Reality Killed The Video Star - nowy album

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kris-Krak
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kris-Krak » 15:59, sob, 05.wrz 2009

...Aguśka... pisze:i chyba nie przyjedzie. Ja bym nie przyjechała. Jak bym musiała fanów prosić by wstali i zechcieli śpiewać piosenki... :roll:
Mysle ze koncertu w spodku Rob za udany nie uważa i sie na tym nie skupia w żadnym razie :sciana:

Zgadzam się z tym tekstem

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 08:32, ndz, 06.wrz 2009

...Aguśka... pisze:Bodies jest zarąbiste... Psychodeliczne i z klimatem. :lol2:

Dokładnie tak chciałam to opisać! Aguśka czy tak jak ja bardziej niz o płycie myślisz o londynskich koncertach?? Ja i tak jestem przekonana ,ze po za londynem beda koncerty promujace /zapowiadajace nowy material , ale i pozniej bank bedzie swiatowa trasa koncertowa - pomijajaca Polske rzecz jasna :]]]]

Awatar użytkownika
ilonka:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 14:59, śr, 09.wrz 2009

Jak Wam się podoba video ?? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:36, śr, 09.wrz 2009

Jak dla mnie to totalna porażka. Mega nudy...

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:47, śr, 09.wrz 2009

Późniejsze sceny przy samolotach naprawdę niczego sobie. Wcześniej rzeczywiście nieco nudnawo, ale ujrzałem tego starego Roba, gdy tańczył na skrzydle. :lol2:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 16:23, śr, 09.wrz 2009

teledysk w porządku, całkiem "poprawny", nie powalający, ale i nie beznadziejny ;)
"Something beautiful will come your way..."

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 18:12, śr, 09.wrz 2009

co to kurde jest? nie chcę na niego narzekać, bo Robbie jest teraz dla wszystkich dosyć łatwym celem, ale ten teledysk to jakieś nieporozumienie.

kampanię Bodies uznaję za zakończoną. Niech mu się wiedzie na listach przebojów, ale ja już tylko czekam - ze sporym niepokojem - na album.

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 18:23, śr, 09.wrz 2009

Jak dla mnie teledysk ok :)
Ale rzeczywiście mało w nim akcji...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:29, śr, 09.wrz 2009

Rob nigdy nie robił powalających teledysków. ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 22:37, śr, 09.wrz 2009

Kuba pisze:Rob nigdy nie robił powalających teledysków. Wink

Ale według mnie ma kilka perełek. :wink: A co do "Bodies" to zgadzam się. Teledysk i piosenka ok, ale nic więcej. To już nie ten sam Rob...na razie. Czekam z niecierpliwością na te balladki, które mają się pojawić. Ja już się nastawiłem na wszystko. Zachwyci płytka - OK, nie zrobi tego - trudno, nie będę szat rozdzierać. I tak najważniejsze jest to co już zrobił.;) Moim zdaniem on teraz coraz mniej się wyróżnia. I jeżeli chodzi o utwory i jeżeli chodzi o teledyski. Traci jakąś taką swoją wyjątkowość. Kiedyś, stare pozycje umiały i nadal umieją wzbudzać we mnie silne emocje. (Sięga to nawet ''Intensive Care'' )..i ta ich kontrowersyjność...a teraz? :(

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 16:26, czw, 10.wrz 2009

może drugi singiel będzie powalający 8) 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
ala
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: ala » 22:18, czw, 10.wrz 2009

Zaraz lecę oglądać.Ps.Nie wiem czemu czasem dostaję wiadomości na pocztę o nowych postach a czasem nie;(Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 19:36, wt, 22.wrz 2009

No no no... widzę, że przez swoje zaniedbania tyle rzeczy mnie ominęło... Nowa płyta... Hmmm po zobaczeniu i wysłuchaniu "Bodies" jestem bardzo mile zaskoczona... Tekst, teledysk.. jak dla mnie rewelacja, już dawno żadna piosenka Robbiego nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Mam nadzieję, że płyta też będzie taka rewelacyjna jak "Bodies".

P.S co do teledysku to zwalają mnie z nóg dwie sceny... Pierwsza to jak Robbie jedzie przez pustynie na motorze a druga przy samolotach i jak tańczy na jednym ze skrzydeł... Cud, miód i orzeszki :) Szkoda, że płyta wychodzi dopiero 9 listopada :(
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ewela_18
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: ewela_18 » 09:51, śr, 23.wrz 2009

ja jednej jedynej kwestii nie pojmuję
uwielbiam Robbie'go jestem jego wielką fanką i nigdy nie odważę się go za cokolwiek skrytykować ale... po co on pokazał się z Aydą w tym klipie?
bardzo fajnie że jest szczęśliwy i mnie również to cieszy no ale czy to nie jest sprzedawanie prywatności? :mysle:
fajnie że cokolwiek się dzieje w jego karierze i że zrobił krok na przód ale jak zobaczyłam teledysk to byłam tochę zdziwiona tym co zobaczyłam bo momentami to wygląda jak prywatne wideo a nie coś co ma zobaczyć cały świat
/ podobno Bodies jest na zecie w 'zet hot' :)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 10:31, śr, 23.wrz 2009

Madzia16pl pisze:Hmmm po zobaczeniu i wysłuchaniu "Bodies" jestem bardzo mile zaskoczona... Tekst, teledysk.. jak dla mnie rewelacja, już dawno żadna piosenka Robbiego nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.

Zgadzam się 8) Uwieeeeelbiam Bodies pod każdym względem :spiew: No i co, no... fajna ta pustynia nieee ? :lol2: Ale można było jeszcze ten teledysk ciutke bardziej dopieścić.
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 19:27, ndz, 04.paź 2009

http://robbiewilliams.com/news-blogs/bb ... -broadcast

koniecznie posłuchajcie !
Last days of disco... jak dla mnie lepsze od Bodies :D

Don't call it a comeback :D
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:07, pn, 05.paź 2009

Powiem wam że jestem zaskoczona, iż coraz lepsze opinie słysze w radio na temat Bodies.
Nie dalej jak wczoraj w RMF- FM całkiem pochlebne zdanie usłyszałam. Cos jakby genialny utwór itd... nie przytocze dokładnie bo nie pamiętam ale o Tomie Hornie tez coś przebąkneli że świetnie sie ta współpraca zapowiada... (w każym razie coś w tym stylu)

Jak narazie w radio leci Bodies przynajmniej 2 razy dziennie co jest wielkim sukcesem 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
ewela_18
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: ewela_18 » 14:54, wt, 06.paź 2009

ja też często słyszę w radiu Bodies a włączam radio bardzo rzadko :o
aa na RESie Bodies jest w miksie piosenek jak zapowiadają co grane jest teraz w radiu :lol:

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 21:19, śr, 07.paź 2009

obie - Bodies i Last days of disco - b. dobre^^ już się nie mogę doczekać albumu :D
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 22:11, czw, 08.paź 2009

Ja Bodies juz nie moge sluchac...leci conajmniej 5 razy dziennie i poprostu mam dosc :he:. No i troche dziwne bo normalnie jakby byla to dobra piosenka to na niemieckiej liscie bylaby juz na pierwszym miejscu...a cos jej nie widac...nawet z lornetka :roll:

Wróć do „Newsy”