Rekordy odwiedzin naszej stronki ;)

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
Beti_h

Rekordy odwiedzin naszej stronki ;)

Postautor: Beti_h » 08:56, śr, 02.lis 2005

Nie wiedziałam gdzie to umieścić, ale wydaje mi się ze miejsce jest odpowiednie ;)
Czy zwróciliście uwagę na to, że liczba odwiedzających wciąż rośnie ( czyżby Rob reklamował Radio Zet, a Radio Zet Robbiego ;) )
Jak dziś weszłam na stronkę i to ( poniżej ;) )zobaczyłam to mnie zatkało, już dawno nie widziałam tylu odwiedzających w jednym dniu :D :D :D

"97 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 24 godzin: Alida, AnneL, Beauty, dorka, stokrotka1989, Radek83, 181818, agnieca, ala, ammanda, Anetta, anglophile, Ania.N, Anie J, anja80, Asiula, asiulec90, a_netka, bart, basiar, Betaa, beteer, Beti_h, biblo, Bosman22, burkinafaso, Caro, colir, dodo, ek, elka, Gosik RW, grzefu, idzik, Impuls, inferno, Iza, jacekwlod, jaqb, JoannaD_arc, joaska, Joaśka, jola:), Juice, Juli(an), justynka, K4te, K@si@, kachna, kael, kanapka, Karolina, kevin, kingpin, kingus, krissovsky, kwell, Lady_J, leedee, lenka, lileczka, Madzia, Madzik, Magda_76, magdita, Magja, marek, MartaS, marthunia, Meg, mm, Mojka, Monii, monikaaneta, MoniQuae, monka_, Mrs.Laydee, Ola =], Outsider, Panna_M, PatiS, patricia 18, patrycja, pixie, PrzemOL, Ratix, romeo22, roy, RWKuba, sally, shooma, sonbil, stokrocia21, Sylver_Star, tytus, Yoshka, yuzioo"

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 09:10, śr, 02.lis 2005

Teraz pytanie, czyja to zasługa;)) Czyżby zainteresowanie Robem wzrastało dzięki radiu Zet? A myślałam, że ta reklama będzie klapą...a może Intensive Care robi taką furorę? Apropos...nadal nie wiadomo, jak sprzedaje się u nas? Może jest już chociaż złote?
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Beti_h

Postautor: Beti_h » 09:39, śr, 02.lis 2005

Wiele ludzie dopiero go poznaje dzieki reklamie w zetce, spotkałam się z osobami, które znały jego piosenki ale nie wiedziały kto to śpiewa ( np: ludzie zdeka starsi niz przeciętna na forum ;) )
Ostatnio nawet panowie odemnie z roku musieli przyznać mi rację ze Rob jest najlepszy, a panowi Ci słuchają "modnej" muzyki typu: 50 centów, i inne jakieś, więc była to dla nich porażka. No ale cóż fakty to fakty ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
MoniQuae
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: MoniQuae » 10:04, śr, 02.lis 2005

No wlasnie, tez mam podobnie, ale ze starsza siostra. Odkad pamietam to Roba nie lubiła, a wczoraj wieczorem powiedziala mnie i Magdzie ze ona na koncert Roba jedzie z nami i sie od tego nie wymigamy!! wyobrazacie sobie?? :lol:
Our Love Is Like a Wind I Can't See It But I Can Feel It ...
You think you're special, You are, I can see it in your eyes...
Obrazek

Awatar użytkownika
Anetta
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Anetta » 11:04, śr, 02.lis 2005

Ja też uważam, że popularność Roba stale rośnie w Polsce! Jeszcze kilka lat temu jak powiedziałam komuś, że słucham Williamsa to pytał mnie a kto to taki? :roll: Teraz myślę, że już chyba każdy wie o kogo chodzi.
Robbie do przodu! :D
Anetta:) Robbie is Angel

Awatar użytkownika
Iza
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Iza » 11:48, śr, 02.lis 2005

hehe, Monika ode mnie tez sie pewnie znajac zycie nie wymigasz, bo jak jestesmy obie z Czewy, to ja juz sie bede Ciebie trzymala:) hehe:) tylko zeby koncert byl...ehh:/
a co do popularnosci, to zgadzam sie, ze jest coraz wieksza..hmm.. ale czemu to nie wiem:) pewnie wreszcie talent Roba zostal zauwazony w szerszym kregu:) hehe:)
"I don't know exactly what that means, but I'm really proud of that" [Rob Williams]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
idzik
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: idzik » 12:06, śr, 02.lis 2005

Ludzie słuchają Robbiego od zawsze tylko zazwyczaj nie wiedzą kto to jest :he: .Ale myśle że z roku na rok mamy coraz wiecej uświadomionych i nowych wyznawców :lol: ,no i polską stronkę która wydatnie się do tego przyczynia :klaszcze: -Niech nam żyje www.robbiewilliams.pl !!!!!!!!!

