Robbie Williams niszczy muzykę?

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Robbie Williams niszczy muzykę?

Postautor: kingus » 08:57, pt, 01.gru 2006

Alan McGee twierdzi, że Robbie Williams jest odpowiedzialny za upadek brytyjskiej muzyki rozrywkowej.
- Robbie Williams to zwyczajny oportunista - mówi założyciel Creation Records. - Ma zaledwie jeden procent talentu Micka Jaggera. Jest produktem mającym zabawiać, dla muzyki jednak nic nie znaczy.

McGee jest odkrywcą takich zespołów, jak Oasis czy The Libertines. Sławę zawdzięcza jednak wytwórni Creation Recoords,w której barwach ukazywały się płyty takich artystów, jak Jesus And Mary Chain, Primal Scream, My Bloody Valentine, Ride, Slowdive, House Of Love, Super Furry Animals czy Oasis.

Najnowszy album Robbiego Williamsa to wydany w październiku "Rudebox".

onet.pl :evil:

czyli wszystko jasne :lol:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 10:05, pt, 01.gru 2006

jeju!!!!!!!!!! Co to wogóle jest za facet ten Alan McGee??Pierwszy raz o nim slysze:? A i to on jest chyba odpowiedzialny za upadek brytyjskiej muzyki rozrywkowej bo kto to taki jak Jesus And Mary Chain, Primal Scream, My Bloody Valentine, Ride,czy Slowdive to on promujac ich przyczynił sie do upadku tej muzyki a RW co najwyzej przyczynia sie do tego, ze ta muzyka jeszcze istnieje!!!!!!!!!!!!! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 12:30, pt, 01.gru 2006

Pfiiiiii....nastepny zazdrosnik sie znalazl :roll: .Czepiaja sie tego Robka jak tylko moga...dobrze,ze on ma to gdzies :lol2:

ajka74

Postautor: ajka74 » 12:59, pt, 01.gru 2006

czuje sie taka zniszczona.... :twisted:
czytałam ten news po angielsku już

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 13:15, pt, 01.gru 2006

Chyba wszyscy wiemy kto maczał przy tym swoje paluszyska! OASIS!
Nie ma większego wroga dla Williamsa i dla jego fanów niż bracia Gallagher.

Najgorsze jednak w tym wypadku jest to, że pod newsem jest ankieta w której zadano pytanie "Kto niszczy brytyjską muzykę rozrywkową?"... prowadzi Robbie! a zaraz za nim Take That!!! Oddano do tej chwili 133 głosów. Więc szybko jeszcze możemy zmienić wyniki głosowania :) Polecam głosowanie na OASIS!

klikajcie tutaj http://muzyka.onet.pl/0,1442930,newsy.html
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 13:43, pt, 01.gru 2006

Wszystkie plotki mówiące źle o Robbiem wychodzą z ust któregoś z Gallagherów. To jest wkurzające! Już wchodzę i głosuje!
Tak!! Teraz Oasis prowadzi!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 14:10, pt, 01.gru 2006

Zagłosowałam na.......Oasis :hahaha: nie znosze ich :la: Oczywiście wszyscy zazdroszczą Robbiemu, że udało Mu się podbić całą Europe i dlatego tak mówią. Jak komuś się coś uda wielkiego osiągnąć to przecież normalne, że zaraz muszą tego kogoś skrytykować :!: wrrrr, Robbie już nie jest na czele tej listy :lol: no bo przecież On podtrzymuje "klase" muzyki brytyjskiej :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

kingus

Postautor: kingus » 17:15, pt, 01.gru 2006

o boże co to za ankieta!! ale się wkurzyć można, też na Oasis :evil: zagłosowalam, choc przez chwilę nad All Saints się zastanawiałam :P

a tak w ogóle to jeszcze mam cos z tym związanego, skoro pojedynek z Justinem się skonczył, to proponuje teraz tutaj głosować: http://muzyka.onet.pl/804,1,0,1,pojedynki.html :twisted:

tylko nie na Roba tym razem ;) :lol:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 17:42, pt, 01.gru 2006

oczywiscie, ze Rob nie jest "czarna owca brytyjskiej muzyki" :D wiec głosuje na Pete Doherty chodz wogole nie wiem kto to jest :D :D :D :twisted:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 17:46, pt, 01.gru 2006

dokładnie, kto to jest :lol: ?

