Robbie Williams Swings Both Ways 2013

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 07:59, pn, 05.maja 2014

Na koncercie był te dzieciaki z wersji z Palladium?? i Tata Roba też??? Bo na tych zdjęciach co dałeś linka Gringo to mi się pojawia, więc tak się zastanawiam.
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:45, pn, 05.maja 2014

O ja Cię kręcę! Nowe piosenki Roba. Zaskoczyłeś bo to ja muszę je poznać! Piosenka o fanach, jak uroczo, a na dodatek ze stylu nadawałaby się na podkład do intra Bonda czy coś takiego. Aj czuć tutaj powrót teamu Rob and Guy, świetnie. Ignition świetna harmonia. Naprawdę wszyscy, cały zespół bardzo fajnie się spisali. Ale mieliście szczęście usłyszeć jak Rob śpiewa "Trouble." Zżera mnie zazdrość. :twisted: Ten ślub z fanką, cóż. :) To nasz Rob. :) Reet Petit gdzieś słyszałem, to znaczy znam ze słyszenia ale "Shout" coś nie bardzo pamiętam. O rany! To mamy już utwór, który dobrze zwiastuje na przyszłość. :) A co do zdjęć to bardzo fajne, super jakość. A kto w ogóle był obecny w czasie duetów? Rufusa chyba nie było. Ojciec Pete był, Czy Lilly przyszła. No i w ogóle kto się pojawił? Cóż, jakby coś to Rob na szczęście ma swój świetny zespół i pomoże. :) Naprawdę wielkie dzięki za relacje. Oj warto było to wszystko usłyszeć. :) Lepiej usłyszeć ze słyszenia niż wcale, takie powiedzonko. ;)

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 20:45, pn, 05.maja 2014

Dzieciaczki(urocze) :) są zapraszane z miejsca gdzie odbywa się koncert-taki miły gest.Mają próbę wcześniej,potem spotkanie z Robem i wspólne śpiewanie.Na koncercie wykonanie jest z playbacku.W Pradze bardzo fajnie im to wyszło! :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:22, wt, 06.maja 2014

Widziałem na YT relacje z koncertu, ktoś to połączył. Bardzo fajny koncert mieliście. ;) I wiele niespodzianek. ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:00, czw, 08.maja 2014

Koncert w Amsterdamie fenomenalny. 4.5 koleżanki były i mowiły żeby się nie nastawiać że jest inaczej i sama zobaczę czy lubię RW wersje swing. No i 5.5 sama zobaczyłam.
Jestem zachwycona. Bardzo mi się swing podoba. Cała set lista.
Ktoś tu pisał ,że tyle piosenek swingowych...no cóż jeśli tytułrasy to "Swings both ways" to chyba do przewidzenia było :lol:
"Sensational " jest absolutnie rewelacyjne!!! Tekst, wykonanie, oprawa cudo! Tak smao wszystkie covery , a zwłaszcza "That's amore" :zakochana:
Podobało mi się generalnie wszytsko.
Inner Pit wart jest zachodu dlatego cieszę się ,że miałam szansę być tak blisko i tak świetnie wszytsko widzieć. Dużą zachętą dla General standing moze być szansa na showbiz wife ;) Ale ja w swoim IP dostałam od Roba piątke i "hello again".

Widać,ze Rob się oszczędza. Dużo mówi, angegdoty, żarty. Tancerzy robią dużo a niego. Schudł znacznie od kiedy ostatni raz go widziałam , to zapewne przez głopoty z krzyżem. Odchudzony nie wygląda na 40 lat.Jak zawsze uśmiechnięty, głupkowaty i przezabawny. Dawno się tak nie śmiałam gdy opowiadał poszczególne anegdoty lub gdy rozmawiał ż publicznością.
Nie wzruszyłam się na "Angels" jakoś nie dziaął na mnie, ale troche na "Noone likes a fat popstar" bo to moja ulubina piosenka ze "SBW" i starsznie chcałam byc wPalladiuma n ie zdobyłam biletu więc oglądanie grubego Roba wpowietrzu jakoś mnie rozczuliło ;))

Do zobaczenia w Hamburgu lub Londynie jeśli ktoś sie wybiera.
:lol:

+ zapytam raz jeszcze ktoś zapisał sie na RW upfront? Ja dopiero wczoraj i nie wiem czy chcecie jakieś info /zdjęcia/video tu żebym wstawiała czy macie zjakiejś grupy na fejsie ;)

Jupus5 pisze:A kto w ogóle był obecny w czasie duetów? Rufusa chyba nie było. Ojciec Pete był, Czy Lilly przyszła.

nieeeeee Michaela Bubele też nie było :P obstawiam ,ze na jakiś koncert w UK wyjątkowo Olly może dołączyć. Ale Lilly teraz swoja nową płytę promuje więc nie ma czasu a Rufus sam jestw trasie. Kelly Clarkson jest w zaawansowanej ciąży więc Tata RW musi nam wystarczyć ;))

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 14:13, czw, 08.maja 2014

Hello again Roba!-bezcenne :lol: :D Podpisuję się pod Twoją recenzją Madzik w 100%!!! Koncert rewelacja!!!!
P.S. A swoją drogą "hello again" w Twoją stronę oznacza że nie jesteśmy dla Roba anonimowym tłumem,pamięta swoich fanów,rozpoznaje osoby z którymi po drodze się spotkał :) Kolejny plus dla naszego Roberta.Ja jestem pod Jego niezmiennym urokiem! :wink:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:09, czw, 08.maja 2014

