zachowanie (co niektórych) osób/fanów

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze naszej strony.
ajka74

Postautor: ajka74 » 20:30, czw, 07.wrz 2006

dobra rozumiem :) ale jeżeli jesteśmy tu dla Roba, to po co robić taki bajzel :) napisałaś że nie chcesz by ten post wywołał burzę ale niestety wywołał , a ja nie wierzę jakoś że myślałaś, że będzie inaczej
OK każdy ma prawo do swojego zdania :)
ale skoro jesteś tu dla niektórych forumowiczów , to po co obrażać tych innych, nie wszystkich trzeba lubić, ale szacunek się nalezy

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 20:31, czw, 07.wrz 2006

Ok. Mialam się w tym temacie nie wypowiadać, ale jednka to zrobię.

Otóż droga trishalle i góralko. Chyba macie krótką pamięć, skoro umknął wam skromny i błahy fakt, że jednka ktoś wam w tym Budapeszcie pomógł. Przypomnijcie sobie, kto Was zabrał do hotelu, byście w upalny dzień mogły się schłodzić i chwilę odpocząć po podróży. To była właśnie ta znienawidzona teraz przez was "ekipa budapesztowa". Niestety wynika z tego, że nie warto pomagać takim osobom jak wy, bo i tak i tak zbesztacie z błotem. Nie dziwcie się więc potem, że ktoś nie chce wam pomóc w czymkolwiek.

Jak może zauważyłyście, relacje osób z "ekipy budapesztowej" sprawiły wielu osobom radość. I dla nich właśnie pisaliśmy nasze relacje, a dziewczyny i chłopaki wrzucali na forum zdjęcia i filmiki (ja nie miałam aparatu). Więc jesli wam się cos/ktoś nie podaoba - nie czytajcie. poki co zyjemy w wolnym i demokratycznym kraju i nikt was do niczego nie zmusza. Przykre a nawet niegrzeczne z waszej strony jest odwdzieczanie sie za pomoc w taki wlasnie sposob.

tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 20:35, czw, 07.wrz 2006

Magdaa pisze:Otóż droga trishalle i góralko. Chyba macie krótką pamięć, skoro umknął wam skromny i błahy fakt, że jednka ktoś wam w tym Budapeszcie pomógł. Przypomnijcie sobie, kto Was zabrał do hotelu, byście w upalny dzień mogły się schłodzić i chwilę odpocząć po podróży. To była właśnie ta znienawidzona teraz przez was "ekipa budapesztowa". Niestety wynika z tego, że nie warto pomagać takim osobom jak wy, bo i tak i tak zbesztacie z błotem. Nie dziwcie się więc potem, że ktoś nie chce wam pomóc w czymkolwiek.

ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz? ja - trishalle nie bylam w budapeszcie z goralka, i nie mnie bralyscie do hotelu :) ja nie mam za co Tobie/Wam dziekowac :)
potrafilam sobie poradzic sama bez waszej pomocy ;)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 20:37, czw, 07.wrz 2006

do cholery! Madzik sama sie sobie dziwie, ( ;) ) ale zgadzam sie z Toba. wsumie teraz do mnie dotarło że to co piszesz to troszke prawda. ""ekipa budapesztowa wie o czym mówie" . ja byłam w Budapeszcie, ale b. czesto nie wiem o czym mowa. to pewnie dlatego że z Monia, Karolinka, i Aneta stałysmy osobno. I chociaż byłam w Buda to chyba nie naleze do ekipy jednak. nie chce obrażać osób które do ekipy należą, tylko jeśli już o czyms piszecie to piszcie, chyba nie jest to az taka tajemnica zeby jej tu nie moc napisac :roll:

my miałysmy swoją ekipe a pomimo to nie piszemy "ekipo....2" wiesz o czym mowa ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
goralka13
Fan
Fan

