Nowe piosenki/projekty muzyczne etc.

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 21:34, czw, 12.wrz 2013

Ostatnio zmieniony 19:28, pn, 30.wrz 2013 przez Evelina, łącznie zmieniany 1 raz.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 01:39, pn, 16.wrz 2013

Dzieki za linka Evelina. W ogóle nie wiedziałem o tym, że nowa płyta Roba ma tak wyglądac, a to co słysze bardzo mi sie podoba. Mam wielki sentyment do swingującego Roba, dlatego cieszy mnie ten kierunek, a utwór bardzo sympatyczny. Połączenie Popu i Swingu, jak dla mnie świetnie.:D
Dzieki Gringo. Długo szukałem tego kawałka. A coś mi sie skojarzył Robert w czasie seansu.;)
Tak w ogóle, witam Was ponownie. Dawno sie tu nie udzielałem fizycznie, ale przez cały ten czas o Was i Robbiem pamietałem i myślałem. Tyle wokół mnie sie zmieniło, ja sie zmieniłem, Rob sie zmienił, ciesze sie, że nie Robsesja, a to miejsce wciąż nam służy. Wciąż możemy sie tu porozumiewac. Jest z kim porozmawiac, ze starymi, nowymi znajomymi i dzielic wrażeniami na temat Roba, który cały czas działa.
Fajnie, że Rob wybrał ten kierunek dla swojej najnowszej płyty. Zawsze był w tym świetny według mnie. Bardzo na nią czekam w listopadzie. Sorry za błedy, ale dziś mój laptop szwankuje.;)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:02, czw, 14.lis 2013

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:36, wt, 03.gru 2013

Jest teledysk do ''Dream A Little Dream''

http://www.youtube.com/watch?v=2HIeytZv ... ploademail

Brakuje mi tego co było w tej piosence najlepsze, czyli Lily Allen. Gdzie ona jest :!:

No i ogólnie teledysk słaby, Robert chciał być zabawny, ale troche przybłaznował.
Obrazek

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 20:54, wt, 03.gru 2013

Zgadzam się Gringo. Niestety - zero klimatu z wersji płytowej i ogólnie nie za bardzo wiem co to miało być :roll: Takie sztuczne strasznie.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 00:29, śr, 04.gru 2013

Mnie nie brakuje Lilly, choć dziwi mnie jej zniknięcie i doceniam to jak wczuła się w swoją rolę na płycie. Prawda jest taka, że nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Rob wszystkie duety z tej płyty śpiewał sam. ;) I nie chodzi nawet o to, że to Williams, którego jestem fanem, chodzi o to, że on po prostu świetnie się w tym odnajduje. Uwielbiam go w tym.
Co do samego video to średnio na jeża. Nie spodziewałem się tego po Robie. Uważam, że on nie potrzebuje uciekać się do tego napuszonego, wymuszonego, brytyjskiego humoru. W sensie "Teraz masz się śmiać. Za dużo go w tym klipie. Choć sam pomysł na świąteczny klimat i gra aktorska Roba spodobały mi się. :)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:47, śr, 04.gru 2013

Och funty mi przed oczami przelatują. Euro zresztą też. 8) Przecież święta to czas największej sprzedaży, proszę Was czego się tu dziwić.
A płyta sprzedać się musi i już. :roll:
Rob się wygłupia i sprzedaż rośnie. Pamiętacie jak wygłupiał się w święta i Anta i Daca.
A klimat własnie świąteczny, lat 60, na popołudnie w I dzień świąt w sam raz:) :mysle:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 17:54, pn, 29.wrz 2014

Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 20:24, pn, 29.wrz 2014

Co to jest? :shock:

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 23:13, pn, 29.wrz 2014

Współpraca Roba z Avicii-szwedzki DJ(nie znam)
Singiel wychodzi 03.10.14 :D . :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:20, śr, 01.paź 2014

Fajnie :)
I znów mamy Roba w nowym stylu. Dla mnie ta piosenka jest dziwna. Tekst niezbyt mnie rusza niestety ale głos Roba jak najbardziej :) Świetną ma formę od jakiegoś czasu. Mimo wszystko utwór ma chwytliwą melodię. :) Spore zaskoczenie. :)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 16:19, sob, 04.paź 2014

Spodobała mi się pełną wersja tej radosnej piosenki, już ćwiczę ruchy taneczne. :P Konkretny song,faajny, a Rob pięknie w nim brzmi :)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 09:11, ndz, 07.gru 2014

Macie "Under the Radar" ? Lub słuchaliście na you tube? (A są już wszystkie piosenki)

