Gwiazdki / znikające posty i tematy / Wirusy z rw.com

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 00:34, czw, 19.lip 2007

drivel nie znasz mnie, więc mnie nie oceniaj! Jak już chcesz coś do mnie napisać, to czekam na wiadomość prywatną, albo zapraszam na GG. Nie mam zamiaru tutaj robić off topic'ów, albo H*j wie czego ( to "H" to specjalnie dla Ciebie-> "Ciebie" napisałem z dużej litery, bo szanuję Cię tylko dlatego, że jesteś człowiekiem- kiedyś patrzałem na to zupełnie inaczej, ale i tak nie zrozumiesz... :roll: )
A u mnie się tak nie dzieje i nie działo, więc współczuję Wam...
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:50, czw, 19.lip 2007

Zdziwiłbyś się jak dużo rzeczy potrafię zrozumieć. Wyciągnąłeś pochopne wnioski i tyle. Widzisz, w swojej pierwszej odpowiedzi na Twój post wcale Cię nie atakowałam (patrz, ja też potrafię używać dużej litery). Wyluzuj trochę. To tylko forum w końcu. Co cię obchodzi co kto tu pisze?

PS. Posty w stylu, cytuję "Wiecie co? Wydaje mi się, że niektórzy z Was piszą te durne ( chodzi o krótkie, bez sensowne ) posty tylko po to, by być lepszym pod względem ilości gwiazdek i liczbą pod avartarem ( czy jak to się tam nazywa )... Tu chyba nie o to chodzi. Wiem, że w tym momencie zaczynam pewnie jakąś kolejną dyskusję na ten temat, ale g*wno mnie to obchodzi, bo nie mogę zrozumieć postępowania niektórych z Was... Szczerzę napiszę -> ŻAŁOSNE... ", nie są raczej wyrazem szacunku dla innych użytkowników forum.
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

Beti_h

Postautor: Beti_h » 08:26, czw, 19.lip 2007

drivel pisze:To słowo pisze się przez ch. A gwiadki są bez sensu, fakt...

Powyższe odebrałam jako, zwykłe poprawienie błędu, co jest niekiedy cenne dla niektórych ludzi, choć może nie zbyt na miejscu jest robienie tego tak publicznie ....

drivel pisze:Jasne. Ktoś tu jest na bakier z ortografią i stosuje tanie wymówki. Śmieszne...

Może i ktoś tu jest na bakier z ortografią.......może i jest nas więcej....
ale publiczne poprawianie błędów ortograficznych, jest nie tylko nie na miejscu........ i nie tylko okazywaniem braku szacunku i wyśmiewaniem sie z innej osoby, ale jest przede wszystkim pokazaniem swoich niedostatków wiedzy ;)

Zauważ, iż na różnych forach np: WP czy Onecie ludzie popełniający błędy są publicznie ośmieszani i wyszydzani...........przez tych niby "wiedzących lepiej" a prawda jest taka że Ci "wiedzący lepiej" mają najzwyczajniej w świecie deficyty informacyjne w danej dziedzinie ;)
i wytykając innym publicznie błędy sami stają się śmieszni i żałośni ;)

Pozdrawiam serdecznie Beti_h :lol2:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 09:22, czw, 19.lip 2007

Dziwię się ADMINOWI. Skoro te gwiazdki są przyczyną tak wiele sporów, to czemu je najzwyczajniej nie usunie? Mnie się też ten cały pomysł nie podoba. Ja jestem tylko fanem, a mam, cytuję "Zaawansowana Robsesja". HAHAHAHA !! Czy to jakaś choroba, a awansuje się w je stadia, jak napisze się więcej postów? Przecież to śmieszne. Chodź z drugiej strony nie znam osoby, która pisała by posty, tylko po to by nabić sobie licznik. Wskażcie mi taką, chodź znając zawiść niektórych, oni wskażą właśnie mnie. Cóż... Powiem, że fanem jest się w mózgu i sercu, a nie tylko po to, by zaimponować tym innym. Słucham Roba dla siebie, a nie żebym nie był gorszy. Nie chce stawiać ultimatum, bo żadna to groźba, ale jak Admin nie usunie gwiazdek ( nie daj Boże, że mu rozkazuję, tylko proszę :lol2: ) w najbliższym czasie, to może wszyscy ich przeciwnicy napiszą sobie w podpisie, żeby takowe zlikwidować??
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 09:48, czw, 19.lip 2007

Kelcio pisze:Dziwię się ADMINOWI. Skoro te gwiazdki są przyczyną tak wiele sporów, to czemu je najzwyczajniej nie usunie? Mnie się też ten cały pomysł nie podoba.

