Robbie Williams jako Drag Queen?

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

ajka74

Postautor: ajka74 » 08:57, czw, 18.sty 2007

no cóż obawiałam się czegoś gorszego i w sumie teledysk nie jest taki zły, może nawet w końcu mi się spodoba :)
ale i tak będzie wzbudzał kontrowersje jak sądze i ciekawe czy będą go emitować na MTV i Vivie :mysle:
napewno wzbudzi salwy śmiechu u tych co go pierwszy raz zobaczą w stroju kobiety i makijażu :lol:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:09, czw, 18.sty 2007

Słuchajcie teledysk śmeszny i straszny Wiec tak naprawde nie wiadomo czy płakać czy sie śmiać. A tak poważnie zauwazylićie te drobne szczegóły wyróżniające Roba, w stylu jak to ktoś powiedział Johna Travolty, super są :lol: te tipsy szczególnie :wink: Wogóle Ci goście na sali też fajni. Z czymś mi sie to kojarzy, jak spboie przypomnie to wam powiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 11:11, czw, 18.sty 2007

Szczerze mówiąc to bałam się trochę obejrzeć ten teledysk ale tez spodziewałam się czegoś gorszego!!. :D musze przyznac ze Rob eyglada bosko w tym stroju w stylu Johna Travolty.
a jesli chodzi o szegoly to Robbie zgubil albo polamal jednego tipsa :D widac to gdy tak siedzi przebrany za Madonne i rozmawia z ...dziennikarzem <chyba>
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 11:35, czw, 18.sty 2007

Teledysk ujdzie. Myslalam,ze Rob wystepuje w kobiecym stroju troche dluzej,ale na szczescie nie :wink: . Najbardziej mi sie podoba jak sciaga rajstopy-hihi....tak sexi :lol2: . A w gajerku wyglada jak zawsze swietnie. Jakos nie pasuje mi Rob w klubie dla transwestytow :lol2: ,wole jednak jak otaczaja go prawdziwe,piekne kobietki :lol2:

kingus

Postautor: kingus » 15:20, czw, 18.sty 2007

przynajmniej Rob w koncu nauczył się poprawnie zdejmowac stanik 8)

ajka74

Postautor: ajka74 » 15:27, czw, 18.sty 2007

tylko ciekawe kinguś czy ćwiczył na sobie czy na kimś :twisted:

kurcze nie dojrzałam tych tipsów ;) ogólnie to nie wiem jak ja to oglądałam ... chyba za bardzo szukałam sobowtórów Eltona i Freddiego
nawet nie wiem co Robert mówił....
dziś nadrobię te zaległości

Mav

Postautor: Mav » 15:48, czw, 18.sty 2007

Żeby tylko Elton i Freddie. 8)

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 17:02, czw, 18.sty 2007

ajka74 pisze:nawet nie wiem co Robert mówił....
dziś nadrobię te zaległości

jak juz bedziesz wiedziala co Rob mowi mozesz dac znac bo ja nie mam pojecia o czym on mowi :D :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:00, czw, 18.sty 2007

kingus pisze:przynajmniej Rob w koncu nauczył się poprawnie zdejmowac stanik 8)

racja! na dvd wwdls wychodzi mu to naprawde koślawo :lol: i naprawde lubie kiedy zdjecmuje stanik przez głowę ;)))

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:01, czw, 18.sty 2007

spisane ze słuchu więc wielu rzeczy nie byłam pewna ale mam nadzieję ze główny sens pozostał dobry, nie dosłyszałam i nie zrozumiałam w jednym miejscu , zostawiam tam wykropkowane i prosze osoby kompetentne które wiedzą co tam jest o poprawkę i ogólnie poprawki
no i wtedy mozna przetłumaczyć na polski:

Q-pytający
A-Rob odpowiada, mówi

Q: So after all this time as an artist and with a lifestyle you are leading, do you even know who you are?
A: Yeah, I’ve got a very clear perception of who I am. I’m quite a few people, who are great bunch of guys.
Q: What’s your favourite?
A: Which one’s my favourite? I can’t say cause the others would be... the others would get jealous.
Q: How do you separate your private person from your artist persona?
A: Well it wasn’t easy to start off with it because though I had to live up to the stage persona. That’s just impossible. You know, the stage persona is like me, times a hundred, is like a supershield. You are superhero when you get up on stage and then you try to be as exciting in real life. That’s just never comes off. So I had to separate the two of them, cause real me is .... very shy..... really shy and a bit backward.

A: I don’t wanna claim that I’m special, but I’m a bit special..... you know what I mean?

