Take That 2010

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Take That 2010

Postautor: Slow » 18:30, czw, 15.lip 2010

pierwsza oficjalna fotka 5 osobowego składu:

http://www.takethat.com/

hahaha, sorry, ale nie mogę się powstrzymać. Ubaw mam dzisiaj spory. Marzenie jednych fanów i koszmar drugich. Czyżby to oznaczało rektywację zakurzonego działy TT na polskim forum Robbiego. LOL!

http://www.guardian.co.uk/music/2010/jul/15/robbie-williams-rejoins-take-that1

8)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 19:10, czw, 15.lip 2010

Chyba otworze dziś wino z tej okazji. Rany zróbmy wielkie party :lol2:

Ja mysle ze to wszystko nasza wina. Rob sie postarał całkiem fajna płyte wysmażył a tu echo. Dosłownie kilka zdań na temat płyty na forum naszym i tyle. Podrapał sie po swoim niewymownym i uderzył do Garego. A że Gary ostatnio tez sie każdej okazji chwyta żeby nie popłynąć w niebyt (przez Marka oczywiście który ostatnio pływał w oparach alkoholowych ... ) to mu piątke przybił i mówi "Dobra robimy Band" może nas zauważą. Zaczną sie wypowiadać znajome gęby moze bamy rade...

Slow boskie wieści. Jeszcze nie wiem czy się śmiać czy płakać ale po winie zobacze 8)

No to zaczynamy :wino:

Kto teraz bedzie siedzał w churku Gary czy Rob???
I ile za to dostanie?
Znowu same pytania
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:57, czw, 15.lip 2010

Mowia ze powrot ma byc tylko na rok. Na tyle podpisali podobno umowe. Mysle, ze przez ten rok nachapia sie niezlej kasy!!! U nas wszedzie o tym mowia i pisza.
A na tym filmiku Rob podoba mi sie wrecz niesamowicie: glowa do gory, dumny i pewny jak cholera. Juz nie ten sam maly Robbie, ktory byl w TT...widac ze czuje sie pewniej niz oni wszyscy. On jest ustawiony finansowo do konca zycia, czego nie mozna powiedziec o reszcie zespolu. Takze oni maja o co walczyc a Robowi jest, moze nie obojetne, ale nie jest napewno tak bardzo dla niego wazne jak dla nich aby osiagnac sukces :roll: . Sklad zdania wrecz niesamowity :hahahahaha: .

Julia
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Julia » 14:25, pt, 16.lip 2010

sama nie wiem co o tym myśleć. pożyjemy-zobaczymy.
i na cegjeemje o tym piszą :)
http://cgm.pl/aktualnosci,9951,pelna_re ... ,news.html

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 22:15, pt, 16.lip 2010

Andulka pisze:A na tym filmiku Rob podoba mi sie wrecz niesamowicie: glowa do gory, dumny i pewny jak cholera. Juz nie ten sam maly Robbie, ktory byl w TT...widac ze czuje sie pewniej niz oni wszyscy. On jest ustawiony finansowo do konca zycia, czego nie mozna powiedziec o reszcie zespolu.

Ej, no bez przesady, kasy to nikomu tam nie brakuje. Od chwili powrotu TT piszą piosenki razem a to oznacza, że pieniądze idą do wszystkich po równo (aczkolwiek Gary nadal jest pewnie z całej 4 najbogatszy, bo pisze też dla innych, plus tantiemy ze starych przebojów). Chłopaki zaliczyli 3 duże trasy koncertowe, z czego ta ostatnia to w ogóle jakiś monumentalny sukces był. Dwa albumy i chyba 6 mln sprzedaż tychże albumów. Bida im nie grozi.

W angielskiej prasie z tego co udało mi się wyczytać złośliwe komentarze skierowane są raczej ku Robbiemu. Wielu nieprzychylnych wypomina mu porażkę Rudebox i mało przekonujący sukces Reality Killed... (no ale jak na single wybiera się tak beznadziejne utwory!) stąd wszyscy uważają, że wraca by odbudować swój wizerunek w Wlk. Brytani, gdzie TT są ...no powiedzmy, ze prawie bogami.

Reaktywacja niewiele obchodzi zapewne fanów spoza UK, gdzie TT własciwe sukcesów w ostatnich latach nie mieli. Robbie z kolei to wciąż międzynarodowa gwiazda, tyle że od kilku sezonów grająca w 1. lidze a nie Ekstraklasie.

