Musical

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:47, sob, 28.paź 2006

Ja juz gdzies u nas o tym czytalam.Wiem ,ze Rob sie zastanawia czy nie zagrac w tym musicalu.Przeciez kto by to lepiej zrobil jak nie wlasnie on sam????? :wink: Jestem za Robem w roli glownej :D

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 20:36, sob, 28.paź 2006

to by bylo piekne

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 10:59, ndz, 29.paź 2006

Oooo Robert w roli głównej by zrobił szał :):) to by był największy sukces w historii musicali :D :)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:47, ndz, 29.paź 2006

No na pewno Robbie będzie w roli głównej :D Mnie się marzy, żeby Robcio w tym musicalu jeszcze duuużo tańczył 8) To będzie musical XXI wieku :D
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Kraska
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kraska » 14:24, ndz, 29.paź 2006

Witam Fajnie bylo by zobaczyc taki musical to bardzo ciekawe ja osobiscie mamm juz jakis documentalny film na plycie ale nie o jego zyciu prywatnym tylko o zyciu estradowym od poczatku do plyty great hits :P
Know no fear we will see heaven from here

Gość

Postautor: Gość » 14:46, ndz, 29.paź 2006

Najbardziej byłabym happy gdyby Rob zagrał główną rolę i cały czas tańczył.....oczywiście do muzyki napisanej przez siebie samego....

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 08:28, wt, 31.paź 2006

Mav pisze:Matko, tylko kilka dni mnie nie było...

Powiedzcie, że to jakiś koszmarny żart w związku z Halloween...

nie, nie, nie....

No, no :) Robi się coraz ciekawiej :D Country było, teraz musical więc za chwilę będzie i opera ;) :lol: :lol: :lol:
Mav! A pamiętasz co mówiłaś o Rudeboxie? Może i tym razem cię przekona ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Mav

Postautor: Mav » 10:54, wt, 31.paź 2006

To, co mówiłam o "Rudebox" jest nadal aktualne :twisted: Do takiej muzyki nikt nie jest w stanie mnie przekonać, nawet sam Mick, gdyby osobiście postanowił zatańczyć rudeboxa... I gdyby była możliwość to myzykę "dance" wogóle wykasowałabym ze światowego dorobku muzycznego. Z R & D (Rob and Dance ;)) to zupełnie inna historia 8)

A musical... mam po prostu złe przeczucia co do FORMY, w której Rob chce ulokować i upublicznić swój talent aktorski...

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 12:10, wt, 31.paź 2006

Jak tylko czytam Rob i musical to zaraz go sobie wyobrażam w kabaretkach :D I nic na to nie poradzę ;)
A co do formy... Jakoś tego musicalu nie widzę...raczej wielką ironiczno-satyryczno-psychodeliczną czarną komedię dla wtajemniczonych z muzyką w tle ;) W tym zdolności Roba są nad wyraz rozwinięte ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:35, wt, 31.paź 2006

Oj zdecydowanie sie z wami zgadam. Musical'owi w wykonaniu Roba mówimy stanowcze nie :wink: Przecież to sie bardzo źle moze skończyć. Psychiczna tortura jak dla mnie to by była :roll:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 16:46, wt, 31.paź 2006

Kaśka pisze:
Mav pisze:Matko, tylko kilka dni mnie nie było...

Powiedzcie, że to jakiś koszmarny żart w związku z Halloween...

nie, nie, nie....

No, no :) Robi się coraz ciekawiej :D Country było, teraz musical więc za chwilę będzie i opera ;) :lol: :lol: :lol:
Mav! A pamiętasz co mówiłaś o Rudeboxie? Może i tym razem cię przekona ;)

co prawda do 1. kwietnia jeszcze troche czasu ale i tak myślę że to plota :P

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 16:49, wt, 31.paź 2006

Moze plota...faktycznie,ale sporo juz mowi sie o tym musicalu.Ja bym bardzo chciala Roba zobaczyc grajacego samego siebie.To byloby napewno swietne :lol2:

Mav

Postautor: Mav » 18:50, wt, 31.paź 2006

Kaśka pisze:wielką ironiczno-satyryczno-psychodeliczną czarną komedię dla wtajemniczonych z muzyką w tle

Właśnie, właśnie, tak to bedzie. "Rudebox" dla wtajemniczonych... Musical dla wtajemniczonych... A niebawem krąg wtajemniczonych się bedzie zawężał, zawężał, aż zostanie w nim Rob, jego mama, Josie, David, Tim i Pompey ;)

Film - tak, ale proszę, nie komedia, nie musical...

