoim rodzaju :)

Obrazek
anja80

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:34, czw, 03.mar 2005

U mnie takie emocje wywołuje cąły koncert w Knebworth a zwłaszcza Feel- gdy Robbie ma w oczach łzy , i Come undone gdy całuje ta panienke!!
A najwiecej emocji wzbudza we mnie ostatnia piosenka z koncertu w Royal Albert Holl...no po prostu wtedy wytrzymac nie moge i rycze jak bóbr :)

Awatar użytkownika
bogunia-styrnol
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bogunia-styrnol » 22:40, czw, 03.mar 2005

ja nie mam jest koncertów i teledysków Roba i będe barzdo wdzięczna jak ktoś mi cokolwiek posle na mój e-mail.
Bardzo mi na tym zalezy

bogunia-styrnol_moje@o2.pl

z góry dziekuję

Awatar użytkownika
anja80
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: anja80 » 10:53, pt, 04.mar 2005

tego sie niestety nie da poslac na maila bo to sa za duze rozmiary. zainstaluj sobie jakis program do sciagania i uzbroj sie w cierpliwosc. ja tez bardzo długo sciagalam wszytsko, ale warto bylo :)
anja80

Awatar użytkownika
Sun
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Sun » 15:04, wt, 06.gru 2005

E tam nie da,pewnie ze sie da! :P ja wysylam pliki przez www.ushovna.cz i wszystko pieknie dojdzie.moze jednak ktos cos wrzuci?:P ja mam jedynie koncert w Manchesterze i 16 minut z Knebworth tak jakso dziwnie sie sciagnelo :/
..::: Cry me a river:::...

Awatar użytkownika
Megi
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Megi » 20:43, pt, 09.gru 2005

buuu... z tych waszych komciów to mi sie ryczeć zachciałO :D Robbie jest wielkim człowiekiem na ziemi!!!!!!!!! KOffam CIę i kocham wszystko to co robisz ;) :D hehe... Angles jest piosenką wzruszająca zawsze na niej rycze niewiem czemu tak jakos:)
"Men occasionally stumble over the truth,
but most of them pick themselves
up and hurry off as if nothing ever happened."
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:08, sob, 10.gru 2005

O taaak...Rob i jego koncerty, coś najcudowniejszego na świecie...gdybym pojechała do Budapesztu, to chyba z radości zalałabym Wam cały stadion łzami a wynieśli by mnie zaraz po wejściu Roba na scenę z powodu omdlenia;)) Przed tv ryczę zawsze wspólnie z mamą...najpiękniejsze łzy Roba to, moim zdaniem, tak jak Madzik mówiła, Feel z Kneborth i końcówka koncertu z RAH...pamiętam jeszcze, jak w Mancherterze miał szklane oczka...w sumie on chyba zawsze ryczy:D
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
MoniQuae
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: MoniQuae » 10:48, sob, 10.gru 2005

Hmm nie wiem co tu napisac. Jak oglądam jego koncerty to czuje sie jakbym tam tez byla, co piękne a Rob zawsze wspaniały. Nigdy nie zawiedzie publicznosci. Mam nadzieje ze tak samo bedzie 19.07.06 :D
Our Love Is Like a Wind I Can't See It But I Can Feel It ...
You think you're special, You are, I can see it in your eyes...
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:16, ndz, 24.sie 2008

anja80 pisze:Lezałam sobie na kanapie i słuchałam na discmanie płytek robbiego. Angels z koncertu w Knebworth musiałam sobie zgłosnic na cały regulator bo przeciez inaczej nie da sie słuchac tej piosenki. no a teraz siedze juz na kompie i ogladam ten koncert bo normalnie u mnie on wywołuje takie emocje ze nie jestem w stanie ich opisac:) patrzcie jakie to dziwne, jeden człowiek, piekna muzyka i od razu wywołuje tak wielkie emocje, mnie np.przy słuchaniu ANGELS normalnie ciarki przechodzą. uwielbiam robbiego za muzykę jaką nam dał i daje, za to, że udało mu sie zajść tak wysoko pomimo, że ludzie mówili coś całkiem innego jak grał w TT, jego koncerty to prawdziwy show, godny pozazdroszczenia, cieszę się, że jest ktoś taki, jak ROBBIE WILLIAMS i ze dzięki niemu mogę przeżywać takie pozytywne emocje i że jego muzyka tak optymistycznie mnie nastraja Smile p.s. a po angels zapuszczę sobie NAN`S SONG z koncertu w Pinwood Studio Smile mniam, ale smaczki Smile polecam kazdy koncert robbiego, to naprawde cos jedynego w swoim rodzaju Smile

Podzielam twe zdanie. Na koncercie w Leeds zawiodłem się jednak. Na pewno nikomu komu chciałbym przedstawić Roba nie puściłbym koncertu w Leeds. Najsmutniej mi się zrobiło kiedy słyszałem jak śpiewa Angels, me nad my shadow i back for good, które w porównaniu do wcześniejszych koncertów zaśpiewane są słabo. Show było super ale głosowo to nie był ten Rob co kiedyś. Czyżby to był jeden z powodów, dla którego wszystko cichnie ?? Tzn. Czyżby Robowi z wiekiem pogorszył się głos ?? Kto wie czy ATIA nie zostało stworzone, na zakończenia koncertowych przygód Roba. W końcu nawet w jednym z opisów jest napisane ".....................do Leeds gdzie już zaczyna brakować mu tchu i męczy się po drugiej piosence........" Coś w tym guście. And through it all to zawsze będzie dla mnie król popu przez to co zrobił, być może przez tylko te 10 lat swej wielkiej solowej kariery.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 06:36, pn, 25.sie 2008

Głos mu się pogorszył bardziej przez papierosy i alkohol niż przez wiek. Z kondycja to samo, wiem, niestety z własnego doświadczenia, że "dzięki" papierosom zmęczenie i zadyszka przy jakimkolwiek większym wysilku pojawiają się w przeciągu paru minut.
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Wróć do „Muzyka”