Rudebox - Hit czy Porażka?

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Czy Rudebox będzie hitem?

Tak, z pewnością będzie wielkim hitem!
21
43%
Będzie hitem, ale tylko na listach muzyki Dance
18
37%
To najgorsza piosenka Robbiego jaką znam
10
20%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
magnes
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magnes » 20:23, ndz, 27.sie 2006

Kaśka pisze:
magnes pisze:rudebox.. po 3 przesłuchaniach.. jest ok. odbieram go jak gag w stylu "rock dj" :D

Nooo! Wreszcie ktoś ubrał moje myśli w słowa...głowiłam się jak określić Rudeboxa i chodził mi Rock DJ po głowie...Dzięki Magnesiku ;) :D

siem polacam :wink: znaczy ze podobnie nadajemy Kaśka :wink:
what shade of insanity
keeps leading you back to me?

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 20:31, ndz, 27.sie 2006

magnes pisze:
Kaśka pisze:
magnes pisze:rudebox.. po 3 przesłuchaniach.. jest ok. odbieram go jak gag w stylu "rock dj" :D

Nooo! Wreszcie ktoś ubrał moje myśli w słowa...głowiłam się jak określić Rudeboxa i chodził mi Rock DJ po głowie...Dzięki Magnesiku ;) :D

siem polacam :wink: znaczy ze podobnie nadajemy Kaśka :wink:

No ba!! Już od "Karmy..." nie miałam co do tego wątpliwości ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:59, ndz, 27.sie 2006

Gazeta niemiecka napisala : :roll:
Robbie Williams seit "Feel" für anspruchsvolle, wunderschöne Popmusiksänger. "Intensive care" war auch nicht so gut. Die Singles konnten nicht mehr an frühere Zeiten anknüpfen. Und jetzt das: Robbie rappt!
Damit ist er wirklich zu weit gegangen. "Rudebox" klingt dermaßen schlecht, dass es beim Hören fast wehtut. Robbies Rapversuche klingen peinlich und lächerlich. Der Beat ist nicht tanbar und auch das bischen Gesang kann den Song nicht retten. Warum tut er das? Hat er es nicht verkraftet, in den USA keinen Erfolg zu haben? Er soll mit diesem Pseude-Hip-Hop-RnB-Dance-Mix aufhören. Er ist nicht Justin Timberlake und erst recht nicht Usher.
Fazit: "Rudebox" ist ein musikalisches Armutszeugnis, dass den Stern von Robbie Williams endgültig zum erlöschen bringt.

Robbie Williams od czasow "Feel" byl uwazany za najbardziej interesujacego i pieknego piosenkarza popu. "Intensive Care" nie byl tez juz tak dobry.Ten singel nie przypominal wczesniejszych czasow. A teraz: Robbie rapuje! Tym razem posunal sie naprawde za daleko. "Rudebox" brzmi tak zle ,ze przy sluchaniu az "boli".Proby rapowania przez Robbiego brzmia osmieszajaco i smiesznie. Piosenka nie jest do tanczenia i nawet troche w niej spiewania nie moze jej uratowac. Dlaczego on to robi? Nie mogl przezyc tego ze nie odniosl sukcesu w USA ??? Powinien z tym pseudo-hip-hop-rnb-dance-mix przestac. On nie jest Justinem Timberlake a juz wogole nie jest Usher.
Podsumowanie :"Rudebox" jest muzycznym swiadectwem biedy ktore gwiazde Robbie Williamsa ostatecznie doprowadzi do wykasowania.

To slowa z niemieckiej gazety z ktorymi bynajmniej ja sie nie zgadzam.Troche sie tylko boje,ze w niemczech zaniknie nasz Robert :cry: ,bo podobno caly album jest w stylu "rudebox".A kazdy czeka na prawdziwego Robbcia a nie na rappera.Co Wy na to???

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:05, ndz, 27.sie 2006

UPS! Sie naszemy Robkowi oberwało ;) A co do całego albumu to sądząc po Lovelight chyba nie cały będzie w stylu Rudeboxa...

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 22:06, ndz, 27.sie 2006

Andulka przede wszystkim dziękuję za tłumaczenie. Co do tego, że cały album jest w stylu rudebox to doskonale wiemy, że jest to nieprawdą, bo słyszeliśmy lovelight, summertime i wiemy jak brzmi king of the bongo. Myślę, że niemieccy fani kochają go tak samo, jak brytyjscy i nigdy nie opuszczą, nawet jak się weźmie za muzykę poważną...
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:11, pn, 28.sie 2006

uuu.........powiało grozą! A mi tam sie podoba Rudebox i Lovelight i dla mnie to Rob moze isc w tym kierunku tzn. wole to co robbił wcześniej ale to też ujdzie ;) I mam w D**** ze komuś Rob nie pasuje bo zmienił styl moim zdaniem fani (ale tacy naprawde fani) nie powinni sie odwracac plecami do Robba :D
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 08:12, pn, 28.sie 2006

no nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Robbie zniknie w Niemczech... ludzie :!: co za bzdury piszą
podobno w Niemczech jest M A N I A na Rudebox!! nie pamiętam już gdzie to przeczytała, ale chyba nawet u nas na stronie ktos wspominał