Osobiście uważam, ze może z tego wyjśc wiele dobrego. Bawi mnie czasami oburzenie fanów Robbiego. Tak jakby powrotem do TT zniżał się do jakiegoś niskiego poziomu. Dla mnie Robbie Williams to nie jest artysta, który muzycznie w jakiś diametralny sposób różni się od TT. Może przy Life Thru a Lens próbował udawać, że lubi britpop itp., ale teraz to jest facet, który kocha pop a pop kocha jego.

Gary Barlow dojrzał niesamowicie jako songwriter (wystarczy posłuchać utworu, który skomponował dla Dame Shirley Bassey w ubiegłym roku), producenta Stuarta Price'a przedstawiać nie trzeba. Połaczenie zaskakujące, ale mogące przynieśc nieoczekiwany efekt. Artystycznie to może być najlepsza rzecz jaką TT i Robbie zrobili w swoich karierach. Serio, myślę, że są za inteligentni, aby to zepsuć i pojśc na łatwiznę tworząc quasi-coldplejowskie i tym samym bezpieczne hymny w stylu Greatest Day. Powinni pojechać po bandzie i tą jedną płytą zaproponować słuchaczom coś zupełnie nowego. Wierze że Price poprowadzi ich w dobrym kierunku i nie da sobie wcisnąć ściemy w stylu Morning Sun na przykład.

Ja chcę nowego Give Good Feeling!! Albo Meaning of Love!

reportaż o powrocie na BBC

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 22:25, pt, 16.lip 2010

Spoko. Cale TT razem wziete do kupy nie przerasta finansowo Roba :roll: .
Co do Garego to dla mnie jest sztrasznym nudziarzem. Slyszalam kilka jego wywiadow i poprostu nie moj "przypadek" :lol2: . Mysle, ze swojego idola lubi sie za to, ze jest inny, szalony i niekoniecznie sympatyczny 8) .
Rob nigdy nie nalezal do spokojnych. Zawsze troche zwariowany a moze nawet glupkowaty. Teraz troche wydoroslal co chyba nie pomoglo jego karierze :shock: . No ale wkoncu czas zeby wydoroslec! Co do powrotu do TT nie wiem czy sie cieszyc czy plakac....jest mi to chyba obojetne. Jak powstana fajowe piosenki i bedzie glosniej o Robie to czemu nie :wink: .

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:20, sob, 17.lip 2010

Ogónie wiadomość mnie cieszy. Myśle że bedzie dobrze muzycze, bo trzeba przyznać że, co jak co ale na muzyce Gary sie zna. Rob jest świetnym tekściarzem ale do nut drygu nie ma... Jak mu ktoś nie pomaga to sam stwarza jedynie marne trzy chwyty gitarowe jak do Nan's Song.

Ostatnia trasa koncertowa TT to niesamowyity pokaz tego w czym sa najlepsi. Maja prosta dewizę która również kieruję się Rob. Jeśłi przychodzisz na koncert, płacisz za bilet to dostarczymy ci rozrywki na światowym pozomie. Nawet sztuczny wirtualny słoń bedzie jak w cyrku. W koncu przyszłeś na koncert Cyrku!
Ich trasy koncertowe sa niepowtarzalne i właściwie zapięte na ostatni guzik.
Ja jak ich ogladam nie moge sie przestać uśmiechać, wyzwalają całe pokłady endorfiny u minie i już.

Poczekam jeszcze na spekulacje dotyczace płyty ale piosenka podobna do Lady Tonight bardzo by mnie ucieszyła.
Chociaz tak naprawde wierze że postawia na całkowitą nowość.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 12:40, sob, 17.lip 2010

Slow pisze: Wielu nieprzychylnych wypomina mu porażkę Rudebox i mało przekonujący sukces Reality Killed... (no ale jak na single wybiera się tak beznadziejne utwory!)

