Co mi sie tu nie podoba?

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.

Co cię wkurza na tym forum?

Animacja u Góry
2
8%
Limity
1
4%
Tłoczność
4
15%
Wtyczki
2
8%
Coś innego
17
65%

Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 18:28, czw, 10.maja 2007

Slow genialny post!!!! Proszę zauważyć że w dziale o TT udzielają się czynnie z 3-4 osoby z czego chyba tylko mnie mozna nazwać fanką TT...
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 18:38, czw, 10.maja 2007

Slow pisze: bo wizja RW obrażającego się na polskich fanów za dział o TT do mnie kompletnie nie przemawia (przykro mi Beti ;)).

nie obrazajacego sie, tylko trafiajacego go ;)

Slow pisze:Dlaczego dziwnym wydaje się być fakt, że na forum RW znajduje się dział poświęcony zespołowi, którego pierwsze lata działalności stanową blisko 1/3 kariery estradowej Robbiego! Zatem dział o TT-nie, ale tematy porozrzucane po różnych częściach forum, w tym jeden ponad 20 stronicowy - tak?

co innego dział poswiecony Robertowi za czasów TT a co innego dział poswiecony TT

Analizowane są zachowania sceniczne Robbiego z jego koncertów, analizowana jest jego osobowość, a nikogo nie interesuje jak on się prezentował na koncertach TT. Ja ostatnio na youtube w końcu obejrzałam koncert TT z hometown i byłam z lekka zszokowana tym, jak bardzo on się szamotał z samym sobą na scenie, jak bardzo było widoczna jego wściekłość i taka błazenada, próba wybrnięcia jakoś z tej konwencji boybandowej. Teoretycznie, z perspektywy kogoś, kto interesuje się karierą RW, i kto wie co stało się później, obejrzenie tego koncertu było ciekawym doświadczeniem.

TYlko ze nikt tu niczego nie analizuje.......a juz na pewno nie przebiegu kariery Roberta w TT :?

Skoro on jest w pewnym sensie pogodzony z TT, dlaczego nie potrafią tego zrobić jego fani?

Pogodzic sie z TT ?? nigdy nie byłam fanka tego zespołu, nawet za czasów gdy był tam Robert, wiec raczej nie mam sie z czym godzic

Proszę się wyluzować i wyobrazić sobie, że tego działu tak naprawdę nie ma, on jest tylko w waszej wyobraźni...
8)

Sam dział mi nie przeszkadza...o ile bedzie to poddział a nie dział główny :!: :!: :!:

Pozdrawiam Beti_h ;)

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 18:48, czw, 10.maja 2007

beti gdzie ma być ten poddział? w muzyce innej? swoją drogą ten pomysł nie byłby taki głupi, ale to nie jest muzyka naprawdę INNA, więc głupio by tam wyglądał. już to mówiłam, ale powtórzę - zamiast narzekać, zaproponujcie coś! jeżeli utworzenie poddziału gdzieś w jakimś dziale głównym sprawi, że wszyscy będą szczęśliwi, to powiedzcie konkretnie co, gdzie i jak, wtedy Radek i moderatorki to rozpatrzą i coś z tym zrobią. od samego mówienia, co mi się nie podoba, jeszcze nic się nigdy nie zmieniło. czekacie, aż Radek zareaguje na wasze posty i nagle wymyśli coś genialnego? dlaczego wszystko ma być na jego głowie, w końcu to my wszyscy tworzymy to forum.
propozycje zażegnania konfliktu mile widziane. ja osobiście nie chciałabym wracać do nieporządku, jaki powodowały tematy o Take That między tymi o Robbiem.
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Beti_h

Postautor: Beti_h » 18:52, czw, 10.maja 2007

Mrs.Laydee pisze:beti gdzie ma być ten poddział? w muzyce innej? swoją drogą ten pomysł nie byłby taki głupi, ale to nie jest muzyka naprawdę INNA,

pewnie ze to nie inna muzyka ...to BARDZO INNA muzyka ;)

ale dział "muzyka inna" byłby napewno duzo odpowiedniejszym miejscem :lol:

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 18:54, czw, 10.maja 2007

TYlko ze nikt tu niczego nie analizuje

To o czym Wy na tym forum dyskutujecie?
co innego dział poswiecony Robertowi za czasów TT a co innego dział poswiecony TT

Masz rację. Tyle że trudno oddzielić linijką lata "robowe" w TT, od tych "dzisiejszych", zwłaszcza, że i w tych "dzisiejszych" Robbie zaznaczył swoja obecność.

