Rudebox - Hit czy Porażka?

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Czy Rudebox będzie hitem?

Tak, z pewnością będzie wielkim hitem!
21
43%
Będzie hitem, ale tylko na listach muzyki Dance
18
37%
To najgorsza piosenka Robbiego jaką znam
10
20%

Liczba głosów: 49

kingus

Rudebox - Hit czy Porażka?

Postautor: kingus » 19:59, śr, 26.lip 2006

tak pomyślałam że zanim wyjdzie Rudebox można zrobbić ankiete i "poprorokować" :wink: trochę
jak osobiście to sie trochę boję eksperymetów Robbiego, ale może byc ciekawie :lol:

ajka74

Postautor: ajka74 » 20:06, śr, 26.lip 2006

ja stawiam na dwójeczke
bo obawiam sie że stacje radiowe boją sie eksperymentów i przez to nie przebije się jako hit :( ale obym sie myliła

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 20:08, śr, 26.lip 2006

Odezwała się we mnie optymistka i zaznaczyłam 1, chociaż osobiście nadal nie jestem przekonana...ale może ta płyta będzie tak samo elektroniczna, jak IC jest regee, a też tak zapowiadali;)) Pożyjemy, zobaczymy;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 20:42, śr, 26.lip 2006

ja również 1. ostatnio mialam lekka depreche ale teraz mysle jednak pozytywnie. to jest tylko moje zdanie, zobaczymy za jakis czas jak juz sie ukaże. mam nadzieje ze sie nie mylimy Karolinko :D ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 20:59, śr, 26.lip 2006

1 :wink: Przekonałam sie 'do tego' :lol: i mysle ze reszta swiata tez sie przekona :lol:
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: baxterek16 » 21:09, śr, 26.lip 2006

ajka74 pisze:ja stawiam na dwójeczke
bo obawiam sie że stacje radiowe boją sie eksperymentów i przez to nie przebije się jako hit :( ale obym sie myliła

Ja tak samo jak Ajka zaznaczyłam dwójke. No, zobaczymy jak to wyjdzie :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:20, czw, 27.lip 2006

Ja tez jedyneczke zaznaczyłam ;) I wydaje mi sie ze piosenka trafi do ludzi :lol2: Do nas juz trafiła ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 11:42, czw, 27.lip 2006

2 jak ajka :wink: podobne zdanie mam... :roll:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 11:53, czw, 27.lip 2006

Również dwa :)
Piosenka nie przemawiała do mnie do momentu Milanu...ale wykonanie na żywo powala :D:D:D:D
Niestety nie każdy będzie miał okazję zobaczyć wykonanie Rudeboxa na żywo więc...nie wszyscy dadzą się przekonać ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:31, czw, 27.lip 2006

wiecie co....podoba mi sie RUDEBOX :D:D Jakis miesiac temu pisałam same okropne rzeczy na ta piosenke, ale widocznbie potrzebowałam czasu.
Podoba m isie...i to bardzo...i nie uwazam zeby byla kawałkiem dance..wercz rap.... wiec im lovin it!!
naprawde jestem teraz zachwycona!
Podoba m isie stylistyka wjakiej jest utrzymana i ten cąły oldschool !!! mrrr tak :D tewraz jestem jak najbardziej na tak :):)

co nie zmienia faktu ,ze czekam az powroca czasy takich piosenek jakie były na "sing when..." :zakochana:

R.U.D.E.B.O.X
Ostatnio zmieniony 20:01, ndz, 20.sie 2006 przez Madzik, łącznie zmieniany 1 raz.

ajka74

Postautor: ajka74 » 12:33, czw, 27.lip 2006

Madzik pisze:A ja po usłyszeniu Rudebox sie załamałam...beznadzija jak dla mnie :( Czy wróci jeszcze czas Roberta , kiedy bedzie wykonywał takie piękne piosenki jak " Eternity" czy "Singing for the lonely", oby tak , bo jeśli teraz wszystko ma byc w stylu " rudebox" to ja sie załamie :(:(:(

Madzik ale ty przecież tak lubisz hip-hop :?: a tu są jednak pewne zaleciałości , Robek świetnie rapuje ;)
do mnie też przemówiło dopiero wykonanie na żywo

