Ayda Field

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Sugar Sweet

Ayda Field

Postautor: Sugar Sweet » 19:14, ndz, 04.maja 2008

Wydaje się, że fajna babka chociaż coś tam ostatnio przebąkiwali, że nie bardzo im się układa. A znalałam coś takiego. Poczytałam w necie i się okazuje, że ona nie miała pojęcia, że Robbie jest gwiazdą (nie wiem czy ktoś z Was to też czytał) że się spotykali ale nie przypadli sobie do gustu a potem przypadkiem wpadli na siebie gdzieś na imprezie i się zaczęło :wink: . Robbie lubi ją (kocha :wink: ) dlatego, że ona potrafi go rozśmieszyc (właściwie są tak samo roztrzepani). Mają nawet podobne miny :shock:

Odnośnie tego, że im się nie układało:

http://thebosh.com/archives/2008/01/rob ... d_over.php

"'When they started discussing the future it became clear they want different things,' says a source.

'He is feeling inspired but doesn't really want to record his next album in LA. Ayda is doing well and can't afford to be away from LA all the time.'

'Ayda stimulated Robbie mentally and physically,' the source tells The People.

'And because she has a career, Robbie felt secure that she wasn't with him for his fame and money. She's bright and sexy and made Robbie laugh.

'But things are looking very rocky.' "

A piszę to ponieważ zastanawiające jest to zdanie:
"'He is feeling inspired but doesn't really want to record his next album in LA" (czuje inspirację ale nie chce nagrywac albumu w Los Angeles).

Wydaje się, że w tych dyskusjach o przyszłości może chodzic o ślub i dzieci :roll: oprócz tego co tam jest napisane, ale Robbie ma mieszane uczucia co do stałych związków i nie uważa, że obowiązkiem każdego jest miec dzieci (ja też tak uważam). :wink:
Ten artykuł jest dośc stary a oni nadal siedzą w LA :roll: no i widac, że im się jednak układa :wink:
Nie wiem jak Wy ale mi się zdaje, że ona jest jedną z poważniejszych kandydatek na jego żonę (oby nie :wink: ).

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Re: Ayda Field

Postautor: drivel » 20:21, ndz, 04.maja 2008

Sugar Sweet pisze:się okazuje, że ona nie miała pojęcia, że Robbie jest gwiazdą

Nie wierzę. Serio.

Sugar Sweet pisze:says a source.

No właśnie. Ze "źródłami" często bywa, że nie mają pojęcia o czym mówią.

Sugar Sweet pisze:And because she has a career

A kim ona jest, bo honest to God, w życiu o niej nie słyszałam.

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że wszystko się Robertowi poukłada. A płyty może nie nagrywać, ba jak ma wydać drugi Rudebox, to lepiej niech da sobie spokój.
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 07:16, pn, 05.maja 2008

W Ameryce Robbie nie jest az tak bardzo popularny jak w Europie, wiec mogła nie wiedzieć jaką jest gwiazdą w Europie.
Ja osbiście też nigdy o niej nie słyszałam, ale w USA maja bardzo dużo swoich aktorów i artystów, którzy w Europie nie są w ogole znani, a w Stanach urastają do rangi wielkich gwiazd.
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 08:09, pn, 05.maja 2008

Faktycznie, wrzuciłam jej nazwisko w google i wyszło, że to gwiazdka telenoweli i kilku sitcomów, a te w Ameryce (i u nas niestety) przynoszą aktorom sporą sławę.
Agatka pisze:W Ameryce Robbie nie jest az tak bardzo popularny jak w Europie

No fakt, chociaż słucham często amerykańskiego radia internetowego (little radio) i tam Rob jest dość dobrze znany. Ostro się z niego nabijają.
black out the window, it's party time

you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?

btw - fuck oasis

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 14:06, pn, 05.maja 2008

Ja gdzieś czytałam, że grała w serialu Will & Grace nie wiem czy to prawda. Wieeecie co to za serial. Tak ten głupkowaty o geju i jego przyjaciółce, którzy zachowują się jak stare dobre małżeństwo i wydaje im się, że są zabawni :D

No, ale rodziaj filmów, w jakich się gra nie świadczy o człowieku... każdy kiedyś zaczynał. Może zostanie gwiazdą (o ile nie jest za stara :wink: bo w dzisiejszych czasach należy miec jedyne 20 lat i byc doświadczonym aktorem)

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 07:53, wt, 06.maja 2008

W WIll & Grace? eee... chyba to jednak nie prawda;) oglądałam parenaście odcinków, po pare z każdej serii, i w żadnym jej nie widziałam ;)
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 09:05, wt, 06.maja 2008

Ayda Field, a właściwie Ayda S. Evecan, nie ma może zbyt pokaźnej filmografii, ale wiadomo, że jej kariera rozwija się od 2001 roku, gdyż wtedy zagrała w Młode szpady (Young Blades) :) Potem było 'Platonically Incorrect', Blue Collar TV, 101 Guiltiest Guilty Pleasures, Studio 60 (Studio 60 on the Sunset Strip), Play Dead i inne. W między czasie grała jeszcze gościnnie w Men, Women & Dogs i Days of Our Lives, ale nic nie ma na temat tego, że występowała w Will & Grace :wink:
P.S:Nie ma to jak szukaj - kopiuj - wklej - wyślij :lol2:

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 12:00, wt, 06.maja 2008

Agatka pisze:W WIll & Grace? eee...

Też mi się to wydawało nieprawdą. Może grała jakiś krótki epizod w jakimś odcinku (odcinkach) albo osoba która pisała artykuł, który czytałam nie miała pojecia o kim pisze, albo to tylko moje dziwne skojarzenia.

