And Through It All !

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 15:08, pt, 08.gru 2006

no te malpki i jaskolki :P ale jeszcze nie widzialam ;( strasznie mi sie podoba wystep Roba z tym chorem ksiedzy ;D swietnie jest to zrobiione ;););););)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:22, pt, 08.gru 2006

Nata pisze:strasznie mi sie podoba wystep Roba z tym chorem ksiedzy ;D swietnie jest to zrobiione ;););););)

Nata racja świetnie ten program wypada :) wzesniej tez pisałam z,e to ksiaża, ale po blizszym przyjzeniu się stwierdzam z,e to nie sa duchowni ;] tylko zwykli starsy panowie z chóru. To co wyglada jak kolorotka to taki świecący inks- ozdoba :D:D:D:

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 18:52, ndz, 10.gru 2006

A ja z ...niewielkim opóźnieniem, ale wreszcie doczekałam momentu zamówienia upragnionej płytki i grzecznie czekam na przesyłkę;)) Musiałam się pochwalić :P
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
ala
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: ala » 14:07, śr, 13.gru 2006

hej :) Ja też myslałam ze to sa ksieza ale jak sie blizej przyjzalam to tez zauwazylam ze to pomylka:).Ja tez musze sie czyms pochwalic wreszcie mam stałe łacze w akademiku wiec bede mogła czesciej wchodzic na forum i lepiej was poznac Wiecie może jak wejsc w dodatki na dvd???

Madzik mam do Ciebie pytanie co za dzidzie Robbie trzyma na fotce obok twojego postu??POZDRAWIAM Very Happy

Ala, Blagam nie 3 posty po rzad. Jak chcesz cos dopisac, zmienic uzywaj opcji "zmien" ;) -JoannaD_arc.

Awatar użytkownika
agniecaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: agniecaa » 20:57, pt, 15.gru 2006

odkrylam te niespodzianki na drugiej plycie.
ojacie. sprytnie ukryte.
ze ktos na to wpadl.

a na pierwszej plycie myslicie ze tez cos jest?

a tak na marginesi, to po wcisnieciu jaskólek na brzuchu, gdy widze ta 'reklame' umieram za smiechu. nie wiem jak wy. ale robbie jest tak naughty, ze oja

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 11:22, sob, 16.gru 2006

A mi tam bardzo brakuje piosenek z "Swing..." chociaż M&MS mogliby wcisnąć....i nie znalazłam ukrytego Eternity, może mi ktoś pomóc?
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 17:07, sob, 16.gru 2006

ammanda pisze:A mi tam bardzo brakuje piosenek z "Swing..." chociaż M&MS mogliby wcisnąć....i nie znalazłam ukrytego Eternity, może mi ktoś pomóc?

wchodzisz tam samo (Guide, Info) i przesuwasz na piosenkę Kids. tam w lewym gornym rogu jest logo Roba, klikasz na nie i gotowe ;)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 23:01, sob, 16.gru 2006

kingus pisze:
ammanda pisze:A mi tam bardzo brakuje piosenek z "Swing..." chociaż M&MS mogliby wcisnąć....i nie znalazłam ukrytego Eternity, może mi ktoś pomóc?

wchodzisz tam samo (Guide, Info) i przesuwasz na piosenkę Kids. tam w lewym gornym rogu jest logo Roba, klikasz na nie i gotowe ;)

Dziękuję kochana:* Już wchodzę;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 23:54, sob, 16.gru 2006

mam prosbe, moglabys kingus albo ktos inny wypisac wszytskie dodtaki jakie sa i jak do nich dojsc na ATIA? bede wdzieczna :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:18, ndz, 17.gru 2006

Dodatki wszystkie są w tym info (gdzie są zdjęcia)...tak jak kingus pisała, jest Eternity (musisz kniknąć "R" przy zdjęciu z kids), są trzy krótkie filmiki z tymi plastelinowymi postaciami (najlepsze jest Rock Dj:D:D), one pojawiają się po kniknięciu na oczy małp, które pojawiają się właśnie na trzech zdjęciach (nie pamiętam, których, jak nie znajdziesz - napiszę) i jest ten filmik z Robem na golasa reklamujący Inner Sanctum, żeby go zobaczyć trzeba kliknąć na jaskółki na czarnej koszulce Roba, pojawią się dopiero po najechaniu myszką na brzuch...to jest chyba to zdjęcie z koncertu we Francji..
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 11:05, ndz, 17.gru 2006

