Historia Robbiego!!!

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
colir
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Historia Robbiego!!!

Postautor: colir » 16:50, pt, 18.lut 2005

przed chwila surfujać po necie znalzałem historię Robbiego Williamsa

Zapraszam do lektury!

Magazyn Victor pisze:ROBBIE WILLIAMS

z magazynu VICTOR numer 2 (53) 2001

- Europejskie nastolatki uznały go za jednego z seksowniejszych wokalistów - mówi Kasia, a jej wypowiedź wywołuje u Basi pusty śmiech.
- Jak seksowny to nie musi umieć śpiewać!
- Ale umie!

Robbie Williams, bo o niego toczy się ten spór miał szesnaście lat, gdy matka wysłała go na casting. Poszukiwano chłopców do nowotworzonego zespołu wokalnotanecznego, który potem cały świat poznał jako TAKE THAT. Robbie zaśpiewał piosenkę Jasona Donovana. I został przyjęty.

Pamiętam jak otworzyłem okno i krzyknąłem do ludzi w sąsiednim pubie: będę sławny - wspomina. - W szkole znano mnie jako wielkiego zgrywusa. Uczyłem się słabo. Kiedy byłem jeszcze mały moi rodzice rozstali się. Zostałem z matką. Mój ojciec znany w Anglii komik był ciągle w rozjazdach.

W TAKE THAT to właśnie Robbie Williams był na drugim miejscu popularności w zespole, po najlepszym przyjacielu - Mark'u Owen'ie. Na to miejsce dostał się dzięki popisom na scenie, a także dzięki temu, że po Garym śpiewał w zespole najwięcej.

Właśnie dlatego Kasia twierdzi, że Robbie ma talent. Basia jednak uważa go za narkomana i alkoholika...

Nie bezpodstawnie! W 1995 roku Robbie zaczął mieć problemy zarówno alkoholowe jak i narkotykowe za co został wyrzucony z grupy, choć do końca nie wiadomo czy został wyrzucony czy sam opuścił kolegów.

- Ale alkoholowe i narkotykowe bagno to dla Robbiego przeszłość - broni idola Kasia. - Robbie musi być fajnym facetem, bo ma przyjaciół. To oni pomogli mu wyjść z kłopotów obronną ręką.

Rzeczywiście Michael Jackson, George Michael i Elton John wyciągnęli do młodego artysty pomocna dłoń i Robbie stanął na nogi.

- Był nielojalny w stosunku do kolegów - wykrzykuje Basia. - Nabijał się z nich!

I jest to prawda, gdyż rzeczywiście po rozstaniu z TAKE THAT Robbie prowadził program śniadaniowy Big Breakfast na BBC. Podczas tego programu wielokrotnie przedrzeźniał kolegów z zespołu.

- Robił to wszystko dla pieniędzy, bo jest zachłanny na forsę! - wykrzykuje Basia. - wiesz ile dostał za reklamę 7 Up Light? Sto tysięcy funtów!
- Ale nie skorzystał z oferty amerykańskiego wydawnictwa, które poprosiło go o napisanie książki, o prawdziwym życiu członków TAKE THAT! - odkrzykuje Kasia. - A oferowano mu za to milion dolarów!
- Jest babiarzem! - zarzuca artyście Basia. - Wiele razy czytałam, że zdarzało mu się pijanemu grać koncerty i budzić rano z nieznajomą blondynką...
- Same mu się narzucają - odpowiada Kasia.

I coś w tym chyba jest, bo jak twierdzi Robbie: Kiedyś chodziłem do klubów i próbowałem poderwać dziewczyny, ale zawsze dawały mi kosza. Dzisiaj mogę w nich przebierać.

Faktem jednak niezaprzeczalnym jest, że Robbie Williams jako jedyny z TAKE THAT osiągnął sukces po rozstaniu z grupą. Pierwszy solowy singiel zatytułowany "FREDOOM '96" cover przeboju George'a Michael'a ukazał się na rynku w wakacje 1996 roku. Do tej pory wydał trzy albumy Life Thru A Lens i I've Been Expecting You oraz No.3 z ogromną ilością piosenek, które królowały na szczytach liczących się list przebojów.

jeszcze znalazłem na specjalnej stronie onetu o Robbim, widocznie dgo bardzo tam lubią.
Ale jeszcze jest druga historia:
Muzyka.onet.pl pisze:- Jestem przestraszony, nieśmiały i niepewny. Nie jestem cool, więc takiego udaje - mówi o sobie Robbie Williams, który w wieku 25 lat stał się najjaśniejszą gwiazdą brytyjskiego showbiznesu.

W Wielkiej Brytanii Robbie jest megagwiazdą, najbardziej utalentowanym i oklaskiwanym artystą estradowym ostatnich lat, autorem dwóch multiplatynowych płyt, który dzięki swojej charyzmie, niespożytej energii i szalonym pomysłom doprowadza do szaleństwa stadiony wypełnione nie tylko nastolatkami. Punktem zwrotnym w jego karierze był występ 28 sierpnia 1999 roku w "Slane Castle" w Dublinie. 80 tysięcy biletów na wielkie show zostało wyprzedanych na pięć tygodni przed koncertem.

