Nowe piosenki/projekty muzyczne etc.

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agana
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Agana » 20:56, ndz, 23.mar 2008

ahaaaa....to głupioo :? ale dzięki :wink:
Robbie Williams

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 14:06, wt, 15.kwie 2008

Zapewne widzieliście informacje o tym co Robbie będzie robił w maju :? . Patrząc na jego zdjęcie i jego wciąż nie zmieniający się wizerunek nadal jestem sceptycznie nastawiona do jego działań w kierunku nagrania płyty-chwyta się czego może, choć akurat UFO itp. należy do tematów związanych z jego zainteresowaniami :) . Pewnie ktoś z Was napisze że to jak wygląda Rob nie ma nic wspólnego z nagraniem nowego krążka, ale patrząc na niego ma się wrażenie, że wylądował w bagnie i trudno mu się pozbierać... :(

Oczywiście i tak Robbie jest najlepszą jak dla mnie gwiazdą pop-miejmy nadzieje, że coś się zmieni i będziemy mięli więcej tematów do dyskusji na forum :)

P.S-czy mogę wykorzystać Wasze wszelkie opinie na temat Robbiego w pracy na angielski? bo łatwiej jest przedstawić opinie fanów niż tylko swoją na temat R.W Czekam na Wasze odp. :lol:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 14:15, wt, 15.kwie 2008

E-mi, cokolwiek napisałem, możesz przepisać. :D
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 20:31, wt, 15.kwie 2008

E-mi jeśli któraś z moich opinii Ci się przyda, to jak najbardziej możesz użyć :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:32, wt, 15.kwie 2008

E-mi nie wiem czy cos mojego się nadaje, ale moje prawa autorskie Cię nie obowiązują :wink:
Możesz przepisać słowo w słowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:43, wt, 15.kwie 2008

Nasze 3 posty zaczynają się zawsze od "E-mi". :D To taka ciekawostka.

E-mi, :p opowiedz o tej pracy. Będzie o samym Williamsie, czy bardziej o tym, co myślą o nim fani?
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 22:10, wt, 15.kwie 2008

Je też oczywiście się zgadzam na przetworzenie moich postów,skoro może z nich coś być :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
tania
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: tania » 22:19, wt, 15.kwie 2008

Co do najnowszego zdjęcia Roba to jestem jeszcze w szoku...

Zastanawiam sie gdzie się podział ten przystojny młody facet :? jak dla mnie wygląda tragicznie... :(
I sit and wait, does an angel contemplate my fate...

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 14:55, śr, 16.kwie 2008

Taniu, on wciąż jest, nie zniknął, tylko się ukrywa pod brodą :wink:

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 16:21, śr, 16.kwie 2008

Kmieciu pisze:E-mi, :p opowiedz o tej pracy. Będzie o samym Williamsie, czy bardziej o tym, co myślą o nim fani?

Wolałabym żeby nie były to tylko "suche" informacje, bo to nie zaineresuje osoby, które nie znają jego, ani jego muzyki, dlatego wole pokazać koncerty(frag.) oraz opinie forumowiczów, gdyż jest to o wiele ciekawsze niż klepanie jego biografii Dziękuje wszystkim za zgode na publikacje swoich poglądów, jeszcze tylko przedstawić je w jęz.angielskim i praca gotowa :lol:

Awatar użytkownika
tania
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: tania » 20:56, czw, 17.kwie 2008

Sugar Sweet pisze:Taniu, on wciąż jest, nie zniknął, tylko się ukrywa pod brodą :wink:

To trzeba przyznać, że skutecznie się ukrywa :wink:
I sit and wait, does an angel contemplate my fate...

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 19:45, pn, 22.wrz 2008

http://www.youtube.com/watch?v=skqnGRqi_ag - znalazłem ten utwór na www.robbiewilliams.com ( więc na YT tez musiała być ). Duzo tam piszą na ten temat, ale zapomniałem Wam skopiować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 20:54, pn, 22.wrz 2008

mam nadzieje, że Rob nie pójdzie w tym kierunku muzycznym. kawalek dobry na impreze w klubie :muzyka:
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:58, pn, 22.wrz 2008

Przecież to We're The Pet Shop Boys.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 21:23, pn, 22.wrz 2008

Kmieciu pisze:Przecież to We're The Pet Shop Boys.

Masz rację Kmieciu. Na www.robbiewilliams.com jest napisane, że niemiecki super DJ - Sander Van Doorn dał całkowicie nowe brzmienie do tej piosenki. Zdecydowanie bardziej nadaje się do poruszania na parkiecie, ale czy jest lepsza? Jak na moje, to jednak nie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 21:48, pn, 22.wrz 2008

Ja też nie uniknąłem przeczytania artykułu o tej nowej, starej niezwykle dennej i beznadziejnej piosence.
Rob się nią tak chwali...

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:38, wt, 23.wrz 2008

Nie lubię zbytnio remixów znanych piosenek, ale niektóre są naprawdę dobre. Nie zalicza się jednak do nich ten. :/
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Lidzia
Fan
Fan

Postautor: Lidzia » 15:35, wt, 23.wrz 2008

Mi sie bardzo podoba, taka muzyka wplywa na mnie kojaco, a w polaczeniu z glosem Roba.... :zakochana: :dance:

Awatar użytkownika
Wojtek90
Fan
Fan
Kontaktowanie:

witam

Postautor: Wojtek90 » 08:01, ndz, 28.wrz 2008

Witam. Zaciekawiła mnie piosenka The Road To Mandalay. Jest bardzo fajna jak Tripping.
Tripping. HIT 2005/2006 !

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 12:03, ndz, 28.wrz 2008

Wojtku90, miło to słyszeć. :) Pisz także w innych tematach, znajdziesz coś dla siebie.
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Newsy”