And Through It All !

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:16, wt, 21.lis 2006

Ja zamawialam przez Merlina i odebralam dzisiaj u nich w ksiegarni ;)

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 22:23, wt, 21.lis 2006

dzięki za info Joasiu! :wink: biorę się za TO!
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Mav

Postautor: Mav » 01:46, śr, 22.lis 2006

Moje też już przybyło... dziś właśnie...
Razem z pozostałymi :lol2:
To kilkanaście godzin oglądania 8)

EDIT: 10:25, 9 h później :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Go to bed...

Ps. Rzućcie okiem na ostatnią stronę książeczki ATIT. Jest zdecydowanie najciekawsza... 8)

Bye...

ajka74

Postautor: ajka74 » 18:44, czw, 23.lis 2006

ja wczoraj dostałam DVD
dziś mam czas by calutkie obejrzeć :)
jestem w siódmym niebie, a byłabym w ósmym gdybym mogła pojechać jak najszybciej na koncercik Robcia ;)

ktoś napisał że DVD trwa 2 godziny :roll:
ja narazie kończe pierwszą płytę - i sama ona ma 2 godziny :!:
więc całość pewnie z 4 h

najbardziej podobało mi się jak narazie Karma Killer z Manchesteru, bo słyszałam to pierwszy raz na żywo
ogólnie to jestem w transie i napisze coś jeszcze później ....

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:04, sob, 25.lis 2006

No wiec dopiero dzisiaj znalazłam czas zeby zobaczyc to cuo!
Obejżałam dopiero jakies 49 min czyli do "Feel" w Knebworth.
Mój zachwyt nie zna granic..."
Karrma killer" niesamowite wykonanie!!Aż sie popłakałam z tych emocji jakie były w Robie poczas tej piosenki!
Po za tym piękny początek tj.rozpoczęcie płyty ....wszystko m isie z Hamburga przypomniało ^^ ta przygrywka, wybuchy ahhh piękne :zakochana:
No i ksiażeczka do tych dVD cudna!! Ta rozkładana w samym srodku^^ mrrrr ubóstwiam!!!
Wykonania ze Slane znane juz bo na innym dvd są...

Natomiast cudne wykonanie "Advertisting Space" no i brawórowo "Trippin" :zakochana:

ahhh uważam z,e każdy fan MUSI miec to dv bo jest WSPANIAŁE!!!

Teraz robie sobie troche przerwy zeby na biologia posieziec ale potem znowu zaczynam ogladać ^^

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 12:08, sob, 25.lis 2006

mi sie podobaly wykonania na zywo Ego a go go ,old before i die ,i phoenix moje kochane :) noi cala reszta ,i ta trasa ,piekne wybuchy pokazywalam kazdemu kto w domu sie znalazl i mowilam "patrzecie takie cos bylo i u nas na koncercie :D :lol: tylko nad dodatkami troche posiedzialam ,bo cos nie widzilam ani malpek ani jaskolek :roll:

a takiego tanca jak z Tomem J odwalil nie widzilam wieki :lol:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

ajka74

Postautor: ajka74 » 13:19, sob, 25.lis 2006

mój zachwyt nad płyta nie zna granic :!: :!: będe tę płytę pokazywać kazdemu kto do mnie przyjdzie, ponieważ:
wczoraj oglądałam całość po raz drugi , tym razem u rodziców, razem z nimi, i jestem w szoku jak mój ojciec się wciągnął w te koncerty, powiedział tylko że teraz to już mi się nie dziwi,
a mama jak zwykle zapowiedziała że na następny koncert jedzie ze mną
-- duża mozliwość ze tym sposobem powiększe znacznie grono fanów

nie moge tylko otworzyc tych ukrytych dodatków, bo niby wiem gdzie są, to jednak nie wiem jak to otworzyć :( ani na moim ani na DVD rodziców nic mi sie nie chce otworzyć, na KIDS wcisnęlam wszystkie mozliwe przyciski na pilocie i nic :(

Alida ja tez z tymi wybuchami mam tak jak ty ;) dokładnie to samo powiedziałam ;)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:50, sob, 25.lis 2006

Krotkie streszczenie "And Through It All".Fajnie napisane :wink: :

Robbie Williams "And Through It All". Robbie Live 1997-2006
Das hat sich Robbie gedacht, als er seine neuste Doppel-DVD anschaute:"Ui, da war ich aber noch schlank und schön".Ey, wie jung und frisch sah ich denn mit Anfang 20 noch aus".