Radek83 już dużo razy mówił, że ich nie usunie i tyle.
Przemyślałem i... stwierdziłem, iż ma rację.

Brak gwiazdek, brak naliczania postów i może raptem kilka osób pisałoby na tym forum, bo reszta stwierdziłaby, że to nie ma sensu. Lepiej zarejestrować się na innym forum, gdzie takie coś jest i gdzie będę mógł szczycić się tym jak to ja dużo piszę i dużo wnoszę do forum.
Bez gwiazdek podejrzewam, że większość osób czytałaby tylko posty osób, którym się chce, tak aby mniej więcej orientować się co i jak i kiedy nowa płyta. Odpowiedzieć na posty tych, którym się chce, nie będzie im się po prostu chciało. Bo po co. "Lepiej posiedzę i popiszę posty na innym forum gdzie mi je naliczą"-pomyślą. Może teraz ktoś pomyśli, że tylko gwiazdki mi w głowie. Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego, ale tak byłoby. Forum przestałoby istnieć...

I ja również wiele razy apelowałem o to aby je usunąć, bo nie zdawałem sobie z tego sprawy, że... Radek wie co robi i pozostawiając gwiazdki w spokoju, ratuje forum.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 09:59, czw, 19.lip 2007

Morris , może i masz rację, ale czemu ciągle ktoś pokroju drivel oczernia innych, że pisze krótkie zdania podrzędnie złożone tylko po to, żeby mu post nabijało. Nie chcę tu nikogo dyskryminować, ale to właśnie Ona i Beti_h, o ile dobrze pamiętam, chcą tu zaprowadzić swój własny ład. Dla mnie to conajmniej dziwne. Jeżeli Radek83 będzie to czytał to niech zwróci uwagę na mój pomysł. Mianowicie liczba postów może zostać, ale gwiazdki kompletnie nie mają sensu. No dobra, gwiazdki mogą być, ale zmieńcie u licha te podpisy nad nimi, przecież to dziecinada. Nie może być coś w stylu fan--> większy fan--> największy fan... Dobra, nie mój interes. Niech załoga Moderów coś wymyśli. Ja nie chcę z nikim popadać w konflikt, bo jak tu przyszedłem było fajnie. Teraz mam wrażenie że te kłótnie są spowodowane moją obecnością. Jeśli moje słowa się potwierdzą mogę opuścić te forum, żeby wreszcie mogło ona jakoś funkcjonować. Dziwne że nie można znaleźć sposobu na kompromis obydwóch stron, choć np. posty drivel mówią tylko o cudzych błędach i o tym jak tu jest źle. Śmieszy mnie to...
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 09:59, czw, 19.lip 2007

Morris Moss pisze: Forum przestałoby istnieć...

Raczej oczyściło by sie z tego całego bezsensownego syfu.....choć masz wiele racji Morris;) i tu punkt dla Ciebie ;)

Jak widzę kogoś odpowiadającego kolejno na 10 postów jednym zdaniem ....to już nie robi mi się nawet wesoło...

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 10:31, czw, 19.lip 2007

Dzieki Agnieszka za rade, na przyszlosc zapamietam i sprobuje tak robic. A co do gwiazdek mi sa one obojetne, sa to sa nie ma ich to nie ma. Ja jestem tu z powodu Robbiego i z powodu jego fanow, a nie tam gwiazdek :roll: Wiec w sumie mi sa tam one obojetne, bo chce poprostu pogadac z ludzmi o Robbiem i na ogolne tematy. Jak mam czas to wpadam, jak nie mam to nie wpadam, wiec u mnie liczba posto sie nie liczy. Pzdr

P.S czy mi sie wydaje czy sie zrobil off topic??? Bo chyba mialo byc o wirusach i znikajacych postach a jest o gwiazdkach :roll: :roll:
Obrazek

Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:36, czw, 19.lip 2007

Kelcio pisze: fan--> większy fan--> największy fan...

brrrr... słowo fan jest takie okropne :twisted: to już lepsze są te co są

a gwiazdki i liczba postów - cóż jak w pracy,im dłużej pracujesz tym dłuższy masz staż :D może złe porównanie ale tak mi sie skojarzyło

nie wiem czemu Wam te opisy nad avatarem przeszkadzają ? to tak jakby Wam się nie podobało swoje nazwisko na którego brzmienie nie macie wpływu i chcielibyście je zmienić :sciana:

tu w tej kwesti rządzi admin i koniec kropka.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 12:38, czw, 19.lip 2007