A: At one point when all these worlds and people that are inside me ...and each other, not just me...
Cause I’m not the only one, who’s got multi personalities
When all these worlds collide ... and jumbo cataclism happens: watch out cause it’s gonna be quite an afternoon

Q: What kind of advice you could give Robbie Williams on stage persona to, from you here, right now?
A: You are a good guy Robbie, you’re a good guy, and sing louder, little bit louder. You could drop “Millenium”, drop it, for certain “She’s the one” and we can go home early. Good lad, you are a good lad...
Ostatnio zmieniony 17:54, pt, 19.sty 2007 przez ajka74, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 21:56, czw, 18.sty 2007

heh a bedzie to ktos tlumaczyl :D??
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:26, czw, 18.sty 2007

Wiecie co...podoba mi się ten klip :lol2: Robbie jako John Travolta jest boski 8) ale jednak na codzień zwykły Robbie jest lepszy :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

ajka74

Postautor: ajka74 » 22:34, czw, 18.sty 2007

no to jedziemy z tym koksem
i czekam aż ktoś uzupełni to zdanie wykropkowane...... trapi mnie :(

Pytanie: Tak więc po tym całym czasie bycia artystą i prowadząc taki tryb życia, czy ty chociaż wiesz kim jesteś ?
Odpowiedź: taaa, mam wyraźny pogląd kim jestem. Jestem bez wątpienia kilkoma osobami, którzy są świetną paczką facetów.
P: Kto jest twoim ulubionym ?
O: Który jest moim ulubionym? Nie mogę powiedzieć bo inni mogą być... inni mogą stać się zazdrośni.
P: Jak oddzielasz swoje życie prywatne od bycia artystą?
O: No więc nie było takie proste na początku ponieważ myślałem że muszę pozostać wiernym osobie scenicznej. A to jest po prostu niemożliwe. Wiesz, osoba sceniczna to jak ja razy sto, to jest jak super tarcza (osłona). Jesteś superbohaterem gdy wchodzisz na scenę, a potem starasz się być równie interesującym i ekscytującym w prawdziwym życiu, ale to nie przechodzi... A więc musiałem ich rozdzielić, ponieważ prawdziwy ja jest.... bardzo nieśmiały, naprawdę nieśmiały i trochę zacofany.

Nie chcę twierdzić że jestem niezwykły, ale jestem trochę niezwykły... wiesz co mam na myśli ?

Z jednej strony gdy te wszystkie światy i ludzie są we mnie i w kazdym innym, nie tylko we mnie,
ponieważ nie jestem jedynym który ma wiele osobowości
I gdy te wszystkie światy się zderzą... stanie się olbrzymi kataklizm: uważaj bo to będzie niezłe popołudnie

P: Jaką radę mógłbyś dać Robbie'mu Williams'owi jako osobie scenicznej, od siebie, własnie teraz?
O: Jesteś dobrym facetem Robbie, jesteś dobrym facetem. I śpiewaj głośniej, trochę głośniej. I mógłbyś opuścić Millenium, odpuść to, i z pewnością "She's the one" i wtedy moglibyśmy pójść szybciej do domu. Dobry koleś, jesteś dobrym kolesiem.
Ostatnio zmieniony 17:51, pt, 19.sty 2007 przez ajka74, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 14:07, pt, 19.sty 2007

czy to nie jest ten sam reżyser, który pracował nad Advertising space?
teledysk sam w sobie jest nawet ładny, przeszkadzają trochę te wtrącenia z niby-wywiadu z Robbiem, ale poza tym jest elegancko :) szczególnie podobają mi się niektóre pojedyncze ujęcia, facet od zdjęć miał co robić :)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
elka
Fan
Fan

Postautor: elka » 14:31, pt, 19.sty 2007

dzieki za transkrypt ajka :) wydaje mi sie ze brakujacy fragment to

..."and each other, not just me"...

czyli tlumaczac..."i w kazdym innym, nie tylko we mnie"

8)

rezyserem klipu (i pytajacym w rozmowie z Robem) jest Johan Renck, ktory rezyseroweal rowniez Tripping

moje wrazenia?...................hmm... klip zdecydowanie bardziej interesujacy/intrygujacy niz sam utwór ha ha.. :lol: chociaz.. moze wcale nie chodzi tu o MAdonne??.. :wink:
...got a cool gene pool and our winter's cruel...

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 14:40, pt, 19.sty 2007

Jest już teledysk na YouTube
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BS0SD12Wo0g[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 14:47, pt, 19.sty 2007

Nie zbyt wygląda Rob w tej sukience i tymi włosami .Piosenka średnio mi sie podoba ale z takim teledyskiem to już mi całkowicie obrzydnie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 14:54, pt, 19.sty 2007

Sorki ,że tak post pod postem.Źle oceniłam ten teledysk, teledysk jest super przynajmniej mi się podoba początek nie jest ekstra ale później jest super.Troche mi przypomina Advertising Space :D
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 15:07, pt, 19.sty 2007

wiecie co jak ja sobie ten klip ogłądałam to byłam pewna że te wstawki to dlatego ze jeszcze premiery klipu nie ma i że pewnie całość jest bez tego wywiadu. No kurcze to zmienia nieco ale jest naprawdę niezłe. Jeden z lepszych klipów:)) Kurcze nareszcie coś mądrego.
Obrazek

Wróć do „Newsy”