"And Through It All" läuft über zwei Stunden volles Programm in bester Dolby Surround Qualität. Zahlreiche Rückblicke auf Robert Peter Williams' unterhaltsame Bühnenshows und TV-Auftritte von 1997 bis 2006. Tolle Bilder und aufregende Momente.

Auf DVD 1 wird wild zwischen den einzelnen Jahren gezappt. Mal sieht man den frischen,strallenden Ex-Take That-Jüngling mit seinen großen leuchtenden Augen, der wild und unglaublich sexy über die Bühne wirbelt (Slane Castle, 1999).Dann den reiferen Gentleman mit Doppelkinn, der leider schon nach zwei Songs völlig außer Atem ist (Leeds, 2006). Aber zum Glück hat er eine professionelle Band im Rücken und einen sehr guten Backing Chor, der fröhlich weitersingt, wenn Robbie nach Luft schnappt.
Auch schön zu beobachten die glücklichen Fangesichter kurz vor der Ohnmacht, wenn der schwitzende Popstar einem Mädchen einen Kuss auf den Mund drückt oder Miss Kylie Minogue zum "Kids"-Duett in Manchester 2000 persönlich auf die Bühne schreitet.

DVD 2 überrascht mit neuen, noch nie zuvor gesehenen TV-Ausschnitten. Da wäre zum Beispiel der Glamour-Auftritt mit Tom Jones bei den Brit Awards 1998. Man beachte bei ihm das eng anliegende schwarze Leder-Outfit des Protagonisten! Oder der rührende "Angels"-Massenchor im selben Jahr auf dem Glastonbury Festival, der immer wieder zu Gänsehaut führt.
Alles in allem eine wunderbare Zusammenstellung des charismatischen englischen Künstlers, die man immer wieder gerne anschaut.

Tlumaczenie:

Robbie Williams "And Through It All". Robbie na zywo 1997-2006.
Wlasnie tak pomyslal sobie Robbie jak obejrzal swoja najnowsza podwojna DVD: "Ui,tam bylem jeszcze chudy i piekny.Ej,jak mlodo i swiezo wygladalem na poczatku moich 20-tu lat".

"And Through It All" ponad dwie godziny pelnego programu w najlepszej jakosci dolby surround.Wiele wspomnien z wystepow na scenie i w TV Roberta Petera Williamsa od roku 1997 do 2006.Wspaniale zdjecia i wzruszajace momenty.

Na pierwszej DVD sa dzikie urywki z roznych lat.Raz widac swiezego,blyszczacego bylego mlodzienca z Take That z wielkimi swiecacymi oczami,ktory dziko i niesamowicie sexy kreci sie na scenie(Slane Castle,1999).Pozniej dojrzalszego dzentelmena z podwojna brudka,ktoremiu niestety juz po dwoch piosenkach brakuje powietrza(Leeds 2006).Ale na szczescie ma on profesionalny zespol za plecami i bardzo dobry chorek,ktory wesolo spiewa dalej gdy Robbie lapie powietrze.Zauwazyc tez mozna szczesliwe twarze fanow,kiedy spocona gwiazda daje buziaka w usta jakiejs dziewczynie albo jak wprowadza osobiscie na scene w Menczesterze 2000 roku Miss Kylie Minogue zeby zaspiewac z nia w duecie "Kids".

