Nowe piosenki/projekty muzyczne etc.

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 18:39, śr, 10.gru 2014

A jeśli chodzi o mnie, to...
Mój numer 1 Super Tony - po prostu OSZALAŁAM na jej punkcie :lol2: , słucham non stop. :lol2:
Numer 2 National Treasure - pozytywna, bardzo szybko wpadająca w ucho :wink:

O reszcie na razie trudno mi się wypowiedzieć, muszę się w nie wsłuchać to dopiero Wam powiem :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Johnny5
Fan
Fan

Postautor: Johnny5 » 16:32, czw, 11.gru 2014

HAH! Cóż, ja podchodzę do swych ocen fana z przymrużeniem oka bo tak mi pasuje. ;) Może nawet nie powinienem ich wystawiać bo na co są mi potrzebne? ;)

Każdy projekt Roba traktuje oddzielnie, a te gatunki, które wykorzystano, mi się podobają. Nawet utwory rodem z Reality czy TTC, za którymi mniej przepadałem. Bardzo fajnie się znów słucha Roba podczas codziennych czynności. "Otwiera się" co uwielbiam. Znów trafia w moje aktualne nastroje. Tak jak kiedyś, szok. To mój ulubionych projekt od czasu Intensive Care, a nawet kierując się ogółem, jak proponujesz, wystawiłbym minimalnie 4 za U.T.R. Lubie to, że Rob zawsze tworzy coś innego o czymś innym, a to, że każdy preferuje co innego, to oczywiste. Pamiętamy skrajne wrażenia po Swings Both Ways. A poza tym, może Cię zaskoczę ale to nie jest tak, że każdy utwór z cenionego Escapology lubię równie mocno, co niektóre z U.T.R więc hmm, spoko Gringo. :) I również nie zapominam, iż mówimy jednak o płycie z bsidami, które mogę wpisać na listę moich ulubionych. I to druga z kolei nowość, która mi się naprawde podoba :)
Ostatnio zmieniony 19:38, czw, 18.gru 2014 przez Johnny5, łącznie zmieniany 14 razy.

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 18:23, czw, 11.gru 2014

Ja po paru dniach słuchania stwierdzam u siebie uzależnienie już praktycznie od całego UTR :D I też mam teraz takie podejście, że po prostu cieszę się tym, że nowe piosenki dają mi radość ze słuchania, że po raz kolejny Robert mnie zaskakuje. Nie próbuję niczego porównywać na skali, jeśli coś mnie "porywa" to zasługuje w moich oczach na najwyższą ocenę, nawet jeśli to nie jest do końca racjonalne :D

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 18:43, czw, 11.gru 2014

Tak,tak! "Fachowe" oceny zostawmy krytykom! :wink: Zakochani w Robercie słuchają sercem i cieszymy się że dla nas tworzy.Sądziłam że teraz zajmie się rodziną i muzyka będzie na dalszym planie.A tu tyle niespodzianek!! :D Po prostu cieszę się że jest i chce tworzyć.A płyta? Tak jak pisałam wcześniej i podoba mi się coraz bardziej :D

Wróć do „Newsy”