Robbie Williams Swings Both Ways 2013

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 18:06, pt, 13.gru 2013

Jupus5 pisze:Co prawda nie wiem dokładnie, ale wątpię aby którykolwiek z krążków Roba cieszył się popularnością w Polsce.

I tu się mylisz :wink:
Swing When You're Winning - 2 miejsce i złota płyta, czyli conajmniej 20000 sztuk sprzedanych,
Escapology - 3 miejsce i canajmniej 70000 sztuk sprzedanych,
Greatest Hits - 9 miejsce i złoto, conajmniej 10000 sztuk
Intensive Care - 11 miejsce
Rudebox - 23 miejsce
Reality Killed the Video Star - 12 miejsce i złoto, conajmniej 10000 albumów,
In and Out of Consciousness - 11 miejsce
Take The Crown - 42 miejsce
Swings Both Ways - 22 miejsce
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:33, pt, 13.gru 2013

ooo. To dziękuję za wyprowadzenie z błędu, choć nigdy nie twierdziłem, że znam te wyniki. ;) Cóż, może to dlatego, że Rob trochę przytył. :P Kiedyś było tu więcej fanek, dziś jakby trochę na odwrót. :P Może przestał na nie działać. To takie kolejne luźne spostrzeżenie. ;) Tak czy inaczej, nasza wyjątkowość wzrasta. ;)
ps.
Cóż, to teraz już rozumiem, czemu Rob zagościł w Polsce za czasów "Escapology." ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 22:34, wt, 17.gru 2013

Wydaje mi sie ,ze 2006 podczas trasy The Close Encounters mieliśmy największa (jesli nie ostatnią) szansę by zobaczyć Roberta wPolsce.
Nie dość ,ze nie było koncertów w wschodniej Europie (po za Budapesztem ) to w 2005 roku Rob promował Radio Zet przez cały sezon!! Nie było chyba lepszej okazji, skoro w kazdej kolorowej gazecie była reklama z RW radia zet + w TV.

Reklamy "Swings both ways "po za ta w Empiku nie widziałam . Więc jakiej tu sprzdaży oczekiwać :lol:
A nawet głupi "Rudebox" byłreklamowany w każdym sklepie internetowym + gazety.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:52, pt, 20.gru 2013

Powiem Wam że się zakochałam w nowej płycie. Chyba wszystkie piosenki mi się podobają nawet ta z Ollim, a może szczególnie ta z Ollim, trudno zgadnąć.
Klimat jest przedni. Mogę słuchać tylko na mp3 bo w domu to kiepsko z resztą użytkowników :)
Piosenka Stracha jest cudnie wykonana.
Idealnie śpiewana jest cała płyta. I niech sobie wygląda jak fat pop star. Kocham ten głos. Ciało mi nie jest potrzebne do niczego :)

Nie będę wypisywać recenzji całej płyty bo może przyjdzie czas i wreszcie komuś się będzie chciało wrócić do uczonych dyskusji w dziale muzyka. Tam możemy każda piosenkę przerobić na części pierwsze.
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:48, pt, 20.gru 2013

Wczorajsza reklama na TVN24. Najpierw po raz setny Michael Buble z komentarzem: "Idealny prezent na Święta", później Eminem, a jako trzeci: "Robbie Williams znów Swinguje." ;)

To fajnie Aguśka. Miło, że nas o tym powiadomiłaś. :) Cóż, "kobieta zmienną jest"...jak mówią. ;) Ja uważam, że każda opinia opisująca nasze wrażenia jest tak samo ważna. Czy będzie to rozprawka, recenzja, a może 2 czy 3 treściwe zdania. Stanowisko rodzi dyskusję, rozmowę, a przecież o to nam chodzi, prawda? Co do rozbierania na części pierwsze to chyba muszę znaleźć ten temat, ale i tak wątpię bym był na tyle kompetentny by podjąć się czegoś takiego. Kto wie może jeszcze kiedyś, ktoś nowy pojawi się wśród nas. ;)
I tak, zgadzam się. Również i dla mnie ta płyta symbolizuje powrót "śpiewającego" Roba. Tak, jak tylko on potrafi to na swój sposób robić. :) Powrót Roba, którego album świetnie mi się słucha od początku do końca.
Tak bym to ujął. ;)

Peter
Fan
Fan

Postautor: Peter » 17:53, czw, 26.gru 2013

Podoba mi się "Dream A Little Dream" i "Go Gentle" a odrzuca mnie "Shine On My Shoes" czy "Soda Pop".