Druga DVD zaskakuje nowymi,jeszcze nigdy wczesniej nie widzianymi wystepami w TV.Jest to np.glamurowy wystep z Tomem Jones-em na wreczaniu Brit Awards w 1998 roku.Mozna zauwazyc na nim obcisly protagonistyczny komplet skorzany!Albo wzruszajace "Angels"-wykonanie ludzi w tym samym roku na festiwalu Glastonbury,ktore zawsze prowadzi do gesiej skorki.

Poprostu wspaniale zlozenie kryzmatycznego,angielskiego artysty,na ktorego patrzy sie zawsze z checia.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 14:13, sob, 25.lis 2006

"Angels" - wykonanie ludzi :hahahahaha: fajnie to brzmi i rzeczywiście zawsze jest gęsia skórka przy słuchaniu Angels w wykonaniu publiczności i Robbiego - fragmentów :D Nie ma co....to był bardzo dobry pomysł na to DVD :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:44, ndz, 26.lis 2006

Robbies Live DVD ist ein Chart-Stürmer
Er hat es schon wieder geschafft.Erst vor einem Monat war Robbies neues Album "Rudebox" weltweit an der Spitze der Charts,jetzt ist er erneut auf dem Top Platz,dieses mal mit seiner neuen Live DVD "And Through It All":Robbie Williams Live 1999-2006.
Dieses großartige 2DVD Set zeigt eine Vielzahl von Robbies spannendsten und legendarsten Konzertauschnitten und Tv-Auftritten und positionierte sich schon in der ersten Woche der Veröffentlichung auf Nummer 1 der englischen Music DVD Charts.Die DVD schoss ebenfalls in Österreich,den Vereinigten Arabischen Emiraten und in Niederland auf Nummer 1.Auch in anderen Ländern ist die DVD bereits ein Charterfolg.

Tlumaczenie:
Live DVD Robbie WIlliamsa podbija listy przebojow.
Znowu mu sie udalo.Przed miesiacem album Robbiego "Rudebox" byl na calym swiecie na szczycie list przebojow,teraz jest znow na super miejscu,tym razem ze swoim nowym Live DVD "And Through It All":Robbie Williams Live 1999-2006.

Ta wspaniala podwojna DVD pokazuje wiele ciekawych i legendarnych wycinkow z koncertow i z TV,czym pozycjonuje sie juz w pierwszym tygodniu po jej wyjsciu na rynek na pierwszym miejscu angielskiej listy przebojow DVD.DVD wybija sie rowniez w Austrii,Emiratach Arabskich i w Holandi na pierwsze miejsce.Rowniez w innych krajach jest ta DVD sukcesem na listach.

Tak apropos DVD:
Nie wiem czy zauwazyliscie,ale na 1dvd sa dodatkowe wykonania:
Jak wlaczy sie menu (niebieski pasek) sa tam rozne wersje piosenek z roznych miejsc.Trzeba wybrac ten niebieski pasek i sa tam tytuly dwoch piosenek i miasto.Np:

02-Rock Dj z Köln i nizej Rock Dj z Menchesteru
09-No Regrets z Slane i z Köln
13-LMEY z Leeds i z Köln
14-Angels Z Köln i z Knebworth(jest to inne wykonanie niz to,ktore wyszlo na dvd z Knebworth.Tu nie pokazuja ani razu Roba tylko szalejaca publike :wink: )
15-Kids z Menczesteru i z Knebworth

Pewnie wiekszosc z Was to juz wie,ale dla tych ktorzy kupili dopiero plyte moze to byc cos nowego.

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 15:41, ndz, 26.lis 2006

No no to cacko jest juz w Polsce:)!!!!!!!!!!!!!! :D :D a cena wynosi; 82,99zł. A no i te DVD juz trafilo na pierwsze miejsce przebojow DVD!!!
Wiedzialam, ze to bedzie cudo!!!!

