Nowy styl Roba

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 18:48, wt, 04.gru 2007

Odnośnie nowego wyglądu Roberta znalazłam coś na Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=wwMrsfiV ... d.1carqu.d

pozatym wszędzie piszą, że jemu broda siwieje. no to chyba prawda 8)

Awatar użytkownika
Kola
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Nowy styl Roba

Postautor: Kola » 19:28, śr, 05.gru 2007

Widzieliście to!!!? Drugi news o nim, Jezu! Jak on wygląda...Naprawde jemu już na mózg pada przez te kłopoty...Współczucie...Co o jego wyglądzie sądzicie?

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 19:57, śr, 05.gru 2007

Zupełnie nie wydaje mi się, żeby mu mózg padał. skoro aktualnie lubi wyglądac jak zaniedbany dziad to nie jest jeszcze najgorzej. wkrótce może mu się znudzic i może wpaśc w kolejną, pozytywną skrajnośc. on lubi skrajności. 8)

Awatar użytkownika
tania
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: tania » 21:14, śr, 05.gru 2007

Wyglada tragicznie...gorzej dla mnie sie nie da, ciuchy i ta okropna broda to przegiecie...fee..jakby mial z 60 lat... :?
I sit and wait, does an angel contemplate my fate...

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 22:15, śr, 05.gru 2007

Mi przypadł do gustu ten nowy styl Robbiego. Bardzo fajnie wygląda... Zarośnięty, czy nie -> fajny facet Niego- pod każdym względem...
Obrazek

Awatar użytkownika
agata_92
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: agata_92 » 22:46, śr, 05.gru 2007

Dla mnie Rob wygląda nie źle ale poprostu inaczej :roll: ... Wszyscy sie przyzwyczajili że Robek zawsze jest ogolony i zdbany :twisted: ... A on sie coraz bardziej starzeje :? (niestety) i zmienia styl... Jak dla mnie to moze on jest poprostu tak leniwy 8) ze mu sie nie chce golic :lol: ... A pozatym ten jego nowy styl kurtkowy:x jest o wiele gorszy od tej śmiesznej brody...
Obrazek

"Life's too short for doing things you don't enjoy" - RW

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 22:52, śr, 05.gru 2007

Co mnie obchodzi jak Rob się ubiera? A może inaczej: cenię faceta za muzykę, jaką tworzy. Myślę, że broda nie utrudnia mu śpiewania. ;-) Jestem pewien, iż niedługo zostaniemy uraczeni zdjęciem Roba z twarzą gładką jak u niemowlęcia. :lol2: (Na Święta się chyba ogoli, nie?)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
agata_92
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: agata_92 » 23:16, śr, 05.gru 2007

Kmieciu noe nie wiem czy mu sie bedzie chciało :lol2: ... Jak dla mnie moze sie nie golic, nie myc byleby sie sprężył i nagrał nową płyte :lol: ...
Obrazek

"Life's too short for doing things you don't enjoy" - RW

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 23:26, śr, 05.gru 2007

I to jest właśnie myślenie prawdziwego fana/fanki. :D
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 09:11, czw, 06.gru 2007

A wyobrażacie sobie okładkę nowej płyty, a na niej nieogolony Rob? Np. taka okładka jak Greatest Hits lub Intensive Care a tam Rob z zarostem, albo Escapology i zwisająca broda Robbiego... :lol:

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 13:14, czw, 06.gru 2007

Prawde powiedziawszy nie wyobrazam sobie takiej okladki. Normalnie jakos tak dziwnie by chyba wygladalo. A co od stylu to kazdy ma swoje preferencje. Jesli Robbiemu odpowiada takie cos i dobrze sie czuje w takim stylu to szanuje jego upodobania. Nawet az tak zle to nie wyglada, widzialam ludzi, ktorzy w podobnym stylu tragicznie wygladaja. Ale kazdy lubi to co lubi, oby Robbie nagral nowa plyte w niedlugim czasie :D:D:D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kola
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kola » 13:32, czw, 06.gru 2007

agata_92 pisze:Dla mnie Rob wygląda nie źle ale poprostu inaczej :roll: ... Wszyscy sie przyzwyczajili że Robek zawsze jest ogolony i zdbany :twisted: ... A on sie coraz bardziej starzeje :? (niestety) i zmienia styl... Jak dla mnie to moze on jest poprostu tak leniwy 8) ze mu sie nie chce golic :lol: ... A pozatym ten jego nowy styl kurtkowy:x jest o wiele gorszy od tej śmiesznej brody...