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 17:06, śr, 09.kwie 2014

link 1
http://www.famemagazine.co.uk/2014/04/0 ... y-special/

a po 2 to
jak za pewno zauważyliście powstało http://live.robbiewilliams.com/
za 4 funty miesięcznie możemy mieć dostęp do...no właśnie kusi troche możiwość wygrania biletów na trase czy spotkania RW.
Czyli mamy nowe Inner Sanctrum tylko trochę taniej lol
Kto planuje się zapisać?

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:23, pt, 25.kwie 2014

Są już od kilku dni... NOWOŚCI W RW shop :ok:
http://shop.robbiewilliams.com/category ... +Both+Ways

tiszert z kotwicą już wyprzedany-będę się na niego czaić na trasie.
Cała kolekcja mi się b podoba i nie ukrywam że moim golem będzie po 1 tiszercie z każdego koncertu
:lol: :lol:
Co Wam się podoba najbardziej albo co chcecie kupić?

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 16:39, pt, 25.kwie 2014

Mnie tez najbardziej podoba się kotwica,ale może starczy tylko na kubek :wink:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 08:35, sob, 26.kwie 2014

Internet pełen jest już spoilerów z Budapesztu! Ja nie chce sobie psuć niespodzianki więc staram się zdjęc, filmów etc nie oglądać, wiec Wy też uważajcie chyba że już sie doczekać nie mozecie ;)
To kto dziś w Pradze się bawi?
Iwona zgadza się? :) Życze wspaniałego wieczoru i koniecznie napisz Nam jak było!!! :D

Awatar użytkownika
NiteQ
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: NiteQ » 15:10, sob, 26.kwie 2014

Wg mnie bardzo dobra setlista :D
I just wanna feel...

Vienna 17/7/13
Oslo 13/5/14

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 16:28, ndz, 27.kwie 2014

Setlista to chyba jakaś pomyłka :!: Było chyba 10 piosenek z ostatniej płyty.Co za dużo to nie zdrowo.
To był w 95 % swing. Robert chyba chciał zrobić mi na złość.

Co do koncertów z poprzedniej trasy, to te są o klasę niżej.

Choć i tak muszę przyznać że był to koncert na wysokim poziomie dopracowany w każdym szczególe. No i najważniejsze że to mój największy idol i znów byłem 5 metrów od niego, choć tym razem może bliżej.

Jakiś szczegółowy opis, zdjęcia i filmiki pokaże jak ochłonę i odpocznę.

Aaaaaa i jak mógłbym zapomnieć. TANCERKI :wink: Wielki plus tego koncertu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:01, ndz, 27.kwie 2014

Gringo!
Czekam na wiecej informacji, ale proszę bez większych szczegółów bo chcemy mieć niespodziankę :lol:
Ale chętnie zobaczę zdjęcia/wideo :D
No i powiedz jesli stałeś 5 metró od wybiegu bo miałeś GS bilet prawda? to o któej godzinie zacząłeś czekać? :)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 06:38, pn, 28.kwie 2014

Tak miałem GS, Cade nie chciał się zamienić :evil:
Byłem już przed 10-tą, ale to samo by było gdybym przyszedł o 17, bo wtedy się ludzie zaczęli schodzić.

Całe szczęście samochód miałem dosłownie 2 minuty pieszo od hali, także z 5 razy szliśmy do samochodu coś zjeść, po zdjęcie, plecak zostawić.

Tu moja Soda Pop.
https://www.youtube.com/watch?v=fMGZ_Vu1cEM&list=UUvA9Gcfo3r49bHFeIjMzu0Q
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 13:09, wt, 29.kwie 2014

Jestem zachwycona koncertem w Pradze!Pierwszy raz byłam tak blisko,tuż przy scenie :D Kosztowało trochę wysiłku ale warto było :D Rob świetnie wygląda,dobry wokal,piękna oprawa koncertu!Setlista dla mnie o'k-lubię RW w każdym repertuarze,a swing bardzo mu" wychodzi"Mam niedosyt,warto by zobaczyć show przynajmniej jeszcze raz...
Dziękuję wszystkim których tam spotkałam-przeżyliśmy razem magiczne chwile :D

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 21:25, wt, 29.kwie 2014

Ja właściwie w pełni podpisuję się pod słowami Iwonii. Cóż więcej można napisać :) Robert jest w fantastycznej formie - nic tylko patrzeć, słuchać i podziwiać. Klimat koncertu mnie osobiście bardzo odpowiadał, zresztą na coś takiego się właśnie nastawiałam. Był power, poczucie humoru, ale wszystko elegancko i ze "swingową klasą", czyli dla mnie zabójcze połączenie :) Choć faktycznie tak wiele i tak szybko się działo, że nie wszystko pamiętam. I nadal jestem w szoku że widziałam go z tak bliska.
Również serdecznie dziękuję wszystkim za możliwość podzielenia się z Wami na miejscu tymi niesamowitymi emocjami :)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 23:26, śr, 30.kwie 2014

ah bardzo mnie cieszę tak pozytywne opinie . Zbyt dużo naczytałam się negatywnych opinii.
Czy prawdą jest ,zę GS i IP mają jedną kolejkę? Jak są sprawdzane bilety kto gdzie wchodzi?