Kelcio pisze:ale jak Admin nie usunie gwiazdek ( nie daj Boże, że mu rozkazuję, tylko proszę Lol! ) w najbliższym czasie, to może wszyscy ich przeciwnicy napiszą sobie w podpisie, żeby takowe zlikwidować??
to raczej wygląda na szantaż. podczas ostatniego spotkania fanów RW powiedziałem, że wprowadzę kategorię osób na forum które nie będą miały gwiazdek. Żeby do nich dołączyć wystarczy dołączyć do grupy którą niedługo stworzę i wszystkich poinformuję. W ten sposób każdy będzie mógł zdecydować czy kolekcjonuje gwiazdki czy nie. Tylko wtedy pewnie Ci ktorzy beda kolekcjonowac gwiazdki z przodowniczką pracy Kingus zostaną ukrzyżowani. Bo to nie cool kolekcjonować gwiazdki. A Ci nowi cool którzy leją na gwiazdki będą popular. LOL
jeśli chodzi o zmianę wyświetlanych napisów nad gwiazdkami to proszę mi swoje propozycję przesyłać na prywatną wiadomość. Wybiorę najlepsze propozycję i być może zrobimy głosowanie na najlepsze które zastąpią te stare:) przypomnę, że jest 7 różnych gwiazdek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:30, czw, 19.lip 2007

No i to jest dobry pomysl 8) .Kto nie chce niech ich nie ma. Ja odrazu mowie,ze nie bede COOL bo zostane nadal przy gwiazdkach :lol2:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 14:00, czw, 19.lip 2007

Widze, że temat znów ostro ruszył 8) Po co kłócić się o takie rzeczy typu posty i gwiazdki, jakby mało było problemów na świecie, to jest po prostu chore :roll: Jak są tzn, że mają być. Te rzeczy na pewno rajcują na początku, a potem ma się to daleko gdzieś :lol2: Pokażcie mi jakiś temat na forum gdzie nadal można normalnie powymieniać zdania bez usłyszenia czegoś "miłego" na swój temat :roll: Nigdzie nie można odezwać się jednym zdaniem, bo zaraz pada oskarżenie o nie wnoszenie niczego sensownego, a post do przodu :? LUDZIE :sciana:
Madzia16pl nie ma za co, próbuj ile wlezie u mnie to pomogło, a uwierz mi już wiele dziwnych rzeczy tu widziałam :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 14:03, czw, 19.lip 2007

Radek83 pisze:A Ci nowi cool którzy leją na gwiazdki będą popular.

Wiem, że to chodzi o mnie. Wiem, że to nie fair, że mam 15 lat i chcę tu rządzić. Ale wkurza mnie to że drivel i inni ciągle poruszają ten temat. Może zapomnijmy o całej sprawię, a ja i reszta przebolejemy te gwiazdki.

PS Coś złego dzieje się na forum, ja Morris Moss i Kmieciu chcieliśmy nawet usunąć swoje konta, ale ostatecznie nie zrobiliśmy tego. Może nie odkrywam Ameryki, ale skupmy się bardziej na Robbiem, a nie na bezsensownych gadkach o gwiazdkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 14:14, czw, 19.lip 2007

Boże, na prawdę nadal wam się chce rozmawiać na temat tych gwiazdek?? proste, jak ci na nich zależy, to sobie patrz ile masz. mnie nie zalezy zupełnie i nawet nie wiem, ile mam postów naliczonych. ale nie wypominam tego innym.
a te rozmowy są totalnie bez sensu, bo tylko się niepotrzebnie kłócicie, a jestem pewna, że nic nowego nie wniosą.
rzekłam.dziękuję.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 14:43, czw, 19.lip 2007

Kelcio pisze:Morris , może i masz rację, ale czemu ciągle ktoś pokroju drivel oczernia innych, że pisze krótkie zdania podrzędnie złożone tylko po to, żeby mu post nabijało...

Sorry, ale ja akurat niczego takiego nie pisałam. Wręcz przeciwnie. A gwiazdki są dla mnie zupełnie nieistotne. Pisałam nawet do administratora żeby mi ich nie dodawał, ale nie raczył odpowiedzieć. Przeczytaj najpierw dokładnie to, co napisałam, a potem się wypowiadaj...

