singiel Shine

Rozmowy nagraniach Take That, ich występach w TV i w radiu, o książkach, kalendarza itp.

Moderator: Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » 17:29, pt, 02.lut 2007

Hm...ja oczywiście ostatnio zakochana jestem w ,,nowym" TT. Teledysk do Shine średnio mi sie podoba, ale za to wykonanie life jest świetne. Wiadomo to już nie te lata, ale jak na swój wiek chłopaki świetnie wymiatają :D najbardziej podobał mi sie Jason i jego break :D zreszta nie moge się do niczego przyczepić :D

Mav

Postautor: Mav » 18:05, pt, 02.lut 2007

Jak TT mogą być dla mnie tematem rzeką, przecież ich nie lubię. Po porstu po zapoznaniu się z całą ich twórczością, a szczgólenie dokładnie z ostatnią płytą, nie znalazłam tam nic dla siebie, ale ostatnia płyta wywołała u mnie naprawdę poczucie wstydu.

Przykro mi, że moje słowa są przekręcane (niech przykładem bedzie to, ze nigdzie nie pisałam nic o wykonaniach piosenek Roba na żywo poza refrenem "Tripping") i ze dyskutanci się zacietrzewiają. To pierwsze niestety jest dla mnie nie do przyjęcia, tak jak wszelkie generalizacje, które zastosowała agnieca, a które uderzają przeze mnie w inyych forumowiczów.

Życzę miłego dalszego ciągu dyskusji i czytania dokładnie tego, co piszą inni.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 18:15, pt, 02.lut 2007

Zapoznawanie się teraz z czymś co było "fajne" kiedy "weszło na rynek" jest zbyteczne. Czy znalazła byś coś dla siebie w sklepie odzieżowym z 2 lutego 1994 roku? Chyba nie, ale pewnie masz jakiegoś starego ciucha w szafie na którego możesz spojrzeć z przyjemnością, a nie koniecznie zakładać. Nie musisz więc wstydzić się czegoś czego nie lubisz. Widzisz mi lubienie TT nie przeszkadza w lubieniu Roba, a vice versa. A teledysk do Shine jest dla mnie miłą rozrywką. Twoje wypowiedzi nie przekręcam. Nie cytuję ich przecież. Zastosowałem malutką hiperbolę i rozumiem, że możesz czuć się z tym źle.
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 19:00, pt, 02.lut 2007

Radek83 pisze:Może rzeczywiście powinni poszukać czegoś do czego mają talent skoro singiel Patience był na pierwszym miejscu tylko kilka tygodni w UK, a kiedy ostatnio Rob w swojej ojczyźnie miał hit numer jeden?

przecież sam napisałeś że im niżej tym lepiej :lol:
sorki ale nie mogę się opanować :lol:

przecież i tak całą 4 + 1 koffffffffffffffffamy :lol: :lol:

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:00, pt, 02.lut 2007

naprawdę tego mi brakowało ostatnio na forum, prawdziwej dyskusji a nie .... (patrz "nasz dekalog" ) i świetnie że każdy ma inne zdanie i każdy potrafi go bronić, nikt głupot nie wypisuje tylko konkretne argumenty :!:
nie można by tak częściej ;)

i zgodzę sie z Mav: piosenki z 1 miejsc list przebojów to naprawdę ostatnio bywają same porażki (osobiście tylko Nelly Furtado z jej ostatnimi singlami uważam za objawienie,, chociaz byc moze tylko ja)

Gość

Postautor: Gość » 19:02, pt, 02.lut 2007

Ja wcale nie uważam Patience za najlepsza piosenkę z Beautiful World. Według mnie najlepsza piosenką jest.....Beautiful World no i Shine :D
ale uiwlebiam też bonusika który jest po Wooden Boat :D