No otóż to:

Wszystko przy złym doborze singli u Roba zaczęło się przy Intensive Care

Sin Sin Sin (katastrofa)- powinno być ,,The trouble with me''
Advertising Space (kolejna nudna katastrofa) - powinno być ,, Spread Your Wings'' albo ,,Ghosts"
Rudebox - niby lubie ale nie powinno zostac singlem, zamiast tego wybrałbym ,, The Actor'' albo ,,Summertime"

Ale cieszmy się, że nie zostało Kiss me :P

No i na Reality Killed the Video Star, zdziwiło mnie bardzo to,że You know me zostało singlem , a nie Starstruck, Deceptacon, albo nawet i Last days of Disco.

Sory za off top, ale napisze jeszcze raz, że jestem przeciwnikiem powrotu R.W do Take that, bardzo mnie to zirytowało i czuje się tak jakby zdradzony, to nie takiego Williamsa polubiłem :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Anya
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Anya » 19:20, sob, 17.lip 2010

Popieram Gringo w 100%
"I pray that when I'm coming down you'll be asleep"

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 20:27, sob, 17.lip 2010

Andulka pisze:Spoko. Cale TT razem wziete do kupy nie przerasta finansowo Roba .

To oczywiste i niepodważalne, chodziło mi jednak o to aby nie popadać w skrajności typu "On nie potrzebuje, a oni tak". Prawda jest taka, że najpewniej żaden z nich nie potrzebuje. Robią to bo chcą, bo moment jest dobry, bo mogą ładnie zakończyć jakiś etap swojej kariery.
Pewnie że zarobią na tym dużo kasy, no ale taki biznes ten show biznes. Mnie jednak bardziej od komercyjnego sukcesu, a ten jest w przypadku TT (z Robbiem czy bez) raczej pewny, interesuje muzyka. Gringo, naprawdę nie interesuje Cię ona? Przeciez ostatecznie może z twego wyjść coś naprawdę ciekawego. Coś co zaskoczy fanów obu artystów. Chyba nie będziesz dyskredytował tego albumu tylko dlatego, że sygnuje go nazwa TT? Jeśli muzyka będzie dobra, to chyba należałoby by być ponad te uprzedzenia?

Ja tam wiąże z tym projektem spore nadzieje. Będzie się jesienią działo. Ale jak to zepsują i płytę zdominują sentymentalne, melodranatyczne smęty to przysięgam, że zrobię im na tym forum recenzyjną rzeź! ;-)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:49, sob, 17.lip 2010

Slow masz racje, jestem jakoś wyjątkowo uprzedzony do tego powrotu, ale to wszystko przez mój stereotypowy obraz TT, czyli chłopczyków w bokserkach (albo i jeszcze bardziej skąpo ubranych) którzy śpiewają dla kobiet i gejów .

Obrazek

Postaram się juz tego nie krytykować, bo domyślam się jak zagorzali fani TT z lat 90-ych muszą się z tego cieczyć.
...Aguśka... pewnie całą noc nie spała z podekscytowania :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 06:40, ndz, 18.lip 2010

THUMBS UP!! Wspaniała wiadomość. Mimo ,ze ostatnich wyczynów TT ( mam na mysli Circus) nie za bardzo lubie, to Robowi napewno pomoc moze powrot do TT...well nie tyle powrot co "przylaczenie tymczasowe ";)

Trasa bedzie na pewno, tzn. na pewnow uk i niemczech ;) zobaczymy co dobrego na plyte wymyslą.
Co do podzialu kto bedzie gral pierwsze skrzypce Rob czy gary...hm...wydaje mi sie ,ze równa działkę dostana a Orange i reszta dostana najwyzej po ejdnym kawalku na glowe ;)

zaskoczona bylam ta wiadomoscia i zdjeciem calej 5 bardzo pozytywnie, wiec pozostaje czekac ^^

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 19:01, pn, 19.lip 2010

Andulka pisze: Co do powrotu do TT nie wiem czy sie cieszyc czy plakac....jest mi to chyba obojetne. Jak powstana fajowe piosenki i bedzie glosniej o Robie to czemu nie :wink: .

zgadzam się w całej rozciągłości.
i jednocześnie przyznam, że w ogóle nie znam dokonań TT, kiedy oni tworzyli miałam jeszcze mleko pod nosem (delikatnie mowiąc xd), a potem daleko bardziej interesował mnie Rob solo niż Rob+TT. ale uroczyście obiecuję te zaległości nadrobić ;)

chociaż jakoś generalnie nie widzi mi się piątka trzydziestosześcio-i-więcej-letnich facetów w boybandzie, to jeśli płyta bedzie okej to jestem za :D
"Something beautiful will come your way..."

