TAKE THE CROWN Nowość 2012

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Vanica
Fan
Fan

Postautor: Vanica » 23:00, ndz, 11.lis 2012

Kurcze nie wiem czemu, ale mi jakoś konkretnie wkręciło się Not Like the Others... Śpiewam sobie na okrągło :spiew: no i chyba jednak przekonałam się także do Different :D

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:06, pn, 19.lis 2012

jak sie podoba klip do "Different" ? mi sie podba...ale nie wiem o co w nim chodzi :lol: sama piosenka oczywiscie jest jedna z moich 3 top na TTC ale ja to bym dopiero miala pomysl na klip do different ;p

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 18:43, pn, 19.lis 2012

Piosenka jest całkiem dobra, ale teledysk to dno den :?

Jestem rozczarowany.
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:12, czw, 22.lis 2012

Piosenka to mój numer 1 na całej płycie. Teledysk...cóż z wiekem Rob powinnien unikac zbliżeń kamery. Z całego Roba zostały tylko oczy.
Teledysku jeszcze nie łapię. Może to nawiązanie do jakiegoś filmu, Ale co on z ta batutą :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Monia
Fan
Fan

Postautor: Monia » 15:02, czw, 22.lis 2012

Piosenka jest świetna, natomiast teledysk też nie do końca do mnie dotarł. Uważam jednak, że Rob wygląda tam świetnie. :)
Come on hold my hand,
I wanna contact the living.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:13, pn, 26.lis 2012

...Aguśka... pisze:cóż z wiekem Rob powinnien unikac zbliżeń kamery. Z całego Roba zostały tylko oczy.
trafne spostrzeżenie ;) :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:26, wt, 18.gru 2012

Obrazek

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 21:26, wt, 18.gru 2012

Zupełnie się nie zgadzam! Tak to jest -krytycy są od krytykowania,a fani od wielbienia i zachwytów.Utwory z Take the crown w większości dostarczyły mi muzycznych wrażeń i zachwytów.Dzięki Roberto,do zobaczenia 10.07.13. :wink:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 22:20, pt, 24.maja 2013

Nie wiem gdzie ja zyje ,ale dopiero dzisiaj zobaczylam na ladbible
"locers"
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bYNnt9qz-U
mistrzostwo !!! :klaszcze:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:32, pt, 20.gru 2013