Obrazek
"Elvis, grant me the serenity to accept the things I cannot change.
The courage to change the things I can..
And the wisdom to know the difference."
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 15:06, śr, 02.lis 2005

no ja miałam tak samo, zobaczyłam "97 użytkowników..." i zgas. powiedziałam Monice, ona takie oczy :shock: i też zgas, hehe ;) ale to super że ludzie wreszcie zaczynają doceniać prawdziwych artystów :D od razu mi sie humor poprawił, tylko żeby jeszcze koncert sie odbył, to nic wiecej do szcześcia by mi nie było potrzebne :zakochana:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kanapka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: kanapka » 17:44, śr, 02.lis 2005

GREAT! Ciesze się, jakby nie było Robbie jest jadnym z najsławniejszych artystów europejskich i czy sie chce, czy nie, ciągle się coś o nim słyszy.
a teraz jeszcze ta reklama zetki.... no i Tripping w tle, ludzie z ciekawości zacvzynają go słuchac... no a potem to jush zaczyna się ROBOBSESSSSJA!!! :lol: :lol: :lol:

pixie

Postautor: pixie » 18:14, śr, 02.lis 2005

teraz już 71, też fajnie :P miejmy nadzieje że tak zostanie!

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 18:44, śr, 02.lis 2005

Fajnie że jest tak duże zainteresowanie Robbiem!
Mam nadzieje że będzie rosło!!!
Ale by było fajnie gdyby było 150 osób które odwiedziło stronke w ciągu 24godzin!!!!!

:D :) 8) :wink:
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 19:25, śr, 02.lis 2005

jeszcze troche Bart, jeszcze troche , i bedzie tyle :) zobaczycie :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 11:12, czw, 03.lis 2005

Pewnie będzie, do niedawna chyba najwyższą liczbą były 24 osoby
Nowa płyta Roba i reklama Zetki zrobiły swoje!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
marek
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: marek » 13:26, czw, 03.lis 2005

witam wszystkich czeba ludzi zachencac do sluchania debesciaka ROBBIEGO muj syn juz zna na pamiec wszystkie piosenki robbiego z albumu escapology ma dopiero 10 lat moja zona uwielbia feel, come undone i nowy album intensive care przesto ze w samochodzie nic innego jak i w domu nie slucham.POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANOW NASZEGO NAJLEPSZEGO ROBBIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 23:09, sob, 10.gru 2005

ejj mnie sie wydawało czy w piątek było napisane, że przez ostatnie 24h forum odwiedziło 95 użytkowników zarejestrowanych??? :D :D :D jeśli mi sie nie przewidziało to super :hoop:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 23:28, sob, 10.gru 2005

Sylver_Star pisze:ejj mnie sie wydawało czy w piątek było napisane, że przez ostatnie 24h forum odwiedziło 95 użytkowników zarejestrowanych??? :D :D :D jeśli mi sie nie przewidziało to super :hoop:

zgadzam sie i jestem pod wielkim wrazeniem jesli to true :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

ajka74

Postautor: ajka74 » 01:05, ndz, 11.gru 2005

ja się nie dziwię
skoro sama mam "jobla" na punkcie Roba i uzależniłam się juz od forum to czemu inny nie mogą :lol:

pixie

Postautor: pixie » 17:01, ndz, 11.gru 2005

rzeczywiscie, bylo ponad 90 w Piatek :)

Awatar użytkownika
maxiu
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: maxiu » 18:13, ndz, 11.gru 2005

ja sie musze przyznać że jak na kompie jestem to z reguły jestem na forum :D

Awatar użytkownika
MoniQuae
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: MoniQuae » 17:07, pn, 12.gru 2005

ojj ja tez nie ma praiwe dnia zebym tu nie wchodzila, mimo ze czasem zajmuje mi to za duzo czsu :)
Our Love Is Like a Wind I Can't See It But I Can Feel It ...

You think you're special, You are, I can see it in your eyes...

Obrazek

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”