Cenzura itp.

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:33, śr, 09.maja 2007

Jestem za :wink:. Chociaż staje się to już śmieszne (dział kingus publikowane przez innych) :lol:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:32, czw, 10.maja 2007

Ja również popieram Mrs.Laydee

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 22:07, czw, 07.cze 2007

Dobra . Musze coś napisać.
Temat o cenzurze wiec jeśli nawet zaczne ostrzej to licze że dacie rade to znieść.

Czy tylko mi sie zdaje czy jedzie juz trupem na forum...

Co sie stało z miejscem na które wchodziłam i znajdowałam 120 nieprzeczytanych postów po 2 godzinach nieobecności na nim :roll:
Pozwoliliście na to aby jedna grupa narzuciła wam swoje poglady, swoje patrzenie na świat. Wycofaliście sie z aktywnego uczestnictwa w życiu forum. Jak mozna byc tak malo asertywnym. Wiecznie przepraszajacym i wycofujacym sie z własnych przemyśleń.

To ze Padlace i Gady ( też Gad jestem ) mają jakis punkt myslenia i doskonale współgraja ze sobą, ale do ciężkiej cholery jest nas tylko 5.

I co chcecie mi powiedzeć że tak sobie wyobrażacie to miejsce zeby tak właśnie wygladało. Było bezpłcowe i pozbawione wszelkich innych prawd poza prawdami Padlaców i Gadów.

Dlaczego nikt nie potrafi z was powiedzeć że sie czepiamy albo że macie inne podejśce do jakiejś sprawy.

My sie czepiac bedziemy bo taka mamy nature, pokazujemy gdzie według NAS jawi sie czysta, obłuda, ignorancja badź tempota. Ale ludzie kochani żeby sie na to tak zgadzać to ja nie wiem gdzie wy macie "jaja".
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 22:37, czw, 07.cze 2007

Pisze teraz o sobie nie o innych:

Czy tylko mi sie zdaje czy jedzie juz trupem na forum

Nie zdaje ci sie!!!!!!!!! :roll:

Pozwoliliście na to aby jedna grupa narzuciła wam swoje poglady, swoje patrzenie na świat.

Wypraszam sobie...nikt mi niczego nie jest nawet w stanie narzucic!!!!!! :twisted:

Ale ludzie kochani żeby sie na to tak zgadzać to ja nie wiem gdzie wy macie "jaja".

Niestety,ale ja ich nie mam :lol2:

A teraz pisze o osobach,ktore odeszly:(oczywiscie nie o wszystkich)

Co sie stało z miejscem na które wchodziłam i znajdowałam 120 nieprzeczytanych postów po 2 godzinach nieobecności na nim

Ludzie boja sie!!!!!!! Nie kazdy jest mocny i silny. Wielu z nich dzialalo pojedynczo...a jak naskoczyla na tego kogos cala grupa to sie poprostu wycofal!!!!!!

To ze Padlace i Gady ( też Gad jestem ) mają jakis punkt myslenia i doskonale współgraja ze sobą, ale do ciężkiej cholery jest nas tylko 5.

O 4 zaduzo moze ????????? :lol2:

Dlaczego nikt nie potrafi z was powiedzeć że sie czepiamy albo że macie inne podejśce do jakiejś sprawy

Wiele osob tak wlasnie pisalo....zostaly zjechane i tak zakonczyla sie ich edukacja na forum.

I co chcecie mi powiedzeć że tak sobie wyobrażacie to miejsce zeby tak właśnie wygladało. Było bezpłcowe i pozbawione wszelkich innych prawd poza prawdami Padlaców i Gadów.

Napewno nikt tego tak sobie nie wyobrazal.....ale tak sie stalo i jest nie do naprawienia!!!!!!!!

