Sądzę że i tak Rob nadal Kocha Nicole

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Sądzę że i tak Rob nadal Kocha Nicole

Postautor: dorka » 15:24, ndz, 28.lis 2004

A wy jak sądzicie zawsze powtarza " że w głebi duszy nadal kocha tę sukę" to są jego słowa nie dziwie się skoro usuneła jemu synka który miałanby teraz już ponad 5 lat a co by wtedy się wydażyło nie wiadomo pewnie dawno by nie spiewał ....
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 23:10, ndz, 28.lis 2004

A to nie maila byc corka :?: Przeciez Rob napisal dla niej Grace
Gonna Be Nobody Someday
Obrazek

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 15:14, pn, 29.lis 2004

nie to nie miała być córka Rob napisał piosenkę zanim dowiedział się jakej jest płci dziecko którego spodziewa się Nicole dowiedział się dopiero w klinice aborcyjnej kiedy też okazało się że płód ma już 5 miesięcy !!!!!!!!!!!!!
to okropne nie przechodzi mi przez gardło słowo aborcja to jest obrzydliwe zwłasza ze zmusiła ją do tego wytwórnia.

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 15:18, pn, 29.lis 2004

Masz racje - zapomnialam o tym. Dla mnie to po prostu okropne...biedny Rob :( :cry: I pomyslec, ze niby to fajnie byc gwiazda :roll:
Gonna Be Nobody Someday

Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 15:39, pn, 29.lis 2004

A co to za argument, że wytwórnia tego chciała :?: :!: :evil: To jest (było) dziecko i Rob nie powinien był do tego dopuścić :? Przynajmniej próbować to zmienić
podpis był za wysoki i został usuniety.

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 16:15, pn, 29.lis 2004

tak to zaden argument własnie tego nie rozumiem jak to mozliwe był z nią wtedy wtej cholernej klinice i nic nie zrobił !!!!!!!może miał powód bał się ale to i tak go rekompensuje jezeli teraz żałuje to równiez ze swojej winy!!!!!!!! ja niewybaczyła bym mezczyźnie który nic by nie zrobił w zyciu to on spłodził to dziecko i powinien za nie odpowiadac juz na samym poczatku

AnneL

Postautor: AnneL » 21:19, pn, 29.lis 2004

no ja tesh nad tym myślałam, strasznie mi było szkoda, i roba i dziecka :( ale fakt, mógł temu zapobiedz, wystarczy jakby zagwarantował nicki że z nią zostanie, i w 100 % ją wspierał, z pewnością wtedy jak każda chyba kobieta zdecydowałaby że kariera jest mniej ważna
choć jak czytałam Anioły i Demony to z tego wynika, że Rob ani nie powiedział nie ani tak :roll: , na pewno było to dla niego bardzo trudne
Ale nie możemy go tak obwiniać, być może do teraz tego żałuję, i może te wszystkie jego depresje i kłopoty w nowych związkach mają podstawy u związku z nicole i usunięciem dziecka, może teraz jest świadom, że mógł mieć dziecko, mógłby je mieć teraz, miałby osobę którą może bezgranicznie kochać, i być przez nią kochanym :)
ale inaczej patrzy się na różne sprawy chyba z perspektywy 20 kilku i 30 lat :roll: to musi być dla niego ciężkie na pewno :( w końcu to ból na całe życie, nicole sobie jush życie ułożyła z liamem, a rob został sam
i tak do tematu, to rzeczywiście myślę że ciągle coś do niej czuje
ale musi chociaż spróbować żyć dalej, choć na pewno jest to cholernie trudne w jego sytuacji :( :-*********

AnneL

Postautor: AnneL » 21:21, pn, 29.lis 2004

sorry, ale muszę to powiedzieć

robku i tak Cię kofffffffffaaaaaaaam, i mam nadzięję że w końcu znajdziesz swoją miłość