Robbie jest nie tylko wielką gwiazdą, jest również przemiłym człowiekiem, którego nie da się nie lubić, jest złożoną osobowością, a także - jak ostatnio udowodnił - wrażliwym filantropem. Razem z nową kampanią promocyjną Pepsi "Ask for more" ogłosił swoją charytatywną akcję, na którą przeznaczy ponad trzy miliony dolarów pochodzących z kontraktu reklamowego. - Zawsze chciałem założyć fundusz charytatywny, więc kiedy pojawiła się propozycja od Pepsi, uznałem, że będzie to świetny start - twierdzi.

Awatar użytkownika
Caro
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Caro » 18:20, pt, 18.lut 2005

Widziałam już to, dawno.

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:11, pt, 18.lut 2005

a mi sie czytac nie chce wazne co jest teraz a nie co jest historia :wink:

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 20:33, pt, 18.lut 2005

ja tez to dawno czytałam przeszłośc
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
rysa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: rysa » 20:56, pt, 18.lut 2005

ojeju Colir nie moge tego przeczytac to za duzo na moj zmeczony mozg.....
LOVE, ONLY LOVE WILL SET YOU FREE !!!

Rysa

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 23:54, pt, 18.lut 2005

Ale wydaje mi się, że nie wszystko tam jest prawdą.

A po co to nam dałeś?
podpis był za wysoki i został usuniety.

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 16:48, ndz, 20.lut 2005

dał bo kazdy ma prawo tu umieścić co mu się podoba... :D

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 18:49, ndz, 20.lut 2005

Pytam się bo może chciał nam na coś zwrócić uwagę, a ja tego nie zauważyłam :roll:
podpis był za wysoki i został usuniety.

Awatar użytkownika
rysa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: rysa » 19:53, pn, 21.lut 2005

jak cos sie okarze to mi powiedzcie, bo ja nawet nie przeczytalam......

sorki Colir.....
LOVE, ONLY LOVE WILL SET YOU FREE !!!

Rysa

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 22:22, pn, 21.lut 2005

Ale leniwa jesteś Ryska :D :D nieładnie

Awatar użytkownika
bogunia-styrnol
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bogunia-styrnol » 14:58, czw, 03.mar 2005

te wiadomości ukazały się dość dawno bo już nawet nie pamiętam kiedy to czytałam.

Awatar użytkownika
Megi
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Megi » 12:48, pn, 12.gru 2005

hmmm tak czytam i czytam... bardzo ciekawa historia Robka :) czytałam inne ale ta jest jakas taka najlepsza...
"Men occasionally stumble over the truth,
but most of them pick themselves
up and hurry off as if nothing ever happened."
Obrazek

Awatar użytkownika
maxiu
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: maxiu » 16:03, pn, 12.gru 2005

dla mnei ta Baśka przesadza.. ma pewnie swojego idola w postaci 2paca albo innego zioma i naszego ROobka krytykuje jak tylko może, bo przeciez jej idiol jest ideaalny ;)_

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 16:39, pn, 12.gru 2005

a mnie nie obchodzi co inni mysla o Robku bo przeciez nie kocham go za to ze ktos tam cos o nim powiedzial albo ktos inny go kocha to nie na tym polega tzn tak mysle zupelnie subiektywnie

ps a ja 2paca lubie i cos jeszcze nie ma ludzi idealnych nawet nasi idole tacy nie sa i jezeli ktos o kims tak mysli to jest w wielkim bledzie Basia takze :lol2:
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 16:40, pn, 12.gru 2005

Ja też nie moge przeczytać teraz.
Przeczytam kiedy indziej.

:D :) 8) :wink:
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Beti_h

Postautor: Beti_h » 22:18, pn, 12.gru 2005

hmmm, czy są tu jeszcze jakies Baśki ???
Bo ja protestuje ;)

Gość

Postautor: Gość » 20:34, wt, 13.gru 2005

To juz było pisane tu. Colir :roll:

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

widzialam:)

Postautor: ksiolka » 22:27, wt, 24.sty 2006

Hmm widzialam to juz gdzies tak sobie mysle ze kazdy moze miec inne zdanie :wink: ...
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

sheya

Postautor: sheya » 23:06, wt, 24.sty 2006

Mnie się też nie chce zbytnio tego czytać... bo już ledwo żyję, bo niestety sesji nadszedł czas :cry: Historia już była, czas zająć się teraźniejszością Robbiego i przyszłością oczywiście :wink:

Wawrzek
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Wawrzek » 13:42, czw, 02.lut 2006

Stare ,ale jare :) Cały Rob pasuje mi to do jego wizerunku!! Ale nie tylko takie akcje jak ta z Pepsi budzą mój szacunek i sympatie do tego człowieka. Pomijam atrakcyjnosc ,nie wypowiadam sie w koncu jestem chlopakiem, ale patrzac na jego zdjecia z innej strony no poprostu facet budzi sympatie:) A taki artykuł zawsze warto przypomnieć ;)
"It's love
Clean sex joy
I love you
You love my
Hate how it it feels inside... "

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”