Robbie Williams jako Drag Queen?

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 11:51, ndz, 21.sty 2007

Teledysk jest super nam się podoba , a co z tego że im nie ?? Oby ta piosenka została hitem już się nie moge doczekać !! :lol2:
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 12:13, ndz, 21.sty 2007

No nie?! Ich interesuje Madonna a nas Robbie :D

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:09, ndz, 21.sty 2007

chodzi bardziej tutaj o obiektywizm :wink: wkoncu to ze ja jestem "fanka" Roba nie znaczy ze nie umiem obiektywnie ocenic innej gwiazdy teledysku :wink: nic tylko czekac jak Madonna napisze piosenke o Robercie i nagra teledysk- ciekawe jak my wtedy bysmy oceniali jej prace :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 15:16, ndz, 21.sty 2007

dopiero teraz obejrzalam teledysk bo wczesniej nie mialam jak i musze sie przynac ze niepotrzebnie sie balam. oczywiscie troche dziwny ten motyw z Robem za babke przebranym, ale widocznie tak chcial ;) ale w tym garniaku to wyglada świetnie poprostu. chyba schudl troszke, nie uwazacie?

btw. okropna z niego kobieta :P :lol:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 15:42, czw, 01.lut 2007

a ja dzisiaj po raz pierwszy widzialam teledysk "She's Madonna" w telewizji lecial na VH1:D
Obrazek

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 15:28, pt, 02.lut 2007

Sylver_Star pisze:btw. okropna z niego kobieta :P :lol:

Ale za to przystojny facet :lol2: :lol2:
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 17:34, pt, 02.lut 2007

E tam okropna! Taka meska :D

Awatar użytkownika
Gocas
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Gocas » 23:41, wt, 06.lut 2007

omg...ludzie tylko nie piszcie, ze Madonna napisze piosenke o Robbim... dzizyz krajst... dwunastolatki jakies to pisza, czy co ??!! ta piosenka/teledysk nie ma nic wspolnego z MADONNA!!! pomyslcie troche. ruszcie glowa, bo to jest metafora :(
Your story's so touching,but it sounds just like a lie..8-)

Mav

Postautor: Mav » 00:28, śr, 07.lut 2007

Nie ma nic wspólnego? Madonna nie napisze o Robie? Metafora??!! :galy: :twisted:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 07:43, śr, 07.lut 2007

Wlasnie!!!??? Nie ma nic wspolnego??? Czyzby ktos nie byl poinformowany??? Sadze,ze nie trzeba ruszac glowa :lol2: . Wiadomo,ze piosenka dotyczy Madonny...wystarczy posluchac Roba wypowiedzi o kim ja spiewa. No ale moze co niektorzy nie czytali poprzednich postow i wywiadow z Robem na temat tej piosenki :lol2: .Metafora??? :roll:

kingus

Postautor: kingus » 09:12, śr, 07.lut 2007

I looove you Richie but face it he is Robbie :shock: :hahahahaha:

ajka74

Postautor: ajka74 » 09:42, śr, 07.lut 2007

Andulka pisze:Wiadomo,ze piosenka dotyczy Madonny...wystarczy posluchac Roba wypowiedzi o kim ja spiewa

a od kiedy Rob mówi zawsze prawdę i całą tylko prawdę ??? :twisted:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 10:39, śr, 07.lut 2007

No wiec,kto wierzy w to co Rob mowi to wierzy a kto nie to jego sprawa :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 17:31, śr, 07.lut 2007

Co do piosenki to jest to pewne, że dotyczy Madonny :!: A Robbie czasem zmyśla różne rzeczy, tak żeby rozerwać się troszke :lol2: i My o tym dobrze wiemy, ale co do Jego wypowiedzi o tym utworze to można ją potwierdzić w 100% :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Mav

Postautor: Mav » 17:52, śr, 07.lut 2007

Nie, nie, nie, ja tylko żartowałam... to była taka ironia...

"She's Madonna" nie jest o Madonnie i to jest oczywiste. <-- ten napis to nie jest ironia, to jest na serio.

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 18:44, śr, 07.lut 2007

toja chyba nie rozumiem o czym tak naprawde jest ta piosenka :P
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:02, śr, 07.lut 2007

no i właśnie,

znowu wchodzi na forum jakas PIIIIIP :roll:
czyta temat od piątej strony , nie czytając poprzenich stron dyskusji i miesza :evil: i jeszcze próbuje dowodzic swoich chorych racji nie znając sie wogole na temacie, !
staram sie wychillowac ale nie moge, serio weżcie czytajcie , albo nic nie piszcie bo tylko mi zdrowie psujecie i obieracie cheć wchodzenia na forum :x

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 11:00, czw, 08.lut 2007

Madzik policz spokojnie do dziesięciu ;) i zrozum ludzi, bo czasami nie da się przeczytać wszystkich postów na forum, tego jest za dużo.

Niech ktoś wreszcie ustali o czym/o kim jest ta piosenka i ją zinterpretuje, żebyśmy sie więcej nie kłócili.
podpis był za wysoki i został usuniety.

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 12:14, czw, 08.lut 2007

Kate pisze:Niech ktoś wreszcie ustali o czym/o kim jest ta piosenka i ją zinterpretuje, żebyśmy sie więcej nie kłócili.

Nie chodzi w dyskusji o to żeby ktoś z góry ustalił interpretacje jakiegoś tekstu. Interpretacja to sprawa otwarta, indywidualna. O to chodzi w poezji (teksty piosenek to pod pewnym względem poezja), że autor sam tylko wie o co chciał przekazać.

Moje zdanie jest takie, że faktycznie tekst tej piosenki jest o Madonnie Królowej POP'u, bo znana jest motywacja i inspiracja którą kierował się Robbie w czasie pisania tekstu. Mówił o tym w kilku wywiadach.

Natomiast zupełnie inaczej można rozważać tekst tej piosenki w konfrontacji z treściami zawartymi w teledysku. Tutaj sprawa jest otwarta i całkowicie indywidualna. Nie doszedłem jednak jeszcze i nie ustaliłem swojej wersji więc na razie wstrzymam się od komentarzy :D . POzdrawiam.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:26, czw, 08.lut 2007

Chcialam sie wczoraj odnieśc do waszych wypowiedzi ale mi czasu brakło i nie zdązyłam. Niestety wchodząc dzisiaj na forum większości postów nie widze i włąsnie sie zastaniawim czy tylko mi sie tak stało czy reszta też tak ma. :roll: :roll:
To była dyskusja w stylu czy piosenka jest o Maddonie czy nie jest i czy warto czytać recenzje i opinie innych ludzi. BYło tam troche uszczypliwości i złośliwości ale i to jest potrzebnie by ludize czasem przejrzeli na oczy. Było w tym wiele z nas pełno pasji i żywiołowości. Sprzeczaliśmy sie z lekką ironą i myśle ze wreszcie forum żyło i tętniło prawdziwymi ludzmi a nie tylo frazesami.
Więc mój post jest włąsciwie wielkim znakiem zapytania czy mnie sie wczoraj te dyskusje śniły czy nie :?:
Obrazek

Wróć do „Newsy”