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 19:10, pt, 02.lut 2007

kingus pisze:przecież sam napisałeś że im niżej tym lepiej
tak napisałem... ale użyłem wtedy ironii....
ajka74 pisze:osobiście tylko Nelly Furtado z jej ostatnimi singlami uważam za objawienie,, chociaz byc moze tylko ja
Furtado słyszałem na żywo podczas rozdań nagród MTV i jej już podziękuję. Gdyby nie chórki skończyło by się na słuchaniu linii melodycznej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:49, pt, 02.lut 2007

"Współczesna" Furtado jakoś mi się tak o podoba :roll: A co do tematu to według mnie Patience jest jednak najpiękniejsza i ciesze się, że TT powrócili i to z takim mocnym wejściem :lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:23, pt, 02.lut 2007

Podejrzewam,ze wiele osob ktore tu pisza nie przezyly okresu TT jak byli znani i lubiani. Poprostu sa za mlodzi. Ja ten okres przezylam i uwazam go za wspanialy. Mieli naprawde dobre piosenki...oczywiscie nie wszystkie. I nikt tu od nikogo nie wymaga zeby ktos teraz nagle ich polubil. Ja tez wielu nowych zespolow nie polubie na zawolanie. Do TT mam wielki sentyment ...i mi sie podoba cala plyta :lol2:

ajka74

Postautor: ajka74 » 21:34, pt, 02.lut 2007

okres świetności TT przypadł również na moje lata młodzieńcze, pamiętam wszystkie ich piosenki i też mam do nich sentyment, ale teraz z perspektywy czasu uznaje to po prostu za szał nastolatek za 5 facetami, no bo pokażcie mi starsze osoby które szalały wtedy za nimi czy na koncertach..... a z drugiej strony spójrzmy na przekrój wiekowy na koncertach Roba ;)
wydaje mi sie ze mam prawo uważać ten ich comeback za troche niesmaczny, bo niestety ale nie jestem juz nastolatką jaka wtedy byłam i po prostu to juz na mnie nie działa.
Ale to jest moja subiektywna opinia, i to że tak długo śledze postęp muzyki, już trzecie dziesięciolecie , to moge chyba powiedzieć ze nie idzie ona w dobrym kierunku.... niestety komercja przeslania wszystkim oczy i dusza muzyki powoli się wypala :cry:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:38, pt, 02.lut 2007

Nie no ja tez juz nie szaleje.....zreszta nigdy tak nie szalalam zeby spac trzy dni przed stadionem przed koncertem czy wyklejac pokoj ich plakatami :D . A ze wrocili na scene to poprostu brak kasy..nic wiecej :lol2:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:48, pt, 02.lut 2007

Ja kariery TT dokładnie nie pamiętam, wiadomo hihi... :lol: ale pamiętam( już przy końcówce :wink: ), że obijali mi się o uszy i podobali mi się, ale tak intensywnie nie interesowałam się nimi, to dlatego ten mój obraz nie jest tak bardzo dokładny :wink: :lol2: teraz nadrabiam te lekkie zaległości :lol2:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Beti_h

Postautor: Beti_h » 21:51, pt, 02.lut 2007

Andulka pisze:Podejrzewam,ze wiele osob ktore tu pisza nie przezyly okresu TT jak byli znani i lubiani. Poprostu sa za mlodzi.

Przepraszam Cie bardzo ;)
Ja przezyłam i musze powiedziec ze jedyne co zwróciło moja uwage w TT to Robert, bo ich muzyka to nie moj swiat

kingus pisze:przecież i tak całą 4 + 1 koffffffffffffffffamy

Proponuje...........niech kazdy pisze za siebie ....

