Sądzę że i tak Rob nadal Kocha Nicole

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 15:31, wt, 22.lut 2005

Nie rozumiem jak ktoś może twierdzić, że wytwórnia zmusiła Nicole do usunięcia dziecka . Do tego nikt nie może zmusić kobiety, chyba że ona sama tego chce. Sama mam synka, więc kompletnie nie rozumiem jej decyzji. :?
A jeśli ROBEK faktycznie był z nią w tej klinice , to znaczy, że wyraził na to zgodę. Jak więc może teraz udawać ofiarę :?: :?: :?: :!: Widać tak było im poprostu wygodnie. Przecież dziecko to ogromna odpowiedzialność i mnóstwo obowiązków. Pewnie nie byli na to gotowi

AnneL

Postautor: AnneL » 18:13, wt, 22.lut 2005

Ja uważam że powinniśmy sobie jush dać spokój z tym tematem, nie wiem czy go nie zamknąć.. ile stron można gadać o tym samym :lol:

A jak sam zainteresowany jush sie z tym najwyraźniej pogodził, to o czym my - fani mamy rozmawiać? :roll: :wink:

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 18:15, wt, 22.lut 2005

jestem za! anne zamknij!!!

AnneL

Postautor: AnneL » 18:50, wt, 22.lut 2005

ok, koniec dyskusji :wink: zapomnijmy jush o tym, nawet nasz Rob jest tylko człowiekiem :wink:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 08:44, śr, 23.lut 2005

Nie rozumię dlaczego temat powinien zostać zamknięty
wyobraźcie sobie, że w jestem fanem i wchodzę w marcu po raz pierwszy na forum i chce sie wypowiedzieć na temat z Nicole czy temat czy Rob jest gejem. Wtedy bede zmuszony zalozyc nowy temat.
Obrazek

AnneL

Postautor: AnneL » 10:20, śr, 23.lut 2005

Ale po co ciągnąć tą bezsensowną dyskusję?? :shock: nie rozumię tego :roll: Ale to Ty jesteś adminem więc rób sobie co chcesz

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 11:16, śr, 23.lut 2005

Każdy z członków forum czyta wybrane przez siebie tematy i nie jest zmuszany przez nikogo do czytana tematów które go irytuja. Nikt nie jest jednocześnie zmuszany czy zobowiązywany do komentowania każdego tematu.
Piszemy wiadomości na tematy na które chcemy.
Irytowanie się czyimś tematem/postem jest czyjąś osobistą sprawą i nie może być powodem do zamykania tematu, tylko dlatego że nam i kilku osobom się temat nie podoba. Nawet jeśli 99% osób chciało by zamknięcia jakiegoś tematu nie można tego zrobić. Bo było by to NIESPRAWIEDLIWE.
Jeśli ktoś nie chce ciągnąć tematu proponuję żeby go nie czytał i nie pisał postów a propos niego. Nie można zabronić nikomu pisania wiadomości.
Nie można komuś zabronić ciągnięcia żadnej dyskusji, nie można komuś zamykać ust.
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 11:27, śr, 23.lut 2005

chociaz ten temat jest mi zupelnie obojetny, to jednak zgadzam sie z Radkiem ;)

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 13:10, śr, 23.lut 2005

Ja również zgadzam się z Radkiem i to nie dlatego że to ja napisałam tego posta ale dlatego że każdy ma prawo głosu!!!!!!!
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 22:04, pn, 28.lut 2005

Brawo Radku!!! Prawie tydzień nic nie pisałam, bo zauważyłam tu pewną zawiść o te gwiadki. Nie lubię jak ktoś mówi mi o czym mogę pisać a o czym nie.

AnneL

Postautor: AnneL » 22:21, pn, 28.lut 2005

A sobie piszcie o tym ile będziecie chciały... :roll: :lol:

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 16:51, czw, 30.mar 2006

to w koncu okazalo sie plotka faktem czy pozostalo nie wyjasnione?
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 17:06, czw, 30.mar 2006

plotka - albo nie wyjasnione- wybor nalezy do Ciebie :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 17:28, czw, 30.mar 2006

To naprawde jest straszne :shock: zrobiła to dlatego bo zmusiła ją wytwórnia i co ona teraz z tego ma? NIe ma sławy,nie wydaje juz płyt,nie jest z Robbiem i co njważniejsze NIE MA SYNKA. Nie wiem dlaczego Robbie ją nadal kocha,może dlatego że czuje się winny za to co się stało,że w pore nie zareagował. Dla mnie jest to strasznie dziwne. Wina nie leży tu tylko po stronie Robba,zę nie zareagował,że to on spłodzil to dizecko,ale wina leży też po stornie Nicol. Jak można wybrać kariere zamiast dziecka?? Ja na miejscu Robbiego nie chciałabym mieć nic wspólnego z taką kobietą. Ale chyba jest tak jak myśle,Robbie chce z nią być nie dlatego,zę ją kocha tylko dlatego że czuje się winien temu co się stało. ale to tylko moje zdanie i możecie sie z nim zgodzić albo też nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 17:36, czw, 30.mar 2006

klaudia ten temat był bardzo dawno temu zalozony i rozstrzygac chyba nie ma co juz tego :wink: - przeciez my na 100% nawet nie wiemy jak było naprawde i czy Nocole byla w ciazy czy tez nie :wink:
przeciez to ze media tak glosza ni znaczy ze to była prawda- media czesto mowia co innego a jest inaczej :wink:
Obrazek

''If God closes the door...he opens the window'';)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:58, czw, 30.mar 2006

Alida świetnie to podsumowałaś!!!

sheya

Postautor: sheya » 20:46, czw, 30.mar 2006

O tak, zgadzam się. My mamy tylko przypuszczenia dzięki temu, że gazety coś pisały na ten temat. Prawdę zna tylko Robbie i Nicole.

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 05:45, pt, 31.mar 2006

W zasadzie tak zgadzam sie z wami prawdziwą prawde znaja tylko oni :!: Ale przecież ponoć Robbie napisał piosenke ('Grace') na czesc swojej coreczki (nienarodzonej) ?? Ale moze mi sie fakty juz pomyliły :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 05:50, pt, 31.mar 2006

Tak napisał... jednakże "źródła zbliżone do prawdziwych" podają, iż Nicole usunęła chłopca... Nikt nic nie wie czarna magia... :wink:
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:42, pt, 31.mar 2006

No prosze Was myślałam ze temat stary jak świat a Wy ciągle o tym samym :roll: To nie nasza sprawa ja nawet nie wnkiam w te klimaty, bo jakże mi by musiało być gupio gdyby ktoś chiał roztrząsać moje najintymniejsze sprawy :roll:
Obrazek

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”