And Through It All !

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 16:35, wt, 02.sty 2007

Wkoncu sobie kupilam plyte:) normalnie byla ostatnia w sklepie tylko jest jeden problem plyta chodzi mi normalnie na DVD ale na kompie cos nie chce moze nie mam jakiegos programu ;/ a wy w jakim programie otwieracie plyte??
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 18:57, śr, 03.sty 2007

ja w power dvd

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 20:07, śr, 03.sty 2007

dziwne bo u mnie w trzech! (tak t-r-z-e-c-h!) trzech empikach nie było And through it all. Przecież pieniążki nie bedą tak sobie lezeć w portmonetce, a pozatym mam niedościgniona chęć zdobycia tego dvd..!
HomeComing

ajka74

Postautor: ajka74 » 20:57, śr, 03.sty 2007

Truman kup przez internet, np w Merlinie
z kosztami wysyłki wyjdzie trochę drożej, ale wysyłają za pobraniem
to i tak szybciej niz szukanie po miescie

a poza tym radziłabym zadzwonic do Media Markt w Łodzi ;)

Awatar użytkownika
Kris-Krak
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kris-Krak » 17:53, czw, 04.sty 2007

Kupiłem DVD i bardzo podoba mi się piosenka której nie mam w swojej kolekcji :) a słyszę ją pierwszy raz w wersji koncertowej.
Chodzi o piosenkę - Ego A Go Go. Jeśli ktoś ma do przesłania mp3 tej piosenki w wersji płytowej to bedę wdzięczny.
Mój e-mail : kriskl@o2.pl

ajka74

Postautor: ajka74 » 21:12, czw, 04.sty 2007

zaraz leci ;)

kwiatuszek68
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: kwiatuszek68 » 14:34, czw, 25.sty 2007

ajka74 pisze:mój zachwyt nad płyta nie zna granic :!: :!: będe tę płytę pokazywać kazdemu kto do mnie przyjdzie

Ajka !! Trzymam Cię za słowo!!! :wink:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 15:52, ndz, 24.sie 2008

Właśnie zamówiłem sobie to DVD. Na początku byłem sceptyczny ale zważywszy na wasze komentarze nie mogę się doczekać, kiedy ujmę je w swoje ręce. :lol:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:06, ndz, 24.sie 2008

Nie nie pożałujesz, aczkolwiek mi bardziej podoba się 'What We Did Last Summer'. ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 16:37, ndz, 24.sie 2008

ale to chyba live w Knebworth, który posiadam. a AFIA to bardziej mix, czyli coś czego wcześniej mogłem nie widzieć i chyba coś w sam raz dla prawdziwego fana. :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:41, ndz, 24.sie 2008

Jupus5 pisze:ale to chyba live w Knebworth, który posiadam. a AFIA to bardziej mix, czyli coś czego wcześniej mogłem nie widzieć i chyba coś w sam raz dla prawdziwego fana. Wink

Zgadza się. Co nie zmienia faktu, że wolę oglądać sobie WWDLS. :lol2:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:02, ndz, 24.sie 2008

Kmieciu pisze:Zgadza się. Co nie zmienia faktu, że wolę oglądać sobie WWDLS. Lol!

No to zobaczymy jak będzie ze mną. Nie mogę się też doczekać tych dodatków. :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:23, sob, 06.wrz 2008

Wczoraj dostałem te płytki. Dziś mam je już całe za sobą. :) Jest na prawdę super. Poza tym dzięki wam udało mi się odnaleźć tak sprytnie ukryte dodatki. :) Wszystko co znajduje się na płycie nr 2 jest dla mnie jasne. Jednak płyta nr 1 intryguje mnie wciąż w kilku kwestiach. Po pierwsze czy dobrze zrozumiałem ?? ( i tu mam do was kilka pytań ) Czy płytę nr 1 można odtworzyć dwoma nurtami ?? Pierwszym mieszanym. Tzn. co piosenka to inny koncert i uporządkowanym, czyli chronologicznie ?? Po drugie, czy na płycie nr 1 są jakieś dodatki ?? Prócz tego bardzo intrygują mnie tu nagrania z Knebworth. To ten sam koncert co w WWDLS, czy jakiś inny ?? Chodzi mi tu np. o come undone. Rob zachowuje się tak samo jak w tym co widziałem wcześniej ale na scenie pojawia się jakaś inna babka. ( Tak w ogóle to bardzo mi się ona nie podoba :wink: ) Potem Feel. Zachowuje się identycznie ale jego śpiew jest inny niż w tym Knebworth co znam. Jeżeli ktoś potrafi odpowiedzieć mi na te pytania, to byłbym bardzo wdzięczny. :)

Odpowiedzi na te pytania dostałem już od jednej z dawnych użytkowniczek. Są to dwa różnie koncerty Roba ale Rob zachowuje się na tym bardzo podobnie, co w WWDLS. Na płycie pierwszej nie ma dodatków i rzeczywiście są dwa sposoby jej odtwarzania :)

Wróć do „Muzyka”