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:57, pt, 02.lut 2007

Kochana ja wiem,ze przezylas .Napisalam "wiele" osob. I widze,ze przezylas go tak jak ja.....ze wzgledu na Roba :wink:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 22:09, pt, 02.lut 2007

A jeszczce musze se ulzyc :twisted: :twisted: :twisted:
i napisze ze Robert stanowczo wyglada na rasowego 40 -latka :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 22:33, pt, 02.lut 2007

jak dla mnie okropna piosenka i niefajny teledysk. :roll: i to nie dlatego ze to TT, tylko tak uwazam.
Obrazek

Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 14:45, sob, 03.lut 2007

Fakt ja ,,nie przeżyłam" okresu świetności TT, bo za mała byłam ,no ale cóż. Odrabiam straty teraz i zachwycam się ich ,,nową" muzyką tak samo jak i ,,starą". Uwielbiam TT i uwielbiam Roba :D i mam nadzieję, że będzie tak zawsze :D

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 15:00, sob, 03.lut 2007

hmm bo ja wiem Andulka czy brak kasy i dlatego wrocili? :roll: ja na to patrze z innej perspektywy - wrocili do tego co lubia robic i w czym sa dobrzy( nie pisze najlepsi) po 10 latach nadal sie znac i lubic to jest cos wiec czego na nowo nie zaczac robic tego co dawniej, a przy okazji miec z tego kase i satysfakcje

i nie uwazam ze to jest boysband- byl owszem ale lata leca i oni sie zmienili(muza ich zreszta tez)- dla mnie to zespol i tyle i z pewnoscia mniej zenujacy niz masa innych tanczyacych w samych gaciach czy ociekajacych sexem teledyskach

fanka tt za czasow ich swietnosci nie bylam- dopiero poznalam ich tworczosc dzieki Robertowi i nie zaluje :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 15:13, sob, 03.lut 2007

nie było mnie dwa dni u taka dyskusja o TT. Ja sie przyznaje bez bicia ze Roba słucham bo był w TT bo 11 lat temu pasowało mi TT a że przez 10 lat nie było ich na rynku wiec zadowoliłm sie Robem. Wieszacie psy na Garym a on dla mnie ma i bedzie miał najlepszy wokal z calej tej piątki. Teledysk śmieszny i radosny głosu chwilowo nie mam ale nadrobie to w domu ;) I wogłoe to serdecznie dziękuje za wrzucenie tego z youtube bo ja nie mam kiedy szukać :( Rob jest estrawertykiem i ma w zwyczaju robienie najrózniejszych porąbanych rzeczy, a to że faceci z TT tego nie robią nie czyni z nich gorszych. Mają widocznie bardziej ambitne sprawy do roboty jak na przykład dbanie o swoje rodziny.
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 16:20, sob, 03.lut 2007

Alida pisze:nie uwazam ze to jest boysband- byl owszem ale lata leca i oni sie zmienili(muza ich zreszta tez)- dla mnie to zespol i tyle i z pewnoscia mniej zenujacy niz masa innych tanczyacych w samych gaciach czy ociekajacych sexem teledyskach

no boysband to nie moze być w żadnym wypadku ;) nie te latka....

niestety ale dla mnie zespół to są muzycy, którzy grają na instrumentach , z frontmanem który śpiewa ....
no a brakuje mi tu niestety tych instrumentów :D frontman jest a gdzie reszta?
problem w tym jak ich teraz określić :?:

...Aguśka... pisze:Wieszacie psy na Garym a on dla mnie ma i bedzie miał najlepszy wokal z calej tej piątki

szkoda tylko że nie umiał się nigdy tym wokalem przebić i zrobić wielkiej kariery solowej....naprawdę szkoda ( i jeszcze ta etykietka nudziarza) chyba nie ma że tak powiem "jaj" do takiego biznesu i potrzebuje sztucznego chórku trzech facetów i ozbobników w teledyskach, które oni tworzą :D wielka szkoda , bo nabija kase 3 pozostałym swoim kosztem, niestety.... oni sami nic nie znaczą, bez Gary'ego

Beti_h pisze:napisze ze Robert stanowczo wyglada na rasowego 40 -latka

no bo tacy są przecież najbardziej pożądani ;) zresztą co tu wiek ma do rzeczy.....

Wróć do „Media (TT)”