Kogo proponujecie na partnerke Roba??

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kasia_alex:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: kasia_alex:) » 16:41, pn, 30.lip 2007

Kelcio pisze:Zaczynam podejrzewać, po tym co wcześniej mówił, że albo jest gay albo bi :lol:

ojj jeśli nawet to co;) Rob jest świetny w tym co robi i niech tym się zajmuje:) na pewno w końcu sobie kogoś znajdzie,3mam kciuki w każdym razie :wink: a obstawiać nie będę,bo to już zależy od samego Robka=**niech będzie to ktokolwiek byle byłby szczęśliwy:)))
a tak w ogóle to kingus --> świetna wypowiedź lol...:D
Obrazek

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 13:17, pt, 03.sie 2007

dla Roba trudno byłoby znaleźć odpowiednią (<uwaga! w tym slowie wszystko się mieści, co najlepsze! :D ), ponieważ on naprawdę musi być 'trudnym' partnerem(...). Tak mi się przynajmnie wydaje... Tak więc, musialby być to ktoś naprawdę WYJĄTKOWY. I tę wyjątkowość Rob musiałby naprawdę pokochać. ...nie mam pojęcia kto mógłby to być. Tego nikt nie wie. :) Mimo to, tak wizualnie, to podobałaby mi się para: Rob + ktoś o wyglądzie Sandry Bullock (!) :D
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
agata_92
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: agata_92 » 19:34, sob, 15.wrz 2007

ja nie mam nic przeciwko Justinka18 Ayda Field nie jest taka zła nawet by do siebie pasowali podkreslam nawet bo jak dla mnie do roba pasuje nidcole kidman nie wiem dlaczego ale takie mam odczucia
Obrazek

"Life's too short for doing things you don't enjoy" - RW

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”