EMA 2006

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Postautor: kingus » 19:03, pt, 03.lis 2006

najśmiejszniejsze że Justin twierdzi, że jest lepszy niż Rob :roll:
burak z niego i tyle :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:03, pt, 03.lis 2006

Ja byłam pewna, że Robbie jednak wygra :roll: wkurzyłam się na tego całego Justina tak jak Wy :bad: i po przyznaniu Best Male wyłączyłam telewizor :!: Nie wiem czy on jest jakiś lepszy, bo prowadził galę :?: A jeśli chodzi o całość to myślałam, że będzie to lepiej zorganizowane, jak na takie wielkie wydarzenie muzyczne Europy...
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Gość

Postautor: Gość » 19:27, pt, 03.lis 2006

E tam kartoniarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pierwszy karton po lewej na dworcu głównym w La<duże zielone schody>

<lol>

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:31, pt, 03.lis 2006

taki mały off
wróciłam z pracy i zobaczyłam że mój Cosmo-kalendarz jest ciągle na październiku, więc jak zawsze opóźniona przekładam na listopad, i co widzę???? Justin rzecz jasna :!: tak jak normalnie nic do niego nie mam to od wczoraj jak go widze to mnie krew zalewa, no cóż albo od razu dam grudzień, albo wrócę na luty ;) albo zrobię mu ładny makijaż z wąsami, brodą itp.

ufff....

szkoda słów
tylko do tej pory nie moge tego przeboleć... rozumiem Justin dostaje nagrody w Stanach, ale w Europie , no przecież ************

kingus

Postautor: kingus » 19:33, pt, 03.lis 2006

:hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha:

na pewno trafimy floorball ;)

ale każdy chyba się zgodzi że chociażby w zeszłym roku z Boratem było 100000000x lepsze ;P

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 19:42, pt, 03.lis 2006

ajka74 pisze:taki mały off
wróciłam z pracy i zobaczyłam że mój Cosmo-kalendarz jest ciągle na październiku, więc jak zawsze opóźniona przekładam na listopad, i co widzę???? Justin rzecz jasna :!: tak jak normalnie nic do niego nie mam to od wczoraj jak go widze to mnie krew zalewa, no cóż albo od razu dam grudzień, albo wrócę na luty ;) albo zrobię mu ładny makijaż z wąsami, brodą itp.

ufff....

szkoda słów
tylko do tej pory nie moge tego przeboleć... rozumiem Justin dostaje nagrody w Stanach, ale w Europie , no przecież ************

hmm moj kalendarz caly czas na lutym jest :lol: :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:00, pt, 03.lis 2006

hmm moj kalendarz caly czas na lutym jest

no a ja myślałam ze tylko u mnie rok się na lutym zatrzymał :wink: Chyba wszystkie mamy jednakową pore roku. Lubie ten miesiąć z Cosmo kalendarza
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 20:09, pt, 03.lis 2006

<lol> ja już tam byłam kingus :):)
Kartoniarz ma hate jak nie wiem:):) kartonowe łózko, kartonowy koc....
łazienki nie ma.....a ubrania też kartonowe.......o sory ma taki mały kartonik jeszcze zeby mu tak dobrzyt ludzie grosiki wrzucali:):)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:56, pt, 03.lis 2006

Czyli nie mam czago zalowac,ze nie ogladalam.To mnie cieszy.A Justina nie lubilam nigdy :phi:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:05, pt, 03.lis 2006

Andulka, myślałam, że kto jak kto, ale Ty oglądałaś....a tu nie :roll: Nie masz czego żałować, bo całe show było do bani. A Justin to taki Plastuś i nie wiem dlaczego wzięli go tu do Europy :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 22:21, pt, 03.lis 2006

floorball pisze:<lol> ja już tam byłam kingus :):)
Kartoniarz ma hate jak nie wiem:):) kartonowe łózko, kartonowy koc....
łazienki nie ma.....a ubrania też kartonowe.......o sory ma taki mały kartonik jeszcze zeby mu tak dobrzyt ludzie grosiki wrzucali:):)

rozumiem ,ze miało to byc zabawne :?:

A teraz tak ogólnie do forumowiczów,którzy się wcześniej wypowiadali:

Jaka nienawiść bije z waszych postów to aż żal czytać .Taki upór , zawziętość , jakieś spełnianie chorych ambicji (Robbowych fanów) , ktore pewnie i tak sa bezpotrzebne bo mówiąć brzydko Roba "wali" pewnie to czy Justin wygrał czy nie , ile dostał nagród etp.
Jak czytałam kilka poprzednich postów to po prostu płakać i smiać mi sie chciało równocześnie.
To jak Wy mieszacie Justina i cała tą uroczystość z błotem! jest po prostu żenujace.
Jesteście wobec Roberta bezkrytyczni! I wszytsko i wszytskich co mu sie nie uało albo ktoś zadecydował ,zeby Rob akurat tego nie dostał, nie zrobił jest oczywiscie traktowany z buta jak ktoś pisał już.
I niepotraficie zrozumiec ,że inni widzą coś lepszego w innych wykonawcach i Rob nie jest pod względem muzycznym taki rewolucyjny. A nawet jesli nie chozi o to ,żeby być nowatorskim to widać , raz mogło byc tak .
Owszem , taka rola fana być oddanym swojemu idolowi , ale nie , tak jak Wy piszecie tutaj , robiąc "****" i "jadąc " Justina!