Trudno, nie dojdziemy do porozumienie w tej kwestii. Ja po prostu uważam, że dział o TT na forum RW to żadne szokujące anomalia.
To tak jakby na forum poswięconym Depeche Mode nie rozmawiać o epizodzie, jakim są solowe kariery Gahana lub Gore'a, albo na forum Petera Gabriela nie mieć działu o Genesis, albo forum Dody nie miec działu o Virgin :wink:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 18:59, czw, 10.maja 2007

Slow pisze:

Jak widzisz o bzdurach, analizy to zamierzchłe czasy

Slow pisze:Trudno, nie dojdziemy do porozumienie w tej kwestii. Ja po prostu uważam, że dział o TT na forum RW to żadne szokujące anomalia.

Ja tez tak uwazam ;)
Pod jednym warunkiem ze nie dział, a poddział :lol:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:07, czw, 10.maja 2007

Beti_h pisze:Slow napisał:
Cytat:

Jak widzisz o bzdurach, analizy to zamierzchłe czasy

to najprawdziwsza prawda, niestety. Czasy z analizy mamy za sobą bo nikomu sie nie chce przysiaść choć troche i pogłówkowac co autor tekstu miał na myśli. Wolimy dyskusje typy czy miał przeszczepione włosy na klacie czy może liposukcje :sciana:

Slow kurcze ja tu widze zadatki na wyjątkowo miłą partnerke do rozmów. Zapraszamy do uczonych :wink: dyskusji o twóczości RW. Moze Ty poradzisz sobie z ostatnim tematem przy którym polegliśmy ostatnio :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:31, wt, 29.maja 2007

Ja przepraszam,ale od pewnego czasu tu wchodze i sama dwa razy sprawdzam czy dobrze trafilam :roll: .Czy to forum RW ???? Ostatnio zaczynam miec watpliwosci :evil: . Poruszane sa wszystkie tematy,zakladane sa rozne ankiety....wszystko dotyczy wszystkiego tylko nie Pana Roberta :mysle: . I nie sadze,ze jestem jedyna,ktora to zauwazyla :twisted: .Ja rozumiem,ze sa tematy,ktore jego nie dotycza,ale tylko i wylacznie one sa ostatnio poruszane. Mi naprawde odchodzi ochota zeby tu jeszcze zagladac :sciana: .

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 21:38, wt, 29.maja 2007

Gdyby forum miałobyć o samym Robercie , taka "suchośc" tematu zmusiłaby napewno do zapoczątkowania nowych wątków, więc nie dziw się Andulko , bo nie samym Robbiem człowiek żyje:)
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:42, wt, 29.maja 2007

Ale też nie tylko na forum człowiek żyje, wiec nie wszystko musi być akurat tu roztrząsane...Niestety zgadzam się z Andulka (nie, ze niestety z Andulka, tylko niestety też tak to widze :lol: :lol: ) i tak jak ciekawość zabiła kota to ta tendencja ma duże szanse dobić forum....

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:45, wt, 29.maja 2007

więc nie dziw się Andulko , bo nie samym Robbiem człowiek żyje:)

Niemozliwe!!!!!! A jeszcze niedawno tak wlasnie na naszym forum bylo :twisted: .No ale czasy sie zmieniaja. Moze jestem poprostu za stara na te "wariacje" :sciana:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:52, wt, 29.maja 2007

Rzeczywiście jest już tu tego stanowczo za dużo :roll: Zaśmiecać forum głupotkami i to tylko po to, żeby było czegoś więcej, na dodatek z "suchymi" postami typu: też tak uważam, mnie oni też się podobają, nic do niego/niej/nich nie mam I T P....
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Mav