Postautor: goralka13 » 20:39, czw, 07.wrz 2006

Myślałam,że na forum istnieje wolność wypowiedzi. Jeśli ktoś czuje się zraniony, to pewnie nie o niego nam chodziło.
Warto pamiętać o sprawdzonej zasadzie: jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale kilka...
Nie są to spostrzeżenia pojedyńczych osób.
Można tu być wyznając zasadę: "czytam tylko by wiecej wiedzieć o ROBBIIM", ale czasem trudno się powstrzymać przed szczerością. Po co zaraz ta dyskryminacja i autowanie za szczerość? Czy nie jest to lepsze od zakłamania?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:44, czw, 07.wrz 2006

Co do nadprodukcji postow w stylu "och" i "ach" to też uwazam, że czytanie tego jest meczące, dlaczego włąsnie z Alidką wyrwałyśmy sobie 2 tyg. z życia i przerobiłysmy temat z fotografiami na galerie. Jestem tez na innym forum i tam moderatorzy, trzymja reszte na mordy - Kazdy podwojny post czy jednowyrazowy post to ostrzezenie i wydaje mi sie, że to odbiera przyjemnosc ze wspolnego postowania. Można upominać ludzi za kazdym razem, ale nie wierzę, aby to odniosło jakiś większy skutek, bo taka już jest natura forum internetowego i jesli kazdy siebie nie bedzie pilnowal to nic nie pomoze.

Podwojne posty mysle, ze jednak nie sa az takie czeste; jesli nie zdarzy sie tak, ze temat jest malo popularny i miedzy postami danej osoby jest duza rozbieznosc czasowa to nie ma sensu ich laczyc (sheya post pod postem w gelariach jest "legalny" ;)), poza tym losty sa wlasnorecznie laczone przez modow albo na pm proszone sa o to konkretne osoby.
Duzo bardziej meczące jest weług mnie, ze wiele osob zaklada nowe tematy, nie zastanawiajac sie , czy gdzie juz taki watek, infromacja, recenzja, cytat juz nie jest.

Ja sie oburzylam za kwestionowanie "super wymienianie sie plikami", bo jeszcze nie spotkalam sie z sytuacja, aby gdy o cos poprosilam nie dostala w tempie ekspresowmy, albo nie wyslala czegos, jesli tylko to mam, gdy ktos o cos prosi. To songclach i videoclash, wszystkie pliki byly powrzucane przez ludzie na forumowy rapid tak zeby NIKOMU NICZEGO nie zabrakło. Wiec wedlug mnie wymienianie plikow dziala wzorowo.

Co do wywyzszania sie to jakos tego nie widze. Kazdy opisywal relacje z koncertow tak jak chcial. Wiadomo ze koncert to wyjatkowe odczucie i nie da sie tego wyobrazic, ale to nie znaczy ze jest sie gorszym, lepszym, madrzejszym, laniejszym, wyzszym czy nie wiadomo czym. Gdy juz dorka wygra konkurs Rudeboxa i pojedzie spotkac sie z Robem i potem opisze na forum, ze to niespotykane wydarzenie i niewyobrazalne emocje, to stwierdze, ze opisuje to co czuje a nie zadziera nosa.Przed Buda, gdy czytałam relacje Kwiatuszka, Kaśki, Madzik to po prostu cieszylam sie
z tego jakie super przezycia mialy i wspomnienia na cale zycie. Widomo, że nie kazdy ma ochote czytac wywody innych na temat koncertu , na ktorym sie nie bylo ( mi tez nei chcialo ogladac kazej relacji i ogladac kazego zdjecia) i wlasnie po to sa specjalne tematy i wystarczy zacisnac magiczne "oznacz wszytskie tematy jako przeczytane" i ten wielki problem znika w ciagu 2 sec.
Co do tego
Jednak bardzo dziękuję "ekipie budapesztowców" za zrobienie super filmików (no przecież nie za podzielenie się nimi, bo zdobyłam je "podziemnym wejściem") Surprised

To może goralka lubisz sobie po prostu zycie utrudniac, bo zdjecia, i linki do filmikow sa podane w temacie relacji z koncertu (+Beti wstawila zdjecia w galerii).....