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:46, czw, 07.cze 2007

normalnie legalnie jesteśmy prawie jak Piąta Kolumna :lol: :lol: :lol: :lol: Gdyby Towarzysz Gomułka tego dożył....
Ostatnio zmieniony 23:04, czw, 07.cze 2007 przez JoannaD_arc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 23:00, czw, 07.cze 2007

Andulka pisze:Nie zdaje ci sie!!!!!!!!!

to dobrze bo juz myslałm ze mi sie cos w szafie rozkłada.

Andulka pisze:Napewno nikt tego tak sobie nie wyobrazal.....ale tak sie stalo i jest nie do naprawienia!!!!!!!!

wszystko sie da naprawić Andulka . Potrzeba troche checi i juz...
Obrazek

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 23:53, czw, 07.cze 2007

Oczywiście, ze da się naprawić... Ale tak szczerze mówiąc nie każdy wie, o czym pisać... Ja mówię serio... Zakładając tutaj konto, czy nie wiem, jak to się tam nazywa myślałem, że będe pisał na różniaste tematy, ale widzę, ze te różniaste tematy już dawno były przerabiane, więc jakbym złożył jakiś nowy temat, to zaraz by mnie opierdzielono, że nie znam regulaminu... Nie jest tak?? No pewka, że jest. Na forum wchodzę codziennie, ale praktycznie nic nie piszę, tylko czytam... Ja chcę się tu udzielać, ale kur** mam jakiś hamulec w sobie, albo najzwyczajniej w świecie nie wiem, o czym Wy piszecie... Koniec i kropka...

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 06:33, pt, 08.cze 2007

Zeniu masz racje,ze niektore tematy byly dawno temu poruszane. Nasz Robert przeszedl na "chwilowa emeryture" i moze stad wlasnie ten zastoj.
A co do opierdzielania to patrz post Aguski: :lol2:
My sie czepiac bedziemy bo taka mamy nature

najzwyczajniej w świecie nie wiem, o czym Wy piszecie

Z tego co wiem nie jestes sam !!!!!!!!

Oczywiście, ze da się naprawić

To ja sobie chetnie to "naprawianie" poobserwuje :lol2:

Joanna_Darc napisala
jesteśmy prawie jak Piąta Kolumna

I kto by pomyslal,ze jeszcze do tego dojdzie...w wolnym kraju :hahahahaha:

ajka74

Postautor: ajka74 » 08:17, pt, 08.cze 2007

JoannaD_arc pisze:Gdyby Towarzysz Gomułka tego dożył....

to byśmy już były w rządzie :mysle:

zeniu007 pisze:Ja chcę się tu udzielać, ale kur** mam jakiś hamulec w sobie, albo najzwyczajniej w świecie nie wiem, o czym Wy piszecie...

pisz pisz i się niczym nie przejmuj :D demokracja przecież

Andulka pisze:Wypraszam sobie...nikt mi niczego nie jest nawet w stanie narzucic!!!!!!

Andulka chwała Ci za to :!:

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 13:49, pt, 08.cze 2007

ja nie ukrywam, że się wycofałam.
1. Robbiego zachowanie medialne już mi tak zbrzydło, że dziś go tylko słucham, oglądać jakoś mi trudno.
2. mnie do forum najbardziej zraziła kingus, szczerze. padalce to swoją drogą, to aż tak mi się w oczy nie rzucało jak pseudo-wiersze. ten ciągły bałagan był dla mnie nie do zniesienia i w końcu stwierdziłam, że na próżno próbuję to jakoś uspokoić, bo ona i tak zrobi swoje. straciłam chęć do jakiegokolwiek pisania.

a dziś, no cóż, co mnie obchodzi, z kim się Robbie spotyka i w jakim sklepie kupuje garnitury, nie mam potrzeby szukania żadnych newsów o nim, więc i na forum też już o nim nie dyskutuję.
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 09:49, ndz, 10.cze 2007

