Take That Tour 2006

Fotografie i nagrania wideo z youtube.com i innych serwisów znajdziesz tutaj.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Take That Tour 2006

Postautor: kingus » 07:47, śr, 26.kwie 2006

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 08:54, śr, 26.kwie 2006

:hahahahaha:

ehh....troche to dziwne :?
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:56, śr, 26.kwie 2006

Widziałam te zdiecia juz dzisiaj i tak sobie myśłałam czy wrzucić. To pierwsze z Back For good mi sie kojarzy. Drugie z Sure ale to trzecie mhh no jedynie "Love Ain't Here Anymore" Ale pewności mi brak :wink:
Wiec wychodzi na to że starsi panowie jednak przebierali sie jak kiedyś :roll: No cóż podobno mają w grudniu wypuścić nową płyte z zupełnie nowymi piosenkami. Ale chyba jednak juz mnie to nie kręci. Chociaz znając mnie to pewnie kupie płyte :wink: :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 17:22, śr, 26.kwie 2006

Hehe, na przedostatnim widać, że chyba nieźle się bawili;)) No i chociaż tyle dobrze - o to chodziło...ale jak dla mnie trochę za dużo teatrzyku jak na jeden koncert...;/
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 17:29, śr, 26.kwie 2006

chciałoby się zobaczyć taki koncert
chyba są w całkiem dobrej formie jak na swój wiek
mam nadzieje, że Rob zagra z nimi w Manchesterze
Obrazek

Awatar użytkownika
mm
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: mm » 19:20, śr, 26.kwie 2006

mam bilet do sprzedania:

TT in Wembley, May the 25th! £35 !
start 19:45, support act Sugababes

zainteresowany send me pm !
I lost 30 seconds on the Swim Fast Plan <-----hahaha

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Będzie nowa płyta Take That

Postautor: Radek83 » 10:27, czw, 27.kwie 2006

Popularny boysband wylansował w latach 90. szereg przebojów, których autorem był głównie utalentowany Gary Barlow, jednak na nowym krążku znajdą się również utwory skomponowane przez pozostałych członków grupy. Barlow, Jason Orange, Mark Owen i Howard Donald zagrali swój pierwszy koncert w reaktywowanym składzie podczas minionego weekendu (23 kwietnia i mają nadzieję, że nowy materiał otworzy zupełnie nowy etap w ich karierze.

"Po raz pierwszy piszemy piosenki wspólnie, co jest bardzo fajne. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to wydamy nowy album" - mówi Owen, a Orange dodaje: "Tym razem dzielimy się obowiązkami kompozytorskimi, co powinniśmy robić od samego początku. Jest naprawdę dobrze i zaczynam przyzwyczajać się do myśli, że znowu gramy razem".

onet.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 11:16, czw, 27.kwie 2006

Radek a jedziesz na któryś koncert? Bo pamiętam, że miałeś ochotę;)
Obrazek

19.07.2006 - Budapest - My First Rob's

Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 11:46, czw, 27.kwie 2006

Niestety nie jadę na żaden z koncertów. Jak zwykle u mnie skończyło się na gadaniu. Mam zresztą tyle pomysłów i roboty na głowie, że nie wiem kiedy odpocznę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ona_niEdobra_mariannka
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ona_niEdobra_mariannka » 11:56, czw, 27.kwie 2006

ammanda pisze:Hehe, na przedostatnim widać, że chyba nieźle się bawili;)) No i chociaż tyle dobrze - o to chodziło...ale jak dla mnie trochę za dużo teatrzyku jak na jeden koncert...;/

masz calkowita racje...ten ich koncert bardziej przpomina teatrzyk 8)
mam jeszcze tylko nadzieje, ze tym razem naprawde sie dobrze bawili i nie bylo to tylko takie udawanie swietnej rozrywki o jakij m.in. pisal robek w swojej biografi...
..Honestly??:D

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:35, sob, 29.kwie 2006

Informacja z hellomagazine i zdjęcia :) Mysle,że podobne juz były, więc starałam sie wybrać takie , ktre by sie nie powtórzyły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

After months of speculation Robbie Williams joined his former Take That colleagues for their reunion gig - as a 20-foot hologram. Women of all ages screamed as their heroes performed at a mesmerising, Las Vegas-inspired comeback show in the northern city of Newcastle. The singer had re-recorded his lyrics to Could It Be Magic, before heading off to South Africa on his solo world tour. A huge screen projected a video of Robbie, hands in pockets, wearing ripped jeans and a camouflage jacket, singing the first few lines of the song, before the other band members took over and the hologram faded.
"Take That was part of Robbie's life and this is his way of saying thanks," commented a source close to the star.
Thousands of ecstatic fans cheered as lead singer Gary Barlow thanked them "for giving us the last ten years off", adding: "Unfortunately the rumours are true, Take That are going back out on tour."
Now 30-somethings, the "boys" were so nervous they banned observers.from rehearsals, but in the event critics agreed the concert was a roaring success.
Beverley Knight replaced Lulu for their 1993 number one hit Relight My Fire - although the Sixties pop sensation is signed up for stadium shows this summer. As flames burst across the stage, Mark Owen appeared in a pair of red devil horns while Gary donned a red fur coat with Elvis sunglasses.
The 90-minute gig closed on a high note, as the crowd sand along to classic tunes Back For Good and Never Forget.

chyba nie trzeba tłumaczyc , bo jest w miarę zrozumiałe, ponadtto info. zawarte w tym tekście w większości pokrywaja sie z napisanymi juz an forum.

