Rudebox - Hit czy Porażka?

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Czy Rudebox będzie hitem?

Tak, z pewnością będzie wielkim hitem!
21
43%
Będzie hitem, ale tylko na listach muzyki Dance
18
37%
To najgorsza piosenka Robbiego jaką znam
10
20%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:19, pn, 28.sie 2006

No wlasnie.Ja tez nie wiem !!!!Okaze sie za jakis czas.Teraz musimy odczekac!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:31, czw, 31.sie 2006

Jejku jak ja nie lubie czekac, ale coz...Ja mocno mocno mocno wierze, ze Rudebox bedzie wielkim hitem!!!

kingus

Postautor: kingus » 16:36, sob, 02.wrz 2006

Rudebox w itunes :lol:

No1 in Germany

No.1 in Austria

No.1 Denmark

No. 2 in Holland

No. 2 in Italy

No3 in Belgium

No. 10 in UK

No. 17 in Ireland.

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 19:39, sob, 02.wrz 2006

dopiero 10 w UK? :shock: Niemcy jak zwykle niezawodni :roll: :wink:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
marek
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: marek » 20:18, sob, 02.wrz 2006

Witam ja głosowałem na 2 chociaz Rudebox bardzo mi sie podoba i polubiłem tą piosenke i teledysk Robert bardzo fajnie na nim wyglada.
Obrazek

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 22:13, sob, 02.wrz 2006

No nie zapominaj jaki Robbie jest, nie powinien teraz brać innej drogi. Może akurat z Intensivkiem i Trippingiem mu wyszło, to raczej z Rudebox mysle że źle robi.. :(
HomeComing

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 19:52, czw, 07.wrz 2006

Klubowo Rudbox chyba nie okazał się porażką ;)

z 1 miejsca spada na 3 (3 tygodnie na liście). Jest to lista przebojów tworzona przez DJ'ów :)

http://www.fabianski.com.pl/strony_pl/lista.htm

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:20, sob, 23.wrz 2006

"Rudebox" spadl na niemieckiej lisie przebojow z miejsca 1-go na 3-cie :cry: . Boje sie Wam pisac kto jest na pierwszym,ale pewnie chcecie wiedziec........Justin Timberlake :shock: ....bez komentarza :?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:52, wt, 26.wrz 2006

Właśnie widziałam Rudebox na MTV jako numer 1...we Włoszech :D

ajka74

Postautor: ajka74 » 14:22, wt, 26.wrz 2006

Andulka pisze:"Rudebox" spadl na niemieckiej lisie przebojow z miejsca 1-go na 3-cie :cry: . Boje sie Wam pisac kto jest na pierwszym,ale pewnie chcecie wiedziec........Justin Timberlake :shock: ....bez komentarza :?

tak off topic
przesłuchałam wczoraj całą płytę Justina i musze powiedzieć że żadna rewelacja :( poprzednia była o niebo lepsza

a na brytyjskim UK Chart spadł Rob poza 10-tkę :twisted:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 11:09, ndz, 01.paź 2006

Na Niemieckiej Vivie w TOP 100 Rudebox na miejscu 2 :)
a na 1 okropny Justin brrrrrrrrr jak ja go nie trawie :(

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:02, wt, 03.paź 2006

A w Danii jest pod numerkiem 1 ;)

ajka74

Postautor: ajka74 » 13:06, wt, 03.paź 2006

We Włoszech również nr 1 :)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 22:33, pt, 13.paź 2006

woodZ-mag.com-13.10.2006

Rudebox auf, Robbie rein, Deckel zu!
Dass mit Robbie Williams manchmal die Fantasie durchgeht, ist nix Neues. Kurz vor Veröffentlichung seines komisches neuen Albums aber scheint er total durchzudrehen .

Am kommenden Freitag erscheint das Album "Rudebox", bei dem sich Robbie längst nicht mehr sicher ist, dass die Leute es auch kaufen werden.Robbie gibt häufig komische Interviews, die den Verkauf helfen sollen.
Was aber, wenn's trotzdem nicht hilft? Wenn Fans von Songs wie "Angels" oder "Feel" da einfach nicht mitmachen? Tja, dann hat er zwar die Kohle, um weiterhin "die Musik, die ich mag" zu machen. Abnehmer dürften sich für seine Mixes aber kaum finden. Vielleicht hat Take That-Sänger Gary Barlow (35) ja doch Weitsicht bewiesen, als er dieser Tage meinte: "Robbie und Take That werden irgendwann wieder gemeinsam auf der Bühne stehen!" Das wären sozusagen zwei Fliegen mit einer Klatsche: Zum einen würde Robbie dann wieder schnuckelig schöne Balladen ohne elektronische Dance machen, und zum anderen hätte er mit den TT-Mitgliedern vier Jungs, die auf ihn aufpassen! "Back For Good" statt "Rudebox" - das ist mittlerweile gar nicht mehr so unrealistisch ...