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 17:51, pt, 01.gru 2006

A ja nie doczytałam i zagłosowałam na Robba :krzyk: :polbie: normalnie grzech....ale poprawie się w najbliższym czasie :lol: a co do pojedynku z Justinem to on dalej trwa, bo ja cały czas głosuje i wpisują się cały czas moje głosy :wink: HAHAHA i kto niszczy brytyjską muzyke??? OASIS :hura:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:05, pt, 01.gru 2006

kto niszy Oasis (no bo w koncu jak długo można beatelsów naśladować :| ) i All Saints wrr...to nie jest wcale uraz przez Nicole...po prostu uważam je za najgorszy girlsband w historii - i niedorzecznym jest pisać ,ze są jak Spice Girls :?

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 20:11, pt, 01.gru 2006

Ośmielam sie wkleić fotę wspomnianego Peta Doherty:
http://muzyka.onet.pl/_i/pojedynki/pete_doherty.jpg
No i kto tu jest oFcą ??

A co do Oasis, tego McGee to brak mi słów :|

NIECH NOEL BĘDZIE Z WAMI :lol2:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 20:30, pt, 01.gru 2006

Agnieszka pisze:A ja nie doczytałam i zagłosowałam na Robba :krzyk: :polbie: normalnie grzech....ale poprawie się w najbliższym czasie :lol: a co do pojedynku z Justinem to on dalej trwa, bo ja cały czas głosuje i wpisują się cały czas moje głosy :wink: HAHAHA i kto niszczy brytyjską muzyke??? OASIS :hura:

lol a ja juz nie moge tam głosowac :D

dobrze idzie, galagherowie maja juz 19% :twisted:

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 21:00, pt, 01.gru 2006

ale wymyslaja mader <szok>
Obrazek

Awatar użytkownika
Glizda
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Lokalizacja: Zadupie gdzieś na SW najgorszego 'kraju'(?) na świecie >.<
Kontaktowanie:

Postautor: Glizda » 23:44, pt, 01.gru 2006

ZAgłosowałam juz na Oasis i tego Pete calego nie wiem czemu ale zdaje mi sie ze pete albo jakos pogobnie po francusku znaczy pasztet... i tutaj sie zgodze :D :lol: :wink:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 09:42, sob, 02.gru 2006

Geffarda pisze:Ośmielam sie wkleić fotę wspomnianego Peta Doherty:
http://muzyka.onet.pl/_i/pojedynki/pete_doherty.jpg
No i kto tu jest oFcą ??

Problem w tym ,ze tutaj nie jest określany wygląd tylko muzyka jak ci ludzie tworzą!! I nie na miejscu jest chyba nazywać go czarną owcą.
Proponuje ci przesłuchac ich płyt.

Mav

Postautor: Mav » 11:06, sob, 02.gru 2006

Nie ma co się denerwować. Po prostu pomylili owcę z koniem. To się zdaża ślepym managerom Oasis i slepym managerom TT, życie...

A te głosowamia, no wybaczcie, ale... po co dajecie się wciągać w takie bzdury???

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 17:35, sob, 02.gru 2006

Magda pisze:jeju!!!!!!!!!! Co to wogóle jest za facet ten Alan McGee??Pierwszy raz o nim slysze:? A i to on jest chyba odpowiedzialny za upadek brytyjskiej muzyki rozrywkowej bo kto to taki jak Jesus And Mary Chain, Primal Scream, My Bloody Valentine, Ride,czy Slowdive to on promujac ich przyczynił sie do upadku tej muzyki a RW co najwyzej przyczynia sie do tego, ze ta muzyka jeszcze istnieje!!!!!!!!!!!!! :)

Ty rzeczywiście jest tak sławny że nikt o nim nie słyszał ani o wypromowanych przez niego zespołach ....o co mu chodzi ? co zyska na tych słowach?Jak ja coś powiem o Robbiem złego to mnie też wcisną do gazety czy neta bo muwię o nim? Kogo obchodzi co myśli jakiś tam McGee???Wiecie chociaż kto to jest???Bo ja nie mam pojęcia
So need you love ,so fuck you love

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 23:50, sob, 02.gru 2006

nie jestem w stanie ocenić kto niszczy brytyjska muzykę bo nie znam repertuaru tych osób a nawet ich nie słyszałam ...wiem jedno Robert na pewno tego nie robi!!!!! Oasis lubie czasami posłuchac ale i tak na nich zagłosowałam :)
I'm living in UK UK UK....

Wróć do „Newsy”