Mrs.Laydee pisze:ja nie ukrywam, że się wycofałam.
1. Robbiego zachowanie medialne już mi tak zbrzydło, że dziś go tylko słucham, oglądać jakoś mi trudno.
2. mnie do forum najbardziej zraziła kingus, szczerze. padalce to swoją drogą, to aż tak mi się w oczy nie rzucało jak pseudo-wiersze. ten ciągły bałagan był dla mnie nie do zniesienia i w końcu stwierdziłam, że na próżno próbuję to jakoś uspokoić, bo ona i tak zrobi swoje. straciłam chęć do jakiegokolwiek pisania.

a dziś, no cóż, co mnie obchodzi, z kim się Robbie spotyka i w jakim sklepie kupuje garnitury, nie mam potrzeby szukania żadnych newsów o nim, więc i na forum też już o nim nie dyskutuję.

Amen siostro! :*
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 18:00, ndz, 10.cze 2007

Aguśka tu już nie wieje trupem, to forum jest sztucznie podtrzymywane przy życiu!! Nie sposób zliczyć ile osób odeszło z tego forum, reszta tylko czyta posty. Atmosfera zresztą jest tak "boska" że nie dziwie się ludziom że nie chce im się pisać nic. Równie dobrze możecie same w 5 prowadzić to forum. Różnicy chyba i tak nie będzie....
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 19:06, ndz, 10.cze 2007

To wszystko bez sensu...........

Uważam ze Aguśka niepotrzebnie znów wywlekła temat na temat "forum" ;)
( bo takich było juz dużo a nic z tym się nie zrobi )......

ponieważ:

1. Na forum jest rozwarstwienie wiekowe i to co bawi jednych, innych doprowadza do szału

2. Niekoniecznie zastój jest spowodowany takimi osobami jak "piata kolumna" ;) lub Kinguś
Tak jak pisałam w innym temacie, jeśli ktoś odchodzi przez np: Kingi "twórczość" ........to bardzo proszę... ale mnie to rozbawia.......i pokazuje ze jednak mam doczynienia z osobami mało dojrzałymi, które to co się dzieje na forum traktują poważnie " na śmierć i życie" ( choć jednak jeśli juz tak ktoś to traktuje, to tez mnie to nie rusza, żyje jeszcze swoim życiem a na forum się ono nie kończy ------> a wygląda tak jakby co niektórych się kończyło )
Mnie denerwują bezsensowne gry, tematy o TT, o disco polo i wiele innych i co z tego??? Wypowiedziałam się w temacie o TT ( bo bolał mnie najgorzej) ale jest dalej i nie drę szat z tego powodu :!:

3. Robert się troszkę uspokoił po trasie... nie szaleje a bynajmniej nie wzbudza takiego szumu wokół siebie, nie ma skandali etc. i nagle okazuje się ze jak nic się nie dzieje to nie ma o czym pisać.... i tyle

4. Jest / było tu dużo młodych osób ( generalnie dzieci ), którym gust co do muzyki zmienia się z prędkością światła....to chyba normalne, że odchodzą ......ale co?? jest na kogo zwalić, nie... :twisted:

5. Wole żeby były 3 normalne posty dziennie jak ma być 120 bezsensownych ( ale.............to jest moje, bardzo subiektywne, indywidualne, jednostkowe, wyimaginowane zdanie )

6. Jak napiszecie milion bezsensownych postów dziennie to spokojnie też przeżyje ew zawiadomię modów.

I tym miłym akcentem kończę moje subiektywne :twisted: wypociny ....

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 19:55, ndz, 10.cze 2007

Beti_h, nie rozumiem Twojego argumentu: "przecież nikt was nie zmusza, żebyście posty kingus czytali". jakby miała swój własny osobny dział, albo przynajmniej chciała umieszczać swoją twórczość w "naszych dziełach", to uwierz mi, ale nic bym nie powiedziała, tylko się cieszyła, że nareszcie jest spokój i na pewno bym tam nie zaglądała. tylko że prawda jest taka, że na posty kingus z fioletowymi wierszykami natykałam się absolutnie WSZĘDZIE, w komentuj naszą stronę, w plotkach, newsach, fanach Robbiego, muzyce innej. i to właśnie jest nie do zniesienia, wchodzisz w temat, w którym od dłuższego czasu czytasz wszystkie posty i nagle zastajesz tam nie interesujący post, ale wierszyk. po paru tygodniach czegoś takiego nawet moja cierpliwość się skończyła.

i może coś jeszcze: to nie tym dzieciom się zmienia gust muzyczny, tylko Robbie poszedł w całkie inne klimaty.
*no, przesadzili teraz

świat się kończy, czas umierać.