LifeGoesOn
Fan
Fan

Postautor: LifeGoesOn » 12:22, czw, 05.paź 2006

Wiecie, tak sobie czytam Wasze złoścliwe komentarze na temat koncertów TT i muszę coś od siebie dodać ;)

Dawniej lubiłam TT, ale krótko, szybko z nich "wyrosłam", za to Robbiego uwielbiam. W każdym bądź razie podchodziłam sceptycznie do powrotu na scenę pozostałych czterech panów.

Ale... przypadkiem dane mi było zobaczyć na żywo (za darmo-inaczej bym nie poszła hehe) dwa koncerty Take That na arenie Wembley w Londynie i muszę powiedzieć, że było to naprawdę dobre show! Miło było posłuchać znów starych hitów, a zwłaszcza na żywo. I co ciekawe, TT zapełnili WSZYSTKIE miejsca po 10 latach! A przepraszam, Mark zauważył ze sceny jedno wolne miejsce ;) W każdym razie śpiewali dobrze, choreografię też mieli ciekawą a scenografia i scenariusz w ogóle super. Ogólnie całkiem przyjemnie było popatrzeć. Moi koledzy z pracy z którymi tam byłam, również bardzo chwalili sobie ich koncerty. Dodam, że wcześniej też dane mi było zobaczyć Westlife (również dwa razy) też na Wembley i to już była porażka! Na telebimie zamiast koncertu dla tych co siedzieli dalej, był slide show ze zdjęciami ich buziek, z koszulkami i bez. Do tego nie śpiewali na żywo, a choreografia i całe show było tak nudne, że tylko się chciało wyjść. Więc w kategorii tego typu zespołów, Take That wygrywają. Całkiem nieźle im idzie po takiej długiej przerwie. Nie jestem przekonana czy nagrają jeszcze coś ciekawego, no ale ta trasa była naprawdę dobra, warto było to zobaczyć :)

Aaa.... wyświetlenie Robbiego w czasie Could It Be Magic było piękne, wszystko wkoło było wzruszone, ja też :)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:57, czw, 05.paź 2006

Ja tam się bardzo cieszę że jakiś miły głos na temat TT sie pojawił. Moja sympatia do Roba korzenie ma jeszcze z TT. Bardzo miło poczytać czyjejś relacji także i z tych koncertów. Przeciez nie oszkujmy się jakby nie TT to nikt, nigdy by o Robie nie usłyszał :wink: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:39, czw, 05.paź 2006

Ja tez Robbka pokochalam przez TT. Mam juz swoje latka i wlasnie jak chlopcy zaczynali kariere w TT to zaczelam na ich punkcie szalec. Teraz na ich temat nie umiem sie wypowiedziec bo poprostu za malo sie o nich mowi...ale te kilka lat temu wrecz ich uwielbialam i jakis sentyment zostal do teraz :wink: . Akurat Robbie byl moim ulubiencem w TT dlatego strasznie sie ciesze,ze wlasnie on zaczal kariere solowa :D

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 15:28, czw, 05.paź 2006

a ja całkiem odwrotnie TT nie sluchalam wogole ,.Roba zaczelam sluchac i lubic dlugo ,dlugo potem :wink: a historia TT zaczelam interesowac sie wlasnie dzieki Robertowi :)

LifeGoesOn fajnie ze bylas na ich koncertach :) - wiemy co to znaczy takie show :wink: ,powiedz jeszcze nam w jaki sposob wygladalo to puszczanie na telebimie Robba? czy to byl urywki z koncertow za czasow TT czy slychac bylo wtedy ze Robbie spiewa?
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

LifeGoesOn
Fan
Fan

Postautor: LifeGoesOn » 22:19, czw, 05.paź 2006

Alida pisze:LifeGoesOn fajnie ze bylas na ich koncertach :) - wiemy co to znaczy takie show :wink: ,powiedz jeszcze nam w jaki sposob wygladalo to puszczanie na telebimie Robba? czy to byl urywki z koncertow za czasow TT czy slychac bylo wtedy ze Robbie spiewa?

To byl hologram :)) Robbie stal i z powazna mina spiewal kawalek CIBM, nie wygladal mlodo, wiec podejrzewam ze to nagrali w ostatnich latach, choc moze sie myle.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:31, czw, 05.paź 2006

Z tego co wiem to ten hologram i na nowo zaśpiewana przez Roba piosenka została przez niego nagrana tuż przed trasą TT, specjalnie do tego celu.

LifeGoesOn
Fan
Fan

Postautor: LifeGoesOn » 23:20, czw, 05.paź 2006

JoannaD_arc pisze:Z tego co wiem to ten hologram i na nowo zaśpiewana przez Roba piosenka została przez niego nagrana tuż przed trasą TT, specjalnie do tego celu.

Przyszło mi to do głowy, ale z drugiej strony pomyślałam sobie, że Robbie niezbyt chętnie chciał brać udział we wszystkim co ma związek z TT, no ale fajnie, że jednak współpracował :)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:43, śr, 11.paź 2006

TT powraca...co niektorzy nawet sobie lubia na ten temat pomalowac-hiih!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 06:40, czw, 12.paź 2006

Aguśka mi się "Patience" też strasznie podoba szkoda tylko że chórki chłopaków są ledwie do usłyszenia ale co tam...piosenka i tak jest boskaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D A dla wszystkich zainteresowanych płytka Take That wychodzi 24.11 i będzie się nazywać "Beautiful World"
Obrazek

Wróć do „Zdjęcia i wideo (TT)”