Rudebox - Hit czy Porażka?

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Czy Rudebox będzie hitem?

Tak, z pewnością będzie wielkim hitem!
21
43%
Będzie hitem, ale tylko na listach muzyki Dance
18
37%
To najgorsza piosenka Robbiego jaką znam
10
20%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
ona_niEdobra_mariannka
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ona_niEdobra_mariannka » 03:37, sob, 29.lip 2006

ja wam powiem szczerze, ze kiedy w zeszlym roku 1 raz uslyszalam "Tripping", to tez myslalam, ze sie zalamie..a potem tak mnie osaczyla ta piosenka, ze w pewnym okresie byla moja ulubiona;)
kiedy uslyszalam 1 raz Rudebox, pomyslalam " OMG...Porazka...!!"
stwierdzilam, ze jego plyty sa z roku na rok coraz dziwniejsze i rownie jak madzikowi brakowalo mi jego "klasycznego "stylu...
ale teraz...rudebox rowniez wpadlo mi w ucho;)
i zazdroszcze tym, ktorzy slyszeli to na zywo;d;)
..Honestly??:D

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 07:58, sob, 29.lip 2006

Ja tam nie mam żadnych wątpliwości że Rudebox będzie hitem. Jestem zadowolony że Robbie eksperymentuje i rozwija swój repertuar. Tymbardziej, że Rudebox to całkiem udany eksperyment.

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 10:49, pn, 31.lip 2006

rudebox - hit na całego... własnie wróciłam z Berlina gdzie Robcio na prośbe fanów wykonał kawałek ... to było niesamowite moment przed wykonywał Angels a po chwili zmienił się w szokujacego rapera:) czuł sie w tym utworze naprawde dobrze... fani byli wniebowzięci :) a choreografia to trzeba zobaczyć... Robcio wywija swoja pupą na każdą stronę dla zainteresowanych mam to nagrane wiec pisac na pm moge przesłać krótki filmik :)
I'm living in UK UK UK....

sheya

Postautor: sheya » 18:05, pn, 31.lip 2006

Robbie Williams: Video Exclusive
Tue 8 Aug | 23:00 - 23:05 | Channel 4
Video performance of Robbie Williams' new single Rudebox

źródło: sky magazine

hmmm.. ja niestety nie mam kablówki, więc czekam na wrażenia osób posiadającyh kanał 4 :wink:

kingus

Postautor: kingus » 19:16, pn, 31.lip 2006

:OOOOOOOOOO już tak szybko? :jupi: :D :D
ja też nie mam Channel 4 , ale na pewno będą też inne źródła ;)
Shake Ur Rudebox!!

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 19:18, pn, 31.lip 2006

sheya pisze:hmmm.. ja niestety nie mam kablówki, więc czekam na wrażenia osób posiadającyh kanał 4 :wink:

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką kablówki...która nie oferuje w swoim pakiecie kanału 4...
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Gość

Postautor: Gość » 12:50, śr, 02.sie 2006

ammanda pisze:
sheya pisze:hmmm.. ja niestety nie mam kablówki, więc czekam na wrażenia osób posiadającyh kanał 4 :wink:

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką kablówki...która nie oferuje w swoim pakiecie kanału 4...

ja też:)

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 16:12, śr, 02.sie 2006

Faktycznie bardzo szybko wypuszcza clip. Zastanawiam sié tylko co z tym konkursem "send us your rudebox"?. Czy te fanowskie propozycje bede w jakis sposób wykorzystane? Ciekaw jestem. Przekonam sie juz niedugo bo mam chanell 4 :). POzdrawiam.

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 19:04, śr, 02.sie 2006

Madritista pisze:Faktycznie bardzo szybko wypuszcza clip. Zastanawiam sié tylko co z tym konkursem "send us your rudebox"?. Czy te fanowskie propozycje bede w jakis sposób wykorzystane?

Wystarczy, żeby Rob je obejrzał;) Wtedy znowu będzie szansa, że ktoś zainteresuje się/zwróci uwagę na biednych fanów z Polski;)
Obrazek

19.07.2006 - Budapest - My First Rob's

Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:28, czw, 03.sie 2006

sheya pisze:| 23:00 - 23:05 | Channel 4

ale jedna rzecz to mnie zastanawia........dosc pozna godzina emisji :lol:.....to sie robbi ciekawe ;)
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 12:17, wt, 08.sie 2006

zdaje mi się, że to teledysk bardziej dla panów :lol: fajnie te babeczki się ruszają, no ale wiecie, Rob też mógl potańczyć 8) :P

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 13:19, wt, 08.sie 2006

Powiem tyle. R-U-D-E-B-O-X rules. Rozeslalem linki do klipu moim znajomym ktorzy za Robciem raczej nie przepadaja i wielu z nich jest niemalze zachwyconych! Robbie Williams Strike Back!