Robowi nie pasuje ta broda, postarzyło go i to bardzo...Może to kwestia przyzwyczajenia, ale może to chwilowe szaleństwo xD Nie wiem, ale mam nadzieje że Rob sie szybko zgoli i nie będzie chciał wyglądać jak "dziadek"

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 14:00, czw, 06.gru 2007

[quote="agata_92"]... A on sie coraz bardziej starzeje :? (niestety) i zmienia styl... quote]

Ja się nie zgadam. Jeju, każdy jest co chwilę starszy. Jeśli ktoś ma 33 lata (wiek Jezusowy heh 8) ) to nie wolno mówic o nim, że się starzeje, ja sama gdy skończę tego posta będę o kilka minut starsza i co z tego? no i poza tym co ma wiek do zmiany stylu? w każdym wieku można zmienic styl na zły i na dobry, nawet mając sto lat.

p.s Jezus miał 33 lata gdy zaczął działalnośc a czy ktoś wyczytał w Bibli, że jest stary? chyba coś znaczyła liczba 33. tzn że był w sam raz. nie za młody i nie za stary.

O, jeju po co ja o tym piszę? :P 8) :lol:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:03, czw, 06.gru 2007

Nikt tu nie mówi, że Rob jest stary, tylko że ta broda go postarzała.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 16:41, czw, 06.gru 2007

Dobra to teraz ja się wypowiem, bo jeszcze nie pisałem jakie jest moje zdanie na ten temat. Odniosę się do posta Koli.
Kola pisze:Robowi nie pasuje ta broda, postarzyło go i to bardzo...Może to kwestia przyzwyczajenia, ale może to chwilowe szaleństwo xD Nie wiem, ale mam nadzieje że Rob sie szybko zgoli i nie będzie chciał wyglądać jak "dziadek"

Dlaczego nie pasuje? Moim zdaniem broda pasuje mu, może nawet bardziej niż jak jest ogolony. Czemu? To jest właśnie kwestia przyzwyczajenia, ale przyzwyczajenia naszego. To działa na podobnej zasadzie jak nazwisko Robbie Williams i Robert Williams, o którym już kiedyś pisaliśmy. Robert nie pasuje, bo zwykło się używać Robbie. Bez Robbie Robert nie mógłby funkcjonować. Jego rozpoznawalność bardzo spadłaby, tak jak na pewno dzieje się to w przypadku brody. Jestem pewien, że większość osób, która go zna, ale nie jest na bieżąco tak jak my, nie poznała go. Wacając do tego naszego przyzwyczajenia się. Podejrzewam, że jakby od 1991 do 2007 miał brodę, a teraz się ogolił, powiedzielibyśmy: "Źle wygląda bez tej brody."
A styl mi się podoba. Jest taki luzacki... 8)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 18:52, czw, 06.gru 2007

w pełni popieram post Morrisa
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Kola
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kola » 20:21, czw, 06.gru 2007

Morris no tak...ale gdyby miał do tego czasu brode, i dopiero teraz ja zgolił, to wyglądałby chociaż młodziej i powiedzielibyśmy, że jest przystojniejszy i byłby większy plus... A teraz, jak zapuścił brodę...Nie jest źle bo to w końcu 33 latek, tylko nie potrzebnie dodaje sobie tym kilka lat. A z twoim postem się nawet troche zgadzam.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:27, czw, 06.gru 2007

Kola pisze:Nie jest źle bo to w końcu 33 latek

Kurczę, czy dla Ciebie/Was ludzie powyżej 30. są już starzy? :D Jak miałem 8 lat to nie wyobrażałem sobie jak można mieć 40 lat - przecież to już przesada! :P A teraz?
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
kasia_alex:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: kasia_alex:) » 20:41, czw, 06.gru 2007

dla mnie wygląda tragicznie,ale to na pewno nie zmieni mojego stosunku co do jego osoby...znudzi mu się za niedługo...zawsze mu się nudzi ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kola
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kola » 15:43, pt, 07.gru 2007

Kmieciu pisze:
Kola pisze:Nie jest źle bo to w końcu 33 latek

Kurczę, czy dla Ciebie/Was ludzie powyżej 30. są już starzy? :D Jak miałem 8 lat to nie wyobrażałem sobie jak można mieć 40 lat - przecież to już przesada! :P A teraz?

Chodziło mi o to, że nie jest źle że zapuścił brode bo ma w końcu 33 lata. Nie chodzi mi o to że jest stary, tylko człowiek który ma 33 lata, może sobie zapuścić brode...Ale tak innym tematem to nie podoba mi sie ta broda u niego, może sie przyzwyczaimy albo wróci do poprzedniej przystojności xD

Wróć do „Newsy”