EMA 2006

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 14:02, czw, 21.wrz 2006

magnes pisze:taka troche nie na czasie jestem ale Justin to nagral cos w tym roku? bo nie kojarze zadnej piosenki i w takim razie z jakiej paki ta nominacja? bede wdzieczna za oswiecenie w tym temacie :wink:

Nagrał, nagrał; drugi solowy album Futuresex/Lovesounds (w sprzedaży od 11 września), a album zwiastował singiel SexyBack. Swoją drogą całkiem niezły album. Chociaż pierwszy bardziej mi się podobał.

A co do rywalizacji dwóch panów to bardzo ciężko jest ich porównać. Justin robi zupełnie inną muzykę. Brzmieniem i całą resztą wpisuje się bogatą amerykańską ofertę muzyczną.

Robert z kolei tworzył (do tej pory) wyrafinowany POP na najwyższym światowym poziomie. Dopiero ostatni album Roba można w jakiś sposób zestawić z muzyką Justina. Szczerze powiem, że w tej stylistyce ten drugi wypada korzystniej.

Oczywiście nie znamy jeszcze całej płyty Roberta ale lepiej mu wychodzi to co robił wcześniej; a w moim przekonaniu w IC, a w szczególności piosenką Tripping osiągnął poziom nie osiągalny dla nikogo. Absolutne mistrzostwo! Szkoda, że nie chce tego kontynuować no ale może, paradoksalnie właśnie dlatego chciał coś zmienić. POzdrawiam.

Awatar użytkownika
magnes
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magnes » 15:25, czw, 21.wrz 2006

dzieki Madritista, jak zwykle dobrze poinformowany widze :wink:
what shade of insanity
keeps leading you back to me?

Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:25, wt, 24.paź 2006

wznawiam temat, bo własnie widziałam nominacje do nagród MTV wraz z krótką prezentacją naszego Robka
to już za dwa tygodnie
więc poklikajmy trochę by mu nikt tych nagrod nie sprzątnął :!:

do dzieła forum ;)
http://ema.mtv.pl

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:17, wt, 24.paź 2006

Jasne, że do dzieła, bo jest już mało czasu, a konkurencja nie śpi :roll: Ja codziennie oddaje miniumum 10 głosów, ale teraz podwyżam ilość moich głosów na dzień :wink: Wiele to czasu nie zajmuje, a przecież ważne jest to, żeby Robuś wygrał. Ważny jest kolejny sukces Robcia no i bezcenny uśmiech przy odbieraniu nagrody :D
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:19, sob, 28.paź 2006

No właśnie ludziki, głosowaaaać!!! A tak wogóle to rozdanie zacznie się ok. 20, jak zwykle? I mam nadzieję będzie relacja w internecie tak jak w zeszłym roku z tymi bajerami wszystkimi?
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Gość

Postautor: Gość » 11:32, sob, 28.paź 2006

wybaczcie że się pytam alecos mi nie dziala na tej stronce. Kiedy odbędzie się to rozdanie i na jakiej stronie bedzie można to zobaczyć??

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:37, sob, 28.paź 2006

Rozdanie nagród jest 2 listopada 2006 w Kopenhadze. A jeśli chodzi o stronke, to ja też sama nie wiem, ale na pewno jeszcze się dowiemy przed galą :wink:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 11:38, sob, 28.paź 2006

w mtv polska mają puszczać, może gdzieś jeszcze

Gość

Postautor: Gość » 12:29, sob, 28.paź 2006

Dzieki za szybka odpowiedź:):)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:43, ndz, 29.paź 2006

O ile dobrze usłyszałam, a raczej tak, to gala wręczenia nagród EMA będzie transmitowana przez niemieckie MTV 2 listopada o 20:00. Akurat włączyło mi się w połowie i widziałam napisik Kopenhaga i Justin Timberlake :roll: data i godzina :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:46, ndz, 29.paź 2006

Dzieki za wiadomosc Agnieszko. Pieknie......trzeba ogladac ...koniecznie :lol2: No a teraz glosowac zeby nasz Rob wygral.Tylko czy zjawi sie na wreczenie to tez wielki znak zapytania :?

kingus

Postautor: kingus » 16:52, pn, 30.paź 2006

Własnie, wie ktoś może czy Rob zamierza się tam pokazać./'?? bo nie wiem czy oglądać :lol:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 17:27, pn, 30.paź 2006

Raczej watpliwe,ze sie pokaze,ale napewno ma juz przygotowana przemowe z podziekowaniem i pokaza go krotko na telebimie :wink: .

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:14, pn, 30.paź 2006

Ja liczę, że będzie, ale nie nastawiajmy się, w końcu znamy Naszego Robka i coś o Nim wiemy:wink: Jak Go nie będzie to pewnie ktoś inny odbierze nagrode za Niego i Robcio powie z telebimu THANK YOU :D Więc tego nikt nie wie czy Robbie będzie czy nie, tylko sam On wie :lol: ale nawet jak już będzie wiadomo, że Go nie ma to i tak będe oglądać, bo fajnie przyjrzeć się "innemu światu" :roll:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 16:51, wt, 31.paź 2006

Agnieszka pisze:Robcio powie z telebimu THANK YOU

jak znou podziękuje swojemu chłopakowi ze scissors sisters to nie wiem co mu zrobbie :twisted: :lol:

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 11:32, czw, 02.lis 2006

kurcze pokazuja caly czas na MTW historie Emy - kto wreczal nagrody( w tym Robb :) ) a przed chwila bylo Tripping z zeszlego roku z rozdania i szalenczy skok Robba w tłum :D - ehh szkoda ze na tych go nie bedzie- jakies takie przeczucie mam ze nie ma po co przyjechac no bo chyba nie by promowac Rudeboxa kiedy jest w trasie :wink: no ale ogladac i tak bede :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

ajka74

Postautor: ajka74 » 13:26, czw, 02.lis 2006

no raczej napewno go nie będzie :(

ale ja też zamierzam oglądać, zresztą robię to co roku
mam nadzieję, ze jedna nagroda napewno mu przypadnie , MUSI :)
ja znowu Justin dostanie to brrrr.... już nie będe więcej tego oglądać

szkoda tylko że Wisełka gra równocześnie mecz i będe musiała skakać z kanału na kanał ;(

kingus

Postautor: kingus » 16:54, czw, 02.lis 2006

ja na szczęście mam angielski i nie będzie mnie w domku i nie muszę oglądać tego okropnego justina przynajmniej do połowy :lol:

Gość

Postautor: Gość » 17:34, czw, 02.lis 2006

ja wróciłam z angielskiego więc z chęcią obejrzę :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:04, czw, 02.lis 2006

Co do obecności Robbiego na gali wręczenia nagród, to wydaje mi się, że mimo wszystko zaszczyci Nas swoją obecnością :lol: Wydał nową płytę i powinien się pokazać. Gdyby nie przyjechał to okazałby mały nie - szacunek dla swoich fanów, którzy na Niego głosowali :roll: Poza tym nagrody MTV są jednymi z ważniejszych nagród muzycznych. Ja mimo wszystko do końca mam nadzieję, że będzie. :D :D
Obrazek

Wróć do „Newsy”