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:30, wt, 08.sie 2006

Słuchajcie u mnie w chacie mania Rudeboxa.
Piotek tańcuje przy tym i jeszcze podśpiewuje ( no najwiecej to ja rozumiem jak mówi ... we just never STOP..." ale naprawde ma fioła na ta piosenke. Mój "przecudowny" małzonek stwierdził ze wpada w ucho i dość nieźle brzmi. W jego ustach tyle pochlebności o Robercie to sukces. :roll: Wiec chyba jednak bedzie z tego hicior. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Padmee
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Padmee » 21:12, czw, 17.sie 2006

Heh, własnie ta piosenka sprowadza mnie na to forum :) choć fanką Roba jestem od kilku lat, wcześniej sie tu nie udzielałam.. no, nieważne.. :)

W każdym razie pomyślałam to samo, co Wy, kiedy pierwszy raz to zobaczyłam., OMG, Masakra! Co ten Robbie robi? Może potrzebuje kasy, bo przegrał jakiś proces o_O Ale potem posłuchałam piosenki parę razy i stwierdzam, że cokolwiek Robowego jest, to i tak mi się spodoba.. Ja po prostu jestem uzależniona od jego głosu ;) Aaa no i tego... fajny dresik, nie ma co 8) Choć faktycznie, sam Robuś mógł powywijać tyłeczkiem :P
Obrazek
still I find myself outside
you can't say I haven't try
perhaps I tried too hard...

Awatar użytkownika
magnes
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magnes » 14:26, pt, 18.sie 2006

mam wrazenie ze Rob odnosi sukcesy medialne wtedy, kiedy nagrywa nazwijmy to "klasyczne" utwory :)
kidy pozwoli sobie na eksperyment to hmm "rynek za nim nie nadąza" :lol: i wlasnie za to go uwielbiam :zakochana: znaczy Roba, nie rynek :lol:
rudebox.. po 3 przesłuchaniach.. jest ok. odbieram go jak gag w stylu "rock dj" :D
what shade of insanity
keeps leading you back to me?

Obrazek

Eulalia3
Fan
Fan

Postautor: Eulalia3 » 16:43, pt, 18.sie 2006

A mi Rudebox spodobal sie "od pierwszego wejrzenia", a bylo to na koncercie w Berlinie, chociaz jak zaczal rapowac to pomyslalam ze zaraz powie cos w stylu" nie,nie, zartowalem" . Jakos wczesniej sie nie interesowalam ta nowa plyta Robbiego wiec dopiero wtedy uslyszlalam ta piosenke, a wiemy ze wykonanie na zywo jest fenomenalne... :D W ogole lubie taka muzyke :taniec: , a co do dresikow Robbiego to najlepszy jest ten wielki, bialy z jego inicjalami na plecach:D:D jeszcze male pytanko, nie wiem czy gdzies tu juz nie padlo, albo moze to tak oczywiste ze tylko ja sie pytam:P
Czy Robbie ma jakis tam kontrakt reklamowy/sponsorski z adidasem podpisany Moze bedzie mial wlasna linie odziezowa tak jak Missy Elliot?

Awatar użytkownika
Owieczka
Fan
Fan

Postautor: Owieczka » 19:47, pt, 18.sie 2006

Tak przy okazji to witam wszystkich bo jest to mój pierwszy post na forum =) A co do Rudebox to jak go przesłuchałem pierwszy raz to mi sie wcale nie podobał beznadzieja pomyślałem.Ale im dłużej go słuchałem tym bardziej mi sie podobał zresztą z innymi piosenkami też tak mam.Zagłosowałem na dwójeczke bo wątpie zeby okazał sie on jakimś wielkim hit bo na necie jak narazie z tego co wyczytałem zbiera bardzo słabe recenzje :(

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 12:52, ndz, 20.sie 2006

magnes pisze:rudebox.. po 3 przesłuchaniach.. jest ok. odbieram go jak gag w stylu "rock dj" :D

Nooo! Wreszcie ktoś ubrał moje myśli w słowa...głowiłam się jak określić Rudeboxa i chodził mi Rock DJ po głowie...Dzięki Magnesiku ;) :D
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 19:41, ndz, 20.sie 2006

zdecydowanie najgorsza piosenka Robbiego :eh1: jestem na nie, na duże drukowane NIE...
ale dobrze, że innym się podoba, mi ten jego nowy image w ogóle nie przypadł do gustu... znowu :(
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 14:15, pn, 21.sie 2006

Przed chwilą na vivie + po raz pierwszy zobaczyłam klip do Rudebox. Przyznam ,ze podoba mi sie acz kolwiek potwornie trąci najnowszym image Madonny i Justinem Timberlakem z czasu "Rock your body"!! Rety Rob czemu az tak odczuwalne jest to podobieństwo do Madonny "Connfessiouns of a dancefloor" no i Justin awwww

Oczywiście Robem i tak zachwycona jestem , ale troszke go za mało :P Rege rasta kurtka bardzo oldschool i dlatego troszke mi nie pasuje ta stylistyka "Rock your body" no ale zobaczymy :)

Wróć do „Muzyka”