Take That for the record

Rozmowy nagraniach Take That, ich występach w TV i w radiu, o książkach, kalendarza itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Take That for the record

Postautor: Madzik » 19:15, ndz, 06.maja 2007

Wróciłam właśnie z ponad 9 dniowego pobytu w Londynie...i po za tym ,że było cudownie chciałam "pochwalić "sie wydawnictwem , ktore udało mi sie kupić na Oxford Street w ponad 4 piętrowym sklepie Virgin megastore.
Po za tym,ze maja tam tylko postawowe wydawnictwea Robbowe ( zero singli i jakis nadzwyczajnych dvd ;) ) to w samym Virgin były ziesiatki różnych wydawnictw o TT !
W tym , ktore za 19 funtów (na boga! ) udało mi sie kupic .

Take That for the record
http://i139.photobucket.com/albums/q302 ... C01215.jpg
http://i139.photobucket.com/albums/q302 ... C01216.jpg
http://i139.photobucket.com/albums/q302 ... C01218.jpg

DVD podobnie wydane jak "And thr...all", , poki co moge tylko ostronie wizualnej mówic, i o tym ,ze na płcyei znajduje sie 70 minut wywiadów z członkami TT i ich wersja na temat rozpau TT i odejsci Roberta (oczywiscie Roberta wypowiedzi tez sa)

Z racji ,ze wróciłam przed 2 godzinami nie miałam okazji zobaczyć jeszcze, napiszcie czy wy macie to dvd i jak wasze wrażenia.
Wydaje m isie ,ze to moze byc cos fajnego, na pewno jak zoabcze wieczorem napisze swoja recenzje.

p.s co dziwne płyta wydana w 2006 roku...czyli TT musiali juz wieziec o swojej reaktywacji bez Roba..ciekawe jaki to ma wpływ na szczeerosc ich wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 18:44, czw, 20.lis 2008 przez Madzik, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:23, ndz, 06.maja 2007

DVD, bardzo przyjemne; udało mi się go jakiś czas temu kupić taniutko na allegro ;) świetnie zrobiony dokument pod względem rzemiosła, jeden z najbardziej obiektywnych jaki widziałam o TT i bardzo ciekawe wypowiedz zarówno we strony "chłopców" jak i Roba...polecam dodatkowe wywiady na płycie ;)

Płyta wydana w 2006, ale materiał powstał jeszcze w 2005 dla ITV.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:45, ndz, 06.maja 2007

Właśnie wczoraj zostałam szczęśliwa posiadaczką tegoż DVD. oczywiście jeszcze nie zdązyłam obejrzeć, ale pewnie to zrobie niebawem. KUrcze tylko kto mi to tak bedzie tłumaczył jak Padalców nie bedze wokół mnie :lol2:
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 09:22, pn, 07.maja 2007

też mam :D Asia mi kiedyś przegrała i w sumie włączyłam bo chciałam zobaczyć wywiad z Robem i byłam mile zaskoczona, bardzo fajny dokument !!!! naprawdę polecam

aha :D można sobie włączyć angielskie napisy to można więcej wyłapać

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:51, pn, 07.maja 2007

Dzisiaj zobaczyłam prawie całe DVD.
Uważam ,ze jest świetne. Dokument podzielony na etapy, poczatek kariery, fani, take that mania etc. naprawde fajnie zrobione.
Na dvd sa materiały , ktorych nigdy wczesniej nie wiziałam!
I dowiedziałam sie rzeczy o ktorych w zyciu bym nie pomyslała...(Jason i Lulu...chyba to ,ze ona nie chciałą nic an ten temat mowic to wystarczyło :P )
Po z atym w koncówce gdy wszyscy w czwórke siedzieli na kanapie, i patrzyli na film od Roba w ktorym ich przepraszał, to sie po prostu wzruszyłam...
Mile zaskoczył mnie fakt, ze tyle było na temat odejścia Roba, no i naprawe nie wiedziałam ,ze TT az taki szał wzbuzał wśró dziewczyn!! Wiedziałam ,ze byli ubóstwiani, ale nie az tak!!

Jakby nie było, dv jest swietne i polecam bardzooo :)

ajka74

Postautor: ajka74 » 15:08, pn, 07.maja 2007

Madzik a widziałaś wywiady ???

historia którą opowiada Rob jak chciał sprowadzić dziewczynę do hotelu wbrew Nigelowi jest po prostu świetna :wink:

Wróć do „Media (TT)”