Vorsicht - mit seine neue music wird Robbie nicht zuletzt einige Fans vergraulen! Vielleicht hat er einfach Urlaub nötig. Er könnte sich zum Beispiel in seine Rudebox setzen, den Deckel schließen und ausspannen, bis er wieder normal im Kopf ist!
Tlumaczenie:
Tlumaczenie:
Otworzyc Rudebox,Robbiego do srodka,zamknac Rudebox!
Ze Robbiem kieruje nieraz fantazja to nic nowego.Krotko przed wyjsciem jego komicznego nowego albumu chyba calkiem go pokrecilo.

W nastepny piatek wychodzi album "Rudebox",przy ktorym Robbie juz dlugo nie jest pewny czy ludzie go wogole kupia. Robbie daje czesto komiczne wywiady ,ktore maja pomoc w sprzedazy.
Ale co bedzie jak to i tak nie pomoze? Jesli fani piosenek "ANgels" albo "Feel" poprostu nie wezma w tym udzialu? No tak,wtedy bedzie on mial tak czy tak kase zeby robic "Muzyke ,ktora lubie". Ale moze znalesc sie malo odbiorcow.
Moze piosenkarz z TT Gary Barlow jednak cos przewidzial jak powiedzial niedawno: " Robbie i TT beda kiedys znow razem stac na scenie!" To bybyly zaraz dwie muchy zabite jedna klapka :po pierwsze Robbie spiewalby znow przemilutkie ballady bez elektronicznego tanca,a po drugie mialby w czterech chlopcach z TT tych ktorzy na niego uwazaja.!
"Back for Good" zamiast "Rudebox" -to wcale nie jest takie nierealistyczne.

Uwaga: Ze swoja nowa muzyka nie wygra Robbie niektorych fanow! Moze potrzebuje on poprostu urlopu. Moglby np.usiasc do Rudebox,zamknac go i sie wyluzowac az bedzie znow jego glowa na miejscu (normalna).

Bardzo mi sie nie podoba to co tu jest napisane.Robbek nie martw sie....Twoje plyty sie sprzedadza tak jak wszystkie inne...wkoncu jestesmy prawdziwymi fanami.A co do TT to nie komentuje.

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 09:32, sob, 14.paź 2006

ja się ciągle zastanawiam, czy kupić ten album. poważnie. mimo że jestem jego fanką na dobre i na złe, teraz po prostu przesadził. moim zdaniem.
i tak pewnie kupię, nie wytrzymam - mieć wszystkie płyty od początku Take That i nie mieć najnowszej? - ale biegła do sklepu z rańca raczej nie będę.

a Barlow może marzyć :lol:
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:55, sob, 14.paź 2006

A ja chyba tego tekstu za bardzo nie czaje :roll: To jakis wycinek prasowy, tak :?: Oni obieżdzaja Roba za nową płyte której tak naprawde jeszcze nikt nie słyszał :lol: No dobra niektórzy słyszeli :wink: np. my :wink: Ale i tak nie rozumiem tego tekstu. Co to spekulacje jak bedzie sie album sprzedawał czy jaka bedzie przyszłość Roba.
No wiecie jaka by nie była, ale jakoś z powrotem do TT to tego nie widze :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 11:46, sob, 14.paź 2006

No mi sie wydaje,ze w tym tekscie chodzi tylko o oczernienie Robbka. Choc on jak sam niby twierdzi tez nie jest przekonany czy album sie dobrze sprzeda....wazne ze jemu sie podoba. Moze wyszedl z zalozenia ze ma tyle juz kasy, ze nie musi juz liczyc na sprzedaz albumu tylko poprostu zrobil naprawde to co zawsze chcial i wisi mu czy dobrze sie sprzeda czy nie. Sama jestem ciekawa jaka bedzie statystyka jak album wejdzie na rynek :wink: .Ja plyte kupie napewno :D

kingus

Postautor: kingus » 15:01, sob, 14.paź 2006

jak to nie wezmą udziału!!! jeszcze im pokażemy Rob jesteśmy z TobĄ! ;*

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:52, sob, 14.paź 2006

Ja kupię album na pewno :D, żeby Robcio widział, że sprzedaje się w Polsce i później do Nas przyjedzie hihi. A płyta jest w porządku nie wiem co znaczą te wszystkie komentarze :?
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 10:59, ndz, 15.paź 2006

ja tam w poniedzialek przed szkola lece do Media i kupuje! (mam nadzieje ze beda mieli :shock: :roll: )
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Muzyka”