Jak ktoś ma "E!" to tam ona czasem komentuje życie gwiazd, ale te programy co tam puszczają to troszku nie na czasie są, bo już trzy lata mają. No, ale ona czasem jest.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 07:29, śr, 07.maja 2008

Ja czytałąm, że ona prowadziła jakis program o modzie w tv

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:05, śr, 07.maja 2008

Filmografia tejże pani

2008: Strange Wilderness jako Pielęgniarka
2008: Play Dead jako Marissa
2007: Teraz ty! (Back to You) jako Montana Diaz Herrera
2006-2007: Studio 60 (Studio 60 on the Sunset Strip) jako Jeanie Whatley
2006: 101 Guiltiest Guilty Pleasures (ona sama)
2004: Blue Collar TV jako Różne charaktery
2003: Platonically Incorrect
2001-2002: Men, Women & Dogs jako Kim (gościnnie)
2001: Młode szpady (Young Blades) jako Córka
1965: Dni naszego życia (Days of Our Lives) jako Angela Moroni (2000-2001) (gościnnie)

wychodzi że taka sobe z niej znana aktorka. Ale moze Stany to inny świat :mysle:

Wiem że pisze to samo prawie co E-mi :wink:

a tu strona o Ayda Field (nie mam pojecia czy odmienia sie jej imie i nazwisko)

http://www.aydafield.net/
Obrazek

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 13:34, śr, 07.maja 2008

Uhhh ale się Ayda pręży...

Nigdy piękna nie była chyba :wink:

Ale przynajmniej różni się od co niektórych lasek. Tak jakby. :roll:

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 13:37, śr, 07.maja 2008

Jakby nie patrzeć, Ayda odpowiada ideałowi Robbiego-Duży Biust i Poczucie Humoru...ciekawa jestem, czy rzeczywiście jest trudno żyć z Williams'em :mysle: -sam wiele razy o tym wspominał, że nie jest łatwo...chyba coś w tym musi być :|

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 20:26, śr, 07.maja 2008

Powinniśmy się skontakotowac z Aydą i ją zapytac o to :wink:

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 08:54, czw, 08.maja 2008

[quote="...Aguśka..."]
wychodzi że taka sobe z niej znana aktorka. Ale moze Stany to inny świat :mysle:

Stany to jest inny świat. Miałam okazje tam być u rodzinki i moja kuzynka ze swoimi koleżankami podniecały się kolesiem, który grał praktycznie tylko w serialach i paru produkcjach telewizyjnych, poza USA nie był w ogóle znany, a w Ameryce był bożyszczem tłumów (zwłaszcza tych damskich tłumów:P). A postać Robbiego Williamsa jest tam bardzo mało rozpowszechniona, mój kuzyn kojarzył jego nazwisko tylko z księgi rekordów ginessa ;)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:09, czw, 08.maja 2008

Agatka pisze:mój kuzyn kojarzył jego nazwisko tylko z księgi rekordów ginessa

dobre i to ;)
Obrazek

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 12:09, czw, 08.maja 2008

...Aguśka... pisze:
Agatka pisze:mój kuzyn kojarzył jego nazwisko tylko z księgi rekordów ginessa

dobre i to ;)

No. Lepsze niż: gruby tancerz z Take That :wink:

Awatar użytkownika
agniecaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: agniecaa » 22:47, sob, 17.paź 2009

Ayda według mnie jest bardzo śliczna. w teldysku do Bodies wyglada przeslicznie, tak sie ladnie usmiecha. i kurcze, uszczesliwia Robbiego - wiec co moze być lepszego?? kazdem fanowi powinno tylko na tym zależec.

i moze w mojej krotkiej uwadze jest nadmierne nagromadzenie przymiotnikow wyrazajacych moje uwielbienie do pieknej Aydy ale coz mam poradzic. jestem nia zachycona ^^

Awatar użytkownika
ewela_18
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: ewela_18 » 23:05, sob, 17.paź 2009

ja śledzę ich związek od początku i kiedyś nie dawałam im dużych szans a teraz jak widzę szczęśliwego RW to zaczynam wierzyć że będą razem na długo długo jeszcze
nie wiem czy do końca bo showbiznes to inny świat niż nasz ale skoro tak długo są już razem to bardzo dobrze się znają i pewnie im dobrze jest więc szczęścia i szczęścia jeszcze raz życzę

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 00:06, sob, 28.lis 2009

http://perezhilton.com/2009-11-27-robbi ... e-question

hell yeahhhhh

edit:
i bądz tu człowieku mądry:

myspace.co.uk You heard it live on air, it was all over the papers, but here, in his latest blog, Robbie reveals the truth about that radio moment...

"hey all.

We are not engaged

rob x
"

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 00:07, pn, 09.sie 2010

za dawno by edytowac , ale znowu z PH:
"
Robbie Williams and actress Ayda Field are married!

The couple exchanged vows in front of 75 of their closest family members and friends at their Beverly Hills home on Saturday.

Wearing a black tuxedo, Robbie exchanged vows to his beautiful wife, who was wearing a white dress with her hair pinned up.

A source said that "the ceremony was very beautiful and romantic."

Robbie's father, Pete Conway, was proud of his son, saying, "At last, Rob is happy. That's what you want for your kids and this is the happiest I've seen him. Ayda is so beautiful and so delightful and so lovely and just so right for him. They are brilliant together."

How sweet!

Congratulations to the happy couple!"

prawda? mysle ,ze tak. oby to przetrwalo i rob byl szczesliwy! ^^poki co zero koment. na ms czy offic.rw site . mysle ,ze skomentuje to za troche .
Ah i oby obylo sie bez slodkich sesji dla HELLO , az tak łasy na kase Rob byc nie moze!!!

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”