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 21:48, pn, 29.lis 2004

AnneL pisze:no ja tesh nad tym myślałam, strasznie mi było szkoda, i roba i dziecka :( ale fakt, mógł temu zapobiedz, wystarczy jakby zagwarantował nicki że z nią zostanie, i w 100 % ją wspierał, z pewnością wtedy jak każda chyba kobieta zdecydowałaby że kariera jest mniej ważna

Tego my sie nie dowiemy, a autor Aniolow i demonow tez w glowie Roba nie siedzi. Nicole sam podjela taka decyzje i nie mozna zrzucac winy na kogos innego.
Gonna Be Nobody Someday

Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 22:38, pn, 29.lis 2004

a ze tak zapytam skad ta pewnosc ze byla na 1000%w ciazy? czytalam wprawdzie anioly i demony ale jakos to dziwne mi sie wydaje tak jakby to byla kolejna plotka:/ nie wiem sama moze poprostu mi jest w to tak trudno uwierzyc ze tak latwo mozna bylo zrezygnowac z dziecka? i nie dziwie sie tu Robbiemu ale jej jako kobiecie bo jak wiadomo maki bardziej poczuwaja sie do tych spraw...sa zazwyczaj dla nich najwazniejsze

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 23:11, pn, 29.lis 2004

No wlasnie...wiec, jesli to prawda, to nie mam najlepszego zdania o Nicole....ale przeciez nikt z nas nie wie jak bylo na prawde :roll:
Gonna Be Nobody Someday

Obrazek

AnneL

Postautor: AnneL » 17:53, wt, 30.lis 2004

:( :(

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 18:59, wt, 30.lis 2004

tak napewno jest mu ciezko i musi ułozyc sobie zycie na nowo jezeli chce być kochany i byc kochanym a zegar biologiczny tyka wiec niech lepiej sie pośpieszy i wyda na swiat kolejnego Williamsa który bedzie podbijał serca kobiet jak jego uroczy tatuś może nawet naszych córek a w sprawie Nicole raczej i napewno nie była to plotka wystarczy spojrzyc na klipy w których występowąła oraz raz na rozdaniu nagród Mtv skojarzycie jezeli czytaliście Anioły I Demony był tam taki motyw że w tym samym czasie w ciąży była równiez jej kolezenka z zespołu Melanie wtedy na rozdaniu nagród miała zaokrąglony brzuszek tak samo jak w klipach i powiedziała tak obdierając nagrodę " TAK BARDZO ZAZDROSZCZĘ TOBIE TEGO DZIECKA ! TRZYMAJ SIĘ !!" I POPŁAKAŁA SIĘ to jest chyba jednoznaczne?

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:04, wt, 30.lis 2004

moze i byla w ciazy ale czy napweno by z nim :wink: tatusiow moze byc wielu:)

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 19:09, wt, 30.lis 2004

tak tego w sumie nigdy nie mozemy byc pewni może bała sie ze to kiedyś wyjdzie na jaw i dlatego usyneła dziecko

AnneL

Postautor: AnneL » 19:20, wt, 30.lis 2004

właśnie... :( w ogóle to smutna historia
ale czytałam tesh inną biografię i ona mówi tak samo
dokładnie co AiD

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 17:26, czw, 02.gru 2004

Hmm... nie przesadzajmy w tych domyslach co do innego tatusia :roll:

Ja i tak glosuje na Nicole Kidman 8) :D :lol:
Mowcie sobie co chcecie, ale 'How Peculiar' i komentarze Roba mowia wiele. A ze sie juz raz spotkali...to niczym nie swiadczy, moga sie spotkac kolejny raz :D 8) 8)
Gonna Be Nobody Someday

Obrazek

AnneL

Postautor: AnneL » 17:51, czw, 02.gru 2004

hehe

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:30, pt, 03.gru 2004

a czemu niby nie moglaby urodzic tgo dziecka (chodzi mi o to, ze ja wytwornia zmusila).
nie znam szczegolow tego wszystkiego.

AnneL

Postautor: AnneL » 16:51, pt, 03.gru 2004

no przez karierę... była wtedy w all saints :(

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”