A na forum istnieje wolność wypowiedzi i objawia się to w tym, że Trishelle swoj post mogla napisac i kazdy moze na niego opowiedziec i nic nie jest usuwane i nikt nie jest za swe slowa karany....wiec gdzie brak wolnosci...i tu własnie uogolniasz, goralka
Ostatnio zmieniony 20:46, czw, 07.wrz 2006 przez JoannaD_arc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:44, czw, 07.wrz 2006

Looooo matko !!! Ja czegos nie rozumiem !!! Albo jestem za stara i mam do czynienia z dziecmi...do cholery albo nie wiem co jest grane !!! Moi drodzy to jest FORUM !!!! Kazdy pisze co chce i jak chce !!! Kazdy ma swoje zdanie i wiadomo,ze nie wszyscy sie z nim zgadzaja ...takie jest juz to zycie :lol: . Ale podoba mi sie ,ze taki temacik powstal...teraz mozna zobaczyc co kogo boli. :D .Za tydzien i tak wszyscy o tym zapomnimy i kazdy bedzie pisal dalej swoje prawdy i nieprawdy 8) .
Powiem Wam ,ze i tak dosc pozno tez temat powstal-hihih.Na innych forach byl duzo wczesniej. Takze "BRAWO" za wytrzymalosc. No to pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych i tzn."ekipe "-hihihi-to mnie rozwala. Dobrze ze jest taka :wink: .Zeby ktos nie pomyslal ze do niej naleze...ja naleze bardziej do kolonijnej :lol:

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 20:46, czw, 07.wrz 2006

trishalle pisze:
Magdaa pisze:Otóż droga trishalle i góralko. Chyba macie krótką pamięć, skoro umknął wam skromny i błahy fakt, że jednka ktoś wam w tym Budapeszcie pomógł. Przypomnijcie sobie, kto Was zabrał do hotelu, byście w upalny dzień mogły się schłodzić i chwilę odpocząć po podróży. To była właśnie ta znienawidzona teraz przez was "ekipa budapesztowa". Niestety wynika z tego, że nie warto pomagać takim osobom jak wy, bo i tak i tak zbesztacie z błotem. Nie dziwcie się więc potem, że ktoś nie chce wam pomóc w czymkolwiek.

ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz? ja - trishalle nie bylam w budapeszcie z goralka, i nie mnie bralyscie do hotelu :) ja nie mam za co Tobie/Wam dziekowac :)
potrafilam sobie poradzic sama bez waszej pomocy ;)

Ty nie byłaś, ale goralka byla. przepraszam, ze skierowalam swoją wypowiedz do dwoch osob.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:48, czw, 07.wrz 2006

Andulka rozwalił mnie Twoj post ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu)!!! :D :D :D Popieram, popieram ;)

A co do tajemnic Ekipy to oczywiscie ze takie sa...Ekipa to nic innego jak Zwiazek Masonski!!!! Mamy nawet własne tajne usciski na powitanie....i regulamin. Tak w ogole to rzadzimy swiatem, ale ciii :lol: :lol: :lol:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 20:54, czw, 07.wrz 2006

...
Ostatnio zmieniony 22:27, wt, 09.paź 2007 przez Beti_h, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
goralka13
Fan
Fan

Postautor: goralka13 » 20:58, czw, 07.wrz 2006

Magdo nie pisz "nienawiść", bo nie o nią tu chodzi. Nie nam. Chodzi o podział EKIPA i nie ekipa, o zakłamanie i nie dotyczy to wszystkich!!!!!! I nie wszyscy się z tym stykają.
Swoją wdzięczność za Waszą gościnność wyrażałyśmy na forum kilka razy.
Myślę, że czas skończyć tę dyskusję, jeśli ma ona jeszcze bardziej DZIELIĆ :cry:
ANDULKA MA SPORO RACJI

