Gwiazdki / znikające posty i tematy / Wirusy z rw.com

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
kingus

Gwiazdki / znikające posty i tematy / Wirusy z rw.com

Postautor: kingus » 13:40, ndz, 18.lut 2007

wchodzę sobie dziś jak gdyby nigdy nic na nasze kochane forum i podświadomośc podpowiada mi, że coś jest nie tak... powtarzam sobie: "To tylko twoja wyobraźnia...", ale niepokój nieustępuje. Po raz 37 przecieram ekran komputera, po raz 72 nerwowo spoglądam na zegarek i zadaję sobie pytanie...

CZY RW.COM WYPŁACI MI ODSZKODOWANIE ZA PONIESIONE STRATY MENTALNE I WYWOŁANIE OGÓLNEGO ROZSTROJU ZDROWIA PSYCHICZNEGO ZGODNIE Z ART. 444 KODEKSU CYWILNEGO? :beczy:

dla osób z mocnymi nerwami
oto obraz jaki ukazał się moim oczom:

Obrazek

przypominam, że jest godzina 13:40
Ostatnio zmieniony 12:14, ndz, 22.lip 2007 przez kingus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:33, ndz, 18.lut 2007

kinga co to? żarty jakieś czy co :?: bo jak tak to kiepskie :idea: Weż mnie nie strasz ze tu jakeś wirusy mogą być bo nowego twardzela i chyba bym sie przez rok mężowi nie wypłaciła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 15:01, ndz, 18.lut 2007

Eeee może coś nie tak z ustawieniami??
Bo np. Ja mam tak że jest u mnie 14:58 a na forum widnieje 15:58 a zmieniać mi sie nie chce w opcjach na poprawną godzine, bo mi sie nie chce i już ;]
Nie sądzę żeby to była wina Robbiego :) Chyba że chciał zapromować swoją nową płytę w ten sposób? Nieee :P
Prima Aprilis jeszcze nie teraz (bo 1 kwietnia).
Więc nie wiem o co chodzi?? (I o jakim zdrowiu psychicznym??)
HomeComing

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:06, ndz, 18.lut 2007

no własnie?? wirusy? godzina?? stres?? oszkodowanie??
jaśniej prosze

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 16:01, ndz, 18.lut 2007

znaczy się dziewczyny, że jesteśmy przysłane z przyszłości :lol: strzeżcie się, teraz, jak wszystko wyszło na jaw, nie będzie z nami łatwo :twisted: bałagan i nieprządek wprowadzimy, ot co!
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

kingus

Postautor: kingus » 19:01, ndz, 18.lut 2007

Mrs.Laydee pisze:znaczy się dziewczyny, że jesteśmy przysłane z przyszłości :lol: strzeżcie się, teraz, jak wszystko wyszło na jaw, nie będzie z nami łatwo :twisted: bałagan i nieprządek wprowadzimy, ot co!

Niech rw.com mają się na baczności :!: hasło do Inner Sacrum czyli najświętszej tajemnicy jedynego boga Chrisa wkrótce zotanie złamane!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:20, wt, 27.lut 2007

Moim zdaniem to nie wina rob(...).com tylko kompa. Ja codziennie jestem na oficjalnej stronie i nic się nie dzieje :)

Gość

Postautor: Gość » 15:26, wt, 27.lut 2007

T owszystko powinno być na Twoim komputerze :D w ustawieniach godziny w profilu :D tak mi ise wydaje; d;d

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:16, wt, 27.lut 2007

ale chodzi o naszą stronę, czy o rw.com ? bo z tego co się orientuję, to dwa różne adresy.
i tak, jak już wcześniej napisali- w ustwaieniach profilu zmień strefę czasową :P nie wiem na jaką tak szczerze mówiąc, ale cos w okolicach środkowej europy ;)

kingus

Postautor: kingus » 20:16, ndz, 04.mar 2007

Strzeżcie się!!! wirusy z rw.com się szerzą! opanowały już większość zagranicznych serwerów, w tym także MTV!!! Co prawda nikt nie może zwiększyć szans Roba na wygraną w nominacji BEST MALE, ale oczywiście można pozbawić takiej szansy innych!

