Co mi sie tu nie podoba?

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.

Co cię wkurza na tym forum?

Animacja u Góry
2
8%
Limity
1
4%
Tłoczność
4
15%
Wtyczki
2
8%
Coś innego
17
65%

Liczba głosów: 26

Beti_h

Postautor: Beti_h » 21:28, wt, 18.wrz 2007

Kelcio pisze:Też tak myśle. A może przekształcimy te forum w forum ogólnotematyczne, a nie tylko o Robercie?

To dobry pomysł, ale niestety nazwa już zajęta:

http://www.piaskownica.pl

Ewentualnie zostaje http://www.tt.pl

bye, bye

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:56, wt, 18.wrz 2007

Kmieciu pisze:
Radek83 pisze:jesli ktos nie chce uczestniczyc w rozmowach na forum kiedy Rob nie jest gwiazdą na scenie niech nie wchodzi i czeka na odzawieszenie dzialalnosci przez niego, albo na zamknięcie forum.

Całkowicie się zgadzam. Czy to, że obecnie Rob nie dostarcza nam zbyt dużo tematów do rozmów, jest powodem, iż mamy tu nie wchodzić, lub - co gorsza - zamknąć w ogóle forum? Przecież temat "Jaka jest Wasza..." (http://www.robbiewilliams.pl/forum/viewtopic.php?t=378 przeżywa swój renesans. Jak widać, nie zapomnieliśmy, jakie piosenki wprawiają nas w dobry nastrój, a które dają nam okazje do refleksji.

to co, mam teraz udowadniac ,ze moja "miłość " do Roba jest bezwarunkowa, i ,ze wielbie go bez wzgledu na to co robi a raczej na to czego nie robi!! szanuje to czego dokonał, ale nie moge w nieskonczonosc analizowac tekst do "Clean" , albo po raz 100 ogladac Leeds czy Knebworth.
Po co pier*** o bzdetach na forum POŚWIĘCONYM ROBBIEM'U WILLIAMSOWI??? Robic wybory naj piosenki, naj klipu, naj fana...a jaka jest Twoja ulubiona piosenka? a ***** mnie to obchodzi :? w to mozna sie bawic miesiac ale czy po 2 miesiacach ba czasem i orku nie nudzi sie wam?
Mam podziwiac osiagniecia Roba w LA VALE? nie chce mi sie, bo nie interesuje mnie soccer nawet w wykonaniu RW. Chce nowych koncertów,piosenek, płyt ...BLOGA! czego kolwiek.

btw. prosze admina o nie usuwanie mnie z forum tylko dlatego ,ze moja wypowiedz zawiera przeklenstwa- sa zagwiazdkowane "***"
prosze tez o uszanowanie mojego zdania a nie dissowanie bo kogos znudziło forum czy krytykuje je.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 22:10, wt, 18.wrz 2007

Więc tak: nikt z zarejestrowanych na forum nie musi analizować piosenki CLEAN, ani zachwycać się zespołem LA VALE. Nikt nie musi wylewać się łazami na forum o swojej nie bezwarunkowej miłości. Jeśli komuś się znudził Rob to nie pisze, albo prosi o skasowanie konta na forum.
Zasada jest jedna:
chcesz pisać - to piszesz
chcesz czytać - to czytasz
nie chcesz pisać - nie piszesz
nie chcesz uczestniczyć w nagrodach forum - nie wypełniasz ankiety, nie czytasz wyników
nie chcesz analizować piosenki - nie analizujesz
nie chcesz głosować w song clashu - nie głosujesz!

nie pytaj nikogo o to co masz robić w związku z tym, że Rob nie robi to co byś chciała żeby robił.
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 22:15, wt, 18.wrz 2007

Madzik a jak tam w Londynie. Jason sie moze zjawił. Zamiast nam coś skrobnąć w dziale o TT to ty nic na nic nie chcesz opowiedzieć. A Rob ma przerwe trudno niech ma... my mozemy sie zająć czymś innym ... :wink:
Obrazek

Mav

Postautor: Mav » 01:56, śr, 19.wrz 2007

Eeeee... to ja proszę o zwycięstwo w kategorii "najbardziej niekumający użytkownik forum." :shock: :poddajesie:

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 13:52, śr, 19.wrz 2007

Madzik pisze:p.s 2 bo juz nawet song clash nie rozruszyl tego forum, to sie zabieracie za wybory na " najbardziej zajebistego forumowicza"

:hahahahaha:

Madzik pisze: a ***** mnie to obchodzi :?

ale za to mnie obchodzi i jeżeli z Twojego powodu można forum zamykać, to z mojego można nie zamykać. Ponadto obchodzi to jeszcze 70% osób na tym forum.

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”