Beti_h

Postautor: Beti_h » 21:10, czw, 07.wrz 2006

...
Ostatnio zmieniony 22:27, wt, 09.paź 2007 przez Beti_h, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 21:26, czw, 07.wrz 2006

wiecie co ... wgięło mnie troszkę....

trishalle o co Ci tak naprawdę chodzi z "ekipą budapesztową"??? mylę się czy się spotkałyśmy pod bramą??? zachwaliśmy się w stosunku do Ciebie jakoś nie tak? co Cie tak naprawde gryzie?? znając życie to będąc z nami też byś się tak cieszyła jak my!!!! naprawdę fajnie to zorganizowaliśmy i było super! osiągnęliśmy to co zamierzyliśmy i to razem i jest super sprawa! i co jest w tym złego?
wiecie co... łatwiej jest komuś coś mówić na forum czy za plecami prawda? cieszę się że się zgadzacie.. :/

więc tak.... to co się tam działo wie tylko .. tak właśnie nasza ekipa z Buda i sory nic na to nie poradze że to co tam się działo wiemy tak naprawdę tylko my bo przeciez to my spędzaliśmy ze sobą 24/h nie? a niektóre sytucje o których ewentualnie mówimy są zżcyia codziennego wzięte i niezwiązane np. z Robem więc o co chodzi? ja nie wiem dziewczyny kto się teraz tu wywyższa!!!! kto tu się chciał wyścigować kto tu jest dłużej a kto krócej? he? czy to ważne?? (ale jeśli chcesz to wiedzieć to niektórzy już należeli do pierwszej strony Roba na republice..ale to do Twojej szanownej wiadomości) ale nie będę się teraz o to kłócić bo to dziecinne i te wasze żale tym bardziej! ja się cieszę że udało nam się stworzyć taką ekipę i koniec. nie wiem trish a może Ty masz jakieś żale do ałego świata! ech szkoda słów.
Andulka :) dobrze mówisz... ;) dużo tego co chciałam napisać napisała już Beti_h więc kończę....
a tak w ogóle to bardzo się cieszę że do tej właśnie ekipy należę!!!!:P
pozdrawiam wszystkich
Obrazek
"You're one of God's better people
And you don't know
That's why you're special"

sheya

Postautor: sheya » 21:35, czw, 07.wrz 2006

trishalle pisze:
ajka74 pisze:a jeżeli naprawdę Wam nie pasuje zachowanie forumowiczów (co niektórych) to po co tu jeszcze jesteście

po co tu jestesmy/jestem? wyobraz sobie ze jestem tu dluzej od Ciebie i bylam tu dla super atmosfery jaka tu byla!!!! bylam tu z jakiegosc powodu!

hmmm... to teraz bedziemy wyliczać kto jest dłużej? hmm.. dla mnie o bez znaczenia. Jej, przecież nie po to justeśmy. No i czemu piszesz, ze
trishalle pisze: bylam tu dla super atmosfery jaka tu byla
. Qrcze, ja może nie jestem tutaj dłużej, ale od samego poczatku atmosfera była niesamowita. I nadal taka jest. Jej, może jestem ślepa lub czegoś nie wiem, ale naprawdę tutaj wszystko jest tak, jak w dniu kiedy dołączyłam do tego forum. Od samego początku czułam się w pełni użytkownikiem tego forum. Nigdy nie poczułam podzialu na lepszych i gorszych.

Ludzie dlaczego to co nas ma łączyć, zaczyna dzielić?! Przecież nie o to w tym wszystkim chodzi :?

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 21:46, czw, 07.wrz 2006

Hehe ale sie porobiło :lol:

Nabijanie postow / Wymiana plikow

To kazdy inaczej sobie interpretuje. Dla mnie jest to bezsnesowne, zbędne pisanie czegos co np. dla wszystkich jest oczywiste, albo jest to bardzo częsty udział w zabawach forumowych.