WRedne WiRusy z RW.com nie znają litości:

Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:32, ndz, 04.mar 2007

Ludzie! Czy wyście powariowli! To przecież jest niemożliwe!
Ostatnio zmieniony 20:32, sob, 04.sie 2007 przez Morris Moss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:56, ndz, 04.mar 2007

Ja właśnie przed chwilką głosowałam i było wszystko w porządku, wszystkie nazwy napisane były poprawnie :lol: to nie wiem czemu tak się dzieje :roll: co za wredne paskudztwa :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Beti_h

Postautor: Beti_h » 21:00, ndz, 04.mar 2007

A najgorsze jest to ze to nieuloeczalny wirus.....coś jak ebola :twisted:

kingus

Postautor: kingus » 08:55, pn, 05.mar 2007

Morris Moss pisze:Ludzie! Czy wyście powariowli!

ja przynajmniej co do tego nie mam wątpliwości :lol2:

ajka74

Postautor: ajka74 » 23:11, śr, 09.maja 2007

i jeszcze jedno moje ale...

giną posty od paru dni, nie to zebym dązyła do liczby nieskończonej gwiazdek THAT'S NOT THE POINT ale ciągle postów ubywa - czy ktoś tu kasuje jakieś tematy :?:

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 00:12, czw, 10.maja 2007

Mi też już zginęło parę postów... :cry: I żeby to raz... Nie wiem, co się dzieje...

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

znikające posty!

Postautor: dorka » 15:11, czw, 10.maja 2007

Kochani !!!

Pewnie zastanawiacie się co dzieje się z postami , które znikają ( ja nawet nie miałam na ten temat pojęcia) nie przebywam sporo na forum ze względu na maturę i rychła przeprowadzkę. O znikaniu postów poinformował mnie dzisiaj Radek a dlatego iż to z mojego konta zostały one usuwane.
Tłumaczenia nic tutaj nie pomogą pewnie ale daty i godziny usunięcia postów są dla mnie zaskoczeniem. Gdyż w tych dniach i o tych godzinach nie było mnie w domu, nie korzystałam z internetu...
Zdecydowałam sie przyznać! może w ten sposób ktoś również nie zostanie ofiarą ( hakera , żartownisia czy jakiegoś wroga) wykorzystujac moje hasło i usuwając posty Wam na tej stronie strasznie mnie zranił , uderzył w czuły punkt gdyz ja nigdy jako moderatorka i fanka nie zrobiłabym nic podobnego nawet z zawiści ... poprostu nie byłabym w stanie.
Mysle że wybaczycie (mnie chociaż nie miałam o tym pojęcia) nie jestesmy w stanie odzyskac straconych postów ale ja nie przyłożyłam do tego ręki!
jestem tutaj od ponad 3 lat i zawsze podreślam ze jesteście dla mnie jak druga rodzina ... przepraszam za moja nieuwagę i zaniedbanie sprawy może gdybym ... miała inne hasło ... czy była bardzie uważna coś takiego nie miałoby miejsca.. przykro mi :(
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:15, czw, 10.maja 2007

Oczywiście, że wybaczamy! Nic wielkiego się nie stało.

Właśnie dzisiaj zastanowiło mnie to, że miałem 210 postów, a po dzisiejszym włączeniu 200.

ajka74

Postautor: ajka74 » 15:38, czw, 10.maja 2007

cieszę się ze się coś wyjaśniło bo już myślałam że tylko ja mam takie omamy :( mi zniknęło w ostatnim tygodniu ponad 100 postów, więc ktoś nieźle hakeruje :roll: mam nadzieję że to były takie mało ważne :!:

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 15:50, czw, 10.maja 2007

Kurcze mi też.Nie mam pojęcia kto za tym stoi ...
"I just wanna feel real love.." - Feel

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”