Nowa strona i forum!

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
AnneL

Nowa strona i forum!

Postautor: AnneL » 21:09, ndz, 14.lis 2004

Więc tak - wg. mnie nasza polska strona Roba jest naprawdę dobra, i naprawdę mamy się czym pochwalić, a to dzięki Radkowi :) Jak kiedyś nie lubiłam starej poczciwej rockdj :lol: :lol: tak teraz uwielbiam nową stronę
I to forum jest naprawdę dobre. Z pewnością i forum i stronka będą się rozwijały w dobrym kierunku, z naszą małą pomocą.

Przepraszam że to takie masło maślane na razie, no ale to w końcu 1 post na tym forum i tak chciałam uroczyściej zacząć :wink:

Pozdrawiam wszystkich fanów!

Anka

P.S A osobiście będę szukać polskich fanów na innych forach by im o forum i stronce powiedzieć! 8)

lenka
Fan
Fan

Postautor: lenka » 21:46, ndz, 14.lis 2004

Stary RockDj był rzadko aktualizowany i to chyba było największą wadą...

Ale teraz widzę, że jest całkiem i to całkiem nieźle i mam nadzieję, że tak zostanie :wink: :D :D

Awatar użytkownika
inferno
Fan
Fan

Podoba mi się :)

Postautor: inferno » 21:49, ndz, 14.lis 2004

Ładny jest projekt tego forum. Też osobiście założyłam ostatnio forum oparte na phpBB, ale jest o psach :) - beaglach. A wygląd sami zaprojektowaliście czy skorzystaliście z gotowych szablonów? Generalnie mi się bardzo podoba tylko ten obrazek na górze tak średnio - chmurki są git, ale zdjęcie Robbiego niebardzo - według mnie można by wstawić tam inne zdjęcie :). Ale spoko wszystko w swoim czasie... w końcu ostatnio nieźle sie nastaraliście! Gratulacje! Sama strona jest bardzo fajna - profesjonalna! Oparta na flashu - fajnie. Świetne to logo na górze!Strona jest przystosowana do różnych rozdzielczości ekranu monitora :). Very well. Chciałabym prosić o więcej informacji o autorze strony - byłoby miło. Pozdrawiam!

AnneL

Postautor: AnneL » 22:04, ndz, 14.lis 2004

Tak jak mówiłam, stronka i forum się rozwiną, na pewno na lepsze :!: :)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 17:45, pn, 15.lis 2004

kazdy kontakt z innym czlowiekiem popieram, wiec z polskiego forum tez jestem happy ;) :)
tylko mi sie te mordki nie podobaja za bardzoo :PP
o, jest opcja wylaczenia ;) wylaczam ;) :P

AnneL

Postautor: AnneL » 21:40, pn, 15.lis 2004

Lepiej miec buzki niz nie miec :lol: :lol: :lol:

lenka
Fan
Fan

Postautor: lenka » 17:04, wt, 16.lis 2004

popieram AnneL, popieram :D
niektóre są fajne :shock: 8)

:D :D :wink:

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 11:41, śr, 17.lis 2004

no, niektore tak. ale te usmieszki i jezyczki nie bardzo oddaja wszystkie uczucia, ktore w nich pokladam ;)

AnneL

Postautor: AnneL » 15:01, śr, 17.lis 2004

ale tak bardziej kolorowo jest, sama przyznaj :wink: więc włącz te buzki haha :P :lol: :lol:

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 17:26, śr, 17.lis 2004

moze pozniej ;) :P :*:*

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 21:35, pt, 19.lis 2004

Mi strona tez sie bardzo podoba - i tak sie ciesze, ze mamy wreszcie poslkie forum :D :D :D

Co do emotikonow, to ja bardzo je lubie i prosze o wiecej 8) :lol: :D
Gonna Be Nobody Someday
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 15:52, pn, 22.lis 2004

Od kiedy jest forum życie na stronie jakoś zamarło :( Nie ma nowych newsów, tłumaczeń, nowych wpisów do księgi gości- smutno :cry: :( :?
podpis był za wysoki i został usuniety.

AnneL

Postautor: AnneL » 16:28, pn, 22.lis 2004

Ale to tylko od nas zależy, czy przesyłamy czy nie, ja na razie chora jestem - nie chce mi się i nie mam siły ale jak wyzdrowieje to zabieram się do pracy! 8) :wink:

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 16:33, pn, 22.lis 2004

Ale ja nie mam pretensji, tylko tak, jakoś dziwnie :? Życzę zdrowia, chociaż czasami fajnie posiedziec w domu :D

AnneL

Postautor: AnneL » 16:34, pn, 22.lis 2004

dzięki, tak tak, to plus :D jak tylko dopadne Radka na gg :P to coś mu prześle hehe.. albo mailem i powinno się coś zmienić :wink: :)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 14:05, wt, 23.lis 2004

tez zycze powrotu do zdrowia ;)

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 16:56, ndz, 09.sty 2005

Wczoraj byłam na stronie w wersji angielskieji lekko się zdziwiłam :shock: Są tam tylko informacje o Polsce. Przecież można tam dać link na forum i gadać z ludźmi z całego świata, galeria, fani itp. nie wymagają języka angielskiego. Nie dziwię się, że strona nie jest doceniana bo każdy obcokrajowiec klika na flagę angielską, a tam klapa, nic. :? :cry:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 18:25, ndz, 09.sty 2005

Nie jest klapa i nie jest nic. Jest informacja o tym, co mozna znalesc na stronie w wersji polskiej. I info o tym, ze nie ma wersji angielskiej.
Kate, przez kogo strona miała by być doceniana lub nie ? I jak miało by się ukazać docenienie tej strony ? Tak żebym ja czy Ty czy ktokolwiek inny pomysleć mógł "www.rw.sxx.pl jest docenianą stroną"
Jeśli chce ktoś sprawdzić co znaczy słowo doceniać zapraszam na http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=10376
Obrazek

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 18:36, ndz, 09.sty 2005

A ja ma pytanie, czy sa jakieś szanse , że rw.ssx.pl bedzie miało angielska wersję językową ??:> w przyszłości ?? takie pytanko z ciekowości , chociaż wiem, że ciekawośc to 1 stopień do piekła :twisted:
Ostatnio zmieniony 19:12, ndz, 09.sty 2005 przez Beauty, łącznie zmieniany 1 raz.
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

angielska wersja

Postautor: Radek83 » 19:04, ndz, 09.sty 2005

Jesli bede mial za duzo czasu to jest taka mozliwosc. Ale na to sie nie szykuje do pazdziernika 2007.
Mozna pomyslec o tym czy warto w tej chwili jakas czesc polskiej rw.sxx.pl przetlumaczyc na angielski i umiescic chociarz pewna czesc polskiej wersji po angielsku.
Jesli ktos napisze cos po angielsku, przygotuje jakas informacje jaka bedzie mozna umiescic na angielskiej czesci czekam na maile redakcja@rw.sxx.pl.
Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”