News

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 20:11, czw, 17.paź 2013

Ojoj :(
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 22:44, czw, 17.paź 2013

świeżynka z dzisiaj http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CrJCYTHLCM
Rob an spotkaniu w Holandii ze studentami.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 14:26, pt, 18.paź 2013

Dlaczego spotkał się z tymi studentami?

Ja też studiuje i też tak chce :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:29, pt, 18.paź 2013

Inofrmacje o odiwedzinachw Holederskim uniwerku:
http://www.ad.nl/ad/nl/1022/Celebs/arti ... Tour.dhtml
http://www.nieuws.nl/entertainment/2013 ... e-Williams polecam google translate ;)

relacja nagrana została przez http://www.npo.nl/live/nederland-3 i tam można sluchać.

Awatar użytkownika
Nicole1823
Fan
Fan

Postautor: Nicole1823 » 22:45, sob, 19.paź 2013

http://www.youtube.com/watch?v=x9ETgH9yEvI

James Blunt sings Bonfire heart on the Chris Evans Radio Show, where David Jason and Robbie Williams are also guests. Robbie couldn't resist joining in with James in the Chorus. It is that type of song where you either have to nod, tap your fingers like David Jason was doing or sing along like Robbie Williams. Szkoda że dopiero pod koniec się zdecydował :lol:

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 10:27, ndz, 20.paź 2013

Ale szybki on jest :sciana: :sciana: :twisted:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:55, ndz, 20.paź 2013

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 16:54, pn, 04.lis 2013

Rob i Ewan McGregor na koncercie dla Unicefu. Na początku Ewan trochę nieśmiały, ale potem się rozkręcił :lol: bardzo fajne wykonanie
http://www.youtube.com/watch?v=HXtKCSYmWog

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:33, wt, 31.gru 2013

Text Santa , show z Ant i Dec + Rob i Gary jeśli ktoś jeszcze nie widzał :)
http://vimeo.com/82418168

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 11:09, śr, 29.sty 2014

Dawno mnie tu nie było ale przychodze z Newsem.
Rob będzie w TT :D jednak wracają. Mówili też że pierwsze nagrania będą jak skączą trasy koncertowe. :D.
Kolejny news.
Od jakiś 2 tygodni na Twitterze Rob zrobił coś takiego że można zadać mu pytanie a on na nie odpowie. Warunkiem spełnienia jest oczywiście mieć Twittera i żeby wysłać pytanie trzeba na początku napisać: "@robbiewilliams #AskRobbie " I po jakimś czasie nadejdzie odpowiedź.
I teraz prośba do was, umie ktoś bardzo dobrze angielski bo ja umie dobrze ale boje się że coś źle napisze a dokładnie chiałbym żeby ktoś po angielsku napisał mi coś takiego. "Czy pamiętasz swój koncert w Polsce i czy kiedyś jeszcze do polski przyjedziesz?" Z góry dziękuje za pomoc. :3 :D :)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:08, śr, 29.sty 2014

Jakoś mnie ani ziębi ani parzy ten news. Raczej mi nie pasuje. Znów odbije się to czkawką na jego nowym albumie, albo w ogóle nie ma już pomysłów na siebie. No nic. Zobaczymy co dalej... ;)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:15, śr, 29.sty 2014

A z angielskiego ja mógłbym jakiś błąd popełnić więc, może ktoś inny się odważy. Na pewno są tutaj mistrzowie. :)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:46, śr, 29.sty 2014

Odpowiem za niego : nie pamięta, a o przyjezdzie do Polski czy jakiegokolwiek innego kraju nie on decyduje tylko management + czy jest zanteresowanie + hajs. W Posce nie ma zainteresowania Robem ani pieniędzy. Voila! Przykro mi jeśli Cię rozczarowałam.