I tu pojawia sie wazna kwestia. Bo widze ze mowicie o "Dziekuje" "prosze" itd. Dla mnie to w wiekszosci nie jest nabijanie postow a czysta grzecznosc... Weźmy np. taka sytuacje. Poszukuje pewnej piosenki. Wiem ze z grona 'blizej znanych' mi osob z forum ich nie ma i nie wiem kto moze ja miec wiec pisze o tym w "Tablicy ogloszen". Otrzymuje piosenke i pisze kolejny post z podziekowaniem do 'darczyncy. Naciaganie? wg. mnie ale kazdy moze miec wlasne zdanie na ten temat ;)

Nie wypowiadam sie o punkcie 2 bo cytowanie to wg. mnie sprawa tego jak kto umie jak kto lubi jak kto chce...

a 4? No coz to chyba oczywiste ze kazdy chce sie z kims podzielic najwspanialszymi chwilami ze swojego zycia.. Co prawda NIE SPOTKAŁAM sie z tekstem wy nie wiecie bo nie byliscie .. ale nawet jak bym sie spotkala to by mi to raczej nie przeszkadzalo, bo to raczej prawda :roll: nie mozna sobie wyobrazic czegos czego sie nie zna.. no chyba ze ktos ma naprawde wspaniale rozbudowana wyobraznie :)

A racja to pojecie wzgledne wiec po co sie w ogole klocic jesli tak naprawde zbyt wielkich powodow ku temu nie ma ?(wg. mnie..)

Jak juz sie tak czepiamy tych kwestii to mam nadzieje ze ja tu nikomu jakos nie przeszkadzam.. :(

Pozdrawiam:*
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

sheya

Postautor: sheya » 21:59, czw, 07.wrz 2006

ksiolka pisze:
Jak juz sie tak czepiamy tych kwestii to mam nadzieje ze ja tu nikomu jakos nie przeszkadzam.. :(

Pozdrawiam:*

JEj, ksiołka wiadomo, ze nie przeszkadzasz i wszyscy Cię bardzo lubią. Jej, to zabrzmiało tak, tak naprawdę smutno. :cry: Tak się porobiło z tym wszystkim, że teraz dziwna atmosfera naprawdę powstanie i wtedy będzie można się czego czepiać. :evil:

No i czy dziękowanie w Tablicy ogłoszeń to też nabijanie postów? hmm.. myslę, że to paranoja. Bo w sumie każdą wypowiedź, która komuś nie pasuje, bo jest taka czy inna (nie mówię o tych typu : lol, itp) to też będzie uważana za nabijanie postów.

Zresztą nierozumiem całego larum, bo czy to ważne kto ma ile gwiazdek? Jej, przecież to nie o to chodzi

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:05, czw, 07.wrz 2006

Andulka pisze:Looooo matko !!! Ja czegos nie rozumiem !!! Albo jestem za stara i mam do czynienia z dziecmi...do cholery albo nie wiem co jest grane !!!

Miałam tu dziś sie nie pojawiać (ostatni dyżur w pracy i lekkie zamieszanie) ale Sylver dała mi znać co się dzieje no i...nie mogę się powstrzymać od komentarza ;)

Andulka! Wyjęłaś mi to z ust...to była pierwsza myśl jak przyszła mi do głowy gdy zaczęłam czytać ten temat... :D