Świetne video. Rob jest na nim taki...swojski. :)
Brakuje tu czyjejś opinii. Postaram się to nadrobić. ;)
Dzięki Evelince, która wysłała mi materiały z trasy TTC, sięgnąłem w końcu po tę płytę i mogę się podzielić z Wami moimi wrażeniami.
Wrażeniami pozytywnymi, ale nie aż tak jak w przypadku najnowszej płyty Swings Both Ways.
W przypadku SBW pisałem, że jest to płyta, która wpływa na mój nastrój, która służy również przemyśleniom, prócz mojej przyjemności słuchania. W tym przypadku mam wrażenie, że Rob postawił właśnie na tą lekkość, przyjemność słuchania, mniej przemyślenia. Co ma w mym odczuciu pewne pozytywne i...mniej pozytywne przejawy, do dzieła!
Na pewno jest to płyta, która po raz kolejny zaskakuje. Nie wiem jak ten facet to robbie, ale ten krążek jest ponownie inny od wszystkich pozostałych. Wcześniejszych i późniejszych. ;)
1. Be a Boy Rob opisuje siebie. I pod tym kątem czuję jakby opisywał mnie. Przyjemny utwór: 4/6
2. Gospel Ciekawa piosenka. Ciekawa melodia i tekst. Nie brzmi on zbyt przekonująco u obecnego Roba. ;) Powiedzmy, że wspomina dawne czasy. ;) Może to nie jest największy hit, ale fajny utwór, któremu daję: 4/6
3. Candy Niektóre piosenki z tego albumu mają melodię, która stawia mi przed oczami dzieci bawiące się w piaskownicy. :) Nie twierdzę, że to źle. Bardzo zabawny, pomysłowy tekst. Bardzo przyjemna piosenka. Jest wesoło i z przesłaniem, energia zawsze się udziela, czyli daję 5/6
4. Different I pojawia się Rob, który potrafi poruszać mą wrażliwą stronę. Budzić niesamowite emocje. Kiedy go słucham przypomina mi się ten starszy Rob. Zdecydowanie miła odskocznia od klimatu poprzednich utworów. Rację mają Ci, którzy piszą, że ten utwór to trochę niewykorzystany potencjał w refrenie, ale jak dla mnie ważne jest, że czuję iż Rob włożył serce w pisanie tej pozycji. Stworzył klimat, który mnie wciąga. Znów skłania do refleksji. Brawo. Daję: 6/6
5. Shit On The Radio Jeśli ten utwór puszczą w radiu, to byłby to tytułowy shit w radiu. Nawet ciekawe przesłanie, ale wolałbym aby Roba ambicje wróciły na właściwą mu ścieżkę. Nie omijam tego kawałka słuchając płyty, jak każdego innego i za to dam: 2/6
6. All That I Want Ooo, Rob powraca. Ze świetnym klimatem, melodią i głosem. Great song, choć ten tekst w jego obecnej sytuacji troszkę mnie razi. ;) Świetnie zaśpiewane. Uwielbiam gdy prezentuje taką niższą barwę rodem z "Intensive Care", które uwielbiam i to mi się przypomniało. Uspokaja i wciąga. Daję: 5/6
7. Hunting For You Świetny, genialny, klimatyczny utwór, super zaśpiewany. Super tekst, super przesłanie. Rob wciąż tworzy prawdziwe hity. Doceniam i za "Hunting For You" daję: 6/6 To takie utwory, które za Tobą chodzą. Ro ma ich mnóstwo. :)
8. Into The Silence Bardzo ciekawy, chwytliwy utwór. Jego przesłanie sprawia, że raczej często będę do niego wracał. Klimat...świetnie słucha się w nocy. Relaksuje i wciąga. Rob śpiewa czasem dziwnym głosem w tej piosence. To pewnie zamierzone. :) 5/6
9. Hey Wow Yeah Yeah hahahaha!!!!! Śmieszek wciąż potrafi mnie rozbawić. Niby chodzi o coś podobnego co "Shit On The Radio", jednak tutaj wyczuwam pomysł i oryginalność, z których Rob u mnie słynie. Zabawny Rob ma super piosenkę na koncerty i daję mu za to: 6/6
10. Not Like The Others Prawdziwy hit, który swoim przesłaniem nie raz i nie dwa przyniesie mi ulgę. Już mu się udało. Nowy Rob, to wciąż świetny Rob. A ta piosenka to jak dla mnie jeden z wielu na to dowodów. Choć sama w sobie jest wyjątkowa. Bardzo mi się podoba, spodobała mi się już w wersji koncertowej z Tallinna. Daję: 6/6
11. Loosers Bardzo interesujący tekst, melodia, ogólnie piosenka. Świetne przesłanie. Daję bardzo mocne: 5/6
12. Eight Letters Piosenka Take That, która ma znaczenie gdy chodzi o zmiany. Któż z nas nie wzruszy się słuchając tych słów. Po raz kolejny dylematy naszych ulubieńców, mogą stać się przyczyną naszych wzruszeń. To jest piękna historia i Rob pięknie przekazał te emocje w swoim wykonaniu. 6/6 B-sidy mają dziwny zwyczaj być jednymi z moich ulubionych na krążku. Tak jest i w tym przypadku.
Reverse Coś pięknego. Jedna z najpiękniejszych piosenek w wykonaniu Roba i mówię szczerze to co czuję. Ta melodia, słowa, klimat tyle razy dadzą mi ukojenie w trudnych chwilach. Wielkie "dziękuję" dla Roba. 6/6

Cały album przyjemnie się słucha. Są wpadki, ale przyjemne utwory i takie, które mogę dodać do swoich ulubionych Roba również się tu znajdują. To następna płyta, SBW, przekonała mnie w pełni do powrotu Roba w każdym aspekcie, ale uzupełnienie moich robowych zaległości okazało się bardzo przyjemne. Nie czuję rozczarowania. Mam nadzieje, że Pan Williams jeszcze nas zaskoczy, oby pozytywnie. A tymczasem za ten krążek otrzymuje ode mnie szczerze: 5/6
Pozdrawiam wszystkich, którzy doczytali te nudne wypociny aż do tego miejsca. :) Dzięki za wszystko i dziękuję Ci Evelinko za tą motywację. :) Naprawdę, było warto. ;)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:26, pn, 23.gru 2013

Eight Letters w wykonaniu Roba to porażka jakaś. kaleczy tak że uszy bolą nie potrafię powedzieć czemu wybrał akurat tą piosenkę ale jak dlamnie to porażka. Oryginał w wykonaniu Garego dużo lepszy.

Dzięki Jupus za wnikliwą ocenę płyty :lol2:
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 20:53, pn, 23.gru 2013

Nie ma za co. To czysta przyjemność. :) Wiele melodii z tej płyty jest dość banalnych. Niemniej, u mnie w robsesji zawsze na pierwszym miejscu są przesłanie oraz zdolność do jego przedstawiania. I te dwie wartości według mnie Rob zachował. Nawet przy takim klimacie jak w "Take The Crown". ;)

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 22:09, pn, 23.gru 2013

Aguśka - masz rację, że wersja płytowa Eight Letters w wykonaniu Roba jest słaba. Nie wiem czemu tak wyszło. Ale to demo z "Look back don`t stare" jest wg mnie świetne, takie klimatyczne, emocjonalne. I tekst jest chyba Roba, przynajmniej częściowo, bo "kłócili się" z Jasonem właśnie o fragment tekstu.

http://www.youtube.com/watch?v=xXfrqUQW_1g

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 22:38, pn, 23.gru 2013

A właśnie. To video też mi przyszło na myśl po słowach Aguśki. Bardzo emocjonalne wykonanie "na żywo". ;)

Wróć do „Newsy”