Sorry ,zę tak tu napisze ale to co floorball napisała to ani zabawne nie jest ,ani fajne a wręcz zenujace. I nie wiem ile floorball masz lat , ale to było na poziomie 12 latka . I mimo tego ,ze też jestem Robowym fanem , i gdy słyszę ,ze ktoś go krytykuje to go bronie, ale ...rety no po prostu słów mi zabrakło jak przeczytałam ten infantylny post floorball:?
Dziwi mnie wasza aprobata dla takich tekstów...

i jeszcze jedno :
Jestem ciekawa ile osób z pośród tych , które tak krytykują Justina przesłuchało jego najnowszą płytę?!

pozdro

Mav

Postautor: Mav » 22:47, pt, 03.lis 2006

To całe rozdanie to była jedna wielka tragedia.
Jedno tylko mi się podobało: "Mamo, dziękuję, że mnie urodziłaś. Mnie. Najlepszego wokalistę". :lol2:

ajka74

Postautor: ajka74 » 22:50, pt, 03.lis 2006

Madzik pisze:i jeszcze jedno :
Jestem ciekawa ile osób z pośród tych , które tak krytykują Justina przesłuchało jego najnowszą płytę?!

pozdro

po 1. ja przesluchałam nową płytę :) i naprawdę gdybym nawet nie była fanem Roba, to by mi się nie spodobala :( nie będe tłumczyć dlaczego, ale nie trafia w moje i gusta :!: i na ***** kto wybrał taki singiel bo mnie on odstrasza (mimo to posłuchalam - drugi singiel o niebo lepszy)

nie chce Madzik być wredna ani nic w tym stylu . ale sama w tej chwili stajesz sie nieobiektywna troche, ja wiem ze niektórzy nie trawią Justina. ale wg mnie rozdanie nagród wczoraj to była jedna wielka szopka, tak jak Xtina Aguilera dostała nagrody bo prowadziła show (w 2003 lub 04 bodajze); tu naprawdę są przekręty, dają nagrody tym co się mogą stawić na ceremonii, wystarczy spojrzec wstecz na wszytskie rozdania

i moze niektorzy mają do Justina wstręt ale **** WOLNOŚĆ SŁOWA

więc Madzik pozwól innym na wolność słowa... i bez urazy, bo fajna z Ciebie dziewczyna (zawsze ze swoim zdaniem :!: )

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:56, pt, 03.lis 2006

Ja stwierdziłam fakt... :roll: I podobnie jak Mav i reszta uważam, że gala nie była rewelacyjna, poprzednie były lepsze. A jeśli chodzi o Justina to wydaje mi sie, że niesprawiedliwie otrzymał nagrode, chodź mogę przyznać, że piosenke promującą jego album ma w pożądku. Nie chce się kłócić, po prostu mam swoje zdanie. Za dużo reklam i Justin za mało wypowiadał się jak na osobę prowadzącą...
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 23:03, pt, 03.lis 2006

Ja nie widzialam tego programu,ale z tego co inni pisali to nie mam czego zalowac.Co do Justina to juz mowilam ze go nie lubie...wcale jakos nie mam nawet ochoty przesluchac jego plyty :? Bo w sumie czemu bym tez miala to robic??? I tak sie do niego nie przekonam.Jak ktos nie lubi zupy pomidorowej to na sile tez jej w siebie nie wmusza...moze glupi przyklad ale taka jest prawda :wink: .

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 23:08, pt, 03.lis 2006

Madzik chyba nie miala tego na mysli ze macie go lubic czy cos tylko zeby nie mieszac tak go z blotem wkoncu my fani Robba tez bysmy nie fajnie sie poczuli czytajac gdzies przypadkiem takiego typu wiazke o Robbiem ...

anyway :wink: chyba niektorzy tu za powaznie wzieli ta cala szopke Ema do siebie- bo dla mnie to byla szopka ,gwiazdy prawdzie ktore powinni dostac nagrode jej nie dostali :roll: - nie trudno widac to wszystko jest z gory osadzone co i jak :wink:

ale każdy chyba się zgodzi że chociażby w zeszłym roku z Boratem było 100000000x lepsze ;P

kinguss o tak Borat wymiatal w tamtym roku :D - a tera z nim jest w kinach film najnowszy az mam ochote pojsc na niego :wink: :lol: poprawa humoru gwarantowana :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 23:27, pt, 03.lis 2006

Nie chodzi o to czy lubie jUstina czy nie, oto czy słusznie dostał nagrodę czy nie i nie chodzi tez o to czy ema była "szopka" czy nie i czy sa tam przekręty czy nie

chodzi przede wszystkim o sposób w jaki krytykowany jest tu innego artysta, o sposów w jaki wyrażane są przez Was wasze emocje i wasze wypowiedzi na ten temat.

