Rob zatęsknił za swingiem

Tutaj przeczytasz najnowsze informacje i możesz je komentować.

Moderator: Moderatorzy

ajka74

Postautor: ajka74 » 16:46, czw, 19.kwie 2007

Magda, a niby po co ? jest na poprzedniej płycie swingowej :lol2:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 16:54, czw, 19.kwie 2007

no ale mi chodzi o jakas inna piosenke a nie o Me and my Shadow :D mam nadzieje na kolejny super utwor:)
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:08, pt, 20.kwie 2007

Ato ci spryciarz z tego Naszego Robusia ;)
Jeśli ta lista sie potwierdzi to przynajmniej część piosenek bedze miał juz nagranych wczesniej. Nie ma to jak miec główkę na karczku :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 12:39, pt, 20.kwie 2007

...Aguśka... dla mnie to lenistwo i brak wyobraźni. są tysiące innych świetnych piosenek, które by można coverować.
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Michaś
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Michaś » 20:10, pt, 18.maja 2007

Fajnie ze Robert cos wydaje w koncu! Mimo iz Rudebox jest calkiem calkiem czekam na cos innego. A kolejne swingowanie Roberta to dobre samopoczucie , mam nadzieje ze nie tylko dla mnie.

Czy ktos wie kiedy premiera plyty?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:18, pt, 18.maja 2007

Jeszcze nic nie zostało podane do wiadomości oficjalnie, nieoficjalnie przebąkują coś o sierpniu w różnych źródłach.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 21:21, ndz, 20.maja 2007

TYLKO NIE SWING!!!!!!!!! :cry: OD TEGO WIEJE NUDĄ!!!!!! :cry: więc jestem zmuszony do czekania na kolejną po tej płytę Roba:(
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 21:25, ndz, 20.maja 2007

Kelcio pisze:TYLKO NIE SWING!!!!!!!!! :cry: OD TEGO WIEJE NUDĄ!!!!!! :cry: więc jestem zmuszony do czekania na kolejną po tej płytę Roba:(

Spoko Kelcio. Mi Swing się podoba, bardziej niż Rudebox. Ten typ muzyki ma swój klimat, niezwykły klimat.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:34, ndz, 20.maja 2007

Dokładnie też tak uważam :lol: Na początku, kiedy to po raz pierwszy usłyszałam swing w wykonaniu Robbiego to byłam przerażona, ale dziś to jest moja ulubiona płyta po Escapology naturalnie :wink: Swing ma to do siebie, że potrafi stworzyć tak niesamowitą atmosfere, że zapomina się o wszystkim, a jeszcze bardziej pogłębiając się w jego istote, można w nim się naprawde zakochać :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 04:48, pn, 21.maja 2007

Agnieszka pisze:Dokładnie też tak uważam Na początku, kiedy to po raz pierwszy usłyszałam swing w wykonaniu Robbiego to byłam przerażona

dokladnie tak jak ja Agnieszko tez bylam przerazona Swingiem a teraz jest w 3 moich ulubionych plyt Roba :D no wiec czekam z necierpliwoscia na kolejna swingowa plyte :D :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 23:43, sob, 26.maja 2007

Przerażeni swingiem? To najlepsza płyta Roberta. On ma fantastyczny głos i średni repertuar. Poza kilkoma perełkami, rzecz jasna. Mam nadzieję, że jeszcze coś na kształt "Swing..." w jego utalentowanej główce powstanie. Z Jonathanem hopefully...

Edycje masz po prawej stronie posta - JoannaD_arc;)

Mav

Postautor: Mav » 00:10, ndz, 27.maja 2007

No, Rob jest generalnie średni, jak i jego repertuar, w zasadzie nic szczególnego... no ale za to ma wspaniałych współpracowników... Wszyscy w jego zespole są warci uwagi... cały Supersize dzieła Chrisa, Neila i Jerry'ego kasuje wszystko co tam Rob kiedykolwiek wymodził, nie wspominając juz o wymiatającym "Just Another Day" Jonathana Wilkesa. To jest coś!! Ten wokal, ta kompozycja, ten tekst!!
Są na tym forum ludzie którzy się tymi całymi Roba tekstami zachwycają, że jakies odwołania do Ghandiego robił, czy do jakiegoś świętego, chyba Augustyna... ale rewelacja, odwołać sie do kogoś, to może każdy. Ale nie każdy moze napisac taki tekst jak Jonny w "Just Another Day"!
Generalnie słabość to całe zamieszanie wokół Roba. Na szczęście ma przy sobie Jonny'ego, on na pewno trochę mu pomaga przy tekstach i muzyce.

