asystentka Robbiego

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

asystentka Robbiego

Postautor: Madzik » 12:16, ndz, 13.mar 2005

Obrazek

Ciezko znaleść mi wiecej zdjec jego asystentki. ale powiedzcie cos wiecej o niej. Jak długo współpracuje juz z Robem - co należy do jej zadań itp itd.
Pojawia sie zarówno na Live at Royal Albert Holl i na Knebworth DVD ogolnie jest wszedzie tam gdzie Rob .
Dawała mu adidasy na filmie dołaczonym do What we did last summer...no w kazdym razie , wiecie o kogo mi chodzi i powiedzcie mi cos wiecej o niej :)

Obrazek

pixie

Postautor: pixie » 15:53, ndz, 13.mar 2005

ja nic nie wiem..sorry

AnneL

Postautor: AnneL » 16:00, ndz, 13.mar 2005

to Josie, ona zajmuje się wszystkim, organizuje mu spotkania, wybiera ubrania, dba o to by się nie przemęczał :P lol, organizuje wszystko ;) jest jego prawą ręką, a przy tym chyba w jakiś sposób i przyjaciółką, wiadomo że jest mu bliska, erm.. nie jestem pewna ale Rob jest ojcem chrzestnym jej dziecka, albo ma jakieś powiązania, był na jej ślubie drużbą czy coś, nie wiem tu, prawdopodbnie zmyślam, ale coś o tym było.

Awatar użytkownika
Iza
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Iza » 18:16, ndz, 13.mar 2005

ja nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze oprocz tego jeszcze odbiera jego listy i maile i na nie odpowiada (czasem), bo on przeciez tego nie czyta:)
"I don't know exactly what that means, but I'm really proud of that" [Rob Williams]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:00, wt, 15.mar 2005

AnneL pisze:to Josie, ona zajmuje się wszystkim, organizuje mu spotkania, wybiera ubrania, .

i właśnie taka odpowiedz chciałąm usłyszeć :) Wiec to ona wybeira mu te śliczne adidaski ^^ (śliczne bo zarówno na koncercie w Knebworth jak i tym w Monahium i w Lyonie miał buty takie same jak ja 3 pary- superstary , nike takie czarnee a'la skate , i puma avanti :lol: :lol: ) ale ja sie nei chwale, tak tylko mowie...(sugestia z,e to przeznaczenie ;);) )

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:20, wt, 15.mar 2005

w Nobody Someday kupuje Robowi kanape, widzialam tez gdzies zdjecia z jej slubu, na ktorym oczywiscie pojawil sie Rob :lol:

AnneL

Postautor: AnneL » 20:00, wt, 15.mar 2005

hehe Madzik 8) :wink: :D

Joasiu (jeśli się mogę tak zwracać) a masz może ich adres? nie widziałam ich chyba

pixie

Postautor: pixie » 20:42, wt, 15.mar 2005

moge tez link?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:09, wt, 15.mar 2005

Obrazek

to zdjecie pochodzi z http://www.crazy-phases.net/, reszte niestety nie pamietam gdzie widzialam

pixie

Postautor: pixie » 21:19, wt, 15.mar 2005

poszukam sobie:)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:10, czw, 17.mar 2005

No zapodajcie cos wiecej o niej...jak długo sie znaja z Robem - czy jest brytyjką ,ile am lat !! Nie wierze zeby fani tacy jak AnneL ,Alida czy Beauty nie wiedziały nic wiecej :((
ja tez nic nie wiem wiecej o niej :(
buuuu :(

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 18:13, czw, 17.mar 2005

no własnie jestem fanka Robbiego a nie jego asystenki :wink: przykro ale o niej wiem tyle tylko co zostalo juz napisane

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”