Ayda Field

Twoje komentarze przyjaciół, dziewczyn i rodziny Robbiego Williamsa.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 14:29, pn, 09.sie 2010

nareszcie potwierdzone na rw.com ^^

http://www.robbiewilliams.com/news-blog ... ayda-field

zostaje tylko życzyć szczęścia :D
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:24, pn, 09.sie 2010

Moze na RW potwierdzone dopiero teraz, ale fotki pokazaly sie zaraz dzien po slubie. Wiec pewne bylo juz na drugi dzien :wink:

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 20:22, pn, 09.sie 2010

No to pobrali się!!Miłości i szczęścia :skrzypce: :roselove:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 15:47, wt, 10.sie 2010

http://www.fan-lexikon.de/musik/news/ro ... 92401.html

Tlumaczenie:
"Robbie Williams: drugie slubne powitanie w Turcji".
Piosenkarz ozenil sie w zeszla sobote z turko-amerykanka,aktorka Ayda Field w jego willi w Beverly Hills.Parka wymienila obraczki w czasie ceremoni slubnej w ogrodzie, zanim wzieli udzial w nocnej imprezie o arabskim motto.Balladowemu piosenkarzowi i aktorce podobno tak spodobala sie ta impreza, ze planuja nastepna, ktora ma sie odbyc w Turcji gdzie zyje rodzina Aydy. " On jest jak ogien i plomien i nie moze sie juz doczekac aby wydac nastepne przyjecie i poznac nowa rodzine." zdradza ktos z kregu Roba. " Robbie wiedzial, ze nie da rady jej sprowadzic do Los Angeles i chce podarowac rowniez tej rodzinie podobny dzien, ktory zostanie w pamieci".

Gwiazda cieszy sie najbardziej na poznanie ojca panny mlodej Halduna Evecan-a.Evecan rozszedl sie z matka Aydy i wyprowadzil sie ze Stanow do Turcji jak Ayda byla jeszcze dzieckiem i od tego czasu malo co o nim slyszala.
Para pogodzila sie jednak w dniu slubu w czasie emocjonalnej rozmowy telefonicznej i czekaja na to aby stanac przed soba osobiscie.

" Rozmawialismy okoly godziny przez telefon, mowi Evecan .Zycze jej szczescia i przepraszam, ze nie bylo mnie jak mnie potrzebowala i jak dorastala".

"Powiedzialem jej, ze nie dalem jej wiele, i napewno nie dalem jej tyle milosci ile bym chcial i to bedzie mnie przesladowac przez moje cale zycie. Moja wspaniala corka odpowiedziala: "Baba(tata po turecku) ty dales mi najwspanialszy prezent-ty dales mi zycie".
"Nam obydwu nadeszly lzy do oczu w czasie tej rozmowy, ale to byly lzy radosci. Byla bardzo szczesliwa, ze wychodzi za Robbiego a ja ciesze sie z nia".
Dla Robbiego i Aydy bedzie to napewno bardzo emocjonalna impreza w Turcji.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:27, śr, 11.sie 2010

Tatuś :twisted: Phi.
Teraz sie cała masa tatusiów i innych gadów pojawi, jak oni to bardzo Ayde kochają i jak bardzo by chcieli pomagać.
Och to takie płytkie :twisted: :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 13:54, śr, 11.sie 2010

17.08.10. ukaże się reportaż i wywiad z młodą parą(Rob i Ayda oczywiście) w angielskim HELLO-nie wiem czy jest u nas do zdobycia.Jedno zdjęcie (przepiękne) znajdziecie na oficjalnej stronie Roba. :lol:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 17:41, śr, 11.sie 2010

Madzik pisze:Ah i oby obylo sie bez slodkich sesji dla HELLO , az tak łasy na kase Rob byc nie moze!!!

nie lubie cytowac sama siebie ;p
ale....co traf ;))
obejde sie bez tego hello. oby pieniadze na unicef przekazal bo nie zrozumiem jesli kase wlozy to kieszeni.
btw. moze to ta kiepskiej klasy aktorka vel nowa mrs. Williams polasila sie i przekonala do tej sesji ;p

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:47, śr, 11.sie 2010

Madzik pisze:
Madzik pisze:Ah i oby obylo sie bez slodkich sesji dla HELLO , az tak łasy na kase Rob byc nie moze!!!

nie lubie cytowac sama siebie ;p
ale....co traf ;))

Jesteś jakimś medium :shock:

Jakoś nie pasuje mi do Williamsa stały związek, dziecko, rodzina. To jest nadal w mojej świadomości wieczny imprezowicz, narkoman i alkoholik lubiący jedynie dobrą zabawę.
Kolejny raz Rob mnie zaskakuje, ale tym razem na plus. Życzę, aby wprowadziło to w jego życiu stabilizacje i szczęście.
W końcu kiedyś trzeba się było ustatkować :)