Julia
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Julia » 13:30, wt, 20.lip 2010

http://www.pudelek.pl/artykul/26069/tak ... dzili_sie/ nawet pudel się tym zainteresował xD

Julia
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Julia » 19:01, pt, 01.paź 2010

Remo
Fan
Fan

Postautor: Remo » 13:43, pn, 04.paź 2010

Premiera singla 8 października na BBC Radio 1 :)

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 11:14, pt, 08.paź 2010

Słyszeliście The Flood? Podoba mi się....Na razie tyle -po pierwszym przesłuchaniu.Rob rozpoczyna utwór,pewnie miły gest w stronę "syna marnotrawnego".Albo warunki kontraktu :muzyka: :oklaski:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:37, pt, 08.paź 2010

Zapowiedz klipu ;]
chyba jeszcze nie bylo tu co??
http://www.youtube.com/watch?v=bANe1h1ELIk

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:30, sob, 09.paź 2010

Madzik widzisz to ... bosssko wygłada ten facek który jako drugi pokazuje sie z łódką. :D Ta kwadratowa szczęka i taki zarost, całowanie musi być niesamowite :lol2:

Czy ty ciągle w Anglii jesteś?? Może Ci sie uda go zobaczyć, co? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 16:00, pn, 25.paź 2010

http://klatsch-tratsch.de/2010/10/25/ta ... ss-2/61556

Tlumaczenie:
Take That: Wszystko o nowym albumie "Progress"

Berlin: 15-ście lat po opuszczeniu najbardziej popularnego na świecie zespołu pop, Robbie Williams wraca spowrotem do Take That. 19 listopada wydany zostanie przez Robbie Williamsa, Howarda Donalda, Jasona Orangea, Marka Owena i Gary Barlowa, długo oczekiwany album "Progress".
Tracklista:
1. The Flood
2. SOS
3. Wait
4. Kidz
5. Pretty Things
6. Happy Now
7. Underground Machine
8. What Do You Want From Me
9. Affirmation
10. Eight Letters

"The Flood" -pierwszy singiel ukaże się już 5 listopada.
Od momentu jak zespół powiadomił o zejściu się, ujawniło się wiele spekulacji na temat Take That. Te spekulacje były jeszcze "podgrzane" zdjęciami, które pokazują Garego, Howarda, Jasona, Marka i Robbiego wiosłujących razem na Tamizie. Te zdjęcia powstały w czasie kręcenia teledysku do singla "The Flood",który kręcony był na jeziorze Lake w Elton jak i wzdluż Tamizy.

Mark Owen na temat zejścia sie zespołu: "Być znów razem w jednym pomieszczeniu, wydawało się nam snem.Teraz być razem w studio i nagrywać album wydaje się nadal snem. To wspaniała radość spędzać czas z Robem. Ale ja jestem nadal lepszym piłkarzem." Robbie Williams tłumaczy: "Jest mi prawie głupio to powiedzieć, ale bardzo się cieszę, że nasza piątka jest znów razem. To takie uczucie jakbym wrocił do domu."
Jason Orange dodaje:" Cholernie pięknie, poprostu pięknie! Tak bardzo się cieszę, że Robbie jest znów z nami i jest mi obojętne jak długo z nami zostanie.Chcę sie tym czasem poprostu delektować. Życie jest nieraz wspaniale dziwne."

Ponowne zejście sie zespołu zostało zapieczętowane we wrześniu zeszłego roku w czasie trasy "The Circus Live“ w Nowym Jorku. Zaraz po tym zacząl Take That w orginalnym składzie pisać i nagrywać w sumie 6 piosenek, które były podkładem albumu wyprodukowanego przez Stuarta Pricea.

Take That i Robbie Williams sprzedali razem 80 milionów albumów, zagrali przed ponad 14,5 milionem ludzi, wygrali 19 BRIT AWARDS i mieli 13-ście numerów jeden w albumach, 17-ście numerow jeden w singlach i wygrali 8 MTV Awards jak również 5 Ivor Novello Awards...Popularność jaką zyskali Take That i Robbie Williams razem i osobno jest czymś jednorazowym. Teraz historia popularności idzie dalej i padną napewno nowe rekordy.

Wróć do „Informacje (TT)”