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 13:42, czw, 27.lip 2006

Do mnie tez przemówiło wykonanie na zywo,pieknie to wyszlo całkiem inna piosenka. A przy kompie to az cała sie ruszam jak to leci,fajne jest
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 14:57, czw, 27.lip 2006

ajka74 pisze:
Madzik pisze:A ja po usłyszeniu Rudebox sie załamałam...beznadzija jak dla mnie :( Czy wróci jeszcze czas Roberta , kiedy bedzie wykonywał takie piękne piosenki jak " Eternity" czy "Singing for the lonely", oby tak , bo jeśli teraz wszystko ma byc w stylu " rudebox" to ja sie załamie :(:(:(

Madzik ale ty przecież tak lubisz hip-hop :?: a tu są jednak pewne zaleciałości , Robek świetnie rapuje ;)
do mnie też przemówiło dopiero wykonanie na żywo

oczywiscie stanowcze tak dla hip-hopu i rap w wykonaniu Robbowym , ale Rudebox, ojj , moze tez powinnam na zywo posłuchac to by msie rpzekonała. N ocuz oby nasepne piosenki bardziej m isie spodobały .

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 15:46, czw, 27.lip 2006

ja na początku byłam załamana Rudebox, a to glownie z tego powodu ze Robka tam prawie w ogole nie bylo. pozniej im dluzej sluchalam, to zaczynalam lubic, a jak zobaczylam video z Milanu to zwariowalam :lol: :P moze na poczatku mi sie nie podobalo, bo to inny Rob? wczesniej bylo mowione ze IC jest inne ale pozniej tez wiekszosc polubiła, niekotrzy pokochali wrecz (jak ja ;) ) także nie mozna sie uprzedzac. Jak wyjdzie plyta to ocenimy. moze nie bedzie tak źle jak nam sie wydaje ;)
Obrazek

Obrazek

sheya

Postautor: sheya » 11:06, pt, 28.lip 2006

Mnie się na pocztku RUDEBOX nie podobało w ogóle, normlanie masakra jak to usłyszałam. Ale teraz to normalnie prawie siezakochałam w tej piosence i chodzi za mną cały czas. Nie wiem czy bedzie hitem (bo trudno to wyczuć, skoro na czasie jest Paris Hilton, więc nie ma o czym mówić), ale mnie się bardzo podoba ta piosenka. Jeśli nawet się nie "przyjmie" w radiu, itp. t gratulacje dla Robbiego, ze zdecydował się na eksperymenty i zmianę dotychczasowego stylu na tej nowej płycie i za odwagę oczywiście. 8)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:34, pt, 28.lip 2006

Obstawiłam 2. A że Rob świetnie rapuje to pamiętam jeszcze z czasów TT. Wychodziło mu to zawsze pięknie. I rzeczywiście jak usłuszałm Rudbox na żywo to całkiem całkiem brzmi.
Obrazek

Awatar użytkownika
klimanka
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: klimanka » 14:08, pt, 28.lip 2006

aaaaaaaahh ten Robbie :)

od pierwszego uslyszenia "rudeboxa" zakochalam sie w tej piosence :zakochana:

ale i tak uwazam ze "angels" jest najpiekniejsza piosenka

sheya

Postautor: sheya » 14:10, pt, 28.lip 2006

Ja głosowałam na pierwszą odpowiedź. Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie :twisted:

Awatar użytkownika
beata
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: beata » 21:31, pt, 28.lip 2006

mnie sie Rudebox bardzo podoba ale dałam 2 bo nie jestem pewna czy to bedzie hit,jednak ludzie sa przyzwyczajeni do innego Robbiego Williamsa,ale mam nadzieje ze sie myle i moze ta odmiana sie spodoba :lol: :lol: :lol:

Wawrzek
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Wawrzek » 21:45, pt, 28.lip 2006

Mam wątpliwości co do sukcesu tej konkretnej piosenki ,ale mam rowniez nadzieje ze sie myle i cały album będzie hitem, jak narazie postawilem 3 wiem ,ze moze przeczytam slowa krytyki ,ale pamietajcie rowniez ze tylko krowa nie zmienia pogladów :) pozdraiwam
"It's love
Clean sex joy
I love you
You love my
Hate how it it feels inside... "

Wróć do „Muzyka”