W Warszawei 28 czewca będzie Tom Jones a na PGE 19 sierpnia będzie Justin Timberlake może to Ci zrekompensuje rozczarowanie
:lol:
A odnośnie trasy TT hmmm dla mnie TT to zespół bez Roba. Na pewno na koncert nie pójdę , płyty nie kupię. Jeśli Rob po raz kolejn wejdzie do tej samej rzeki to wiadomo ,że dla pieniędzy a nie przyjemności.
Chociaż mam nadzieję,ze TT w wersji 5 nie bedzie prawdą! Niech Robspn zajmie się Aydą i Teodorą albo czymś solowym nowym. Ile można słuchać "Could it be magic"? Tzn można ale gdy miał 17. A on sam śpiewając te ramoty z lat 90 nie jest szczęśliwy. Zby twiele razy obelżywie wypowiadał sie na temat repertuary TT z lat 90 by teraz to śpiewać.

a TT wg mnie moze sobie generalni darowac już. Gary odnosi sukces solo. Jay , Howard to ( Aguśka błagam Cie nie złość się) nie to co 20 lat temu.
Nikogo już nie radują ich wygibas na scenie. A Mark...niech on lepiej wspiera UNICEF albo siedzi w Big Brotherze
:lol:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 21:34, śr, 29.sty 2014

Ja uważam, że nic na siłę. Drugi powrót do tt byłby przegięciem. Zgadzam się z Madzik, że jest na tyle bogaty iż może pomyśleć o tym co mu pasuje i odpowiada, a nie byleby coś... Przecież to facet, który nie podlizywał się Ameryce, choć miał taką możliwość. Istnieje jeszcze szansa, że ta wiadomość nie znajdzie potwierdzenia.
Tom Jones? Kto wie, może się wybiorę. Wielkie dzięki za informację Madzik. Warszawa to nie tak daleko od Łodzi. W końcu wybrałbym się na jakiś koncert. ;)

Ja sądze że jednak pamięta polskę. Taki sztywn, dziwny kraj, który trzeba było zachęcać do śpiewania i nie umie bawić się przy jego piosenkach. :wink:

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 12:46, czw, 30.sty 2014

Madzik co do Justina Timbarlake to ja go wręcz nienawidze więc było by tylko gorzej. Ja tam sie ciesze bo w czerwcu jade na koncert 30Second To Mars w Rybniku więc zabawe mam zapewnioną. A co do TT musze przyznać, że jak są w piątke to są bardziej weseli ponieważ Rob dodaje życia TT a co do tego co pisałaś o każdym z osobna to się zgadzam.
A ich ostatnia płyta Progressed jest taka żywsza niż bez Roba :D Ale to moje odczucia

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:25, czw, 30.sty 2014

Ja też nie znoszę Justina Timberlake. Nie przemawia do mnie w każdym aspekcie. ;) Tom Jones to co innego. ;) Zgadzam się z Madzik co do tego, że to zwyczajnie niesmaczne. Facet pracował tyle czasu, tak ciężko by stać się niezależnym artystą i osiągnął sukces. I teraz ma na siłę trzeci raz wiązać się z grupą, od której za wszelką cenę chciał uciec? Nie kumam, ale jakby coś to jego decyzja i należy to uszanować. Przyjdzie czas zweryfikować co z tego wyjdzie. Swoją drogą nie mam zastrzeżeń do Prgressed, ale zdecydowanie wolę Roba solo. Jak dla mnie to jest jego droga. Oczywiście jeśli chodzi o karierę. ;)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 15:26, czw, 30.sty 2014

szkoda naprawdę wielka szkoda, że zdecydowali się znowu go przyjąć. F....K
Rob najlepiej śpiewa SOLO :)
A Jay świetnie wygląda Madzik :) Chociaż czekaj ja go ostatnio przy trasie Progres widziałam więc może się cutkę postarzał :)

Przydała by mi sie płyty typu Cirkus i tego typu koncert ale cóż trudno.
Obrazek

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 21:30, pt, 31.sty 2014

A co do dołączenia do TT to za prośbą Gary'ego coś tak podejrzewam. :D Ale to nie jest pewne bo Rob niemiał prawie w ogóle kontaktu z resztą TT poza Garym. Ale nie jestem pewien.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:22, śr, 12.lut 2014

Oczywiście, że Aguśka nie obrazi się z powodu odmiennej opinii. Jest inteligentną dziewczyną. I bardzo fajną osobą.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:26, czw, 13.lut 2014

Jupus5 kochany walentynki dopiero 14 za wcześnie mi słodzisz :) jak nic coś nabroiłeś :wink:
Obrazek

Wróć do „Newsy”