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 21:55, czw, 02.lis 2006

...musicale są świetne jak dla mnie, ale jednak również wolałabym film> i Rob'a jako bohatera takiego filmu, nie grającego siebie (broń Boże :wink: ), bo przecież nie byłoby to najlepszym sposobem na udowodnienie swojego talentu aktorskiego.
Myślę, że w realu (klipy, koncerty, DVD)mamy dosyć Robert'a, który jest jak najbardziej "swój" :wink: Dobrze by było zobaczyć Go jako kogoś zupełnie innego, osadzonego w niebanalnej historii scenariusza > tak sądzę.
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 23:51, czw, 02.lis 2006

no moze to plota moze nie kto to wie kto to wie

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 10:20, pt, 03.lis 2006

Może i plota :wink: Jednak przyznam, że dobrze by było zobaczyć tego typu produkcję (czyt. rola w filmie :wink: ) z udziałem Rob'a. ...chociaż może najpierw niech sobie nieco ten nasz Robek odpocznie :wink: :wink: :)
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:17, pn, 26.mar 2007

Von Robbie Williams war in letzter Zeit in musikalischer Hinsicht wenig zu hören.Das soll sich das demnächst ändern.Robbie arbeitet seit seinem Therapie-Abbruch an einem Musical.
Das Werk soll eine Mischung aus Musical„Billy Elliot“ und „Mamma Mia“ sein, in dem auch die einsamen und traurigen Momente in Robbies Leben thematisiert werden.
Der Arbeitstitel „Hello Sir“ soll auf einem Hit aus seinem Album „Life Thru A Lens“ basieren, und auch einen Hauptdarsteller soll es schon geben: Robbies guten Freund Jonathan Wilkes.

Tlumaczenie:
O Robbie Williamsie ze strony muzycznej nie bylo w ostatnim czasie duzo slychac. To ma sie niedlugo zmienic. Robbie od przerwania swojej terapi pracuje nad musicalem.
Dzielo ma byc mieszanka z musicali "Billy Elliot" i "Mamma Mia",w ktorym pokazane beda samotne i smutne momenty z zycia Robbiego.
Tytul "Hello Sir" ma bazowac na przeboju z jego albumu „Life Thru A Lens“ i wybrano juz podobno aktora grajacego glowna role: dobry przyjaciel Robbiego,Jonathan Wilkes.

Interesujace 8)

Angelxyz
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Angelxyz » 13:20, pn, 26.mar 2007

Jonathan w roli Robbiego??? chciałabym to widziec.. naprawde mogloby byc to ciekawe :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:24, pn, 26.mar 2007

Heh, nie mogę się już doczekać :)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

kingus

Postautor: kingus » 16:30, pn, 26.mar 2007

Andulka pisze:Von Robbie Williams war in letzter Zeit in musikalischer Hinsicht wenig zu hören.Das soll sich das demnächst ändern.Robbie arbeitet seit seinem Therapie-Abbruch an einem Musical.
Das Werk soll eine Mischung aus Musical„Billy Elliot“ und „Mamma Mia“ sein, in dem auch die einsamen und traurigen Momente in Robbies Leben thematisiert werden.
Der Arbeitstitel „Hello Sir“ soll auf einem Hit aus seinem Album „Life Thru A Lens“ basieren, und auch einen Hauptdarsteller soll es schon geben: Robbies guten Freund Jonathan Wilkes.

Tlumaczenie:
O Robbie Williamsie ze strony muzycznej nie bylo w ostatnim czasie duzo slychac. To ma sie niedlugo zmienic. Robbie od przerwania swojej terapi pracuje nad musicalem.
Dzielo ma byc mieszanka z musicali "Billy Elliot" i "Mamma Mia",w ktorym pokazane beda samotne i smutne momenty z zycia Robbiego.
Tytul "Hello Sir" ma bazowac na przeboju z jego albumu „Life Thru A Lens“ i wybrano juz podobno aktora grajacego glowna role: dobry przyjaciel Robbiego,Jonathan Wilkes.

Interesujace 8)

bardziej interesujące jest to jak bardzo Jonathan w wersji angielskiej się z tego stresu przed tak poważną rolą postarzał:

25 March 2007
ROBBIE: THE MUSICAL
EXCLUSIVE
By Sean Hamilton Showbiz Editor

ROBBIE Williams is to go head-to-head with a new Take That stage show... by writing a West End musical based on HIS life story.

Robbie, 33 - fresh out of rehab for addiction to painkillers - has been writing the script at his home in Los Angeles. He plans to create a rags-to-riches musical around a hidden track on his debut solo album Life Thru A Lens.

The verses tell of a teacher who mocked a boy called Bob who "landed the popstar's job" for dreaming of stardom.

Robbie's best friend and former flatmate Jonathan Wilkes, 33, is in line to take the starring role in the musical which has the working title, Hello Sir.

An insider said: "This will be a lavish musical - like Billy Elliot meets Mama Mia, all about Robbie's rise to fame. But it also touches on the the loneliness and sadness."

Robbie was inspired to write his opera after hearing about the forth-come musical Never Forget, based on the career of Take That, the band that shot him to fame.

Wróć do „Newsy”