No tak, ale żeby poznać Roba od takiej strony, wpierw trzeba sobie na to zasłużyć i utkwić w jego pamięci, jak Madzik. :) Wielkie gratulacje. I świetnie, że nam o tym piszecie. :) Informujecie nas jaki jest Rob bardziej prywatnie. I to co piszecie jest pozytywne. :)

Właścnie dochodzę do wniosku, że Rob powinien już sobie częściej odpuszczać Angels. Ono już wcale nie brzmi jak oryginał. Wiele się zmieniło. I o ile przesłanie nie uległo większej zmianie, o tyle Rob brzmi w tym już zupełnie inaczej. I wtedy przekaz był wiarygodniejszy. Ma już mnóstwo utworów, które na koncercie mogą pełnić rolę Angels. Sądzę, iż Rob nie musi się już dowartościowywać tą piosenką. A jeśli rzeczywiście ominie mnie kiedyś szansa śpiewania z wami tego utworu, cóż, to będzie moja wina. ;)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 06:36, pt, 09.maja 2014

Nie planują nic w kinie puścić? Tak jak Tallin.

Nie zobacze już żadnego na żywo, to chociaż w kinie bym pooglądał
Obrazek

Awatar użytkownika
NiteQ
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: NiteQ » 12:10, wt, 13.maja 2014

Dla mnie dziś jest "dzień zero", także lecę pod Telenor Arenę zająć jak najlepsze miejsce w zwykłym "standing" :) Trzymajcie kciuki!
I just wanna feel...

Vienna 17/7/13
Oslo 13/5/14

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:21, śr, 14.maja 2014

Dzięki za Wasze relacje. Oby tak dalej
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:46, czw, 15.maja 2014

O 14:30 dostałam sms'a "12 great dates done 26 to go. thanks for swinging with me through Euope RW x " a o 19:30 telefon od Roba przed samym koncertem w Sztokcholmie <3
tutaj nagranie jeśli nie macie upfront
https://soundcloud.com/marjolein-nap/ro ... -phonecall

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:07, pt, 16.maja 2014

No to kolo już jest Twój ;) 8)
To musi być niesamowite :galy:

Chociaż ja za cholerę nie wiem co on tam gada. 8)
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:15, pt, 16.maja 2014

Naprawdę niesamowite. Chwila, chcesz powiedzieć Madzik, że to do Ciebie dzwonił? To nagranie waszej rozmowy? Coś tam zrozumiałem, a śmiech Roba kompletnie mnie rozbroił. Co za koleś. Zawsze zaraża mnie pozytywną energią. :) Dzięki Madzik, że to nam udostępniłaś i szczęściaro nasza! :) Jak to zrobiłaś? :)

To mamy wśród nas koleżankę Roba. Co dalej? :) Świetnie, chociaż zazdrość rośnie. :twisted:

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 07:11, sob, 17.maja 2014

https://www.youtube.com/watch?v=Omzo5ajJ_Yk

Spójrzcie co nasz Rob wykonał w Sztokholmie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 08:35, sob, 17.maja 2014

Jeśli poda się swój numer telefonu w aplikacji "Upfront "to Rob regularnie dzowni i pisze smsmy :) Właściwie przed większościa koncertów dzwoni.
Więc jeśli macie wolne € to zapiszcie się a też będzie do Was dzwonić :) wtedy każdy z Was będzie kolegą/kleżanką RW ;))

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:40, sob, 17.maja 2014

Aha, czyli to taki masowy telefon. :) Świetny pomysł. To znaczy, że Rob naprawdę traktuje swoich fanów sprawiedliwie i równo. :) Kiedyś to chyba w ogóle nie było takich możliwości.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:30, ndz, 18.maja 2014

Jupus5 pisze: To znaczy, że Rob naprawdę traktuje swoich fanów sprawiedliwie i równo. :)

równo? No własnie nie. Za "usługę" trzeba zapłacić. Kto nie płaci telefonu nie dostanie. Równo by było gdyby aplikacja była bezpłatna.
No ale wtedy konkurencja byłaby zbyt duża :lol:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:54, ndz, 18.maja 2014

A no racja, racja. To może chociaż równo w miarę swych możliwości, mam nadzieje. ;) Wiadomo, iż darmo nic nie ma. I szczęście również jest potrzebne. Z całą pewnością sobie na to zasłużyłaś. :)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:13, czw, 26.cze 2014

http://glasgow.stv.tv/articles/280662-r ... ways-show/
fajna fotorelacja z kolejki fanów z przed dzisiajeszego koncertu w Glasgow :)

btw. wczoraj o 18:00 przyszedł sms ,że za pół h Rob będzie na czacie na upfront. No i faktycznie był, ale liczba osób i pytań spowodowała ,że zamiast odpowiadać na wybrane pytania Rob wybierał jedną osobę co około 5 minut i tylko z nią rozmawiał ( reszta miała zablokowaną możliwość pisania i zadawania pytań).
W sumie lepsze to rozwiązanie,ale szkoda,że wybrał raptem 8 osób z ponad tysiąca i rozmawiał tylko z nimi.
Na czacie był około półh.
Mówił głównie o plecach ,że wciąż go strasznie bolą, i o trasie ,że jest męcząca ale wspaniała no i o ostatnim upadku
https://www.youtube.com/watch?v=aQJxfVIMmtk :lol:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:22, pn, 30.cze 2014

Ale fajna relacja. :) Dzięki Madzik
Najbardziej podobają mi się: "When he is on stage he is simply electrifying,",
"I've been a fan of his since I was nine years old and he has always brought just so much charisma and energy to every stage he is on." Racja, racja. :)

I jakby mógł już więcej nie upadać w czasie tej rekonwalescencji. :)

Wróć do „Newsy”