Witamy!

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:19, ndz, 27.maja 2007

Wiem, że "Just Another Day" to nie dzieło sztuki. Na szczęście nie nagrał takich dziwactw więcej. Jonny ma jednak coś w sobie. Roberta oczywiście BARDZO BARDZO cenię. Ma kilkanaście fantastycznych utworów na swoim koncie. No i koncerty, szczególnie w Albert Hall, który wbija w fotel. Pisząc swój poprzedni post nie chciałam krytykować Roberta, bo nie bardzo jest co, choć faktem jest, że nie wszystkie jego utwory są genialne. Głos ma świetny. Gdyby tak coś autorstwa Grega Dully zaśpiewał...
Ostatnio zmieniony 00:20, ndz, 27.maja 2007 przez drivel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 08:32, pt, 13.lip 2007

Ja mam pytanie, czy jest jakaś szansa, że kolejna płyta nie będzie swingowa, tylko popowa ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 15:57, sob, 14.lip 2007

Ja nie widzę żadnych szans :lol: :lol: Tak mi się zdaje że Rob pokochał nieco swing,a do popu nie ma zamiaru wracać :roll:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Mav

Postautor: Mav » 22:30, sob, 14.lip 2007

:shock:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:48, sob, 14.lip 2007

..... :roll: to się nazywa.....Ja nie wiem, czy panuje jakieś "uczulenie" na swing 8) Co do kolejnej płyty nie chce się wypowiadać, bo to tylko od Robiego zależy i bardzo lubie Escapology, ale ostatnio częściej słucham swingu. Wystarczy dobrze się w niego wsłuchać, tyle sław śpiewało ten gatunek muzyczny, w końcu bez powodu płyta ta zyskała tyle pozytywnych opinii. Mało kto odważy się na taki krok i nagra taką płytę! O wiele bardziej wole swing, garniak niż rudebox dresik :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 22:55, sob, 14.lip 2007

Agnieszka pisze:O wiele bardziej wole swing, garniak niż rudebox dresik Laughing

Gusta są rózne. Ja natomiast uznaję swing za totalny badziew i jedyna piosenka godna, żeby ja słuchać to Me & My Shadow. Reszta do kitu...
ale jak to kiedyś ktoś pisał swing ma swój klimat, ale ja nie umiem sie w niego wczuć
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 09:52, ndz, 15.lip 2007

No to, że swing ma niesamowity klimat to będę powtarzać do końca świata i jeden dzień dłużej 8) Słuchając otwiera się wyobraźnia i przed oczyma widać te lata pięćdziesiąte :lol2: Powalające, moje ukochane Mack The Knife, docenione, filmowe Beyond The Sea i Have You Met Miss Jones ? Ja mam na koncie dwie zarażone osoby swingiem, także uwaga, tak jak to na początku mój tata mówił na Well Did You Eveah, że to stare dziadki itp, o dziwo dziś słucha, wybiłam Mu z głowy tą opinie skutecznie :wink: Także modle się o swing 2, chociaż jeszcze jeden raz :padam:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 10:16, ndz, 15.lip 2007

Mav pisze::shock:

proszę???

Agnieszka pisze: Ja mam na koncie dwie zarażone osoby swingiem, także uwaga, tak jak to na początku mój tata mówił na Well Did You Eveah, że to stare dziadki itp, o dziwo dziś słucha, wybiłam Mu z głowy tą opinie skutecznie :wink:

Mój tata też lubi swing. Sczególnie Straighten Up and Fly Right.

Wróć do „Newsy”