Ajka cieszę sie ,ze przesłuchałaś płytę, jesli takie jest Twoje zdanie na jej temat, szanuje to i doceniam ,ze znasz materiał z niej.
Ale krytyka innych osób, Justina tylko za to ,ze był konkurencja Roba i wygrał...to przesada no i wogole...poczytajcie i patrzcie jaka w tych postach agresja i nienawisć ...

Beti_h

Postautor: Beti_h » 23:28, pt, 03.lis 2006

NO, ja Justina nie lubie i nie polubie ....... nie podoba mi sie jako facet, nie rzuca mnie na kolana jego osobowosc, muzyka tez do mnie nie trafia.
Ten typ faceta, muzyka i wogóle całosc Justina do mnie nie trafia i jak dla mnie to on Robertowi do piet nie siega :!: :!: :!:
Ale było tam jeszcze cos okropnego a mianowicie "parodia Madonny"
Nie jestem jej fanka ale jakos mi sie to wyjatkowo nie podobało...

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 00:27, sob, 04.lis 2006

"
Ale krytyka innych osób, Justina tylko za to ,ze był konkurencja Roba i wygrał...to przesada no i wogole...poczytajcie i patrzcie jaka w tych postach agresja i nienawisć ...[/quote]
>>> ...przyglądając sie dokładniej, stwierdzam skromnie, że jesteśmy niczym jak te chorongiewki, układające się pod wpływem "zaślepionej" miłości do Rob'a :wink: Trochę przypomina mi to kibiców piłki nożnej> razem za tym, co kochamy, a przeciew temu, kto jest konkurencją i tym samym jest postrzegany jako wróg.
Osobiście przyznam, że rzucanie butami w telewizor akurat mnie rozśmieszyło :D , ale jednak zgadzam się z Madzią. Można nie lubieć, ale czy zawsze trzaba ostro krytkować? :wink: Może Justin rzeczywiście zasłużył na tą nagrodę. śpójrzmy przede wszystkim na twórczość, a nie na Justina jako na osobę/ artystę> może wtedy obędzie się bez większych, czasem niepotrzebnych (bo rażących innych) emocji :wink:

takie moje skromne zdanko> bez żadnego żalu... :wink: :wink: :)
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 00:35, sob, 04.lis 2006

Madzik pisze: Jaka nienawiść bije z waszych postów to aż żal czytać .Taki upór , zawziętość , jakieś spełnianie chorych ambicji (Robbowych fanów) , ktore pewnie i tak sa bezpotrzebne bo mówiąć brzydko Roba "wali" pewnie to czy Justin wygrał czy nie , ile dostał nagród etp

Popieram w pełni to co napisałaś. Zupełnie niezrozumiałe są dla mnie ciągłe ataki na innych muzyków. W szczególności Justin (z tego co zaobserwowałem) stał się celem ataków bardzo wielu urzytkowników forum.

Owszem , taka rola fana być oddanym swojemu idolowi , ale nie , tak jak Wy piszecie tutaj , robiąc "****" i "jadąc " Justina!

To jak Wy mieszacie Justina i cała tą uroczystość z błotem! jest po prostu żenujace.

Można nie lubić Justina i nie zgadzać się z werdyktem fanów głosujących przez internet ale wieszać psy na artyście, bo właściwe nie wiadomo dlaczego, to już lekka przesada.

Wydaję mi się, że jeżeli JT jest w stanie wyprodukować album, który sprzedaje się najlepiej w UK i za Oceanem (był taki okres), jesli jest w stanie wyprodukować hit, który podbija wszystkie listy przebojów, spędza na billbordzie blisko 10 tygodni na pierwszym miejscu (będąc numerem 1 w UK w między czasie), to bez względu na wszystko należy mu się trochę szacunku za to co robi i osiąga. Nie wspominając o tym, że pewnie zasługiwał na nagrody EMA...

Dziwi mnie wasza aprobata dla takich tekstów...

Ja nie aprobuję i wkurza mnie to niemiłosiernie!

Mam oba solowe albumy JT, znam się trochę na jego muzyce (można w sumie powiedzieć, że jestem jego takim małym fanem) i uważam, że tworzy fajną innowacyjną muzykę. Ma wokół siebie znakomitych producentów, ma za sobą wytwórnię, która potrafi go wypromować (o EMI i Robercie lepiej w tej sytuacji nie wspominać; mając taką gwiazdę, taką muzykę i takie przeboje, tak spieprz...ć promocję za oceanem; niedopomyślenia); świetnie tańczy, ma fajny wizerunek sceniczny i generalnie wywiera na mnie bardzo pozytywne wrażenie. To taki mój głos w dyskusji na twórczością Justina Timberlake'a.

P.S. Jeśli ktoś nie słuchał ostatniego albumu JT Futuresex/Lovesounds to polecam. Kawałek fajnej muzyki:D.

Wróć do „Newsy”