Drogie Panie nie płaczcie ja nadal jestem jeszcze kawalerem :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:38, śr, 11.sie 2010

Tutaj HELLO:

http://www.promiflash.de/robbie-william ... hzeitsfoto

A reszta fotek ze slubu pod fotkami :wink:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:04, czw, 12.sie 2010

"The only thing that’s traditional about the wedding is the vows. No hen party, no bachelor party, no wedding showers,” Robbie told HELLO! in the world exclusive interview. "
hmmm...
Ayda added: “Our doggies are taking the bridesmaid roles! I was originally thinking little bow ties for them, but instead they’re going to each have flower collars.”awwwww... :roll: :roll: :?
co to za kabaret chciala z tego zrobic

"The cake was especially important to the couple: “The cake’s got three layers. The first is red velvet, Rob’s favourite, the second is carrot cake, and the third is vanilla and coconut,” Ayda explained. “I’m going to have a cake headache,” said Robbie. “People will be wobbling home. We want them to leave us as Weebles.”

oh prosze oszczedzic mi tego ! wtf ze tez angole naprawde dbaja o to jakiego smaku tort byl.

Serio czytam/patrze z duza rezerwa i niechecia na slubne relacje. Nie podejzewala ,ze Rob da sie sprzedac hello i ,ze tak szczegolowo bedzie opowiadac o slubie.
No , ale widac do czegos to zobowiazuje by znudzone kasjerki z asdy mialy co czytac i czym sie emocjonowac :lol:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:06, czw, 12.sie 2010

Szczerze mowiac ja tez nie spodziewalam sie, ze fotki zostana sprzedane!!! Rob normalnie uciekal od rozglosu, dbal o swoja prywatnosc a tutaj takie cos :? . No coz...pewnie kasa potrzebna, jednak zona to wydatek :lol2: . A fotki mi sie podobaja, ladne. Aaaa Ayda podobno podpisala intercyze...mowa o 100.000.000 funtow :roll:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:12, pt, 13.sie 2010

Anka zera ci sie namnożyły. Za urodzenie smrodka pewnie jeszcze coś skasuje. A mój stary głupim Yarisem opękał narodziny córki...
Oż... :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 16:24, pt, 13.sie 2010

Aguska niestety nie w tych "kregach" sie obracamy. 100 milionow funtow to nawet ciezko napisac-masz racje, ze zer w pip-hihi.

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 19:46, ndz, 15.sie 2010

Patrzę na te fotki-są przepiękne;ale im dłużej się przyglądam tym bardziej sądzę że to blef....Zdjęcia jak perfekcyjnie skrojona bajka :cry: Szkoda...ale może nie mam racji?

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:02, pn, 16.sie 2010

"Jakoś nie pasuje mi do Williamsa stały związek, dziecko, rodzina. To jest nadal w mojej świadomości wieczny imprezowicz, narkoman i alkoholik lubiący jedynie dobrą zabawę. "
Mam tak samo Gringo. Na tym polegał jego fenomen...ale bądźmy szczerzy. Czy prowadząc takie życie Rob długo by pociągnął na tym świecie?? Raczej w to wątpię.;) Chce wierzyć, że to co jest między nimi nie jest sztuczne i jest trwałe. Oby tak było. Fakt o ich związku cieszy mnie bardziej, aniżeli cieszyłaby kolejna płyta świetnych piosenek, o tekstach człowieka niezadowolonego z życia. Owszem, pewnie dodałbym kilka takich kawałków do mojej listy "ulubionych" Roba, ale...nie ucieszyłoby mnie to tak bardzo jak fakt, że nasz Robbie w końcu dorósł do trwałego związku...i do szczęścia jakie za tym idzie.;) Bo ten przypadkowy seks...kiedyś o tym przeczytałem i trudno się temu dziwić...może i dawał mu krótkotrwałą przyjemność, ale potem był z pewnością jedną z głównych przyczyn pogłębiania się depresji i wpadania w życiowy dołek.;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 18:32, czw, 17.paź 2013

Jupus5 Ale puenta na koniec i tu się z tobą zgodze
Jupus5 pisze:Bo ten przypadkowy seks...kiedyś o tym przeczytałem i trudno się temu dziwić...może i dawał mu krótkotrwałą przyjemność, ale potem był z pewnością jedną z głównych przyczyn pogłębiania się depresji i wpadania w życiowy dołek.
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 12:32, czw, 09.sty 2014

Mnie już utrwalił się ten nowy wizerunek. Oby tak pozostało. A Ayda wygląda na bardzo fajną osobę. Mam nadzieje, że się sobie poradzą wspólnie ze wszystkimi przeciwnościami. Życzę im powodzenia.

Wróć do „Przyjaciele, dziewczyny, rodzina”