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:55, pn, 28.sie 2006

Oczywiście że w Niemczech jest mania RW. Ale słuchajcie nie ma sie co przejmować, juz to gdzieś, kiedys pisałam. Rob tak już ma, lubi eksperymenty i tyle. Pamętacie jak było ze "Swing..." też wiele gazet pisąło ze kiepsko, ze to nie Sinatra i takie tam. I co potem sie okazało ze poradził sobie Rob znakomicie. Poczekajmy na cały album, zobaczymy jak wypadnie. 8) :lol: :lol:
Ja teraz po prawie rocznym słuchaniu IC uważam że to świetny album i nie zgodze sie ze stwierdzenie że jest słaby :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 09:59, pn, 28.sie 2006

...Aguśka... pisze: Ja teraz po prawie rocznym słuchaniu IC uważam że to świetny album i nie zgodze sie ze stwierdzenie że jest słaby :roll:

No właśnie, ja po pierwszym przesłuchaniu IC byłam zdruzgotana...ale już gdzieś tak po 3. przesłuchaniu zakochałam się w nim. Z Rudebox miałam podobnie i tak samo będzie z całym albumem. A tak właśnie, był już Rob na tej Ibizie? Bo coś ucichło na ten temat...
Obrazek

19.07.2006 - Budapest - My First Rob's

Concert - The best day of my life

kingus

Postautor: kingus » 10:05, pn, 28.sie 2006

dla mnie IC był bombowy już od początku!
co to Rudebox, to bardzo mi się podobała jedna wypowiedź Roba na temat albumu: To jest to czego właśnie chcą ludzie, tylko jeszcze o tym nie wiedzą (że tego chcą) 8) i wierzę że własnie tak będzie :twisted:

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 11:54, pn, 28.sie 2006

Nie ma się co obawiać czy źle nastawiać, bo ktoś coś tam negatywnego pisze na łamach jakiejś tam gazety... Widocznie są to subiektywne oceny tych piszących... W gazetach zawsze muszą coś napisać, zawsze muszą być czymś wypełnione... / Intensive Care, jak dla mnie, to wspaniały album :wink: jak zaczęłam słuchać po raz pierwszy to wydał mi się taki jakiś "poważniejszy" w brzmieniu :) i zwróciło moją uwagę to, że Robert śpiewa na niej albo wysoko, albo dość nisko. :wink: PODOBA MI SIĘ! :P / Racja, że prawdziwy fan nigdy sie nie odwróci od swojego idola, a właśnie będzie "z nim" i bedzie cechował sie wyrozumiałością oraz otwartością na nowe propozycje. :wink: / Robbie !- my z Tobą jesteśmy! :wink: :P /... i już każdy z nas sam oceni czy mu sie podoba nowa płyta czy nie :wink:
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:47, pn, 28.sie 2006

Ja tylko przetlumaczylam co pisalo w gazecie a mysle,ze Robbie sobie z nowym albumem "poradzi". Co do niemieckich fanow to jaknarazie "rudebox" nie jest zabardzo lubiany :cry: . Wiem bo siedze tez na niemieckim forum i widze co pisza. Co do "Lovelight" to mozecie mi podac jakiegos linka???? Nie moge znalesc. Dzieki z gory !!!!

kingus

Postautor: kingus » 18:30, pn, 28.sie 2006

Andulka pisze:Co do niemieckich fanow to jaknarazie "rudebox" nie jest zabardzo lubiany

o rany :shock: :shock: to gdzie Rob koncerty będzie dawał :hahahahaha: :hahahahaha: skoro tam zawsze najwięcej :lol: :lol:

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 18:36, pn, 28.sie 2006

Co do tego, że cały album jest w stylu rudebox to doskonale wiemy, że jest to nieprawdą, bo słyszeliśmy lovelight, summertime i wiemy jak brzmi king of the bongo

Czy ktoś jest szcęśliwym posiadaczem piosenki "Summertime"? Jeśli tak to czy też mógłbym być? POzdrawiam i z góry dziękuję.

ajka74

Postautor: ajka74 » 18:39, pn, 28.sie 2006

no ja już Ci wysyłam :)

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 18:43, pn, 28.sie 2006

Dziękuję serdecznie. POzdrawiam.

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:52, pn, 28.sie 2006

Madritista przypominam tylko ze jest odpowiedni dzial -"tablica ogloszen" i tam kierujemy prosby swoje o piosenki :wink: bo w ten sposob moze zrobic sie off topic jak rowniez inni zaczna prosic o nia :roll:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 19:54, pn, 28.sie 2006

kingus pisze:
Andulka pisze:Co do niemieckich fanow to jaknarazie "rudebox" nie jest zabardzo lubiany

o rany :shock: :shock: to gdzie Rob koncerty będzie dawał :hahahahaha: :hahahahaha: skoro tam zawsze najwięcej :lol: :lol:

No jak to gdzie??!! W POLSCE :D:D:D:D:D

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:26, pn, 28.sie 2006

Hihihihihi-dokladnie.Przyjade napewno :wink:

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 20:45, pn, 28.sie 2006

Hmm tak sobie myślę że... Intensive Care jednak było inne od poprzednich płyt. Teraz kiedy wyjdzie Rudebox, to raczej nie będzie tylko "inne", lecz raczej możemy spodziewać się "nowości", lecz czy raczej ta nowość będzie marna? Tego nie wiemy. Jedno jest pewne: Robbie chce coś zmienić, nie wiem czy na dobre.
HomeComing

Wróć do „Muzyka”