A ja nie wiem jakim cuem wcześniej to ominęłam O_o zobaczyłam Come Undone z Knebworth (ale inne niz na WWDLS dvd) i Rob bierze na scene dziewczyne w czerwonych spodniach i białej koszuli. I normalnie szlag mnie trafia jak wize jak ta dziewczyna sie zachowuje :evil: taka zastraszona jakas, taka no rozumiecie taka jakby nie była szczęśliwa ,ze Rob ją wybrał ...bardziej podoba mi się reakcja tej dziewczynyz Dvd what we did last summer ta bruunetka z tatuazem na plecach. Widac ,ze jest szczęśćliwa łapie Roba od razu, trzyma za tyłek jest taka bardziej no ...hmm...widac ,ze bycie na scenie jest dla niej wyróżnieniem i dużym szczęściem. A ta ziewczyna w czerwonych spodniach, taka jakas niewyrażna, zdjecie sobie zrobiął z Robem, biziaka mu nie chciała ać ...taka łeeee dziwi mnie z,e wstawili to na dvd bo ta dziewczyna jest BEZNAZIEJNA :evil: :evil:

a moze ja za dużo wymagam!! ale ta ziewczyna z dvd dwwls ma u mnie duzego + :]
Ostatnio zmieniony 13:34, ndz, 17.gru 2006 przez Madzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 11:56, ndz, 17.gru 2006

ok dzieki Karolinko, pozniej poprobuje :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 15:19, czw, 28.gru 2006

ja chcialam dostac And Through It All ale mowic komus ze chcesz dostac nie mow tylko ze to dvd robbiego williamsa pamietajie
dostalam plyte RUDEBOX z dodoatkiem dvd wie plyty
nie to ze sie nie ciesze bo ciesze cie strasznie a And Through It kupie sobie sama wiec nie jest zle chcialam was tylko przestrzec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 15:45, pt, 29.gru 2006

Oh, ja tez miałam to szczescie ze kochany Mikołaj przyniósl mi to DVD...Cudowne jest poprostu! Miodzio!

A czy te dodatki to tez da sie otworzyc na takim odtwarzaczu do telewizora?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 16:01, pt, 29.gru 2006

Da sie ;)

ajka74

Postautor: ajka74 » 16:22, pt, 29.gru 2006

w końcu udało mi się znaleźć wszystkie dodatki :lol: :wink: :wink:
musze powiedzieć że sprytnie to zrobili ;)
czy na wszystkich płytach są takie niespodzianki, a ja nieświadoma niczego ich jeszcze nie widziałam ???

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 12:39, sob, 30.gru 2006

JoannaD_arc pisze:Da sie ;)

tak? a jaak? :D
Obrazek

Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:09, sob, 30.gru 2006

Trzeba mocno przy "strzalkach" pomajstrowac, szczegolnie tymi na prawo i lewo, po paru razach te rzeczy sie podswietla i viola!

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 14:01, sob, 30.gru 2006

ajka74 pisze:w końcu udało mi się znaleźć wszystkie dodatki :lol: :wink: :wink:
musze powiedzieć że sprytnie to zrobili ;)
czy na wszystkich płytach są takie niespodzianki, a ja nieświadoma niczego ich jeszcze nie widziałam ???

a ja poki co tylko małpy na rugim CD znalazłam :( a jaskółek za nic znaleść nie mogę! A stosuje sie do podanych przez wskazówek :((
Możesz ajka napisac jeszcze raz jakis instruktarz do znalezienia doatków (juz darujac sobie te małpy ktore znalazłam :) )

ajka74

Postautor: ajka74 » 14:41, sob, 30.gru 2006

Madzik tak jak Asia napisała
trzeba majstrować przyciskami prawo lewo na info przy Other performances, jaskółki znajdziesz takim sposobem jak małpki (jak sie oczy małpki zaświeciły to sie wciska play), więc jak pojawiają sie białe na koszulce czarnej to wtedy wciskasz play również i gra :)
ja sprawdzałam wszystkie info po kolei dokładnie i znalazłam, trzeba tylko troche cierpliwości

Wróć do „Muzyka”