Słuchajcie... były na tym forum momenty dla mnie dobre i złe. Z kilkoma osobami miałam "drobne różnice zdań", wyjaśniałyśmy je sobie bardziej lub mniej prywatnie ;)
Miałam moment kiedy nie miałam ochoty tu zaglądać a czytanie postów doprowadzało mnie do szału. Są osoby na forum, które mnie drażnią i które uwielbiam. I chyba tak właśnie musi być ;)
Gdziekolwiek tam, gdzie są więcej niż dwie osoby powstają różnice zdań, są pewne problemy z zachowaniem "dyscypliny" i garstka ludzi, która wypnie się na ustalenia, regulaminy i inne... niektórzy z przekory, niektórzy z ignorancji a niektórzy poprostu...bez żadnego konkretnego powodu - bo tak ;)
Oczywiście to jest forum i każdy ma prawo wypowiadać się swobodnie i gdyby każde "ochy" i "achy" usuwać dając jeszcze przy tym upomnienie doprowadziłoby do niezłego kwasu. Bo tak z ręką na sercu, każdy z nas miałby tych upomnień kilka ;)
Na forum panuje swoboda wypowiedzi...tylko czy zakładając takie tematy nie zapominamy po co tak naprawdę tu jesteśmy?
Mogłabym stworzyć całą listę tego co mi się tu nie podoba, kto mnie wkurza, kto mi czego nie wysłał (nie zdarzyło się - to tylko przenośnia!!! :D:D:D:D) i tak dalej i tak dalej... Ale po co? Ten temat będzie popularny przez najbliższy tydzień, wywołał zamierzoną reakcje (czyt.oburzenie, prowokacje, popracie itp.)potem odejdzie do lamusa a na forum będzie dalej to samo, bo niektóre rzeczy takie po prostu są... Czy nie lepiej pisać o tych dobrych rzeczach? Trishalle wytknęłaś nasze błędy, masz do tego prawo i dzięki Ci za to, ale Twój temat sprowokował do postów, które tylko mnie rozwścieczyły. Mam tu na myśli Góralkę, która pojawiła się chyba tylko po to by prowokować... Bo nagle, co wynika z jej postów, na najfajniejszym forum jakie znam są sami egoiści, intryganci i cholera wie co jeszcze... Bez przesady!!!

A co do relacji z koncertów... to wierzcie bądź nie... jadąc z Drezna myśłam tylko o tym, żeby wejść na forum i napisać swoją relację... i nie po to żeby się pochwalić ( :lol: ), że byłam pół metra od Roba ale po to, żeby napisać, że BYŁAM PÓŁ METRA OD ROBA!!!! I wydawało mi się, że dobrze trafiłam... bo to jest forum Robbie Williamsa!! I wiem, że kilka osób na tą relację czekało :)
Co do ekip...są czy ich nie ma...nie mnie to rozstrzygać... jeśli są, niech se będą mnie to nie przeszkadza ;) Przynajmniej narazie ;)
I jeszcze odnośnie "ochów", "achów" i "podziękowań" to... dla mnie osobiście ogromnie są ważne te, które pojawiają się po moich tłumaczeniach. Zgodne z regulaminem czy nie...serdecznie za nie dziękuję, bo stanowią nagrodę za ciężką pracę ;) Wiem, wiem jestem próżna i robię to tylko dla chwały ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 22:08, czw, 07.wrz 2006

ksiolka bravo!!!!!!!!!! (heh czuje moc z krakowa:P ..... ) ja tez nie wiem po co te pretensje! ale stało sie i teraz ten kto urazony bedzie sie odzywal...
ale ksiolka nawet nie zwracam uwagi kto ile jest i nie wiem ile Ty bo jak pisze to tego nie sprawdzam... czemu mowisz o przeszkadzaniu? kazdy tu ma prawo byc w koncu to da Roba tu jestesmy:)

buziaczki

( wtrakcie jak ja pisałam napisała tez kaśka.... cieszę się, że są osoby które są w tym temacie obiektywne! :) oj takie osoby są bardzo potrzebne a forum:)

a prowokacja faktycznie się udała...
Obrazek

"You're one of God's better people

And you don't know

That's why you're special"

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:20, czw, 07.wrz 2006

Kaska,ksiolka- swiete slowa, napisalyscie to co ja w slowa przez godzine sleczac na postem probowalam ujac ;)

Awatar użytkownika
goralka13
Fan
Fan

Postautor: goralka13 » 22:23, czw, 07.wrz 2006

Kaśka pisze:Mam tu na myśli Góralkę, która pojawiła się chyba tylko po to by prowokować... Bo nagle, co wynika z jej postów, na najfajniejszym forum jakie znam są sami egoiści, intryganci i cholera wie co jeszcze... Bez przesady!!!

Nie pisałam o wszystkich z FORUM

Wróć do „Komentuj naszą stronę internetową”