Kelcio pisze:posty drivel mówią tylko o cudzych błędach i o tym jak tu jest źle.

Sorry, ale to był tylko jeden post. Nigdy przedtem nikomu nie wytknęłam żadnego błędu. Wolę już dyskutować z zeniu007, bo on przynajmniej ma mi za złe to, co naprawdę napisałam, a nie to, co wydedukował. Może faktycznie wytykanie komuś błędów publicznie jest nietaktowne, więc jeśli zeniu007 poczułeś się urażony, to przepraszam. Nie miałam niczego złego na myśli.

A w ogóle co to za forum, na którym nie można pisać tego, co się chce? Może Kelcio dasz mi listę odpowiedzi, których mogę używać w swoich postach, tak żeby tobie i innym się podobało...

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 14:59, czw, 19.lip 2007

drivel przychodząc tu na forum, nie miałem zamiaru się z nikim kłócić i co gorsza popadać w konflikty. drivel, nie będę Ci dawał listy odpowiedzi, ale kieruj się jedną zasadą - nie wypominaj innym ich błędów. Ja naprawdę nic do Ciebie nie mam. Przepraszam jeśli któryś z moich postów Cię uraził, aczkolwiek uświadom sobie co poczuł zeniu007. Forum jest po ty, by ludzie pisali ze sobą w zgodzie, a nie ciągle kłótnie, dlatego mam prośbę, żeby już nie powracać do tego tematu. Było i koniec. Ok? Nie ma sensu psuć atmosfery gwiazdkami i błędami ortograficznymi. Pozdrawiam drivel :!: Zbyt pochopnie Cię oceniłem, przepraszam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 18:11, czw, 19.lip 2007

drivel pisze:Pisałam nawet do administratora żeby mi ich nie dodawał, ale nie raczył odpowiedzieć.
Ja nie dostałem żadnej wiadomości od Ciebie. Sprawdź czy masz w wiadomościach wysłanych. Czy po kliknięciu wyślij na pewno pojawiła się informacja "Twoja wiadomość została wysłana" ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 18:29, czw, 19.lip 2007

Radek83 pisze:wprowadzę kategorię osób na forum które nie będą miały gwiazdek. Żeby do nich dołączyć wystarczy dołączyć do grupy którą niedługo stworzę i wszystkich poinformuję. W ten sposób każdy będzie mógł zdecydować czy kolekcjonuje gwiazdki czy nie.

czyli sprawa rozwiazana 8) wiec mam propozycje nie poruszajmy juz sprawy gwiazdek, boy uniknac niepotrzebnych sprzeczek
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 01:53, pt, 20.lip 2007

Kelcio pisze: drivel, nie będę Ci dawał listy odpowiedzi, ale kieruj się jedną zasadą - nie wypominaj innym ich błędów

Słyszałeś kiedyś o ironii? Nie odpisuj, nie mam ochoty na kolejną kłótnię.

zeniu007 - dziękuję i pozdrawiam.

Radek83 pisze:podczas ostatniego spotkania fanów RW powiedziałem, że wprowadzę kategorię osób na forum które nie będą miały gwiazdek. Żeby do nich dołączyć wystarczy dołączyć do grupy którą niedługo stworzę i wszystkich poinformuję. W ten sposób każdy będzie mógł zdecydować czy kolekcjonuje gwiazdki czy nie.

Cóż, nie każdy był na tym spotkaniu. Warto było to ogłosić. Tak czy inaczej trzymam kciuki i chętnie do tej grupy dołączę.

Radek83 pisze:Tylko wtedy pewnie Ci ktorzy beda kolekcjonowac gwiazdki z przodowniczką pracy Kingus zostaną ukrzyżowani. Bo to nie cool kolekcjonować gwiazdki. A Ci nowi cool którzy leją na gwiazdki będą popular. LOL

Bzdura. Jako administrator powinieneś mieć więcej wiary w użytkowników...

Madzia16pl - I jak? Działa ci już strona?

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 09:23, pt, 20.lip 2007

drivel na razie wszystko jest ok i poprawnie dziala :roll: Juz sie pogubilam z tymi znikajacymi stronami...... No coz ciesze sie, ze moge w spokoje przegladac forum ;)

A co do tych gwiazdek zakonczym moze dyskusje. Radek ma racje, kto bedzie chcial to bedzie mial te gwiazdki, kto nie to nie. Mnie to tam w sumie obojetne, ale czasami jest milo na nie popatrzec jak ma sie jakiegos dolka hehe (joke). Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”