Postautor: Mav » 23:42, wt, 29.maja 2007

JoannaD_arc pisze:ciekawość zabiła kota

Tam zaraz ciekawość :twisted: The wall and the window :twisted: :twisted:

Ja też uważam, że ten kot niebawem przywali głową albo w okno albo w ścianę... ale cóż, zmiana pokoleniowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 13:01, ndz, 03.cze 2007

Czemu jak jest godzina np. 14 to na forum dopiero 13??
Obrazek

Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 13:33, ndz, 03.cze 2007

bo musisz sobie zmienic sam ustawienia w profilu :wink:
Strefa czasowa- GMT +2:00hours (kaliningrad ,pol Afryka)

2 raz w roku sie zmienia czas w profilu wtedy kiedy tez zmieniasz czas w zegarkach w domu :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Michaś
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Michaś » 16:27, ndz, 03.cze 2007

Prosze mi odpowiedziec na pytanie dlaczego zostal zamkniety temat "Nasze Pulpity"
http://www.robbiewilliams.pl/forum/view ... highlight=

jak rozumiem, nie zlamal regulaminu. Kto ma prawo oceniac temat i zamykac wg wlasnego widzimisie?

Czytalem o kasowaniu postow, wtedy grono gadow oburzylo sie wielce ze jest cenzura, ze sie kasuje posty! Rozumiem ze gadom postow nie mozna kasowac ani zamykac ich tematow bo rzucaja sie wtedy cala gromada na sprawce. Innym mozna bo sie nie bronia, bo to pojedyncze osoby nie zrzeszone w klanach?
Rozumiem tez ze gady i padalce z racji swojej intelektualnej wyzszosci nie pisza durnych postow i tematow ktore nadaja sie do kasowania, ich plodnosc na forum nie jest glupia.
Ale kto ma prawo oceniac glupie - nie glupie? I czy admin i moderatorzy nie przekraczaja granic umieszczonych w regulaminie.
'COZ I GOT HIGH

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 16:34, ndz, 03.cze 2007

Michaś ... Joanna wyraźnie napisała w tamtym temacie że mamy darować sobie ten temat,bo za dużo jest w nim bezmyślnych gier.Ja też tak uważam,chociaż Nubis nie złamał regulaminu zakładając go.Temat ten nie jest potrzebny bo nie jest związany z Robbiem.A chyba jesteśmy tu po to żeby rozmawiać na temat Robbiego a nie co mamy na pulpitach naszych komputerów.
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Michaś
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Michaś » 16:38, ndz, 03.cze 2007

Jedna osoba ocenila, i napisala w imieniu wszystkich?!

Rozumiem, ze o pulpitach nie mozemy rozmawiac ale o naszych zwierzakach, o kayah, o giertychu, o mika juz mozna?! :he:
'COZ I GOT HIGH

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 16:52, ndz, 03.cze 2007

Te tematy które wymieniłeś o Mice i Kayah są umieszczone w ogólnym temacie o nazwie "Muzyka inna".Dlatego o nich rozmawiamy,bo każdy ma coś do powiedzenia na temat innych wykonawców.A jeśli chodzi o rozmowy w stylu : "Co mamy na swoich pulpitach?",to wg mnie napisz prywatną wiadomość lub zgłoś swoje zdanie na ten temat do administratora lub moderatora forum.Oni Ci wszystko wytłumaczą dlaczego ten temat został usunięty :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 17:48, ndz, 03.cze 2007

Michaś pisze:Rozumiem, ze o pulpitach nie mozemy rozmawiac

A to nie zostało nigdzie napisane o ile mi wiadomo, ale tylko to, ze ten watek w oddzielnym temacie zostaje zamknięty i nawet wskazałam, gdzie można podzielić sie swoim pulpitem, jeśli ktoś właśnie w taki sposób się uzewnętrznia albo tak objawia sie jego geniusz....droga wolna...

A co do niesamowitego rozrostu tematów pobocznych to też mi to średnio podoba, no ale cóż, nie ma wszystko można mieć wpływ...

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”