Ulubiony album Roba

Komentuj nagrania Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Jaki jest wasz ulubiony album Roba?

LIFE THRU A LENS
3
4%
I'VE BEEN EXPECTING YOU
2
3%
SING WHEN YOU'RE WINNING
11
14%
THE EGO HAS LANDED
0
Brak głosów
SWING WHEN YOU'RE WINNING
5
6%
ESCAPOLOGY
36
45%
LIVE SUMMER 2003
5
6%
GREATEST HITS
7
9%
INTENSIVE CARE
11
14%

Liczba głosów: 80

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 18:20, pn, 05.mar 2007

Ale jak to Rob powiedział ze wolałby skączyc kariere niż powracać na stare śmieci . Może zmieni zdanie :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:44, pn, 05.mar 2007

Miejmy nadzieję 8). Tymczasem, zadowolmy się "nędznym" Lovelight'em :)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Angelxyz
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Angelxyz » 20:23, pn, 05.mar 2007

moze jakis kolejny swing :P hehe płytka byla i jest oczywiscie swietna.... chociaz rudebox tez niczego sobie....

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:04, czw, 10.maja 2007

Mój ulubiont to Intensive Care, za... za wszystkie piosenki :D . Genialny!

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 02:20, pt, 11.maja 2007

Greatest Hits. Tak jak już ktoś wcześniej pisał. Ten album ma coś z każdej płyty ( teraz to juz nie z każdej ), no ale wiecie o co mi chodzi... :wink:

Awatar użytkownika
kasia_alex:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: kasia_alex:) » 13:52, śr, 16.maja 2007

ufff...cięzki wybór;) zastanawiałam się nad Escapology,Greatest Hits a Intensive Care...wszystkie te 3 dla mnie są świetne...Ale Intensive Care jest właśnię TĄ płytą, na której podobają mi się wszystkie piosenki...=) poza tym,zawsze gdy mam zly dzień czy jakiś dołek to właśnie po tą płytę sięgam zawsze;)
Obrazek

Awatar użytkownika
tania
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: tania » 15:16, pt, 18.maja 2007

Ja też wybieram INTENSIVE CARE , ponieważ z wszystkich płyt, ta kako całość najbardziej przypadła mi do gustu :)
I sit and wait, does an angel contemplate my fate...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 07:15, śr, 23.maja 2007

Ja wybieram ESCAPOLOGY, za niezwykły klimat i wiecznie żywe piosenki z tej płyty. Natomiast INTENSIVE CARE też nie jest najgorszy , lecz osobiście spośród tych dwóch wybieram ten pierwszy.
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:08, śr, 23.maja 2007

Kelcio pisze:Ja wybieram ESCAPOLOGY

Yes :lol: zdecydowanie się z Tobą zgadzam Kelcio.Ja też uwielbiam Escapology.Chociaż lubię jeszcze Intensive Care,jak i Rudebox.Ale jednak pozostaję przy tej pierwszej którą wymieniłam. :wink: Płyta Rudebox ma zupełnie inne klimaty od tych wcześniejszych płyt,ale nie jest najgorsza.Piosenki które się na niej znajdują nie są takie złe jak niektórzy uważają.Mam tą płytę i ostatnio najczęściej jej słucham bo przypadła mi do gustu,i uważam że Rob chciał zaskoczyć swoich fanów czymś nowym,i tego najlepszym przykładem jest ta płyta,na której znajdują się piosenki w stylu hip-hop. :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Dorota
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Dorota » 21:47, sob, 26.maja 2007

Ja ciągle mam sentyment do "Sing When You're Winning". Bardzo często jej słucham. Ale "Escapology" i "Intensive Care" też są super! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 10:43, ndz, 27.maja 2007

Wybieram Swing When You'se Winning, a Intensive Care na drugim. I żeby odnieść się do wypowiedzi poprzedników - Rudebox to jedna z gorszych płyt jakich ogólnie miałam wątpliwą przyjemność słuchać, choć oczywiście jest tam kilka perełek, jak "She's Madonna" na przykład. Wydaje mi się, że muzyka w stylu kiczowatych Pet Shop Boys czy hip hop, to nie jest kierunek, w którym Robert powinien zmierzać. Zupełnie to do niego nie pasuje. Wydaje mi się, że powinien skupić się na czymś w stylu Intensive Care właśnie, bo to naprawdę dobra płyta i, w odróżnieniu od poprzednich albumów, wszystkie piosenki wreszcie mają świetne, "dorosłe" teksty

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 10:51, ndz, 27.maja 2007

Moim zdaniem SHE`S MADONNA nie jest żadną perełką :) to tandeciarska piosenka, która wogóle nie wpada w ucho. Dziwię się , że Rob mógł coś takiego stworzyć :( to do niego nie podobne. Natomiast jak wcześniej wspomniałem najlepszy album Roba w historii to ESCAPOLOGY, po nim jest Intensive Care, bądź Life Through A Lens. Do tego ostatniego bardzo często powracam, bo zawiera coś czego kolejnym albumom już brakuje :(
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 13:06, ndz, 27.maja 2007

Ja tam "She's Madonna" lubię. Jak większość, czasami mam słabość do tandety... :)

Z innej beczki - wyobraźcie sobie jak fantastycznie by było gdyby Greg Dulli napisał coś dla Roberta...

Awatar użytkownika
Baby Lou
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Baby Lou » 18:42, śr, 27.cze 2007

Najbardziej lubię chyba 'Swing...'. Rob pokazuje się trochę z innej strony. Poza tym, jest to pierwsza jego płyta, w której się właściwie zakochałam :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 13:35, pt, 29.cze 2007

Kurcze :( Bardzo chciałbym teraz zmienić zdanie. Po tym wszystkim, co słuchałem , wiem jedno. Najlepsza płyta to Life Thru A Lens. Mam ogromny sentyment do tych wszystkich kawałków. Nigdy ich nie zapomnę, ta płyta jest cudna w każdym calu. Prawdziwa perła. Rob nigdy już nie wyda czegoś lepszego. To prawdziwy majstersztyk. Mogę o niej mówić w samych superlatywach. Jest poprostu SUPER :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:36, pt, 29.cze 2007

Sam też chętnie oddałbym głos na inną płytę, niż ta, na którą głosowałem. Sing When You're Winning...
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 13:43, pt, 29.cze 2007

Kmieciu pisze:Sam też chętnie oddałbym głos na inną płytę, niż ta, na którą głosowałem. Sing When You're Winning...

Wiem dlaczego, bo tam są dwie Twoje najlepsze piosenki :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:46, pt, 29.cze 2007

Hehe, dzięki nim pokochałem Roba :wink:
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:15, pt, 29.cze 2007

Ja też dzięki Supreme pokochałem Roba i jego twórczość. :D

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 22:29, pt, 29.cze 2007

ja tez z biegiem czasu zmienila bym zdanie ale nie dla 2 piosenek tylko dla calej plyty SWING WHEN YOU'RE WINNING
Obrazek

Wróć do „Muzyka”