Jak dla mnie nie za bardzo jest tam na czym ucho zawiesić :?
Chociaż "Surrender" "The Edge" i "Love is you" całkiem niezłe.
A "The Cure" bardzo dobre. (jak na razie jedyna perełka)

No i "The Brits" i "Super Tony" mieliśmy już przyjemność poznać, także ciężko mi o nich mówić jak o nowych piosenkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 14:09, ndz, 07.gru 2014

1.Love is You-"absolutnie nr.1 na płycie!(przepiękna solówka gitarowa)
2.The Pilot
3.National Tresor
4.Super Tony
5.The Cure
6.Surrender
7.Bully
To mój ranking po wielokrotnym przesłuchaniu.Pewnie jeszcze coś się zmieni,ale słucha się całości z ogromną przyjemnością! :D
Utwory powstały na przestrzeni kilku lat.Udało mi się ustalić np. że Love is You jest z przed 6 lat.

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 23:52, ndz, 07.gru 2014

U mnie na razie króluje "Heavy Entertainment Show" :spiew: uzależnienie absolutne :D

Awatar użytkownika
NiteQ
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: NiteQ » 12:56, pn, 08.gru 2014

Dokładnie! H.E.S. wałkowane bez przerwy :D
I just wanna feel...

Vienna 17/7/13
Oslo 13/5/14

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 12:39, wt, 09.gru 2014

Kurcze "The Pilot" też jest świetne.
Z dnia na dzień te odrzuty są coraz lepsze 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 15:00, wt, 09.gru 2014

Cieszę się :D -The Pilot jest naprawdę dobry! Słuchaj dalej... :wink:

Johnny5
Fan
Fan

Postautor: Johnny5 » 23:04, wt, 09.gru 2014

Dla mnie cała płyta jest perełką. :D
Heavy Entertainment Show to jak drugie Let Me Entertain You. Zazwyczaj gdy utwór Roba zaczynają dźwięki fortepianu, pojawia się kawałek, który lubię najbardziej i wychwytuje te drobne emocje. Na przykład Love Is You, które brzmi jak kontynuacja Feel. Sentymentalna podróż po wszystkich stylach Roba. :) Każdy utwór jest wyjątkowy. Widać iż to Rob, który znów się otwiera przed nami jak w "The Edge". Oby to był utwór dla Aydy bo świetnie się słucha i przeżywa. :) Poprzednie utwory ulepszono i fajnie brzmią.
1.Bully, średniak ale zabawny no i głos Roba nadrabia 3/6
2. Raver Niby "pachnie" TTC ale jest melodyjne i fajne. Znakomity pokaz wokalnych umiejętności :) Brakowało mi Roba, który musi się wykazać. 4,5/6
3. HES Zgadzam się z powyższymi postami, po prostu hicior. 6/6
4. The Edge Wzrusza mnie klimat tego utworu i przesłanie. Oby każdy z nas miał kogoś kto uchroni go przed przepaścią. 6/6
5. All Climb On Oryginalny utwór o nietuzinkowej melodii 5/6
6. Surrender I znów pojawia się klimat TTC. Tym razem, w porównaniu z powyższymi utworami, choć przesłanie mi się przyda ten troszkę mniej mi przypasował ;)4/6
7. Love Is You Po prostu 6/6
8. The Cure To byłby jeden z moich ulubionych utworów z RKTVS ;)
6/6
9. The Pilot Czy tylko mnie przychodzi na myśl styl Justina Timberlake? I chociaż to nie mój styl, to jednak tu mi się podoba :) 5/6
10. The Brits 6/6
11. National Treasure Janku, uspokój się!? Coś o mnie. Poza tym lubię takie klimaty więc utwór bardzo mi pasuje. 6/6
12. Super Tony Starą wersję tego utworu też lubię 5/6
13. Greenlight W tym utworze jest wszystko. Klimat, melodia, super wokal. Zresztą Rob i balladka to zazwyczaj hit jak dla mnie więc6/6
14. Bullet Mam podobne odczucia jak w przypadku pierwszego utworu z krążka, jednak: 4/6
Całość krążka to 5+

Jupus5 ( Ten sam, nie taki sam ;) )
Ostatnio zmieniony 16:46, czw, 25.gru 2014 przez Johnny5, łącznie zmieniany 12 razy.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 09:33, śr, 10.gru 2014

Dość optymistyczna ocena :)
Aż strach pomyśleć jakbyś ocenił płytę Roberta gdyby teraz wydał coś na poziomie "Escapology". Skali by Ci brakło :wink:

Ja bym bez rozdrabniania całej płycie dał 3/6, no może 3+.
A tylko kilka piosenek dostałoby 4.

The Cure, Love Is You i Pilot może zasłużyłyby na coś więcej.
Obrazek

Wróć do „Newsy”