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 17:07, ndz, 26.lis 2006

Andulka pisze:Nie wiem czy zauwazyliscie,ale na 1dvd sa dodatkowe wykonania:
Jak wlaczy sie menu (niebieski pasek) sa tam rozne wersje piosenek z roznych miejsc.Trzeba wybrac ten niebieski pasek i sa tam tytuly dwoch piosenek i miasto.Np:

02-Rock Dj z Köln i nizej Rock Dj z Menchesteru
09-No Regrets z Slane i z Köln
13-LMEY z Leeds i z Köln
14-Angels Z Köln i z Knebworth(jest to inne wykonanie niz to,ktore wyszlo na dvd z Knebworth.Tu nie pokazuja ani razu Roba tylko szalejaca publike :wink: )
15-Kids z Menczesteru i z Knebworth

Dzisiaj to zobaczyłam ;]]
I wogole myślałam ,ze juz całe dwie płyty dzis skoncze ale jeszcze duzooooo przede mną :)
Póki co zachwyciło mnie Top of the pops "kids" z Kylie , kotre mam na kompie ale na telewizorze prezentuje sie zdecydowanie lepiej. Do tego wszytskie pisoenki z Manchester arena i Berlin (zwłaszcza Feel) właściwie wszystko m isie podoba , ale nie wiem nic o tych jaskółkach czy innych jakis granisach

może ktoś zdradzic gdzie to wszystko poukrywane jest :):):):)

kingus

Postautor: kingus » 19:19, ndz, 26.lis 2006

na drugiej płytce wchodzisz w GUIDE i INFO i tam obok zdjęć Rob są takie małpki :lol: i jaskółki na brzuchu :lol: i na jednym logo jest ukryte eternity ;)

mala podpowiedz jaskolek nie widac ,dopiero chodzac nawigacja zaswieca sie jaskolki na koszulce Robba Madzik :wink:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:06, ndz, 26.lis 2006

Hehe...ogolnie to trzeba skonczyc studia zeby dojsc do wszystkich piosenek na tych dvd :wink: .Menu jest skomplikowane okropnie :? .Na poczatku brakowalo mi wykonania np."Rudeboxa" z Leeds i juz chcialam sie skarzyc-hihi.A tutaj po czasie nagle sie znalazlo :D .

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:32, ndz, 26.lis 2006

kingus dziekuje ;*;* bardzo przydane popowiedzi, bez nich wogole bym nieczego nie znalazła :)

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 13:08, czw, 07.gru 2006

Wczoraj Mikołaj nie zapomniał o mnie i dostałem DVD "And Through It All".
Opłacało się być grzecznym cały rok.

Ludzie w ogóle idą na łatwiznę. Jak nie wiedzą co mi kupić to dostaje DVD z Robem. To już 3cie DVD jakie dostałem w prezencie.

Jeszcze nie zobaczyłem wszystkich piosenek, ale to co zobaczyłem jest suuper.
Obrazek

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 14:55, czw, 07.gru 2006

do mnie tez mikolaj zawital i sie pochwale ze mam dvd ;D po 1,5 godz. ogladania stwierdzilam ze widzialam dopiero 2/3 z jednej plyty :P dzieki dziewczyny za wskazowki do odnalezienia gratisow ;) dzis poszukam ;)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:14, czw, 07.gru 2006

Hmmm, czyli to wszystko oznacza, że Mikołaj idąc do mnie już nie miał DVD w worku, ale to moja wina, bo listu nie napisałam :lol: Ale ja też dziękuje dziewczyny za wskazówki, bo mi też one się już niedługo przydadzą na pewno :D hihihiiii, na listach "And Through It All" hiiit :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 13:56, pt, 08.gru 2006

ja tez dostalam DVD z ta roznica ze na urodzinki ;) jakie gratisy? Nata powiesz mi? :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 14:03, pt, 08.gru 2006

no własnie jakie gratisy? o co chodzi?? :) :D :lol:
Obrazek

Wróć do „Muzyka”