Beti_h

Postautor: Beti_h » 22:23, ndz, 10.cze 2007

Mrs.Laydee pisze: po paru tygodniach czegoś takiego nawet moja cierpliwość się skończyła.

MOja argumentacja jest ( wg mnie ) bardzo logiczna i nie oznacza że Kinga robiła dobrze ani, że Ty powinnaś byc cierpliwa. Jedyne co chciałam przez to przekazac to, że mimo iż takie rzeczy mają miejsce, nie zrazi to osób, które są tu dla Roba ..................no chyba że są tu też ludzie dla samego forum ......( choc jesli byłaby ich wiekszosc, może należałoby pomyslec o zmianie nazwy forum )

Mrs.Laydee pisze:i może coś jeszcze: to nie tym dzieciom się zmienia gust muzyczny, tylko Robbie poszedł w całkie inne klimaty.

Czy im się zmienia gust, czy Robert poszedł w inne klimaty, czy może też podoba sie juz komus inna gwiazdka pop ....
...rezultat jest taki sam -------> odchodzą :!: [/i]

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 18:01, pn, 18.cze 2007

Chciałem coś Wam powiedzieć, a w zasadzie napisać:

Niedawno usunąłem swoje konto na innym forum. Nasze forum jest jedynym, od którego się tak uzależniłem. Nigdzie w necie, gdzie napisałbym, że PB jest głupie nie dostałbym odpowiedzi, że takie jest moje zdanie i mam do niego prawo. Od razu zostałbym zjechany na maxa. Tego właśnie u nas nie ma, a jeżeli jest to w niewidocznym stopniu. Nie ma u nas chamstwa, które szerzy się na innych forach. Stąd właśnie moja decyzja.

:zakochana: Was. :D

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 06:57, wt, 19.cze 2007

I może warto nie spieprzyć tego do końca... hę ???
A jak by zrobić generalny remont na forum? Mianowicie skasować wszystkie posty i tak na nowo "Tabula rasa" Bez "fioletowych wierszyków kinguś" ktore doprowadzają do furiii niektorych, bez klotni, bez wszystkiego innego co dobija, frustruje,smuci,denerwuje,powoduje nerwobóle no i inne przykre boźce :lol2:
Warto sie zastanowić nad tym :D
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 08:38, wt, 19.cze 2007

Geffarda pisze: bez klotni, bez wszystkiego innego co dobija, frustruje,smuci,denerwuje,powoduje nerwobóle no i inne przykre boźce

obawiam się, że wtedy to nie zostanie już nic :twisted:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 08:51, wt, 19.cze 2007

ajka74 pisze:
Geffarda pisze: bez klotni, bez wszystkiego innego co dobija, frustruje,smuci,denerwuje,powoduje nerwobóle no i inne przykre boźce

obawiam się, że wtedy to nie zostanie już nic :twisted:

i zacznie sie wszystko od nowa :D :P :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 10:24, wt, 19.cze 2007

A może to wcalnie nie taki głupi pomysł, hę? Z drugiej strony, wyobraźmy sobie taką sytuację: za 2 lata wszyscy, którzy na obecną chwilę mają np. Zaawansowaną Robsesję będą już w nawyższym stadium Robsesji (albo będą się do niego zbliżali). I wtedy pojawią się spamerzy, przez których forum znowu straci na autorytecie i wszystkie posty na nowo zostaną usunięte. Chcielibyśmy tego? Chyba raczej nie... :?
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”