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 07:31, czw, 01.maja 2014

W Pradze przez pierwszą bramkę wszyscy wchodzili razem, sprawdzane tam były metalowe elementy i bilet na czytniku.Na drugiej bramce też przechodzili wszyscy razem i tu były tylko sprawdzane bilety na czytniku kodów kreskowych.
Podział na Goldeny i stojące był pod samymi wejściami, gdzie stewardessy dawały Goldenom opaski, reszta wchodziła normalnie bez na płytę.A z siedzącymi to nie wiem jak było.

10 minut po koncercie można kupić płytę CD z tego koncertu, w Pradze kosztowały one 700 koron, czyli około 110 złotych. Koszulki kosztowały 800 - 1000 koron, jakaś bluza 2500 koron.

Co do listy piosenek to w zasadzie nie mam nic do żadnej, tylko brakowało mi takiego momentu gdzie Rob przez chociażby pół godziny zaśpiewałby w normalnych wersjach jakieś swoje hity. Dosłownie wystarczyłoby mi około 5 piosenek.

Ze swingowych to z nowej płyty brakowało mi jedynie "Snowblind", a z poprzedniej "I will talk and Hollywood will listen".
Co prawda z normalnych było "Candy", "Come undone", czy "Millenium", ale Candy tylko pół minuty, "Come undone" w zepsutej wersji swingowej i tylko pół minuty, a "Millenium" w wersji swingowej całkiem całkiem.

Było też kilka piosenek, które słyszałem pierwszy raz w życiu.

Ogólnie podsumowując ten koncert i porównując go do Wiednia z poprzedniej trasy to mogę powiedzieć, że w Wiedniu zobaczyłem show, a w Pradze sztukę.

Bierzcie jakieś zdjęcia to może Wam się udać zdobyć autograf, bo Rob jest całkiem blisko, ja pokazywałem moje zdjęcie za każdym razem gdy Rob przechodził, ale nawet go nie zauważył. Ale wybaczam mu, bo oślepiało go światło, a zdjęcie było szare i formatu A4.

Moje Mr.Bojangles
https://www.youtube.com/watch?v=fwoosvbnxFI
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 11:28, sob, 03.maja 2014

Bardzo Ci dziękuje za relacje Gringo. Również video-relacje. :) Świetne Mr Bonjagles. Naprawdę poprawiłeś mi humor bo przez chwilę poczułem się jakbym był na Twoim miejscu. ;) Może kiedyś mi się uda, mam nadzieje. Udzielił mi się klimat, jak z Palladium, świetnie. I Robowego humoru nie zabrakło. ;)
Mam nadzieje, że CD będzie dostępne dla nas. ;)
Jeśli chodzi o komentarze to nie wiem o co chodzi bo ja trochę czytałem i wyjątkowo same pozytywne osób, które widziały Roba na tej trasie. Tak więc nie wiem kogo czyta Madzik ale fani wydają się być w większości zadowoleni. A to jak dla mnie najważniejsze.
A jakie zdjęcia Gringo? Nasze, nas samych? :) Cade dostał na płycie szczęściarz. ;)
Założę się, że po raz pierwszy słyszałeś tak utwór jak New York New York, mam rację? ;)
I jeszcze raz...
Naprawdę bardzo dziękuje Wam wszystkim za relacje i opis wrażeń drodzy fani. :)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 16:34, sob, 03.maja 2014

I tu Cię zaskoczę New York New York już gdzieś słyszałem.
Pierwszy raz w życiu słyszałem "Reet Petit", "Shout", "Ignition" i oczywiście "Sensational"

Chodzi mi o zdjęcia Roba, sceny i ogólnie całego spektaklu. Ale muszę je pierw wrzucić na photobucketa.
A w sieci znalazłem bardzo dobre zdjęcia z Pragi:
https://www.flickr.com/photos/76086226@N07/sets/72157644415834043
Obrazek

Wróć do „Newsy”